Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

παντως περα απο λεφτα αλμειδα και γενικοτερο κλιμα στην ομαδα , ελληνας διεθνης που λιγο του ελειψε η πατριδα ερχεται γονατιστος πιστευω . πηραν και μια τζουρα απο τα φιλαδελφεια αλλωστε

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

Ποιοι ειναι οι Ρούμπεν Μπλάνκο και Τόρο? Καλοί? Ας δώσουμε ενα δωδεκαρι να τους παρουμε ολους

4M + 2M μας κανουν 6Μ (εχω βγαλει δημοτικο και τα καταφερνω)

για τα 14Μ μας λειπουν 8Μ, γι αυτο εχει λυσσαξει η Θελτα να πουλησει 8Μ τον  πινεδα, τοσα της λειπουν 

τα 4 και 2 που εχω γραψει ειναι τα ποσα που κυκλοφορουν για τους αλλους 2

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Snafu said:

Ισως μπηκε ο Χαρισσ21 εδω μεσα??

θυμησε μου...

κατι αρνητικο μου προκαλει αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε, ο μεξικάνος θα έρθει με κορδελίτσα πακεταρισμένος για δώρο ανήμερα γενεθλίων του @Evolve

(δυστυχώς για εσάς δεν μπορώ να γράψω ποια ακριβώς μέρα είναι αυτή για να μην φάω ντόξινγκ)

Link to comment
Share on other sites

Η ιστοσελίδα football360 συγκαταλέγει τον Μοχαμαντί στους Ιρανούς που ίσως επιστρέψουν στο πρωτάθλημα της χώρας. Για τον μπακ της ΑΕΚ αναφέρει την πολυπλοκότητα της κατάστασης που αντιμετωπίζει και αναρωτιέται αν ο παίκτης θα επιστρέψει μετά από επτά χρόνια στην πατρίδα του, προσπαθώντας να κερδίσει και πάλι μια θέση στην εθνική ομάδα.

Παράλληλα, υπάρχουν δύο ομάδες του Ιράν που φέρονται να ενδιαφέρονται για τον 30χρονο άσο, οι Περσέπολις και Εστεγκάλ, καθώς εκτιμούν την αξία του και την εμπειρία του.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, amd said:

4M + 2M μας κανουν 6Μ (εχω βγαλει δημοτικο και τα καταφερνω)

για τα 14Μ μας λειπουν 8Μ, γι αυτο εχει λυσσαξει η Θελτα να πουλησει 8Μ τον  πινεδα, τοσα της λειπουν 

τα 4 και 2 που εχω γραψει ειναι τα ποσα που κυκλοφορουν για τους αλλους 2

Καλοι παίκτες είναι? Τι θέση παίζουν? 

Να γίνει η δουλεια οπως τότε που πήγε ο Αραούχο Λας Παλμας και γύρισε με αλλους δυομαζι του.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Χατζηδιακος, Στεργιου, Γιαννουλης Κυριακοπουλος, Μπακα, Φουντας, Τζόλης, Αλεξανδρόπουλος. Μονο για αυτους θα έκανα κουβέντα στην ΑΕΚ και υπο προυποθεσεις

για τον 1ο η Αλκμααρ ζηταει 3,5Μ

για τον 2ο η τιμη ειναι 4+

Γιαννουλης δεν ενδιαφερεται να επιστρεψει

Κυριακοπουλος κοντα στα 3

Μπακα αν δεν ανανεωσει θα γυρισει του χρονου σαν ελευθερος

Φουντας δεν θα γυρισει οσο ζει ο μελισσανιδης

Τζολης τα εχουμε πει 4+ ποσοστα 

αλεξανδροπουλος αυτην την στιγμη παραχωρειτε δανεικος 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Loco 21 said:

Ο Μπακασετας θέλει μεταγραφή σε πιο μεγάλο πρωτάθλημα και πιστεύω θα την πάρει φέτος. Αν ερχόταν ο κυριακοπουλος με 3 μύρια θα ερχόταν χθες εδώ κοιτούσαν τον αρτεαγκα της γκενκ που θέλουν ένα ταληρο. 

Τζολης θα θελα πολύ να τον πάρουμε είναι παικταρα.

Όσων αφορά τον Πήλιο είδαν τι έπαθαν με κυριακοπουλο και το πρόλαβαν αυτή τη φορά, προσωπικά τον πιστεύω πολύ ακόμα και για βασικό φέτος 

θα διαφωνησουμε καθετα με τον κασετα, παιχτης που κλεινει τα 30 μεθαυριο θα παει πολυ δυσκολα σε μεγαλο πρωταθλημα ποσο μαλλον με τα λεφτα που θελουν οι τουρκοι 6-7+

αν δεν ανανεωσει που απο οσο ξερω δεν ψηνεται ιδιαιτερα θα ερθει ελευερος 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

θα διαφωνησουμε καθετα με τον κασετα, παιχτης που κλεινει τα 30 μεθαυριο θα παει πολυ δυσκολα σε μεγαλο πρωταθλημα ποσο μαλλον με τα λεφτα που θελουν οι τουρκοι 6-7+

αν δεν ανανεωσει που απο οσο ξερω δεν ψηνεται ιδιαιτερα θα ερθει ελευερος 

Αυτό θα γίνει και μη δεις κανένα κολπο γκρόσσο το Γενάρη αμα εχει μεινει πίσω η Τραμπζον στην κούρσα για πρωταθλημα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Αυτό θα γίνει και μη δεις κανένα κολπο γκρόσσο το Γενάρη αμα εχει μεινει πίσω η Τραμπζον στην κούρσα για πρωταθλημα

Αν υπολογίζουν Κουρμπελη για βασικό, αυτό θα γίνει 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

το γραψα χθες και το ξαναγραφω η δικη μας οπτικη γωνια δεν εχει καμια σχεση με το πως βλεπει η Ευρωπη τους παιχτες

30 χρονων παιχτης που παιζει στην Τουρκια και ειναι Ελληνας μεσοεπιθετικος μπορει να παει σε τοπ 5 πρωταθλημα μονο ελευθερος και αυτο σε πολυ μικρη ομαδα (κυριως Ιταλια η Γερμανια)

σπανια οι ευρωπαικες ομαδες θα δωσουν 5+ μυρρια για 30 χρονο Ελληνα που παιζει στην Τουρκια και για να γινει αυτο θα πρεπει ο μανατζερ να τον βαλει σε κανα παραπλευρο ντιλ 

ο Τασος με εκπροσωπηση απο Ελληνα ατζεντη σε τετοιο παραπλευρο ντιλ ειναι απιθανο να μπει.

Αν ηταν 25 το συζητουσαμε αλλιως 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θέλω Μπακασέτα, μου φαίνεται ότι όλος ο οργανισμός προσπαθεί να τον φορτώσει στον Αλμέιδα. 

 

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπακα εχει στατιστικά καριέρας ένα γκολ ανα τέσσερα ματς και μια ασίστ ανα εφτά ματς δηλαδή σε σαράντα παιχνίδια τη σεζόν 10 γκολ και 6 ασίστ. Υπερπολύτιμα νούμερα για πρωταθλητισμό. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ξαναμπήκα πριν λίγο στο φόρουμ των Θελτικος. Αυτή την φορά το θέμα του Πινέδα άρχισε να συζητιέται περισσότερο, χωρίς βέβαια να είναι και το πρώτο, άλλωστε τους απασχολεί περισσότερο το κατά πόσο θα ναι καλός ο νέος  τους προπονητής Ραφα Μπενιτεθ, ενώ έχουν και άλλους παίκτες με τους όποιους ασχολούνται.

Για τον Ορμπελιν λοιπόν έχουν ξεσπάσει  διαφωνίες με κάποιους να λένε ότι αν πουληθεί με 6-8  εκατομμύρια στους Έλληνες της ΑΕΚ θα πρόκειται για μαεστρικη μαγική  κίνηση του προέδρου τους και άλλους να απαντάνε ότι αν ο Πινέδα είχε παίξει σε διεθνείς ευρωπαϊκές  διοργανώσεις και όχι μόνο στο εντελώς ανυποληπτο ελληνικό πρωτάθλημα, και όμως έτσι το χαρακτήρισαν, θα μπορούσε να πιάσει άνετα  πάνω από 10 στην αγορά

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, yiannis_21 said:

Εγώ δεν θέλω Μπακασέτα, μου φαίνεται ότι όλος ο οργανισμός προσπαθεί να τον φορτώσει στον Αλμέιδα. 

 

Τα σκουπίδια οι αρδακηδες προσπαθουν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λέγεται ότι ο Πινέδα θα είναι και ο πιο ακριβοπληρωμένος ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ, εφόσον παραμείνει. Άρα μιλάμε για ετήσιο συμβόλαιο περί το 1,3-1,5 εκατομμύρια ευρώ.

Από εκεί και πέρα, ως υπόθεση εργασίας, θεωρητικά, ο Μαρινάκης με την Νότιγχαμ Φόρεστ όντως μπορεί να αποκτήσει τον Πινέδα.
Για αγγλική ομάδα τα 6-7 εκατομμύρια ευρώ είναι εύκολο ποσό, συν το ότι ο παίκτης θα έχει το κίνητρο της συμμετοχής στην Πρέμιερ Λιγκ.
Πλην όμως, διαβάζοντας ο ίδιος και κυρίως ο ατζέντης ανάμεσα ή και κάτω από τις γραμμές, μπορεί να διαπιστώσει και το αντικίνητρο.
Γιατί καλό είναι να σε θέλει μία ομάδα αλλά έχει σημασία για τον σοβαρό επαγγελματία ποδοσφαιριστή και το ποιες προοπτικές υπάρχουν για την αξιοποίηση του.
Ειδάλλως, μπορεί να γίνει ένα βήμα μπροστά για να οδηγηθεί σε δύο βήματα πίσω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τραγιασκας τωρα

-Η ΑΕΚ δεν δινει πανω απο 7

-Και ποσα δινει? 7?

-Οχι δεν δινει ουτε 7

-Και ποσα δινει?

-Δεν ξερω

Μπραβο ρε Βαγγελαρα, μου ανοιξες τα ματια. Να εισαι καλα.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

Προετοιμασια με Πηλιο θα παμε μου φαινεται. Εκει που λεγαμε πινεδα + στοπερ..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karagimi said:

Προετοιμασια με Πηλιο θα παμε μου φαινεται. Εκει που λεγαμε πινεδα + στοπερ..

Αυτο ειναι σιγουρο. Καθε χρονο αυτο γινεται εντωμεταξυ. ΝΑ γραψω οτι παμε προετοιμασια με σεντερ φορ τον 33αρη ρολιστα Φαν Φεερτ? ή μπα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σας έγραψα Σάββατο βράδυ για μπασιμο της Νότιγχαμ για Πινέδα το έβγαλε και ο Κετσεντζογλου επίσημα σήμερα.... Δεν υπάρχει Ολυμπιακός στο κάδρο, καθαρά η δυναμική του ταμειακου της Νότιγχαμ είναι... Ωστόσο ο παίχτης καίγεται να έρθει πίσω Αθήνα έχει έναν προπονητή που τον πιστεύει όσο τίποτα, μια ομάδα πρωταθλήτρια και έναν κόσμο που τον αποθεώνει σαν τρελός... Με το κερασάκι του Τσάμπιονς λιγκ να υποβόσκει, δεν υπάρχει αντίβαρο στην συνείδηση του.... Να τελειώνει η διοίκηση μας το θέμα με αυτή της Θέλτα περιμένει...

  • Δικεφαλάκι 8
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, baRon21 said:

Τραγιασκας τωρα

-Η ΑΕΚ δεν δινει πανω απο 7

-Και ποσα δινει? 7?

-Οχι δεν δινει ουτε 7

-Και ποσα δινει?

-Δεν ξερω

Μπραβο ρε Βαγγελαρα, μου ανοιξες τα ματια. Να εισαι καλα.

Ρεπορτάζ σε βάθος, βέβαια ο Βαγγελης μπροστά σε Πατατακηδες Καζαμπουμπου και κεφτέδες είναι Διακογιαννης

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Αυτό που σας έγραψα Σάββατο βράδυ για μπασιμο της Νότιγχαμ για Πινέδα το έβγαλε και ο Κετσεντζογλου επίσημα σήμερα.... Δεν υπάρχει Ολυμπιακός στο κάδρο, καθαρά η δυναμική του ταμειακου της Νότιγχαμ είναι... Ωστόσο ο παίχτης καίγεται να έρθει πίσω Αθήνα έχει έναν προπονητή που τον πιστεύει όσο τίποτα, μια ομάδα πρωταθλήτρια και έναν κόσμο που τον αποθεώνει σαν τρελός... Με το κερασάκι του Τσάμπιονς λιγκ να υποβόσκει, δεν υπάρχει αντίβαρο στην συνείδηση του.... Να τελειώνει η διοίκηση μας το θέμα με αυτή της Θέλτα περιμένει...

Άσε που από Νοτιγχαμ μπορεί να βρεθεί δανεικός στον γαυρο "τυχαία" και είναι ενήμεροι για το κολπο

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 30/6 πάντως η θελτα θελει να τελειωνει αυτο το θεμα και με ακομα 3-4 παικτες. Οπότε λογικά θα ξέρουμε αν θα έχουμε πινέδα αυτην την εβδομαδα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×