Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Rayo Vallecano 21 said:

σε διεθνείς ευρωπαϊκές  διοργανώσεις και όχι μόνο στο εντελώς ανυποληπτο ελληνικό πρωτάθλημα, και όμως έτσι το χαρακτήρισαν

άμπαλοι

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Evolve said:

Χαλαρώστε, ο μεξικάνος θα έρθει με κορδελίτσα πακεταρισμένος για δώρο ανήμερα γενεθλίων του @Evolve

(δυστυχώς για εσάς δεν μπορώ να γράψω ποια ακριβώς μέρα είναι αυτή για να μην φάω ντόξινγκ)

Την κορδελιτσα μπορω να την ψυρίσω ?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, yiannis_21 said:

Εγώ δεν θέλω Μπακασέτα, μου φαίνεται ότι όλος ο οργανισμός προσπαθεί να τον φορτώσει στον Αλμέιδα. 

 

Είχα αρχίσει να αναρωτιέμαι αν είμαι ο μόνος...

Link to comment
Share on other sites

δεν θα μας ρωτησουν γενικα, αλλα κουβεντα να γινεται.

ο Μπακασετας απο την ΑΕΚ εφυγε ως μισο-αποτυχημενος, για να μην εχουμε και κοντη μνημη δλδ. υπαρχουν εδω μεσα και τα ποστ και τα πολλ κλπ που τον εχουν κραξει.

 

απο εκει και περα, ΑΝ αδικηθηκε τοτε ή ΑΝ βελτιωθηκε τωρα κανεις δεν μπορει να το πει με απολυτη σιγουρια, αυτο που σιγουρα ισχυει για μενα ειναι οτι η μονη θεση που μπορει να παιξει σε υψηλο επιπεδο ειναι η θεση που σημερα παιζουν Αραουχο/Τσουμπερ.

 

Αρα νοημα δεν βλεπω εγω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

δεν θα μας ρωτησουν γενικα, αλλα κουβεντα να γινεται.

ο Μπακασετας απο την ΑΕΚ εφυγε ως μισο-αποτυχημενος, για να μην εχουμε και κοντη μνημη δλδ. υπαρχουν εδω μεσα και τα ποστ και τα πολλ κλπ που τον εχουν κραξει.

 

απο εκει και περα, ΑΝ αδικηθηκε τοτε ή ΑΝ βελτιωθηκε τωρα κανεις δεν μπορει να το πει με απολυτη σιγουρια, αυτο που σιγουρα ισχυει για μενα ειναι οτι η μονη θεση που μπορει να παιξει σε υψηλο επιπεδο ειναι η θεση που σημερα παιζουν Αραουχο/Τσουμπερ.

 

Αρα νοημα δεν βλεπω εγω.

Εγω δεν βλεπω ουσιαστικη διαθεση απο την ΑΕΚ να τον φερει πισω, μονο ευσεβεις ποθους σουβλακοφαγων που θελουνε και Ατματζιδη βοηθο του Αλμειδα και  Ελληνες παιχτες για να τους ρουφιανευουνε τι γινεται στα αποδυτηρια 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

σιγα χαλαρωσε κανε καμια βολτα πανω απο την αθηνα θα παθεις τιποτα ακομα ειναι υπερβολικα πολυ νωρις

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, nikos said:

δεν θα μας ρωτησουν γενικα, αλλα κουβεντα να γινεται.

ο Μπακασετας απο την ΑΕΚ εφυγε ως μισο-αποτυχημενος, για να μην εχουμε και κοντη μνημη δλδ. υπαρχουν εδω μεσα και τα ποστ και τα πολλ κλπ που τον εχουν κραξει.

 

απο εκει και περα, ΑΝ αδικηθηκε τοτε ή ΑΝ βελτιωθηκε τωρα κανεις δεν μπορει να το πει με απολυτη σιγουρια, αυτο που σιγουρα ισχυει για μενα ειναι οτι η μονη θεση που μπορει να παιξει σε υψηλο επιπεδο ειναι η θεση που σημερα παιζουν Αραουχο/Τσουμπερ.

 

Αρα νοημα δεν βλεπω εγω.

Εμείς είμασταν γτπκ, αυτός έφυγε κ γλίτωσε ενώ ο Μάνταλος εμεινε κ εγινε αποδιοπομπαίος. Μια χαρά χαφ είναι για να παίξει στο σύστημα του Πελάδο - πιθανότατα ως αλλαγή - και είναι και ΑΕΚΑΡΑΣ οπότε του χρονου είναι πιθανό να επιστρεψει

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες 2 μήνες καιρό θα σε πλήρωναν κ απο πάνω ΑΕΚαρχη μου. Σκληρόςςςςς.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι μεχρι τα 6Μ με μπονους (τιτλων, ομιλων) μπορει να φτασει η ΑΕΚ. Τωρα ας το φτιαξουν λιγο με τις δοσεις, λιγο απο εδω λιγο απο εκει, σαν θελει η νυφη και ο γαμπρος.

Απλως αυτο που δεν ξερω καθολου ειναι αν τα εχει βρει η ΑΕΚ με τον Πινεδα σε διαρκεια συμβολαιου, αποδοχες, ρητρες κλπ κλπ

Ειδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kami said:

Αμα δεν πρόλαβες Τόνι, είναι το καλύτερο 8ρι ναι

Ναι δεν τον έχω προλαβει. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, TheNarrator said:

πραγματικα πιστευετε οτι η ΠΑΕ ΑΕΚ θα δωσει 6 εκ ευρω για παικτη???!??!?!!!?!

Δλδ στα σοβαρα τωρα.

δεν τα δινεις μετρητα Κωστα, εδω ειναι το ζουμι αν τα εδινες μετρητα δεν θα υπηρχε καμια αμφιβολια 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

δεν τα δινεις μετρητα Κωστα, εδω ειναι το ζουμι αν τα εδινες μετρητα δεν θα υπηρχε καμια αμφιβολια 

Δν τα χει κ μετρητα ο καψερος..... 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Δν τα χει κ μετρητα ο καψερος..... 

στειλε βιογραφικο νοτιομακεδονα φιλε μου για οικονομικος διευθυντης 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CHⓇIS said:

Δν τα χει κ μετρητα ο καψερος..... 

κανεις δεν πληρωνει με μετρητα ποσο μαλλον ο Ευγενιος Καβουρης 

Link to comment
Share on other sites

παντως την στιγμη που μιλαμε η ΑΕΚ ειναι ορφανη απο τηλεοπτικο συμβολαιο

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kami said:

Εμείς είμασταν γτπκ, αυτός έφυγε κ γλίτωσε ενώ ο Μάνταλος εμεινε κ εγινε αποδιοπομπαίος. Μια χαρά χαφ είναι για να παίξει στο σύστημα του Πελάδο - πιθανότατα ως αλλαγή - και είναι και ΑΕΚΑΡΑΣ οπότε του χρονου είναι πιθανό να επιστρεψει

Θα παίζει ο μπακασέτας στη θεση του ούχο και του τσούμπερ και θα πιέζει ετσι; Εννοείται ειναι ΑΕΚαρα και θελει και να γυρίσει κάποια στιγμη αλλα δεν βλέπω πως χωράει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πόσο τυχεροί που μας κληρωσε λαχείο με τον Αλμειδα. Απίστευτα τυχεροί. Σε αντίθετη περίπτωση οι κουβέντες για Μπακασετα κι άλλους ΑΕΚαρες θα ήταν το ταβάνι μας.

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

Καλός είναι ο Μπακασέτας. Οχι όμως για αντί αραουχο... 

Μην τρελαθούμε... 

Γενικά δεν είναι μόνο η καριέρα... 

Δεν είναι ουτε αραουχο, ουτε λιβαγια ουτε καν Λάζαρος παιχτικα . 

Στο επίπεδο του Μάνταλου είναι λίγο καλυτερος. 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου φαινεται οτι ο Αραουχο ειναι τελειωμενος ποδοσφαιρικα, οταν επιστρεψει και πως, και τελειωνει και το συμβολαιο του, ασε που εκφραστηκε τελευταια για επιστροφη στην Ισπανια καποια στιγμη.

 

Δηλαδη ειναι 31, του χρονου που τελειωνει το συμβολαιο του θα ναι 32. Αν θελει να φυγει δεν θα ανανεωσει και θα παει να τελειωσει καριερα στην Λας Παλμας.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να πάρεις τον μπακασετας το περνεις και δεν μπαίνεις σε δεύτερες σκέψεις αν έχεις άλλους παίκτες στην ίδια θέση ( δεν έχεις) αν το ένα αν το άλλο. 

Στη τελική μπορεί να παίξει σε όλες τις θέσεις από το 6 και μπροστά ο μπακασετας και κάτι τέτοιους λατρεύει ο Αλμειδα. 

 

27 minutes ago, goku21 said:

Καλός είναι ο Μπακασέτας. Οχι όμως για αντί αραουχο... 

Μην τρελαθούμε... 

Γενικά δεν είναι μόνο η καριέρα... 

Δεν είναι ουτε αραουχο, ουτε λιβαγια ουτε καν Λάζαρος παιχτικα . 

Στο επίπεδο του Μάνταλου είναι λίγο καλυτερος. 

Ο μπακασετας της πρώτης χρονιάς στη ΑΕΚ ναι ίσως ήταν και χειρότερος του Μάνταλο από τότε έχει εξελιχθεί και ούτε καν βλέπει Μάνταλο ούτε καν Λάζαρο. Μόνο με Μάρκο μπορεί να συγκριθεί και να είναι χειρότερος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλαμε σοβαρά? Αν ο Μπακασετας λεγόταν μπάκακιτς και βλέπαμε τη καριέρα του ( μετά ΑΕΚ) θα τη παίζαμε και μόνο στη σκέψη να έρθει στην ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×