Jump to content

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΑΕΚΑΡΑ - Βόλος (Φιέστα, 14/05/23, 20:00)


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

43 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
    • Φερνάντες
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

19 minutes ago, Rory 21 said:

σούσι απ' όλα με διπλό φύκι

            image.jpeg.63a32dcd3246adf464911b65ca5a3917.jpeg

Δηλαδή σούσι με φικι φίκι??

 

πάει.. χαλάσανε και τα κμμμ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kami said:

Δηλαδή σούσι με φικι φίκι??

σούσια με φίκι φίκι στα κάρβουνα από τον γκαβλιάρη ψήστη

Link to comment
Share on other sites

Ο ψήστης ηταν λεβέντης κ μαγκιόρος απ τα μικράτα του..
 

Τον φλωρέψαμε..

Να τους φκιάσει ενα bife de lomo να τους γεμίσει κρέας??

Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι...μερακλής γκουρμεδιάρης. Και στο τέλος σεμιφρέντο σελινόριζα

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μπεος ερχεται απο πρωι Αθηνα , μεσημερι ανεβαινει φωτογραφια με Τιγρη απο υπογα Λουκιδελη στο τσακιρ-κεφι , ριχνει υπνακο και σκαει στο ημιχρονο γηπεδο που τρωει ηδη 4

  • Hahaha 15
Link to comment
Share on other sites

Ο Αλμέιδα δεν θα αφήσει να γίνει βλακεία. 2-0 από ημίχρονο και 90+ λεπτά πάρτυ στην Αγιά Σοφιά.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει εσείς μείνατε οτι θα έρθει να νικήσεις λές και θα έλεγε κάτι διαφορετικό ενώ στην ίδια πρόταση γράφει οτι θα κατεβάσει κάτι σαν τη Κ19 . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δε λεει λογια του αερα ο Αχιλλεας. Παμπονηρος, παλιοσειρα, μπαρουτοκαπνισμενος. Ευτυχως που εκανε αυτες τις δηλωσεις, για να μην ειμαστε ευφησυχασμενοι και να ξερουμε οτι θα πουλησει ακριβα το τομαρι του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, aris2168 said:

Δε λεει λογια του αερα ο Αχιλλεας. Παμπονηρος, παλιοσειρα, μπαρουτοκαπνισμενος. Ευτυχως που εκανε αυτες τις δηλωσεις, για να μην ειμαστε ευφησυχασμενοι και να ξερουμε οτι θα πουλησει ακριβα το τομαρι του.

Αμα μας αγχωσει πανω απο 30 ποδοσφαιρικα λεπτα ο οικογενειαρχιδης , δευτερα πρωι ολοι με αξινες , γρεμιζουμε πρωτα οπαπ αρενα και στη συνεχεια παμε να θεμελιωσουμε τον ΟΔΔΥ

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Να παίξουμε κανονικά και όχι χαλαρα ή με υπερενθουσιασμό κι ακόμα και να γίνει η έκπληξη να μην κερδίσουμε, του πουστη τουλαχιστον  να μην χάσουμε δλδ.

Ε, ειναι ό,τι πιο μετριοπαθές μπορώ να γράψω. Είτε κατεβάσει νεαρούς είτε κανονική ομάδα.

 

Κανονικά για 4 είναι, αλλά δεν με νοιάζει αυτό. Ελπίζω να μην νοιάζει ούτε την ομάδα και αρχίσει να παίζει στο 1/3 του αντιπαλου στο 0-0 χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα μόνο εγώ λίγο το σκεφτόμουν.

Πρέπει να περάσουν καμία 10αρια κι αν, χρόνια για να συνέλθουμε εμείς οι ίδιοι.

Σκεφτείτε γαύρους να "σκέφτονται" παρόμοιο αγώνα..ούτε μια στο δις..

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους έδωσε ούτε μια μέρα ρεπό ο Ματίας.

Σκληρός.

Το σκυλάκι του Γιονσον έχει χεσει όλο το σπίτι.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

365 :

Σχεδόν μία ώρα κράτησε η προπόνηση της Τετάρτης για την ΑΕΚ στο Σεραφείδιο, με την ομάδα να συνεχίζει την προετοιμασία της για το σπουδαίο παιχνίδι με τον Βόλο στη Φιλαδέλφεια την Κυριακή.

Ο Αλμέιδα δεν έδωσε ρεπό αυτή την εβδομάδα στους ποδοσφαιρίστες του και τους κρατάει φυσικά σε μία εγρήγορση. Στο σημερινό πρόγραμμα όσοι έπαιξαν με τον Άρη έκαναν αποφόρτιση ξεχωριστά από τους υπόλοιπους οι οποίοι γυμνάστηκαν κανονικά.

Κανονικά επίσης γυμνάστηκε και ο Λιβάι Γκαρσία,

ο οποίος λόγω αδιαθεσίας δεν έπαιξε με τον Άρη.  

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ειμαι καινουριος στο φορουμ αλλα το παρακολουθω καιρο. Ευχομαι να ειμαι γουρλης οπως τα αλλα τα παιδια που γραφτηκανε προσφατα 😁😁😁 Το ματς ειναι πολλα με λιγα αλλιως αμα σκεφτομαστε την γκελα κλαφτα 🤣

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Καλησπερα παιδια, ειμαι καινουριος στο φορουμ αλλα το παρακολουθω καιρο. Ευχομαι να ειμαι γουρλης οπως τα αλλα τα παιδια που γραφτηκανε προσφατα 😁😁😁 Το ματς ειναι πολλα με λιγα αλλιως αμα σκεφτομαστε την γκελα κλαφτα 🤣

Έχεις συγγένεια με τον Σαμ τον Πέκινπα;

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Καλησπερα παιδια, ειμαι καινουριος στο φορουμ αλλα το παρακολουθω καιρο. Ευχομαι να ειμαι γουρλης οπως τα αλλα τα παιδια που γραφτηκανε προσφατα 😁😁😁 Το ματς ειναι πολλα με λιγα αλλιως αμα σκεφτομαστε την γκελα κλαφτα 🤣

Φίλε καλώς ήρθες.

Αν παρακολουθείς όντως το φόρουμ καιρό θα μπορείς να απαντήσεις τουλάχιστον σε ένα ερώτημα.

Ο Καβανι από ποια ομάδα είναι δανεικός στη Βαλένθια?

  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MITSAKLAS said:

Έχεις συγγένεια με τον Σαμ τον Πέκινπα;

Σε λιγο θα μπει κι ο Σερτζιο Λεονε-Μπουκουβαλας

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, MITSAKLAS said:

Έχεις συγγένεια με τον Σαμ τον Πέκινπα;

Απλος θαυμαστης 😁

Link to comment
Share on other sites

Φουελ πας, Κόνα πας, τώρα και πεκινπας

Ποσα πας θα βγαλει ο κουλης μωρε

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Ειναι 3 το πρωι, ειναι μεγαλη η αναμονη...

Δεν ειμαι πολυ μεγαλος. Η μονη "φιεστα" που θυμαμαι ειναι του 2018. Ημουν μεσα. Θα ειμαι και τωρα.

Δεν ειναι το ιδιο ομως. Περιμεναμε να βγει η αποφαση απο την κωλοεφεση. Τα αισθηματα ηταν αναμεικτα. Και δεν ηταν και στο σπιτι μας.

Δεν αντεχω αλλο. Δεν περνανε τα λεπτα, τα δευτερολεπτα. Οι ωρες. 10 φορες μεσα στη μερα χθες "σημερα ειναι ακομα Τριτη. Και σε 1 ωρα Τριτη θα ειναι". Σημερα ολη μερα "σημερα ειναι Τεταρτη. 4 ακομα φορες πρεπει να κοιμηθω μεχρι την Κυριακη".

Σκεφτομαι νατσουρες, σκεφτομαι ιστορικα καζα, σκεφτομαι το φετινο πρωταθλημα που δε λεει να τελειωσει, σχεσεις μπεου - μελισσανιδη, ανακοινωσεις μπεου οτι "ο μελισσανιδης ελεγχει ολη την επο", δηλωσεις μπεου οτι "θα ερθουμε για να νικησουμε", αρνησεις μπεου να δωσει το πανθεσσαλικο. Σκεφτομαι οτι ο βολος στην κδ πηρε 0-1 και σχετικα ευκολα. Τα συνδεω αυτα με επιδιωξεις να μας κανει χαλαστρα. Επισκεψη στα σαιτ του βολου να δω αν θα παιξει ο κοτνικ ή ο απειρος 3ος Αυγερινος τερμα. Ανακουφιση που δεν παιζει ο Μπαριεντος. Ανακουφιση που δεν παιζει ο Σιελης. Που πηρε κοκκινη ο βραζιλιανος αναπληρωματικος με τον παοκ. Κοιταω ποσο καλος παικτης ειναι αυτος ο Γκαγκι. Τρομος μη χαλαρωσουμε απο τη χαλαροτητα ολων και γινει η στραβη. 

Ταυτοχρονα ομως μια μεγαλη εμπιστοσυνη στον Αλμειδα και στην ΟΜΑΔΑΡΑ που εχει χτισει. Με αρχες και ηθος. Αυτα τα ιερα τερατα που μασανε σιδερα. Που σε καθε αγωνα εχουν δωσει το 100%. Που εχουν παιξει την καλυτερη μπαλα που εχω δει στη ζωη μου απο ελληνικη ομαδα. Που βλεπω τσ. λιγκ και σκεφτομαι οτι η ΑΕΚ δεν ειναι χειροτερη απο αυτες τις ομαδες και μπορει να τις κοντραρει ολες στα ισα. Υπερβολες προφανως, αλλα με τη φετινη ομαδα αυτα σκεφτομαι.

Τα χω παιξει. Θα πληρωνα 50 ευρω να παιξουμε το ματς αυριο. 

Βαζω στο youtube το "μ' αεροπλανα και βαπορια" απο τα εγκαινια. Ανατριχιλα. Μακαρι να το ακουσω εστω μια φορα και την Κυριακη.

Το θελουμε τοσο πολυ, το αξιζουμε τοσο πολυ. Να ειναι καλα ο Μελισσανιδης για αυτα που ζουμε.

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, steluckyy said:

 

Τα χω παιξει. Θα πληρωνα 50 ευρω να παιξουμε το ματς αυριο. 

 

Κιμπαρης μες στην αγωνια αου

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 15
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, aris2168 said:

Κιμπαρης μες στην αγωνια αου

Είμαστε όλοι παιδιά του Τίγρη.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×