Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

είχαμε και κοπή πίτας παλαιμάχων σήμερα με Χριστιάνα να μοιράζει τα κομμάτια.

Αβραάμ, και με γαστρεντερίτιδα να υποθέσω;

 

4d3f5299d0548b91123555a88f8bfcd8_568301.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα κατεβαίνεις με τριπλετα σκοκκο αραουχο λιβαγια.... Πόσοι θα γλιτωναμε το εγγεφαλικο?

Link to comment
Share on other sites

Αδερφε Chris, κουραγιο.

Παρτο κι απο youtube.

 

ela re paikths einai autos?

den mporei na perasei monos tou 11 paiktes.

xanazestameno faghto... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Chris 

Μονο για σενα δεν μιλησε ο κοκο

 

Ο Νάτσο μιλάει από την Αργεντινή για το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό και τη δική του ΑΕΚ

Ως ένα κομμάτι που έχει μείνει πάντα χαραγμένο μέσα του χαρακτήρισε την ΑΕΚ ο Νάτσο Σκόκο. Ο Αργεντινός από την πατρίδα του μίλησε στο novasports.grγια τη δική του ΑΕΚ, αναφέρθηκε στο αποψινό ντέρμπι με τον Ολυμπιακό και έδωσε… συμβουλές νίκες μέσα στο Καραϊσκάκη. Αναλυτικά ο Σκόκο είπε:

"Η ΑΕΚ για μένα είναι ένα πολύ σημαντικό κομμάτι της καριέρας μου. Προσωπικά νιώθω ιδιαίτερα από το γεγονός ότι είμαι ο τελευταίος που κατάφερα με δικό μου γκολ να οδηγήσω την ΑΕΚ σε επιτυχία σ' αυτή την έδρα. Σ' εκείνο το ματς θυμάμαι ότι είχαμε βγάλει στο γήπεδο τα στοιχεία που συνήθως δίνουν τη νίκη. Είχαμε ηρεμία και υπομονή στο παιχνίδι μας. Είχαμε καταφέρει να πάρουμε σημαντική νίκη δίνοντας χαρά στους φίλους της ΑΕΚ. Αυτό το παιχνίδι έχει μείνει χαραγμένο στη μνήμη μου επειδή γνωρίζω την αξία που έχει για τον κόσμο της ομάδας. Ελπίζω την ίδια τύχη που είχαμε τότε εμείς να έχει και η τωρινή ΑΕΚ για να κατακτήσει τη νίκη σ' αυτό το ντέρμπι", τόνισε αρχικά ο Αργεντινός και συνέχισε:

"Σε ότι αφορά ειδικά σ' αυτό ντέρμπι έχει και βαθμολογική αξία, καθώς με νίκη θα καταφέρουμε να προσπεράσουμε τον Ολυμπιακό και να μείνουμε ψηλά στην βαθμολογία, ελπίζοντας σε απώλεια βαθμών του ΠΑΟΚ. Βλέπω ότι στο φετινό πρωτάθλημα οι ομάδες βρίσκονται πολύ κοντά στην κορυφή. Γι' αυτό και λέω ότι το παιχνίδι έχει μεγάλη αξία όχι μόνο για τους φιλάθλους μας, αλλά και για την ίδια την ομάδα, έτσι ώστε να διατηρήσει τις πιθανότητές της για κατάκτηση του πρωταθλήματος. Ελπίζω στο τέλος να επιτευχθεί αυτό. Εύχομαι όλα να πάνε καλά. Η ομάδα διαθέτει έναν μεγάλο προπονητή. Εύχομαι καλή τύχη από μακριά".
Όσο για το μήνυμά του ενόψει του αποψινού ντέρμπι:

"Εύχομαι στους ποδοσφαιριστές της ΑΕΚ να συνεχίσουν στον ίδιο ρυθμό. Η ομάδα πραγματοποιεί σπουδαία πορεία τόσο στην Ελλάδα όσο και στην Ευρώπη. Θέλω οι ποδοσφαιριστές να απολαύσουν αυτό το μεγάλο ματς, ένα από τα πιο σπουδαιότερα του ελληνικού πρωταθλήματος και να συνεχίσουν την ίδια καλή παρουσία που έχουν ως τώρα. Στους φιλάθλους εύχομαι να χαρούν το παιχνίδι, να χαρούν για την καλή περίοδο που βρίσκεται αυτή τη στιγμή η ομάδα, έχοντας στο μυαλό τους ότι η ομάδα έχει περάσει δύσκολες στιγμές. Εύχομαι όλα να πάνε καλά. Θέλω να μεταφέρω θετική ενέργεια στους παίκτες από μακριά και επαναλαμβάνω ότι ποτέ δεν πρόκειται να ξεχάσω ότι η ΑΕΚ είναι ένα πολύ σημαντικό κεφάλαιο στη ζωή μου. Δε θα ξεχάσω ποτέ τι μου έδωσε η ΑΕΚ και ο κόσμος της. Εύχομαι δύναμη στους παίκτες και πολλές επιτυχίες".

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σκόκο σε γράφουμε στην πουτσα μας. Έχουμε καλύτερους

an eixes scocco tha soun 10 vathmous pano.alla auto einai mia allh suzhthsh.

shmera einai h suzhthsh oti o mpafakias tous phre k ta sovraka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Οπαδός της ΑΕΚ πήγε στο Μονουμεντάλ για να ζητήσει από τον Σκόκο να γυρίσει!έμα στην Αργεντινή έγινε η παρουσία ενός οπαδού της ΑΕΚ στα αποδυτήρια της Ρίβερ Πλέιτ, μετά το χθεσινό παιχνίδι με την Γοδόι Κρούζ. Στο βίντεο, ο φίλος της Ένωσης τόνισε ότι ταξίδεψε στο Μπουένος Άιρες, προκειμένου να συναντήσει τον «Υδραυλικό» και να του ζητήσει να επιστρέψει στην Ελλάδα. Μάλιστα, όπως τονίζει «δεν με νοιάζει ακόμη και αν γυρίσει στα 40 του»!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Λέει ο Δημήρης οτι πιστευει οτι θα επιστρέψει αλλά δεν ξερει σε τι ηλικία και οτι αυτο δεν τον ενδιαφέρει ακόμα και αν είναι  στα 40 του.

Link to comment
Share on other sites

Σκόκο γαμιολα η ΑΕΚ πάνω απ' όλα.

Σκόκο μαλακά σε παίζουμε για πλάκα.

Πάει δεν πάει ο Χαγκα σε γαμαει

Link to comment
Share on other sites

de se krazo gt exeis tora kai thn katathlipsi k sevomai thn katastash sou.

me scocco tora o xymeneth tha xekouraze tous paiktes g ta europaika mats gt tha to xame shkosei

pari mpampi k giannoutso

Link to comment
Share on other sites

Σκόκο γαμιολα η ΑΕΚ πάνω απ' όλα.

Σκόκο μαλακά σε παίζουμε για πλάκα.

Πάει δεν πάει ο Χαγκα σε γαμαει

Link to comment
Share on other sites

Οπαδός της ΑΕΚ πήγε στο Μονουμεντάλ για να ζητήσει από τον Σκόκο να γυρίσει!έμα στην Αργεντινή έγινε η παρουσία ενός οπαδού της ΑΕΚ στα αποδυτήρια της Ρίβερ Πλέιτ, μετά το χθεσινό παιχνίδι με την Γοδόι Κρούζ. Στο βίντεο, ο φίλος της Ένωσης τόνισε ότι ταξίδεψε στο Μπουένος Άιρες, προκειμένου να συναντήσει τον «Υδραυλικό» και να του ζητήσει να επιστρέψει στην Ελλάδα. Μάλιστα, όπως τονίζει «δεν με νοιάζει ακόμη και αν γυρίσει στα 40 του»!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=hbJORWsYIq4

Οπαδός της ΑΕΚ πήγε στο Μονουμεντάλ για να ζητήσει από τον Σκόκο να γυρίσει!έμα στην Αργεντινή έγινε η παρουσία ενός οπαδού της ΑΕΚ στα αποδυτήρια της Ρίβερ Πλέιτ, μετά το χθεσινό παιχνίδι με την Γοδόι Κρούζ. Στο βίντεο, ο φίλος της Ένωσης τόνισε ότι ταξίδεψε στο Μπουένος Άιρες, προκειμένου να συναντήσει τον «Υδραυλικό» και να του ζητήσει να επιστρέψει στην Ελλάδα. Μάλιστα, όπως τονίζει «δεν με νοιάζει ακόμη και αν γυρίσει στα 40 του»!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=hbJORWsYIq4

Στην αρχή μολις ειδα την είδηση νόμιζα οτι πηγες εσύ Κρις..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×