Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, BillR21 said:

Είπε ο παισιος κ φέτος την προφητεία του

Απο Π και ο Παισιος οπως ολες οι μεταγραφές φέτος

Πινεδα Πισαρο Πηλιος Πονσε Πχρυσοπουλος

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

 Χωράνε Γκαρσια και Πονσε στην ίδια ενδεκάδα; 

Four-four-fucking-two και άγιος ο Θεός. :D 

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδεχομενως θελουν να πανε για Πονσε, αποτι καταλαβα πηγε το πρωι απο Αλικαντε σε Γενευη και απο Γενευη σε Αθηνα, υπαρχει καθυστερηση 1 ωρας.

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Mike said:

Αιντε ,Φερε και Σερχιο Ραμος στη θεση του Γιωργη που εφυγε και να κλεισουμε

Δε θέλει σέντερ μπακ ο Αλμέιδα. Λέει είναι αρκετοί όσοι έχει &Πιστεύει πολύ τον πιτσιρικά από τον Άρη,θα τον δούμε μέσα στη χρονιά.Τους είπε μπορεί να χρησιμοποιησει ακόμα& Μοχαμαντι/Χατζισαφί σέντερ μπακ αν χρειαστεί. Θα στηρίξει& τον Ρόξον.

Όπως και στην περίπτωση Πάλμα που τον έκοψε τελικά ετσι και για πισω ο Μεγάλος έχει την καψούρα να πάρουμε σέντερ μπακ.

Πινέδα Αμραμπατ Πισάρο ήταν τα ονομαστικά Θέλω του το καλοκαίρι.Για Γκαρσία το χει αφήσει στον μεγάλο.

 Για το ΚΜ , απο την γεμάτη κόσμο με μπλουζάκια ΑΕΚ double Πάρο 

 Θεόδωρος Ανδρεάδης Στυλιανοπουλάκης

 

 

  • Δικεφαλάκι 34
  • Sad 14
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δε θέλει σέντερ μπακ ο Αλμέιδα. Λέει είναι αρκετοί όσοι έχει &Πιστεύει πολύ τον πιτσιρικά από τον Άρη,θα τον δούμε μέσα στη χρονιά.Τους είπε μπορεί να χρησιμοποιησει ακόμα& Μοχαμαντι/Χατζισαφί σέντερ μπακ αν χρειαστεί. Θα στηρίξει& τον Ρόξον.

Όπως και στην περίπτωση Πάλμα που τον έκοψε τελικά ετσι και για πισω ο Μεγάλος έχει την καψούρα να πάρουμε σέντερ μπακ.

Πινέδα Αμραμπατ Πισάρο ήταν τα ονομαστικά Θέλω του το καλοκαίρι.Για Γκαρσία το χει αφήσει στον μεγάλο.

 Για το ΚΜ , απο την γεμάτη κόσμο με μπλουζάκια ΑΕΚ double Πάρο 

 Θεόδωρος Ανδρεάδης Στυλιανοπουλάκης

 

 

Έλα πες ότι κάνεις πλάκα τωρα

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι ξεκαθαρο από περυσι ότι ο Αλμειδα δίνει την τριπλάσια σημασια ατην ποιότητα της επίθεσης από αυτήν της αμυνας και ότι η ΑΕΚ πλέον έχει γίνει ανισοβαρής. Αλλά σαν να ξεφευγει το πραγμα αν δεν πάρουν ούτε στοπερ.

Ελπίζω στο τελος να πρυτανεύσει η ποδοσφαιρικη λογική.

Link to comment
Share on other sites

Αν εκοψε τον Παλμα ο Αλμειδα, τα 800 χιλιαρικα που δωσαμε στον Αρη τι θα απογινουν; 🤔

Επισης οσο και αν πιστευει τον Χρυσοπουλο, ειναι τρελο να βγαλουμε τη χρονια με 3 εμπειρα στοπερ. Εκτος αν στην Ευρωπη παμε ακομη μια φορα για την χαρα της συμμετοχης, πραγμα που δεν το πιστευω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και να ισχύει ότι μπορεί να βγει η χρονιά με Βιντα Μουκουντι Μητογλου και Χρυσοπουλος Γεμποα και όποιος άλλος μπουν στο ροτεισον . (αμφιβάλω πραγματικά) με δεδομένο ότι υπάρχει το κοπα αφρικα το χειμώνα και ο Βιντα λογικά θα χαιρετήσει πρέπει να ετοιμάζεσαι για την επόμενη μέρα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα πλακα κανουμε ετσι; Δε γινεται να ειπε ο Αλμειδα οτι δε θελουμε στοπερ, δε γινεται...

Χρυσοπουλος, Ροκσον μπορουν να παιξουν μια χρονια στη Β δεν εγινε κατι, Βιντα θα βγαλει τραυματισμους σταντε, δε γινεται να παρουμε τετοιο ρισκο. Ειναι ικανο να καψει τη χρονια.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δε θέλει σέντερ μπακ ο Αλμέιδα. Λέει είναι αρκετοί όσοι έχει &Πιστεύει πολύ τον πιτσιρικά από τον Άρη,θα τον δούμε μέσα στη χρονιά.Τους είπε μπορεί να χρησιμοποιησει ακόμα& Μοχαμαντι/Χατζισαφί σέντερ μπακ αν χρειαστεί. Θα στηρίξει& τον Ρόξον.

 

 

 

new fear unlocked. νεοι γυροι αντιπαραθεσης στο ΚΜ 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ επικίνδυνο σκεπτικό, πολύ δύσκολα θα βγει τόσο απαιτητική χρόνια μόνο με τους υπάρχοντες. 

Λογικα θα μας βουλώσει (πάλι), αλλά προς το παρόν προβληματιζομαι γιατί θέλει και τύχη για να βγει όλο αυτό, και κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει λόγος για τέτοιο ρίσκο. 

Επισης τι φάση, ολα τα αρδ από Ιουνίο δεν μας έχουν τρελάνει με το στοπερ που ήθελε ο Αλμειδα ?

Link to comment
Share on other sites

Στη χειροτερη, ας παρθει αποφαση για 6αρι που μπορει να παιξει στοπερ. 

 

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ σημαίνει επίθεση μαέστρο Αλμειδα. Μαζί σου και στην κόλαση 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Μοχαμαντι/Χατζησαφι στοπερ στην Ελλαδα γινεται παντως. Αμα εισαι σε κανα σοβαρο ομιλο την εχεις γαμησει πατοκορφα ομως.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Araujo21 said:

new fear unlocked. νεοι γυροι αντιπαραθεσης στο ΚΜ 

Τι αντιπαράθεση να υπάρξει. 

Θα αρχίσει η τρελίτσα ότι δεν χρειαζόμαστε στοπερ και θα πρέπει να απαντάμε και σοβαρά; 

Ευχομαι η φάση να είναι του τύπου «δεν απαιτεί» στοπερ, αλλά να του προτείνουν και να πάρει κάποιον. Είναι που χαλαγε αρκετό  κόσμο και ο Νεστορ  εντωμεταξυ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μία μέρα μετά την ανακοίνωση της απόκτησής του από την ΑΕΚ, ο Πόνσε προσγειώθηκε στο Ελευθέριος Βενιζέλος και είναι έτοιμος να ενσωματωθεί στην Ένωση. Αποθεώθηκε από τον κόσμο της Ένωσης.

Μία μέρα μετά την ανακοίνωση της απόκτησής του από την ΑΕΚ, ο Πόνσε προσγειώθηκε στο Ελευθέριος Βενιζέλος και είναι έτοιμος να ενσωματωθεί στην Ένωση. Αποθεώθηκε από τον κόσμο της Ένωσης.

Το Σάββατο (5/8) η ΑΕΚ ανακοίνωσε την επιστροφή του Εζέκιελ Πόνσε. Μία μέρα αργότερα, ο Αργεντινός ποδοσφαιριστής έφτασε στο Ελευθέριος Βενιζέλος, προκειμένου να ενσωματωθεί στην ομάδα του.

Στο Ελευθέριος Βενιζέλος τον περίμεναν οπαδοί της Ένωσης, οι οποίοι τον αποθέωσαν μόλις παρουσιάστηκε μπροστά τους. “Είμαι χαρούμενος, αισθάνομαι υπέροχα, ανυπομονούσα να έρθω δεν περνούσαν οι μέρες, αυτό που επιθυμώ είναι να δώσω το 100%” ανέφερε στις πρώτες του δηλώσεις.

Έπειτα συνέχισε λέγοντας: “Να κάνουμε μία ακόμη καλύτερη χρονιά σε σχέση με αυτή που ήμουν. Έχω μιλήσει με τον κ. Αλμέιδα, νιώθω έτοιμος να βοηθήσω όταν μου ζητηθεί. Να ακολουθήσουν οι ιατρικές εξετάσεις και η υπογραφή του συμβολαίου, αλλά είμαι έτοιμος όταν μου δοθεί το οκ.

Αυτό που μπορώ να πω στον κόσμο είναι πως αυτή η αγάπη και ο σεβασμός που νιώθω για την ομάδα θα προσπαθήσω να τη δείξω στο γήπεδο, ελπίζω να έχω την τύχη να σκοράρω. Από την πρώτη στιγμή νιώθω την αγάπη του κόσμου, δέχθηκα άπειρα μηνύματα, νιώθω τεράστια ευθύνη απέναντι στον κόσμο”.

Link to comment
Share on other sites

Ας πάρουμε Γαλλικό πολυεργαλείο Jean Kevin Duverne.

Θα βολευτούμε όλοι ... Και Αριστερό Μπακ, και Στόπερ, και Δεξί Μπακ και με διαβατήριο και ΕΛΕΎΘΕΡΟΣ !!!

IMG_20230806_231635.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μινα που συζητιόταν χαβαλέ κατέληξε Φιορεντινα. Ο Βεστεργκαρντ ξεκίνησε βασικός με τη Λεστερ. Στενεύουν τα περιθώρια. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×