Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Α ρε Μελ...

Δεν πρέπει να χει προκόψει παίκτης που αρνήθηκε τα λεφτά σου και την έκανε για αλλού

Link to comment
Share on other sites

Μερακλής Γιάνναρος πήγε στην ομάδα της Alona Barkat...

 

Alona-Barkat.jpg

 

Εδώ βίντεο από τα αποδυτήρια όπου πανηγυρίζει με τους παίχτες την κατάκτηση πρωταθλήματος

 

Link to comment
Share on other sites

 

Μου θύμισε την Δέσποινα την συμμαθήτρια μου που στο πάρτι όταν τελειώσαμε το σχολείο την είχαμε ανεβάσει σε τραπέζι και τραγουδούσε χορεύοντας το Umbrella της Rihanna.

Βέβαια η Δέσποινα, σε αντίθεση με τον χαλιαμούτρη Λάζαρο, ήταν από τα καλύτερα μουνιά που έχω γνωρίσει ποτέ.

Παντρεμένη χωρισμένη με παιδί σήμερα 10 χρόνια μετά η Δέσποινα.

ΣΣ: Μόνο ο Bukowski δεν την είχε πηδήξει εκείνα τα αθώα χρόνια και ας τα είχαμε 3 χρόνια στο δημοτικό και 2 χρόνια στο γυμνάσιο.

Link to comment
Share on other sites

Η Αγγλία έγινε Ισραήλ τελικά. Κρίμα θα φύγει και ο Κλαους να κάνουνε παρέα

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ποια αγγλια να ειμαστε σοβαροι κανα 2 ενδιαφερθηκαν απο τσαμπιονσιπ αλλα μεχρι εκει βεβαια η μπερ σεβα δεν ειναι ασχημη επιλογη απο την πρωταθκητρια ελλαδος στην πρωταθλητρια ισραηλ βεβαια αυτος ειπε οτι θελει να παιεξι "ευρωπη"  :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

"Κάποιος" εξέφρασε τη γνώμη του και "απάντησε" στο βιντεάκι του Χριστοδουλόπουλου μέσω facebook :

 

zoran.jpg

 

Τώρα μπορείτε ελεύθερα να δείτε για 235η φορά την Ελληνική ταινία "Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΕΝΕΚΕΣ".

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αναβλήθηκε η εκδίκαση της προσφυγής που έχει καταθέσει η ΑΕΚ κατά του Λάζαρου Χριστοδουλόπουλου και του Ολυμπιακού στην Επιτροπή Επίλυσης Οικονομικών Διαφορών της ΕΠΟ.

Οι «ερυθρόλευκοι» αιτήθηκαν την αναβολή της δίκης, που ορίστηκε εκ νέου για την ερχόμενη Δευτέρα (23/7) και κατέθεσαν προσφυγή κατά των «κιτρινόμαυρων».

Παράλληλα, αιτήθηκαν να υποχρεωθεί η ΑΕΚ να παρουσιάσει το συμβόλαιο, στο οποίο έχει βασιστεί η δικαστική διαδικασία, με την έδρα να μην κάνει δεκτό το αίτημα, θεωρώντας πως προς το παρόν μπορεί να πάρει θέση μόνο για το αίτημα της αναβολής.

 

 

αυτα τα παιδακια αναβολη για 1 βδομαδουλα

Link to comment
Share on other sites

Αναβολή με αίτημα επίδειξης, καλή φάση

 

Τι σου λέει "επαγγελματικά" το αίτημα για αναβολή Σταυρή; Πως το ερμηνεύεις;

Link to comment
Share on other sites

Ε δε βγαίνει άκρη έτσι. Υπάρχουν χίλιοι λόγοι για να πάρεις αναβολή, δε βγαίνει ακρη με τέτοιες εικασίες.

 

Στη συμβατική δικηγορία πάντως όταν έχεις δίκιο, αναμένεις νίκη και βιάζεσαι δε ζητάς αναβολή (εκτός κι αν είναι απλήρωτος ο δικηγόρος). Στην προκειμένη περίπτωση ένας θεός ξέρει τι και πως

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 
Σιαλμάς: «Ήμουν, είμαι και θα είμαι παίκτης των Τρικάλων»

 

%CF%83%CE%B9%CE%B1%CE%BB%CE%BC%CE%B1%CF%

 

Τέλος στις συνεχείς φήμες που έκαναν λόγο για αποχώρηση του από την ομάδα έβαλε ο Δημήτρης Σιαλμάς.

«Σήμερα το πρωί διάβασα κάποια δημοσιεύματα ότι αποχωρώ από τα Τρίκαλα. Πριν ανανεώσω την συνεργασία μου με την ομάδα δέχτηκα προτάσεις να συνεχίσω την καριέρα μου άλλου, εγώ όμως προτίμησα να είμαι μέλος της οικογένειας των Τρικάλων. Ήμουν, είμαι και θα είμαι ποδοσφαιριστής του ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ και είμαι πολύ χαρούμενος που ανανέωσα! Αυτό που θέλω μέσα από την καρδιά μου είναι στο τέλος να χαμογελάσουμε όλοι μαζί!».

Link to comment
Share on other sites

Kyriakos Pimenidis Good luck Hugo! PS: Still the best goalkeeper in the world
27

Hugo Almeida
Hugo Almeida Call me when you find one better...
 

Απλα θεουλης ο Αλμειδα

37328741_2148496798730487_66216473476401

Edited by Vargas21
Link to comment
Share on other sites

Για τους Εσεκιέλ Πόνσε και Λούκας Μπογέ μίλησε στο Sportimeο Νάτσο Σκόκο. Ο "υδραυλικός" που γνωρίζει πολύ καλά τα δύο νέα αποκτήματα της Ένωσης τόνισε ότι πρόκειται για δύο χαρισματικούς παίκτες με άψογο χαρακτήρα. Ο Σκόκο δεν παρέλειψε να εκφράσει την αγάπη του για την «Ένωση» και τον κόσμο της.

«Συγχαίρω το σύλλογο για τις πολύ καλές μεταγραφές που πραγματοποίησε. Ο Πόνσε και ο Μπογέ παίρνουν βαθμό 10 όχι μόνο ως ποδοσφαιριστές, αλλά πάνω απ’ όλα σαν άνθρωποι. Πέρα από τον άψογο χαρακτήρα τους, ο κόσμος της ομάδας θα διαπιστώσει γρήγορα αυτό που είδα με τα μάτια μου, πόσο χαρισματικοί είναι αμφότεροι σε τεχνική κατάρτιση και είμαι σίγουρος ότι θα διασκεδάσουν απίστευτα με τα όμορφα γκολ που θα πετύχουν. Και οι δυο τους θα δουν από κοντά τους καλύτερους οπαδούς του κόσμου, την Original. Να γίνουν ένα με την παραμυθένια αυτή πόλη, στην οποία γεννήθηκε ο πρώτος μου γιος. Η ΑΕΚ θα είναι πάντα στην καρδιά μου», τόνισε ο Νάτσο Σκόκο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

τον ξεχασε απο το αλτσχαιμερ

Tha se xalouse tora o scocco , na paizei enas me enan, me duo, me treis me tesseris,winger akraios extreme for piso ap to for mprosta ap to for punter pantou...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×