Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Stylianopoulos said:

Και όμως ό,τι και να λέτε ο Αλμέιδα όταν βρέθηκαν πριν φύγει τώρα πάλι με το γιαχτ ο μεγάλος για Κυκλάδες είπε στους τρεις Ήτοι Μεγάλος -Κονε-Κούχα ότι δεν καίγεται για σέντερ μπακ και πάμε και έτσι.

 Είναι απόλυτα ικανοποιημένοςο Πελάδο γίνονται τα θέλω του

Μάθετε να διαβάζετε ρε μλκες γιατί ξύπνησα με ημικρανία από τις κατάρες και τα γλυκολογα σας περί σεντρε μπακ

 Πάλμα δε θαρθει έχω Πισάρο

 Είμαστε κοντά στο να κλείσουμε συμφωνία με ομάδα από σ λιγκ2 να παίρνει Αργεντινους που θέλει να τσεκαρει ο Πελάδο.

 Βάλανε γκάζια σε Αρμοδωρο-Σεροπιάν γιατί δεν έφθασε έγκαιρα υλικό για την ομάδα

 Πόνσε ήταν κλεισμένος εδώ και καιρο 

 Γενικά ηρεμώ απίστευτα γιατί αυτοί που διοικούν την ΑΕΚ δεν έχουν τον παραμικρό φόβο δεν κολλάνε πουθενά και προχωράνε με τσαμπουκά. Δεν καταλαβαίνουν ούτε από συμμαχίες γαυροβαζελων ούτε από απειλές ούτε τίποτα.

 Μακάρι να αποκτήσει και ο κόσμος της ΑΕΚ τέτοια ψυχή.

 ΑΕΚ Πάρος σύλλογος μεγάλος 

Ολα που γράφεις τέλεια!

Προφανώς όμως το "πάμε και έτσι" αφορά τα κρίσιμα ματς των προκριματικών και τα 2 για το πρωτάθλημα.

Στις 30/8 θα ξέρουμε που παίζουμε και θα υπάρχουν 19 ματς μπροστά μας μεχρι την επόμενη μεταγραφική περίοδο, 1 ματς ανα 5 μέρες. Η λογική λέει ότι δεν θα πάει με 3+2 αγουρα κεντρικά μπακ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, thodoris19 said:

Ερώτηση: Ποιος είναι ο Αρμοδωρος-Σεροπιαν? φροντιστής ?

Nike 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kami said:

Ολα που γράφεις τέλεια!

Προφανώς όμως το "πάμε και έτσι" αφορά τα κρίσιμα ματς των προκριματικών και τα 2 για το πρωτάθλημα.

Στις 30/8 θα ξέρουμε που παίζουμε και θα υπάρχουν 19 ματς μπροστά μας μεχρι την επόμενη μεταγραφική περίοδο, 1 ματς ανα 5 μέρες. Η λογική λέει ότι δεν θα πάει με 3+2 αγουρα κεντρικά μπακ.

Η λογική λέει ότι αφού έκαναν τα συγκεκριμένα πρέπει & θέλω του Πελάδο  Τώρα θα παίξει μπάλα και ο μεγάλος  

Πχ για Πόνσε δεν τον πρότεινε ο ίδιος αλλά έδωσε το ΟΚ ο καυλόν Ματίας

  • Δικεφαλάκι 9
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για όλα . Καλή επιτυχία στην καριέρα σου .

 

Για να ξεκουράζει τον Πήλιο στα ρεπό του τον θέλουμε ?

 

Δάσκαλε τόσο κιτρινόμαυρη είναι η Πάρος ? Έκλεισα διακοπές στο τέλος του μήνα με την κυρά , αν είναι να πακετάρω μαζί την μπλούζα τον αμραμπατη 

FB_IMG_1691401045110.jpg

Link to comment
Share on other sites

επρεπε να συμφωνησει και ο αμδ και ο τζενερεσιο89 με τον δασκαλο, ετσι για το γουστο

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, theo said:

πλιζ βγαλε την σιχαμενη την φωτο

καλυτερα ?

image.png.bb0d6c9fd0098ced06d7771307b44c66.png

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Αδιανόητο μου φαίνεται να μην θέλει  στόπερ αλλά εξίσου περίεργο μου φαίνεται ότι δεν ζήτησε τέρμα και ακραία Μπακ, οπότε ποιος ξέρει τι έχει στο μυαλό του. Όλα θα κριθούν εκ του αποτελέσματος αλλά για μένα είναι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Ομοιογενεια. Δε γινεται να φερεις 10 παικτες και να θες να επαναλαβεις τη περσινη χρονια

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ομοιογενεια. Δε γινεται να φερεις 10 παικτες και να θες να επαναλαβεις τη περσινη χρονια

Καλά ναι, είμαι κι εγώ απ' αυτούς που το στηρίζουν αυτό, αλλά ένα μπακ θα το ήθελα κι εγώ. Εκτός κι αν βλέπει κάτι στην ομάδα και το ρόστερ ο Αλμέιδα που δεν βλέπουμε εμείς, εκ του αποτελέσματος θα κριθούμε και πάλι εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Stylianopoulos said:

Και όμως ό,τι και να λέτε ο Αλμέιδα όταν βρέθηκαν πριν φύγει τώρα πάλι με το γιαχτ ο μεγάλος για Κυκλάδες είπε στους τρεις Ήτοι Μεγάλος -Κονε-Κούχα ότι δεν καίγεται για σέντερ μπακ και πάμε και έτσι.

 Είναι απόλυτα ικανοποιημένοςο Πελάδο γίνονται τα θέλω του

Μάθετε να διαβάζετε ρε μλκες γιατί ξύπνησα με ημικρανία από τις ευχές και τα γλυκολογα σας μετά χθεσινά περί σεντρε μπακ

 Πάλμα δε θαρθει έχω Πισάρο

 Είμαστε κοντά στο να κλείσουμε συμφωνία με ομάδα από σ λιγκ2 να παίρνει Αργεντινους που θέλει να τσεκαρει ο Πελάδο.

 Βάλανε γκάζια σε Αρμοδωρο-Σεροπιάν γιατί δεν έφθασε έγκαιρα υλικό για την ομάδα

 Πόνσε ήταν κλεισμένος εδώ και καιρο 

 Γενικά ηρεμώ απίστευτα γιατί αυτοί που διοικούν την ΑΕΚ δεν έχουν τον παραμικρό φόβο δεν κολλάνε πουθενά και προχωράνε με τσαμπουκά. Δεν καταλαβαίνουν ούτε από συμμαχίες γαυροβαζελων ούτε από απειλές ούτε τίποτα.

 Μακάρι να αποκτήσει και ο κόσμος της ΑΕΚ τέτοια ψυχή.

 ΑΕΚ Πάρος σύλλογος μεγάλος 

Δάσκαλε κ εγώ κούμπωσα ένα ριζατριπταν κ έστρωσα λίγο 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ομοιογενεια. Δε γινεται να φερεις 10 παικτες και να θες να επαναλαβεις τη περσινη χρονια

Η βασική εντεκάδα αυτή την στιγμή είναι ακριβώς ίδια με πέρυσι. Έχεις γεμίσει απλά τα κενά που είχες μεσοεπιθετικά για το ροτεισον με  Πισάρο και Πόνσε. Αλλά και πάλι κατά πάσα πιθανότητα ''βασικοί'' θα είναι οι αυτοί που ήταν και πέρυσι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Stylianopoulos said:

Η λογική λέει ότι αφού έκαναν τα συγκεκριμένα πρέπει & θέλω του Πελάδο  Τώρα θα παίξει μπάλα και ο μεγάλος  

Πχ για Πόνσε δεν τον πρότεινε ο ίδιος αλλά έδωσε το ΟΚ ο καυλόν Ματίας

Δάσκαλε μας έκοψες τα πόδια σήμερα με το στόπερ

Εγώ που θέλω ένα Πάουλο Ασουνσάο (προσωπικότητα και παραστάσεις) στο κέντρο δεν έχω καμία τύχη μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγάλο στοίχημα είναι να μπορέσει να κρατήσει τα επίπεδα ενέργειας της ομάδας σε σταθερά ψηλό επίπεδο κατά την διάρκεια της χρονιάς. 
ο τρόπος παιχνιδιού μας απαιτεί ενέργεια και κατά την διάρκεια του αγώνα, με αλλαγές που δεν θα αλλάζουν την δυναμική. 
επισης χρειαζόμαστε βαθος για τραυματισμούς και τιμωρίες. 
με βάση τα παραπάνω, κενό βλέπω μόνο στην θέση αμυντικού, και ίσως στο 6-8 αν δεν ανταποκριθεί ο Γαλανόπουλος. 
 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, No11 said:

Εγώ που θέλω ένα Πάουλο Ασουνσάο (προσωπικότητα και παραστάσεις) στο κέντρο δεν έχω καμία τύχη μάλλον.

Πινεδα και Σιμανσκι δεν σου κάνουν; Ήρεμα ρωταω.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ακούμε @1989 generation αφου ετσι μας έχουν πει οι μεγάλοι οικογενειάρχες.

Δασκαλε ευχομαι εύπεπτες να ειναι οι τζαπανιλες της Νάουσας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mporat said:

Πινεδα και Σιμανσκι δεν σου κάνουν; Ήρεμα ρωταω.

Πινέδα 100%

Σιμανσκι σε επίπεδο Τσου. Λου ομίλους όχι δυστυχώς. 

Μακάρι να με διαψεύσει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, No11 said:

Πινέδα 100%

Σιμανσκι σε επίπεδο Τσου. Λου ομίλους όχι δυστυχώς. 

Μακάρι να με διαψεύσει.

Σε επίπεδο διεθνών διοργανώσεων με την Πολωνία του Λεβαντόφσκι ανταποκρίθηκε, πάντως

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Γιατι ???

Τι θα σου κανει ?

αφού έχει 100% επιτυχία προβλέψεων αποδεδειγμένα

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, krokosmios said:

O Ρόκσον Γεμπόα είναι αριστεροπόδαρος?

Μεσαιοποδαρος κυρίως από ότι ακούγεται στα αποδυτήρια 

  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×