Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, agelos said:

Καλα κι αυτός ο Μελ γιατί 4-5 μεταγραφές?

Θεωρούσε δλδ ότι δεν είμαστε πλήρεις?

Οτι χωρουσε αναβάθμιση?

:confused:

 

4 εκανε για την ακριβεια 

πινεδα αμραμπατ πισαρο πονσε 

τον πηλιο δεν τον βαζω μεσα ειμαι large 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

4 εκανε για την ακριβεια 

πινεδα αμραμπατ πισαρο πονσε 

τον πηλιο δεν τον βαζω μεσα ειμαι large 

 

Ο άμραμπατ δε μπορεί να θεωρηθεί μεταγράφη, ανανέωση συμβολαίου έκανε

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

4 εκανε για την ακριβεια 

πινεδα αμραμπατ πισαρο πονσε 

τον πηλιο δεν τον βαζω μεσα ειμαι large 

 

Άρα αν το επόμενο καλοκαίρι κρατήσει όλους όσοι λήγουν τα συμβόλαια τους θα έχει κάνει καμία 10αρια.

Τιγρη ΦΧΡΣΤ προκαταβολικά.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, krokosmios said:

Ο άμραμπατ δε μπορεί να θεωρηθεί μεταγράφη, ανανέωση συμβολαίου έκανε

Νομίζεις άπιστε 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Abraham21r said:

1. Αγορά Ponce ✔️
2. Αγορά PIzarro ✔️
3. Αγορά Πήλιου ✔️
4. Αγορά Pineda ✔️
5. Παραμονή Amrabat ✔️
6. Αγορά στόπερ 

Για το (6) να θυμίσουμε ότι για τον Χρυσόπουλο η ομάδα έδωσε 800 χιλιάρικα.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, theo said:

 

ναι ρε φιλε, χαθηκε κι ο φιλος που εψαχνε 1 βδομαδα τον υπευθυνο, δεν θυμαμαι τι παραπονο ειχε χαχα

Τον υπεύθυνο ασφαλείας λες που έπαιρνε στην ΠΑΕ και ζητούσε να τον συνδέσουν κι επειδή οι άνθρωποι είχαν και δουλειές κι αυτό δεν έγινε ποτέ, κατέληξε ότι η ΑΕΚ δεν έχει υπεύθυνο ασφαλείας. Που ένα τσαγκαρικο αν ανοίξεις και πάρεις υπάλληλο υποχρεούσαι να προσλάβεις τεχνικο ασφαλείας.

Έχουν περάσει και κάτι παρατράγουδα από δω μέσα όμως...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, agelos said:

Δεν θα πάω φέτος.

Το έχω δώσει στο γιο μου που θα πάει παιδικό.

😂

Θα προτιμούσα να κόψουμε τις ειρωνίες και τις νουθεσίες μέχρι και σε σημείο "κάνω ντα στα κακά παιδάκια".

Δεν ταιριάζει σε φόρουμ οπαδών και είναι η τελευταία φορά που γράφω εδώ.

Δεν γνωρίζω φίλε Άγγελε που μένεις. Εγώ είμαι από επαρχία. Κάθε κάθοδος στην Αθήνα είναι min 150€ για μένα. Αυτά τα λεφτά πλέον δεν τα δίνω για αυτό που εισέπραξα ΕΓΩ από τη διοίκηση της ομάδας. 

Το τι θα κάνω με το διαρκείας μου ή με τα χρήματα μου αφορά σε εμένα και στην οικογένεια μου. 

Καλή αντάμωση στα γουναραδικα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, No11 said:

Θα προτιμούσα να κόψουμε τις ειρωνίες και τις νουθεσίες μέχρι και σε σημείο "κάνω ντα στα κακά παιδάκια".

Δεν ταιριάζει σε φόρουμ οπαδών και είναι η τελευταία φορά που γράφω εδώ.

Δεν γνωρίζω φίλε Άγγελε που μένεις. Εγώ είμαι από επαρχία. Κάθε κάθοδος στην Αθήνα είναι min 150€ για μένα. Αυτά τα λεφτά πλέον δεν τα δίνω για αυτό που εισέπραξα ΕΓΩ από τη διοίκηση της ομάδας. 

Το τι θα κάνω με το διαρκείας μου ή με τα χρήματα μου αφορά σε εμένα και στην οικογένεια μου. 

Καλή αντάμωση στα γουναραδικα...

Φίλε, το πήρες τελείως λάθος.

Σου ζητώ συγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, agelos said:

Άρα αν το επόμενο καλοκαίρι κρατήσει όλους όσοι λήγουν τα συμβόλαια τους θα έχει κάνει καμία 10αρια.

Τιγρη ΦΧΡΣΤ προκαταβολικά.

εννοειτε 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Abraham21r said:

1. Αγορά Ponce ✔️
2. Αγορά PIzarro ✔️
3. Αγορά Πήλιου ✔️
4. Αγορά Pineda ✔️
5. Παραμονή Amrabat ✔️
6. Αγορά στόπερ 

Του Άμραμπατ δεν το λες και θετικό.Ταπεινή μου άποψη ότι εκεί η ομάδα ήθελε μια βαρβάτη μεταγραφή, παίκτη διαφοράς,με αλλαγή τον Ελίασον.

Ίσως αν υπήρχε αυτός ο παίκτης,τώρα να ήμασταν ήδη Τσάμπιονς Λιγκ(εγώ το θεωρώ σίγουρο,ειδικά με όσα είδαμε στον πρώτο αγώνα).

Είναι κρίμα  ο Β' να έχει Ζιβκοβιτς-Ντεσπότοφ και εσύ Άμραμπατ..

Link to comment
Share on other sites

απο τους ζιφκοβιτς ντεσποτοφ προσωπικα προτιμω τον αμραμπατ εχει οσα κιλα αρχιδια εχουν οι αλλοι 2 μαζι και ας ειναι στην δυση της καριερας του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, No11 said:

Θα προτιμούσα να κόψουμε τις ειρωνίες και τις νουθεσίες μέχρι και σε σημείο "κάνω ντα στα κακά παιδάκια".

Δεν ταιριάζει σε φόρουμ οπαδών και είναι η τελευταία φορά που γράφω εδώ.

Δεν γνωρίζω φίλε Άγγελε που μένεις. Εγώ είμαι από επαρχία. Κάθε κάθοδος στην Αθήνα είναι min 150€ για μένα. Αυτά τα λεφτά πλέον δεν τα δίνω για αυτό που εισέπραξα ΕΓΩ από τη διοίκηση της ομάδας. 

Το τι θα κάνω με το διαρκείας μου ή με τα χρήματα μου αφορά σε εμένα και στην οικογένεια μου. 

Καλή αντάμωση στα γουναραδικα...

Αν σκεφτείς να το πουλήσεις, βάλε μια τιμή.

Έχω κόσμο που ενδιαφέρεται. 

Link to comment
Share on other sites

Εμεις στραβώνουμε και μανουριάζουμε και η διοίκηση το παίζει τρελίτσα!

Ελπίζω να μη γίνει το ατυχές αλλά όχι και εξωφρενικό να βρεθούν τραυματίες ταυτόχρονα 2 απο τους 3, οχι κάτι κουλό, όπως πέρσι έχασε ο ένας 12-15 μέρες απο μικροπρόβλημα να συμπέσει με έναν τραυματισμό ξέρω γω 30 μέρες του άλλου, ακόμα και με μιά κόκκινη και να πάς πχ στο Αμστερνταμ να παίξεις με έναν..

Απαράδεκτη και τζογαδόρικη νοοτροπία απο μια ομάδα που ειναι στο 4ο γκρουπ δυναμικότητας επειδή 3 χρονια έκανε πολύ λιγότερα απο αυτά που μπορούσε

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Του Άμραμπατ δεν το λες και θετικό.Ταπεινή μου άποψη ότι εκεί η ομάδα ήθελε μια βαρβάτη μεταγραφή, παίκτη διαφοράς,με αλλαγή τον Ελίασον.

Ίσως αν υπήρχε αυτός ο παίκτης,τώρα να ήμασταν ήδη Τσάμπιονς Λιγκ(εγώ το θεωρώ σίγουρο,ειδικά με όσα είδαμε στον πρώτο αγώνα).

Είναι κρίμα  ο Β' να έχει Ζιβκοβιτς-Ντεσπότοφ και εσύ Άμραμπατ..

Τι θεωρείς εσύ κι εγώ, δεν έχει και σημασία.

Ο προπονητής στα 3 βασικά και κυρία θέλω του, ήταν η παραμονή του καράφλα.

Κάτι παραπάνω θα ξέρει από εμένα και εσένα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

απο τους ζιφκοβιτς ντεσποτοφ προσωπικα προτιμω τον αμραμπατ εχει οσα κιλα αρχιδια εχουν οι αλλοι 2 μαζι και ας ειναι στην δυση της καριερας του

Εντάξει για τον Ντεσπότοφ,δεν θα εκφέρω άποψη,να τον δούμε πρώτα.

Αλλά ο Ζιβκοβιτς είναι πολύ καλός ρε παιδιά,μακάρι να τον είχαμε με Γκατσι από την άλλη,θα γαζωναμε..

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stavros 9-11 said:

Τον υπεύθυνο ασφαλείας λες που έπαιρνε στην ΠΑΕ και ζητούσε να τον συνδέσουν κι επειδή οι άνθρωποι είχαν και δουλειές κι αυτό δεν έγινε ποτέ, κατέληξε ότι η ΑΕΚ δεν έχει υπεύθυνο ασφαλείας. Που ένα τσαγκαρικο αν ανοίξεις και πάρεις υπάλληλο υποχρεούσαι να προσλάβεις τεχνικο ασφαλείας.

Έχουν περάσει και κάτι παρατράγουδα από δω μέσα όμως...

αυτον ναι, μπραβο . κατι τον ενοχλουσε που εμπαινε χυμα κοσμος στο πεταλο

Link to comment
Share on other sites

Just now, SlobodanNugatinovic said:

Εντάξει για τον Ντεσπότοφ,δεν θα εκφέρω άποψη,να τον δούμε πρώτα.

Αλλά ο Ζιβκοβιτς είναι πολύ καλός ρε παιδιά,μακάρι να τον είχαμε με Γκατσι από την άλλη,θα γαζωναμε..

καλος ο ζιβκοβιτς αλλα προτιμω τον αμραμπατ για την προσωπικοτητα γι αυτα που δινει σε καθε μεγαλο ματς για το ποσο επιδραστικος ειναι για ολο το γκρουπ 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, theo said:

αυτον ναι, μπραβο . κατι τον ενοχλουσε που εμπαινε χυμα κοσμος στο πεταλο

Ζητούσε και παρέμβαση της αστυνομίας κιόλας. Ήρθε εδώ, σε αυτό το φόρουμ και ζήτησε παρέμβαση της αστυνομίας, τα ύστερα του κόσμου. 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abraham21r said:

Τι θεωρείς εσύ κι εγώ, δεν έχει και σημασία.

Ο προπονητής στα 3 βασικά και κυρία θέλω του, ήταν η παραμονή του καράφλα.

Κάτι παραπάνω θα ξέρει από εμένα και εσένα

Εντάξει, κουβέντα κάνουμε,δεν λέω να με λάβει κανείς υπόψιν του.

Δεν ξέρουμε τί εναλλακτικές του Άμραμπατ δόθηκαν στον Αλμειδα κιόλας.

Μπορεί να μην τον κάλυψαν και να ήθελε τόσο πολύ να τον ανανεώσει.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζετε υπάρχει ομάδα στην Ελλάδα που να μην ήθελε τον Άμραμπατ ? Εγώ πάντως τον θεωρώ από τους πιο δύσκολους να αντικατασταθούν όταν την κάνει. 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα μπορει να αντικατασταθει ο Αμραμπατ και ο καθε Αμραμπατ. Ολοι αυτοι που εχουμε, ηρθαν σε μια ΑΕΚ 0 εσοδων και χωρις Ευρωπη. Δεν ειναι λογικο να μην μπορεις να φερεις καλυτερους πλεον.

Ο μονος ισως αναντικαταστατος να ειναι ο Λιβαι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, agelos said:

Βασικά πήραμε και τον αδερφό του πηλιου, οπότε +1 σε σχέση με αυτά που υποσχέθηκε.

Ασχετό αλλα αυτός εξαφανίστηκε , πλέον δεν ειναι ούτε στη Β απο την αρχή της προετοιμασίας αλλα ούτε φάνηκε και στη Κ19 που έπαιξε προχθές ....

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AG21 said:

Ασχετό αλλα αυτός εξαφανίστηκε , πλέον δεν ειναι ούτε στη Β απο την αρχή της προετοιμασίας αλλα ούτε φάνηκε και στη Κ19 που έπαιξε προχθές ....

Ναι, τι απέγινε αυτός;

Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι το ποδόσφαιρο είναι ομαδικό άθλημα, η ΑΕΚ πρέπει να βελτιώσει την αμυντική της λειτουργία, στην οποία συμμετέχουν όλοι οι παίκτες.

Ένα σούπερ έμπειρο CB δεν θα έφερνε την άνοιξη, τουλάχιστον στο άμεσο μέλλον. Μακροπρόθεσμα, δεδομένης της ηλικίας του Βίντα, πρέπει να έρθει.

Αλλά είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ να ανέβουν και να καθιερωθούν ένας εκ των Μήτογλου-Χρυσόπουλο (ή και οι δύο).

Η αγέλη του Αλμέιδα μετά τη διακοπή θα δείξει τα δόντια της.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με μια προχειρη ματιά μετράω 15 (!!) καινουργιους παικτες...

Αμα μονταριστεί ποτέ αυτό το συνοθύλευμα γραψτε μου..

F5NVlM1awAAmOO3.png

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×