Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, nikos said:

Τι αντιπαράθεση να υπάρξει. 

Θα αρχίσει η τρελίτσα ότι δεν χρειαζόμαστε στοπερ και θα πρέπει να απαντάμε και σοβαρά; 

Ευχομαι η φάση να είναι του τύπου «δεν απαιτεί» στοπερ, αλλά να του προτείνουν και να πάρει κάποιον. Είναι που χαλαγε αρκετό  κόσμο και ο Νεστορ  εντωμεταξυ 

Κάτι τέτοιο πιστεύω. Δεν απαιτεί, δεν καίγεται, δεν θα έλεγε όμως και όχι. Κάτι θα προκύψει μέσα στον Αύγουστο πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Αμάν τρελάθηκα τώρα, άκου δε θέλει στόπερ, θα πάρει με το ζόρι. Τι ξέρεις εσύ κυρ Αλμειδα, Αλέκο Σοφιανίδη της Αργεντινής; Εδώ ήρθες να κάνεις πειράματα; Ούτε παρέλαση δε θα προλάβεις.

Ο Μανολο πού είναι; 

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Δε θέλει σέντερ μπακ ο Αλμέιδα. Λέει είναι αρκετοί όσοι έχει &Πιστεύει πολύ τον πιτσιρικά από τον Άρη,θα τον δούμε μέσα στη χρονιά.Τους είπε μπορεί να χρησιμοποιησει ακόμα& Μοχαμαντι/Χατζισαφί σέντερ μπακ αν χρειαστεί. Θα στηρίξει& τον Ρόξον.

Όπως και στην περίπτωση Πάλμα που τον έκοψε τελικά ετσι και για πισω ο Μεγάλος έχει την καψούρα να πάρουμε σέντερ μπακ.

Πινέδα Αμραμπατ Πισάρο ήταν τα ονομαστικά Θέλω του το καλοκαίρι.Για Γκαρσία το χει αφήσει στον μεγάλο.

 Για το ΚΜ , απο την γεμάτη κόσμο με μπλουζάκια ΑΕΚ double Πάρο 

 Θεόδωρος Ανδρεάδης Στυλιανοπουλάκης

 

 

Και εκεί που είμαστε μέσα στην καλή χαρα και δεν περνούν οι ώρες (οι υπόλοιπες … 46…), έρχεται ο Στυλ και μας ρίχνει μία κατραπακιά και μας ζώνουν τα φίδια.

Δικαίως κατά την ταπεινή μου γνώμη, ΑΕΚ είμαστε εξάλλου.

Αφενός, ακόμη και αν ο Παλμας φέτος ίσως … περισσεύει, είναι παιχτουρα και στα χέρια του Ματίας ένας τέτοιος νεαρός θα ήταν χρυσάφι, αφετέρου τον μισό νεαρό που αγοράσαμε τον χρυσοπληρώσαμε.
Αυτό που δεν μας είπε βέβαια ο ηρωικός οπαδός είναι τι άλλο να περιμένουμε, οπότε υπάρχει Ελπίς… Ίσως και δεν πρέπει να μας πει βέβαια …

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Brom21 said:

Στη χειροτερη, ας παρθει αποφαση για 6αρι που μπορει να παιξει στοπερ. 

Ωχ ωχ,μου ήρθε άμεσα σαν κεραυνός εν αιθρία,ένα τέτοιο σπάνιο κράμα παικτου..Ενός δροσερού Γάλλου,πουλέν μεγάλου πρώην κοουτς από το Αραντζέλοβατς..

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι βραδάκι στο Εϊτιχαντττττττ, ανακοινώνεται η 11αδα, στα στοπερ οι Μήτογλου, Χρυσόπουλος. Όνειρο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν πει ο Ματίας δεν θεμε, εμείς περισσευουμε, μαζί σου μέχρι τα πιο καυτά καζάνια της κολάσεως 

Αλλά ρε Πελάδο μου, τώρα που δεν έχει πάρει ακόμα τα χάπια του κι το στόμα του είναι λίγο στραβό ακόμη, ζήτα του ότι θες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Atlas21 said:

Ματίας είμαστε άπλες φετος, ζητα ενα στοππερ τωρα που γυριζει.

Εχει ζητήσει στόπερ θα ερθει στόπερ 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, 1989 generation said:

Θα έρθει στόπερ. Αεροδρομίου....

Εσυ άμα δεν ξερεις δεν μιλας 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μπορεί να γίνει εφέτος μεγαλύτερη γκέλα από το να μην έρθει στόπερ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δε μου βγάζει λογική, αν δε θέλαμε στόπερ γιατί έχουν βουήξει όλοι οι αρδ από τέλη μάη ότι ψάχνουμε; Ο Τζαβέλλας γιατί έφυγε, αφού τον ίδιο χρόνο συμμετοχής με πέρσι θα χε πάνω κάτω αν δεν αποκτηθεί άλλος. Κι αν υπήρχε στην αρχή η σκέψη να αποκτηθεί κάποιος αλλά εν τέλει ο Πελάδο ενθουσιάστηκε στην προετοιμασία με Ρόκσον-Χρυσόπουλο, γιατί δε δήλωσε κανέναν απ' τους δυο στη λίστα με Ντιναμό; Δεν ξέρω, δεν αμφισβητώ ποτέ δάσκαλο Στυλ, αλλά κάτι δε μου κολλάει.

Ίσως απλά ο Πελάδο να μη βιάζεται να πάρει στόπερ, να ψάχνει την καλύτερη δυνατή περίπτωση θέλοντας παράλληλα ν' αρχίσει να βρίσκει χρόνο και για τους μικρούς, αλλά να αρνείται να πάρει στόπερ μου φαίνεται παράλογο

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και αλλιώς έχουν γράψει ξεκάθαρα,ότι δουλέψαμε τρείς περιπτώσεις οι οποίες δεν προχώρησαν και γι'αυτό κόλλησε το θέμα.

Ήθελαν στόπερ,δεν έκατσε κάτι καλό, οπότε μέχρι τέλος Αυγούστου, περιμένουν να δουν τί θα κλείσουν..

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μιας και είμαστε άπλες και θέλουμε και να μην ψαχνόμαστε τι θα γίνει με δηλώσεις παικτών, να τσεκαραμε τον Μίστερ Χατζηδιάκο;

 

Καλημέρα στην ομάδα, με μια καλή κλήρωση τύπου Βιντι στη 13.00

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να αναρωτηθούμε γιατί δεν έχει υπογράψει ο Ράμος ακόμα στην Γαλατάσαραϊ;

Link to comment
Share on other sites

Παιχταρα ο Σερχιο Ραμος και αν μπορεί να ερθει ας έρθει για χίλιους λόγους αλλά λαμβάνοντας υπόψιν ότι ο Μουκουντι μπορει να φύγει του χρόνου με μεταγραφη και ο Βιντα θα ναι +1 έτους, χρειαζόμαστε στόπερ που θα ναι στο ιδιο επίπεδο με τους 2 αλλα σίγουρα νεότερος απο Βιντα ώστε του χρόνου μν είμαστε στο 0 στη θέση. 

Link to comment
Share on other sites

Και όμως ό,τι και να λέτε ο Αλμέιδα όταν βρέθηκαν πριν φύγει τώρα πάλι με το γιαχτ ο μεγάλος για Κυκλάδες είπε στους τρεις Ήτοι Μεγάλος -Κονε-Κούχα ότι δεν καίγεται για σέντερ μπακ και πάμε και έτσι.

 Είναι απόλυτα ικανοποιημένοςο Πελάδο γίνονται τα θέλω του

Μάθετε να διαβάζετε ρε μλκες γιατί ξύπνησα με ημικρανία από τις ευχές και τα γλυκολογα σας μετά χθεσινά περί σεντρε μπακ

 Πάλμα δε θαρθει έχω Πισάρο

 Είμαστε κοντά στο να κλείσουμε συμφωνία με ομάδα από σ λιγκ2 να παίρνει Αργεντινους που θέλει να τσεκαρει ο Πελάδο.

 Βάλανε γκάζια σε Αρμοδωρο-Σεροπιάν γιατί δεν έφθασε έγκαιρα υλικό για την ομάδα

 Πόνσε ήταν κλεισμένος εδώ και καιρο 

 Γενικά ηρεμώ απίστευτα γιατί αυτοί που διοικούν την ΑΕΚ δεν έχουν τον παραμικρό φόβο δεν κολλάνε πουθενά και προχωράνε με τσαμπουκά. Δεν καταλαβαίνουν ούτε από συμμαχίες γαυροβαζελων ούτε από απειλές ούτε τίποτα.

 Μακάρι να αποκτήσει και ο κόσμος της ΑΕΚ τέτοια ψυχή.

 ΑΕΚ Πάρος σύλλογος μεγάλος 

  • Δικεφαλάκι 25
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, krokosmios said:

δεν αμφισβητώ ποτέ δάσκαλο Στυλ

Γιατι ???

Τι θα σου κανει ?

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ολιγαρκής ο πελάδο τον παίζει με αντίστροφη ψυχολογία τον μεγάλο.

 

θα παίξει μπάλα μόνος του με κερασάκια ο μεγάλος 

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×