Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, mporat said:

Ε όχι και κόκκινο αβαταρ...

Έχω και κόκκινα παπούτσια 

Link to comment
Share on other sites

Ένας μαλαξ έχει το ίδιο αβαταρ στο κομ που έκανα μάτι προχτές. Οποτε λέω πάμε στο original να ξεχωρίζουμε 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, philly21 said:

Σου έχει κάνει κάτι; Πολύ κόμπλεξ ρε φίλε για συναεκτζή στο κάτω κάτω 

επαγγελματιας ΑΕΚτζης ειναι φιλε, καμια σχεση με εμας που μετραμε και το ευρω για να το ακουμπησουμε στην μαστουρα μας και θελουμε πρωι μεσημερι βραδυ να παρουμε τζουρα

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά ρε συ κάποιος θα την κάνει και αυτή τη δουλειά. Δεν λέει κάτι αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΤ ΤΟ ΚΜ 

ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ

ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

  ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΚΑΘΕ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΩ

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, philly21 said:

Έχω και κόκκινα παπούτσια 

Αγορασα δυο κοκκινα μποτακια και μια πρασινοκιτρινη γραβατα

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, philly21 said:

Ε καλά ρε συ κάποιος θα την κάνει και αυτή τη δουλειά. Δεν λέει κάτι αυτό. 

Καλα χαβαλε κανουμε και κουβεντα να γινεται, παντως ουτε και αυτος νομιζω να ξερει τι και πως κανει ο Κουχαρσκι με τις μεταγραφες περσυ και φετος.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Eddie said:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΤ ΤΟ ΚΜ 

ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ

ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

  ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΚΑΘΕ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΤΩ

Εχεις δικιο αδερφε αλλα δεν υπαρχει μεταγραφικη ειδηση για δειγμα να ποσταρουμε.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Eddie said:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΤ ΤΟ ΚΜ 

ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ

ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

  ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΚΑΘΕ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΩ

Σκληρός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, agelos said:

Αδερφό Αμραμπατ θέλουμε?

για να αντικαταστησει επαξια την βαρια φανελα του Φρανσον καλος ειναι

Link to comment
Share on other sites

Σοφίαν πρέπει να είδε πολύ ΑΕΚΑΡΑ φέτος. Τίποτα δεν άφησε από τον αδερφό του. 40m μπαλιά στο γκολ βρίσκει παίκτη. Εύγε Νορντιν ο νιος είναι λεβέντης και τα παίρνει τα γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agelos said:

Αδερφό Αμραμπατ θέλουμε?

Παιχταράς που μυρίζει ΑΕΚ απο μακριά. Δυστυχώς εκτος μπάτζετ. Θα τον ήθελα πολύ.

Μάγκες μη με βρίσετε εγώ Οταμέντι δε θέλω. Θέλω κάτι νεότερο που να μπορεί να δώσει στην ομάδα για καιρό. Ούτε θεωρώ οτι θα κάνει πλάκα . Πάντα τον θεωρούσα ασταθή και επιρρεπή σε λάθη. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dali 21R said:

Παιχταράς που μυρίζει ΑΕΚ απο μακριά. Δυστυχώς εκτος μπάτζετ. Θα τον ήθελα πολύ.

Μάγκες μη με βρίσετε εγώ Οταμέντι δε θέλω. Θέλω κάτι νεότερο που να μπορεί να δώσει στην ομάδα για καιρό. Ούτε θεωρώ οτι θα κάνει πλάκα . Πάντα τον θεωρούσα ασταθή και επιρρεπή σε λάθη. 

Η ομαδα αυτη την στιγμη θελει ετοιμους εμπειρους παιχτες αξιας που θα την βοηθησουν να αλλαξει επιπεδο.

μολις αλλαξει το συζηταμε 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Η ομαδα αυτη την στιγμη θελει ετοιμους εμπειρους παιχτες αξιας που θα την βοηθησουν να αλλαξει επιπεδο.

μολις αλλαξει το συζηταμε 

Ενας παίχτης 28-31 αμυντικός από καλό πρωτάθλημα και βασικός στην ομάδα του μια χαρά μπορεί να τη βοηθήσει. Πχ Μουκουντί.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dali 21R said:

Ενας παίχτης 28-31 αμυντικός από καλό πρωτάθλημα και βασικός στην ομάδα του μια χαρά μπορεί να τη βοηθήσει. Πχ Μουκουντί.

Επιπεδο στην αμυνα αλλαξε ο Βιντα, οχι ο Μουκουντί.

Δεν μιλαω για καλους παιχτες , αλλα για παιχτες αλλων παραστασεων και επίπεδου εστω και στην δυση της καριερας τους.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Επιπεδο στην αμυνα αλλαξε ο Βιντα, οχι ο Μουκουντί.

Δεν μιλαω για καλους παιχτες , αλλα για παιχτες αλλων παραστασεων και επίπεδου εστω και στην δυση της καριερας τους.

 

Δηλαδή μετά απο αυτή τη χρονιά κρίνουμε οτι ο Βίντα ήταν ο στυλοβάτης της άμυνας μας και όχι ο Μουκουντί; 

Δε νομίζω. 

5 minutes ago, Μάκαρος said:

Έχει ακραίες εμπειριες και παραστασεισ ο οταμεντι. Πήρε Μουντιάλ φέτος , το πιο πρόσφατο. Είναι σε καλή κατάσταση . Για Ελλάδα δε το συζητάμε , αλλά θελουμε και παίκτες να μπορούν να σταθούν Ευρώπη. Και εκτός αυτού, ενδιαφέρονται ομάδες τύπου Ίντερ για αυτόν. Εάν καταφέρουμε να τον πάρουμε θα ειναι τεράστια κίνηση και για το brand  της ομάδας. Εγώ τον θέλω με τα 1000

Και ακραίες εμπειρίες έχει που δεν τις βλέπει κανείς, και τεράστια κίνηση είναι για το όνομα και τη διαφήμιση της ομάδας είναι. Αλλά είναι και 35 χρονών οπότε του χρόνου θα ψάχνεις άλλον, και πάνω απο 1 μύριο θα θέλει και σχετικά με το μουντιάλ που είχε , έπαιζε με χαφάρες και άριστο παρτενέρ δίπλα του. 

Και απο οτι καταλαβαίνω τον θες κυρίως για Ευρώπη όχι για Ελλάδα.

Καταλήγοντας τον θεωρώ μέτριο αναλογικά με το τι έρχεται να προσφέρει.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Μάκαρος said:

Ο Βίντα ήταν αυτός (εννοείται μετά τον προπονητή) που έδωσε ηρεμία στην άμυνα. Και μαθημένος στο πως να παίρνει πρωταθλήματα. Μπορεί να μην είχε την ένταση  και τις παρεμβάσεις του ανθρωποφάγου , αλλά με το τάκλιν στην τουμπα και το πέναλτι που κερδίζει στο Καραϊσκάκης, έβγαλε τα λεφτά του. Ηγέτης. Τώρα για οταμεντι, θα διαφωνήσω. Θα δείξει ο χρόνος τι θα γίνει 

Προφανώς δεν υποβαθμίζω τον Βίντα, αλλά στη συνολική εικόνα και προσπάθεια ήταν ενα τσακ πίσω από τον Μουκούνταρο. Αυτό . Μια χαρά και ο Βίνταρος.

Για Οταμέντι μακάρι οι διαφωνίες μας να είναι για τέτοιους παίχτες και όχι για Πούγγουρες και Τζαβέλλες.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dali 21R said:

Προφανώς δεν υποβαθμίζω τον Βίντα, αλλά στη συνολική εικόνα και προσπάθεια ήταν ενα τσακ πίσω από τον Μουκούνταρο. Αυτό . Μια χαρά και ο Βίνταρος.

Για Οταμέντι μακάρι οι διαφωνίες μας να είναι για τέτοιους παίχτες και όχι για Πούγγουρες και Τζαβέλλες.

Σε αγωνα CL η Europa η ΑΕκ με Βιντα , Οταμεντι , κτλ μπορει να σταθει γιατι απλα οι παιχτες εχουν την ψυχολογια και της παραστασεις να το κανουν. Αυτοι οι παιχτες ανεβαζουν και το κλαμπ.

ας εχουμε σταθερη πορεια στην ευρωπη για πεντε χρονια και ισως μπορεσει το κλαμπ να σταθει απο μονο του εχοντας μουκουντι και σια γιατι απλα θα εχουμε μεγαλωσει.

Link to comment
Share on other sites

Επισης εχει πολυ μεγαλη διαφορα ενα κλαμπ που θα δωσει καλα συμβολαια στα σεντερ μπακ η στα χαφ παρα εναν κραχτη 35αρι φορ

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Araujo21 said:

Χάσαμε και τον Μεσι που πάει Μαιαμι

 

Τον έκοψε ο Αλμέιδα. Δεν τον χάσαμε.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, To Kitrino Tsakali said:

Τον έκοψε ο Αλμέιδα. Δεν τον χάσαμε.

Δεν πρεσάρει ο αλήτης 😂

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×