Jump to content

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΑΕΚΑΡΑ - Βόλος (Φιέστα, 14/05/23, 20:00)


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

43 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
    • Φερνάντες
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, Stylianopoulos said:

CHAMPIONS

received_200512666116235.jpeg

Ωραίο το ribbon αλλά άσχημα τα καρεκλάκια. Ελπίζω μέσα στο καλοκαίρι μαζί με τα πλεξι να βρεθεί λύση σε αυτό το θέμα γιατί θα υπάρχει πρόβλημα με την Ευρώπη. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

Ωραίο το ribbon αλλά άσχημα τα καρεκλάκια. Ελπίζω μέσα στο καλοκαίρι μαζί με τα πλεξι να βρεθεί λύση σε αυτό το θέμα γιατί θα υπάρχει πρόβλημα με την Ευρώπη. 

Δεν ξέρω σε τι φάση βρίσκεται η συζήτηση που είχε ξεκινήσει για να βγουν και να υπάρχουν πλέον μόνο όρθιοι. Αυτό βέβαια όχι μόνο για εμάς αλλά σε ένα γενικό πλαίσιο για όλους. Εννοείται έτσι βέβαια αυξάνεις την χωρητικότητα αλλά έχεις τα γνωστά προβλήματα ασφάλειας.

Θα ήθελα πολύ να το δω να γίνεται πράξη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Agent HAF said:

Δεν ξέρω σε τι φάση βρίσκεται η συζήτηση που είχε ξεκινήσει για να βγουν και να υπάρχουν πλέον μόνο όρθιοι. Αυτό βέβαια όχι μόνο για εμάς αλλά σε ένα γενικό πλαίσιο για όλους. Εννοείται έτσι βέβαια αυξάνεις την χωρητικότητα αλλά έχεις τα γνωστά προβλήματα ασφάλειας.

Θα ήθελα πολύ να το δω να γίνεται πράξη.

Δεν αυξάνουν τη χωρητικότητα ούτε προβλήματα ασφαλείας έχουν . Η χωρητικότητα παραμένει περίππου ίδια αφού τα σπαστά καρεκλάκια έχουν σχεδόν ίδιο πλάτος ( αντε λίγο λιγότερο) ενώ απο θέμα ασφάλειας με τη μπάρα ίσα ισα ειναι πιο ασφαλές (και καλά δεν μπορείς να ελένξεις ποιος κάθετε που ενώ τώρα ελέγχεις ...)  .  Απο την uefa περνάνε αφού πολλά στάδια στην Ευρώπη έχουν . Απο την Ελλάδα πραγματικά δεν ξέρω γιατι οι νόμοι ειναι οτι να ναι .

https://gleventsstadia.co.uk/the-many-benefits-of-safe-standing/

800px-ParramattaStadiumRailSeatTestInsta

Link to comment
Share on other sites

Ξεχαστηκαμε μ αυτα και μ αυτα, και δε σχολιασαμε την μετρια εμφάνισου του Victor Vernikos στη Γιουροβιζιον.  

Επρεπε  να κουβαλησει μ ια χωρα στους εφηβικους του ωμους και λυγισε.

Κριμα. Ψηλα το κεφαλι Victor. Σ ευχαριστουμε. Σ αγαπαμε.

  • Sad 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Άρη Αίγιο ισχύει δεν τα είπε ωραία ο μικρός είχε και τρακ αλλά η ψηφοφορία τελειώνει σε 22 λεπτά . Υπάρχει ελπίδα ακόμα για πρόκριση στον τελικό. Έχει ο Θεός.

90190140 και κωδικό 08 για το ελληνικό τραγούδι . 0,68€ το μήνυμα μόνο και στηρίζουμε την Ελλάδα  . Για Πάμε λίγο .

 

 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αδέρφια,θα μπω λίγο επιθετικά στη συζήτηση!Δεν μπορώ να διανοηθω ότι υπάρχει μια στο δισεκατομμύριαο να στραβωσει το ματς την Κυριακή!Και τα παίρνω στο κράνος με τα ηττοπαθή σχόλια...ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΈΣ ΚΑΙ ΟΣΟΝΟΥΠΩ ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΙ!Από εδώ και μπρος τέρμα η Μίρλα και η μιζέρια ,θετική σκέψη και όλα θσ έρθουν όπως θέλουμε!!!Έχω ζήσει τρελές εποχές,έχω ταξιδέψει ΜΙΛΑΝΟ , ΜΑΔΡΙΤΗ,ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ και πάντα δίπλα στην ομάδα..Δε θέλω να ακούω κουβέντα για στραβωματα...ΜΟΝΟ ΑΕΚ!!! Νίκος...

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες @Captain21  Αθηναίος ? 

 

μήπως έπρεπε να ανοίξουμε eurovision chatbox ? 

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Άρη Αίγιο ισχύει δεν τα είπε ωραία ο μικρός είχε και τρακ αλλά η ψηφοφορία τελειώνει σε 22 λεπτά . Υπάρχει ελπίδα ακόμα για πρόκριση στον τελικό.

Έχει ο Θεός ..

 

 

 

18 minutes ago, aris2168 said:

Ξεχαστηκαμε μ αυτα και μ αυτα, και δε σχολιασαμε την μετρια εμφάνισου του Victor Vernikos στη Γιουροβιζιον.  

Επρεπε  να κουβαλησει μ ια χωρα στους εφηβικους του ωμους και λυγισε.

Κριμα. Ψηλα το κεφαλι Victor. Σ ευχαριστουμε. Σ αγαπαμε.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Καλωσήρθες @Captain21  Αθηναίος ? 

 

μήπως έπρεπε να ανοίξουμε eurovision chatbox ? 

 

 

Αργησες φιλε....

Αργησες να κανεις τα αυτονοητα.

  • Sad 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Captain21 said:

Καλησπέρα αδέρφια,θα μπω λίγο επιθετικά στη συζήτηση!Δεν μπορώ να διανοηθω ότι υπάρχει μια στο δισεκατομμύριαο να στραβωσει το ματς την Κυριακή!Και τα παίρνω στο κράνος με τα ηττοπαθή σχόλια...ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΈΣ ΚΑΙ ΟΣΟΝΟΥΠΩ ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΙ!Από εδώ και μπρος τέρμα η Μίρλα και η μιζέρια ,θετική σκέψη και όλα θσ έρθουν όπως θέλουμε!!!Έχω ζήσει τρελές εποχές,έχω ταξιδέψει ΜΙΛΑΝΟ , ΜΑΔΡΙΤΗ,ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ και πάντα δίπλα στην ομάδα..Δε θέλω να ακούω κουβέντα για στραβωματα...ΜΟΝΟ ΑΕΚ!!! Νίκος...

Καλως ηρθες,

Πες μας τι αλλο δεν θελεις να ακους.

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Οντως ειναι ανιψιός της εφοπλίστριας;9

Τι σχεση εχει αυτο ρε φιλε?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aris2168 said:

Τι σχεση εχει αυτο ρε φιλε?

Εχει σχεση γιατι θελω να ασκήσω κριτική.

Εμεις οι νέοι εχουμε και ένα ηλεκτρονικό αποτύπωμα το οποιο θελω να παραμείνει οσο το δυνατον πιο αόρατο, τουλαχιστον μέχρι την πρώτη δουλεια. 

Σκεψου να σκασεις σε συνέντευξη στην Aegean (πετρέλαια) και να δεις την γκομενα απεναντι με εναν χαρτοφύλακα γεματο print screen απο το ΚΜ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Εχει σχεση γιατι θελω να ασκήσω κριτική.

Εμεις οι νέοι εχουμε και ένα ηλεκτρονικό αποτύπωμα το οποιο θελω να παραμείνει οσο το δυνατον πιο αόρατο, τουλαχιστον μέχρι το πρώτη δουλεια. 

Σκεψου να σκασεις σε συνέντευξη στην Aegean (πετρέλαια) και να βλεπεις την γκομενα απεναντι με εναν χαρτοφύλακα γεματο print screen απο το ΚΜ.

 

Ν ασκησεις κριτικη γι αυτο που ακουσες. Δικαια και ομορφα. Και αυστηρα αν θες. Χωρις να σκεφτεσαι το ηλεκτρονικο σου αποτυπωμα. Και επικεντρωσου στα βυζΑ της γκομενας απεναντι και οχι στο χαρτοφυλακα της.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, lenlen 911 said:

μουφα δουλεια κανουν οι ανεμιστηρες, αμα αναψουν οσα με ιωνικο κ παραπανω σιγουρα, το γηπεδο θα καπνιζει μονιμα. αμαα φυσαει κατι θα γινει

Ειρωνικό ήταν προφανώς. Αν κι στην 24 είναι ελαφρώς καλύτερη η κατάσταση σε σχέση με πριν

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Πακετωθηκαμε με τον πιτσιρικά..πρώτη φορά εκτός τελικού μετά από 20 χρόνια .  

Άντε να γιορτάσεις τώρα την Κυριακή.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα καταφερε η Ελλαδα τελικα. 

Καλυτερα να βγω γιατι η πικρα ειναι μεγαλη και θα ειπωθουν ασχημα πραγματα.

 

  • Sad 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stylianopoulos said:

Πακετωθηκαμε με τον πιτσιρικά..πρώτη φορά εκτός τελικού μετά από 20 χρόνια .  

Άντε να γιορτάσεις τώρα την Κυριακή.

Και το 18 δεν ειχαμε περασει. Επι Συριζα.

Κουλη, η δικια σου σειρα να το χρεωθεις.

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Και το 16 με κατι Argo που ηταν απευθειας αναθεση εντελως της πλακας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και μιας και το θυμηθηκα, τι θα γινει με τους νεους?@lenlen 911, 2 ποστ, ενα καλως σας βρηκα, ενα οτι δεν κανουν δουλεια οι ανεμιστηρες. Και ειμαι σιγουρος οτι οι περισσοτεροι δε θα στηριξαν Victor.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ποιος έχει την πολιτική ευθύνη;

 Η Λίνα Μενδώνη;

Ανεχτηκαμε Λιγναδη, ειπαμε οκ, ανθρωπινα παθη ειναι αυτα, παμε παρακατω. Αλλα αυτο δε χωνευεται. 

  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, steluckyy said:

Και το 16 με κατι Argo που ηταν απευθειας αναθεση εντελως της πλακας.

@steluckyy δυνατος eurofan, που βαζει το "κατι" μπροστα απο το Argo, για να δειξει και καλα οτι δεν ασχολειται, απλα καπου το πηρε τ αυτι του.

Βγες και φωναξε το ρε φιλε, που ειναι το προβλημα? Ναι, γουσταρω eurovision, αντρικια και παντελονατα.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

@steluckyy δυνατος eurofan, που βαζει το "κατι" μπροστα απο το Argo, για να δειξει και καλα οτι δεν ασχολειται, απλα καπου το πηρε τ αυτι του.

Βγες και φωναξε το ρε φιλε, που ειναι το προβλημα? Ναι, γουσταρω eurovision, αντρικια και παντελονατα.

Αυτο ισχυε μεχρι το 2013. Με μια βροντερη εξαιρεση το 2018. Τις υπολοιπες χρονιες η ποιοτητα εχει πεσει τρελα. Ημιτελικο εχω να δω απο το 2018.

Οποτε ναι, "κατι" Argo. Πριν το 2013 αν μου δωσεις τραγουδι σου λεω χρονια, χωρα, και αποτελεσμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα είπες για τους ανεμιστήρες που καυτηρίασε η lenlen 911  και θυμήθηκα στο τελευταίο  που ήταν δίπλα μου ένας καραφλοχεταίος σαν τον Χουάν Ραμόν Ρότσα γύρω στα 55 με τζιν ολα από πάνω έως κάτω και είχε πιει μπάφους , κρασιά , μπύρες τις κάλτσες του είχε πιει και φυσούσε  και καλά να φύγει το καπνομάνι λιώμα στα γέλια και έριχνε τα σαλάκια πάνω μου φυσώντας βασικά ψιλοφτύνοντας .

Αυτός έφυγε με σκύλο οδηγό στο τέλος . 

Ε σε πιάνει μια αηδία

  • Δικεφαλάκι 4
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×