Jump to content

Ποσο αισιοδοξοι εισαστε για το γηπεδο?


"Αγιά Σοφιά"  

43 members have voted

  1. 1. "Αγιά Σοφιά"

    • Θα ξεκινησει σε 1-2 μηνες
    • Θα ξεκινησει σε παραπανω απο 2 μηνες
    • Δεν ειμαι ιδιαιτερα αισιοδοξος οτι θα γινει το γηπεδο
    • Ψιλο-αποκλειω να γινει το γηπεδο


Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Απο που ακριβως πηγαζει η αισιοδοξια σου?

Το θεμα γηπεδου εμφανιζεται μονο οταν η ΑΕΚ περναει κριση στο αγωνιστικο...η οταν ξεκιναει η διαθεση των διαρκειας....

ΟΑΚΑ για 40 χρονια συμφωνια με μικρο νοικι Βιτεξ το Καλατραβα κιτρινομαυρα καθισματα απο φτηνο πλαστικο χωρις πλατη και η ζωη συνεχιζεται....! Αυτο φυσικα ειναι το αισιοδοξο σεναριο...! Το απαισιοδοξο ειναι σκουριασμενο ασπρο καλατραβα ...και γκριζαρισμενα απο την βρωμα γνωστα ασπρα καθισματακια ΟΑΚΑ....

Η μοναδικη αγωνια μου ειναι μην ανεβει η τιμη του πλαστικου και το Φ? Α στα χρωματα τα επομενα 10 χρονια γιατι στο γηπεδο θα πρεπει να φοραμε ρουχα απο φελιζολ..

Link to comment
Share on other sites

Απο που ακριβως πηγαζει η αισιοδοξια σου?

Το θεμα γηπεδου εμφανιζεται μονο οταν η ΑΕΚ περναει κριση στο αγωνιστικο...η οταν ξεκιναει η διαθεση των διαρκειας....

ΟΑΚΑ για 40 χρονια συμφωνια με μικρο νοικι Βιτεξ το Καλατραβα κιτρινομαυρα καθισματα απο φτηνο πλαστικο χωρις πλατη και η ζωη συνεχιζεται....! Αυτο φυσικα ειναι το αισιοδοξο σεναριο...! Το απαισιοδοξο ειναι σκουριασμενο ασπρο καλατραβα ...και γκριζαρισμενα απο την βρωμα γνωστα ασπρα καθισματακια ΟΑΚΑ....

Η μοναδικη αγωνια μου ειναι μην ανεβει η τιμη του πλαστικου και το Φ? Α στα χρωματα τα επομενα 10 χρονια γιατι στο γηπεδο θα πρεπει να φοραμε ρουχα απο φελιζολ..

? ηγαζει απο το οτι για να γινει γηπεδο χρειαζονται λεφτα και απο περιφερεια. Τα οποια για λογους που δεν ειναι του παροντος απλα δεν υπαρχουν. Ας πεσει η δοση απο ΕΕ, να κλεισει η αξιολογηση και βλεπουμε. Επιπλεον δεν μου φαινεται πως οποτε υπαρχει αγωνιστικη κριση επανερχεται το θεμα του γηπεδου στην επικαιροτητα. Αυτο συνεβαινε κυριως επι Ντεμη με τον ΟΔΔΥ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

? ηγαζει απο το οτι για να γινει γηπεδο χρειαζονται λεφτα και απο περιφερεια. Τα οποια για λογους που δεν ειναι του παροντος απλα δεν υπαρχουν. Ας πεσει η δοση απο ΕΕ, να κλεισει η αξιολογηση και βλεπουμε.

Αυτο που εγραψες τωρα ως σεναριο για την ανεγερση του γηπεδου ειναι αισιοδοξο? Οκ συμφωνεις μαζι μου τοτε και δεν το ξερεις. ΟΑΚΑ Βιτεξ...

Link to comment
Share on other sites

Για άδεια μιλάμε.

 

Κάθε φορά που διαβάζω για άδειες με πιάνει νευρικό γέλιο. ? όσα χρόνια το ακούμε αυτό;  :D 

Σε οτιδήποτε παρόμοιο στη ζωή, έχω γυρίσει προ πολλού την πλάτη και δεν ασχολούμαι φυσικά με ασόβαρα πράματα. Οι γύφτοι στο όγδοο διαμέρισμα της Βουδαπέστης πιο καθαροί είναι στις μπίζνες τους.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα εγω προσωπικα, απο την ανοιξη του 2014 εχω μιλησει για περιθωριο μεχρι Σεπτεμβριο του 2016. Καλως ή κακως γνωριζοντας ορισμενα πραγματα και μη μασωντας το σανο της Ω ή του 365. Εαν δεν εκδοθει η αδεια ουτε μεχρι το φθινοπωρο, τοτε παμε σε αλλες λυσεις που προϋποθετουν αλλαγη δημοτικης αρχης και αναπροσαρμογη πλανου. Δεν ειναι τοσο απλο να ξεκινησεις αν δεν ξεκινησουν τα συνοδά, εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να το λεω. Το οτι εχουμε ευθυνες εμεις δεν σημαινει οτι δεν βαζει εμποδια ο Βασιλοπουλος και ο Μαλλιος, ουτε οτι το κρατος αδυνατει να ανταπεξελθει σε στοιχειωδεις υποχρεωσεις. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Οταν ξανα γινουν ολυμπιακοι αγωνες στην ελλαδα τοτε ο τιγρης θα βαλει τον φακελο της αγια σοφια μεσα οπως εκανε ο θειος,αυτη ειναι η χρυση ευκαιρια που περιμενει.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα εγω προσωπικα, απο την ανοιξη του 2014 εχω μιλησει για περιθωριο μεχρι Σεπτεμβριο του 2016. Καλως ή κακως γνωριζοντας ορισμενα πραγματα και μη μασωντας το σανο της Ω ή του 365. Εαν δεν εκδοθει η αδεια ουτε μεχρι το φθινοπωρο, τοτε παμε σε αλλες λυσεις που προϋποθετουν αλλαγη δημοτικης αρχης και αναπροσαρμογη πλανου. Δεν ειναι τοσο απλο να ξεκινησεις αν δεν ξεκινησουν τα συνοδά, εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να το λεω. Το οτι εχουμε ευθυνες εμεις δεν σημαινει οτι δεν βαζει εμποδια ο Βασιλοπουλος και ο Μαλλιος, ουτε οτι το κρατος αδυνατει να ανταπεξελθει σε στοιχειωδεις υποχρεωσεις. 

 

Δεν λέω για σένα φυσικά. Το θέμα είναι τι λέει ο Μελισσανίδης. Και ο Μελισσανίδης δεν λέει τίποτα απολύτως. Δεν ξέρουμε τι γίνεται. Για την ακρίβεια στα δικά μας μάτια δεν γίνεται τίποτα απολύτως. Το ότι υπάρχει ο Ζάστρος στο ΚΜ και λέει 5 πράματα δόξα τω Θεώ είναι άλλο παπαευαγγέλιο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Δημοσιεύτηκε στις 22 Ιαν 2014

scaled model of AEK football stadium :lol:

 

Μεχρι και η μακετα θα εχει σκονισει απο τοτε χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειναι τωρα το χωραφι ουτε καν για δημιουργια αλανας δεν ειμαι αισιοδοξος.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ουτε περιφραξη....ετσι για τα ματια του κοσμου οτι εκει κατι ΘΑ γινει....

 

prosfora.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ουτε περιφραξη....ετσι για τα ματια του κοσμου οτι εκει κατι ΘΑ γινει....

 

prosfora.jpg

 Νομιζω παντως οτι αν περιφραξουν πρεπει να συμπεριλαβουν και το πολυ μικρο μερος του αλσους που εχει παραχωρηθει βαση νομου και δεν ξερω αν περιμενουν να συμφωνησει στο τελος και η παραταξη που ελεγχει τον Δημο ΝΦ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ετσι πρεπει να ειναι γιατι μετα θα πρεπει να παρουν τα εξτρα μετρα λιανικη τιμη και ισως φτασεις 10 ευρω το μετρο. Αρρα περιμενουν να το περιφραξουν μια και καλη για να το παρουν με 7 το μετρο. Εμενα με απασχολει παντως το ρολοι της ΕΥΔΑ? και το ρολοι της ΔΕΗ που μπηκαν πριν 2 χρονια...! Ειναι σε ασφαλη σημεια? Γυρνανε? Μονοφασικο ρευμα εβαλε η ΔΕΗ η τριφασικο? Νερο παντως ο ΑΓΡΟΣ δεν χρειαζεται ! Οι ριζες απο τα ραδικια εχουν φτασει τοσο βαθεια που εχουν βρει υπογειους ποταμους και πηγες ! Ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι πρεπει να ειναι γιατι μετα θα πρεπει να παρουν τα εξτρα μετρα λιανικη τιμη και ισως φτασεις 10 ευρω το μετρο. Αρρα περιμενουν να το περιφραξουν μια και καλη για να το παρουν με 7 το μετρο. Εμενα με απασχολει παντως το ρολοι της ΕΥΔΑ? και το ρολοι της ΔΕΗ που μπηκαν πριν 2 χρονια...! Ειναι σε ασφαλη σημεια? Γυρνανε? Μονοφασικο ρευμα εβαλε η ΔΕΗ η τριφασικο? Νερο παντως ο ΑΓΡΟΣ δεν χρειαζεται ! Οι ριζες απο τα ραδικια εχουν φτασει τοσο βαθεια που εχουν βρει υπογειους ποταμους και πηγες ! Ολα καλα.

? οια ραδίκια;; ? όσο πίσω είσαι;; Ειπαμε ευκάλυπτοι ειχαν ηδη αρχίσει να μεγαλώνουν πριν μερικά χρόνια, την επομενη φορά που θα περάσω δεν ξέρω τι άλλο θα δω.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν εχω καταλαβει τη σχεση του Χαμπου με τα ραδικια. ? αντως στο οικοπεδο στο τελος θα εχουν μεγαλωσει διαφορα φυτα και δεντρα, ειπαμε οικοσυστημα θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×