Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, goku21 said:

Αυτό με την Ευρώπη δεν πολυ ισχυει. Όταν παιρνεις κάπου μεταγραφή δεν κοιτάς μόνο τον πρωτο χρόνο. 3-5 χρόνια συμβόλαιο θα υπογράψεις αν εισαι κάτω τον 30 του χρόνου θα παιξεις. 

Δεν κατάλαβα τι δεν ισχύει με την Ευρώπη. Προφανώς εννοούσα με την προοπτική να μπορεί να δηλωθεί στην ουεφα από τον χειμώνα και ενδεχόμενα να παίξει από Φλεβάρη, οχι ότι θα παίξει σίγουρα. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gxAEK said:

ο Στυλ έχει γράψει εδώ και πολύ καιρό περί στοπερ και μη στοπερ. Το σκορ Στυλ-ΑΡΔ τα τελευταία χρόνια είναι σαν να παίζει ο ένας μπασκετ και οι οι άλλοι να προσπαθούν να παραγγείλουν πιτόγυρο. Μπορει να μην μας άρεσαν τα νέα, αλλά τα γνωρίζαμε, εγκαίρως.

Για άλλη μια φορά δικαιώθηκε.

Ενάμιση μήνα μετά έλεγε τα ίδια ο Κετσε, τώρα και ο Καπετανακος:

 

Screenshot_20230905_180624_Chrome.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Na mas evlepa edo mesa kai tous ARD mas ean eixame kana Hwang kai ekane antartiko kai efevge nyxta gia Korea ti tha grafame.

Eidate....oute mytoula den anoikse sto limani me ta provatakia.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, felman said:

Na mas evlepa edo mesa kai tous ARD mas ean eixame kana Hwang kai ekane antartiko kai efevge nyxta gia Korea ti tha grafame.

Eidate....oute mytoula den anoikse sto limani me ta provatakia.

αρα ... ποιοι εχουν καλυτερα αρδ ?

με Ε-μπερδεψες..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, makisg said:

Όταν λες τον Πολωνό εννοείς μήπως τον Βοσνιο τον Ραντονια;

Oxi ton Polono enoousa. Tora pou kolaei o Vosnios pls help.

2 Polonous exoume. O enas paizei bala o allos oxi.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, felman said:

Xrostas byra sto gnosto meros me gavro @CHⓇIS

O παλιος δεν ξεχνα , μετραει καθε παρόλα που λεει .. και ο ψιθυρος ειναι κοντρατο..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, felman said:

Oxi ton Polono enoousa. Tora pou kolaei o Vosnios pls help.

2 Polonous exoume. O enas paizei bala o allos oxi.

Για πΕ μου, Σουηδούς πόσους έχουμε ?

Κάτι θέλω να τσεκάρω ......

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Νονός said:

ρε μ@λ@κες

Στον ετεροχρονισμενΑ γυαλιστη πομολων δεν τα ειπε ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Νονός said:

Για πΕ μου, Σουηδούς πόσους έχουμε ?

Κάτι θέλω να τσεκάρω ......

 Na proslavete gramatea ean thelete apanthseis Kyrie Bilia @MITSAKLAS. Allios googlarete.

  • Sad 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, felman said:

 Na proslavete gramatea ean thelete apanthseis Kyrie Bilia @MITSAKLAS. Allios googlarete.

Σας έχει κάνει όλους ο Κέτσε άμα ακούτε για Σουηδούς να πετάτε τη μπάλα στην εξέδρα .....

Δεν άκουσα, δεν είδα, δεν γνωρίζω .....

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟΠΕΡ, ΧΑΦ, ΑΚΡΑΙΟ ΜΠΑΚ, ΤΕΡΜΑ...ΦΕΡΕ ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ, ΦΕΡΕ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ....

ΕΝΙΣΧΥΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΔΕΝ ΒΓΑΊΝΕΙ ΤΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΡΕ ΞΗΝΤΑΒΕΛΟΝΗ!

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να επεξεργάζεστε εναλλακτικές για τον Μαχαίρα κ να σταματήσετε τον δανεισμό του σε αυτό το ποδοσφαιρικό έκτρωμα που λέγεται Βόλος. Ας πάρει από αυτόν που τον έχωσε μέσα δανεικούς αν θέλει ή τον κυρ Γιάννη. Μακάρι υποβιβασμός, αργός κ βασανιστικός. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nestoridis21 said:

ΣΤΟΠΕΡ, ΧΑΦ, ΑΚΡΑΙΟ ΜΠΑΚ, ΤΕΡΜΑ...ΦΕΡΕ ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ, ΦΕΡΕ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ....

ΕΝΙΣΧΥΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΔΕΝ ΒΓΑΊΝΕΙ ΤΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΡΕ ΞΗΝΤΑΒΕΛΟΝΗ!

καλά , από πότε είναι αυτό το ποστ?

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν πηγαμε ασχημα στις φετινες μεταγραφες. Πηραμε πολλα περισσοτερα. Στοπερ δεν πηραμε που ΕΙΝΑΙ απαραιτητο γιατι δεν βγαινει. Μια καρτα μια θλαση και εχουμε σχολασει απο στοπερ

Link to comment
Share on other sites

Τσακίρης: «Δικαιολογημένη η γκρίνια για στόπερ, αλλά ο Αλμέιδα ξέρει καλύτερα»
🤡🤡

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Τσακίρης: «Δικαιολογημένη η γκρίνια για στόπερ, αλλά ο Αλμέιδα ξέρει καλύτερα»
🤡🤡

Καλά αυτός δεν ξέρει ούτε που είναι το σπίτι του… 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως η μη μεταγραφή στα δικά μου μάτια κάθεται πολύ ασχημα. Όλα σχετικά είναι, όταν παίρναμε τον Πινέδα έλεγα πως είμαστε πολύ καλά και έτσι, αλλά στην πραγματικότητα δεν πήραμε ούτε εναν βασικό για να πάμε ένα βήμα παραπάνω. Ο Πόνσε πιστεύω θα βοηθήσει πολύ (μου άρεσε πάρα πολύ στην προηγούμενη παρουσία του) ακόμα και αν δεν ειναι ακόμα έτοιμος, ενώ για τον Πιζάρο δεν είμαι ακόμα σίγουρος, μακάρι να βοηθήσει. Αλλά στόπερ χρειαζόμαστε, έστω και εναν μέτριο δανεικό, έστω και τώρα.

Τώρα ποιού ευθύνη/απόφαση είναι, δεν ξέρω, έχω μπερδευτεί αρκετά. Αλλά ακόμα και επικοινωνιακά/ψυχολογικά να το δεις, έπρεπε να πάρουν παίχτη και ας τον έχει στον πάγκο ο Αλμέιδα αν δεν του αρέσει. Πέρσυ που είχαμε παρόμοια συζήτηση πήραμε τον Σιντιμπέ (και ας μην τον "ήθελε" ο Αλμέιδα), ας κάνουν το ίδιο και τώρα ελπίζω. 

 

Off-topic: Ο Τσακίρης πρέπει να είναι ο καλύτερος άνθρωπος  και ο πιο ΑΕΚτζής από όλους τους ρεπόρτερ της ομάδας, αλλά είναι ο πιο άμπαλος και πιο ακατάλληλος από όλους. Δεν μπορεί να βάλει 3 λέξεις στην σειρά, επαναλαμβάνει τις ίδιες "δύσκολες" λέξεις/ατάκες χωρις καν να ξέρει τι σημαίνουν (πχ λέει επί ένα μήνα 99% του αγωνιστικού σχεδιασμού, λες και έχουμε 100 παίχτες και δεν πήραμε έναν), αλλάζει γνώμη και λέει εμείς τα λέγαμε. Παλιά πετύχαινε και κανένα αποκλειστικό ρεπορτάζ (λογικά κάποιος του τα έλεγε), τώρα που περιμένει έτοιμα τα non-paper, δεν ακούγεται με τίποτα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Διονύσης said:

Δεν μπορεί να βάλει 3 λέξεις στην σειρά, επαναλαμβάνει τις ίδιες "δύσκολες" λέξεις/ατάκες

Εκατό-μηδεν μαζί σου 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα έχει δεχτεί 9 γκολ σε 6 ματς, είναι εμφανές ότι κάτι χρειάζεται, τώρα στοπερ είναι χαφ ειναι τερμα είναι δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Η ομάδα έχει δεχτεί 9 γκολ σε 6 ματς, είναι εμφανές ότι κάτι χρειάζεται, τώρα στοπερ είναι χαφ ειναι τερμα είναι δεν ξέρω.

9 γκολ σε 6 ματς με τα 4 προκριματικα τσλ, οχι με τον Παναιτωλικο και την Κηφισια.

Για τα 3 του πρωταθληματος να το δεχτω.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×