Jump to content

Dinamo Zagreb - ΑΕΚΑΡΑ (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγ.): 15/08/23, 21:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Μαγκες ενω συμπληρωνω τα στοιχεια μου λεει να συμπληρωσω και qr code Και δεν προχωραει. Ξερει κανεις τι παιζει?

image.thumb.png.e39446a5b1ab2654479cc409e518fa13.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VaGucci21 said:

Μαγκες ενω συμπληρωνω τα στοιχεια μου λεει να συμπληρωσω και qr code Και δεν προχωραει. Ξερει κανεις τι παιζει?

image.thumb.png.e39446a5b1ab2654479cc409e518fa13.png

Για να βγάλεις τώρα εισιτήριο πρεπει να εχεις διαρκειας για τους ελληνικούς αγώνες. Λογικά ζητά το qr code του.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VaGucci21 said:

Μαγκες ενω συμπληρωνω τα στοιχεια μου λεει να συμπληρωσω και qr code Και δεν προχωραει. Ξερει κανεις τι παιζει?

image.thumb.png.e39446a5b1ab2654479cc409e518fa13.png

Mήπως επειδή για σήμερα είναι για κατόχους διαρκείας; Έχεις διαρκείας;

Link to comment
Share on other sites

Α μαλλον εχετε δικιο μαγκες και ειμαι χαζος. Δεν θα ειναι ελευθερη κυκλοφορια σημερα δυστυχως. Με παρεσυρε ο ενθουσιασμος χαχααχα. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Στα γεραματα προγραμματιστες hy θα μας κανει ο τιγρης γαμω τα κιουαρ κοουντς. Λες κ αυτος ξερει. Τζαμπα μπαινει...... 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, CHⓇIS said:

Στα γεραματα προγραμματιστες hy θα μας κανει ο τιγρης γαμω τα κιουαρ κοουντς. Λες κ αυτος ξερει. Τζαμπα μπαινει...... 

Siga mhn kserei ti einai qr code

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει/υπάρχουν ατομα που θα ανεβουν απο Καλαμάτα για τον αγωνα; Ειμαι Μεσσηνία για διακοπες με την οικογένειά και ψαχνω τροπο να ανέβω και να ξαναγυρίσω

Link to comment
Share on other sites

Κοντά στη μεταγραφή του στον Άγιαξ είναι ο Τζόσιπ Σούταλο της Ντιναμό Ζάγκρεμπ! 

Συγκεκριμένα, όπως τονίζει ο Ιζάκ Άντε Σούτσιτς, ο κεντρικός αμυντικός της αντιπάλου της ΑΕΚ είναι σε προχωρημένες συζητήσεις με τον Άγιαξ και όλα δείχνουν ότι η μεταγραφή θα γίνει! Μάλιστα ο Κροάτης δημοσιογράφος δημοσίευσε φωτογραφίες από το ραντεβού που έγινε στο Μάξιμιρ μεταξύ των εκπροσώπων της Ντιναμό Ζάγκρεμπε με τον Αθλητικό Διευθυντή του Άγιαξ, Σβεν Μίσλιντατ. 

Μένει να δούμε πώς θα καταλήξουν αυτές οι συζητήσεις και φυσικά αν υπάρξει τελική συμφωνία πότε θα μετακομίσει στον Άγιαξ ο Σούταλο κι αν θα παίξει κόντρα στην ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, felman said:

8-10 persy ta eishthria eixane 80 evro. 110 vlepo tora gia Evroph.

Έχε υπόψιν σου ότι αυτά είναι για προκριματικά. Δηλαδή σε ομίλους πιστεύω θα ανέβει και άλλο η τιμή 

Link to comment
Share on other sites

Στο πλευρό της Ντιναμό Ζάγκρεμπ για τα ματς με την ΑΕΚ η κροατική Λίγκα.

Η Ντιναμό Ζάγκρεμπ δίνει τις επόμενες δύο εβδομάδες τα κρίσιμα ματς με την ΑΕΚ για την πρόκριση στα πλέι οφ του Champions League και με δεδομένο αυτό το γεγονός η κροατική Λίγκα στέκεται στο πλευρό της.

Έτσι η Ντιναμό ανάμεσα στα δύο ματς με την ΑΕΚ στις 8 και στις 15 Αυγούστου δεν θα αγωνιστεί στο πρωτάθλημα εκμεταλλευόμενη και το άρθρο 4 του κροατικού ΚΑΠ. Έτσι η ομάδα του Ζάγκρεμπ δεν θα παίξει για την 4η αγωνιστική του κροατικού πρωταθλήματος το τοπικό ντέρμπι με τη Λοκομοτίβα για να ξεκουραστεί και να πάρει ανάσες.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bladerunner21 said:

Στο πλευρό της Ντιναμό Ζάγκρεμπ για τα ματς με την ΑΕΚ η κροατική Λίγκα.

Η Ντιναμό Ζάγκρεμπ δίνει τις επόμενες δύο εβδομάδες τα κρίσιμα ματς με την ΑΕΚ για την πρόκριση στα πλέι οφ του Champions League και με δεδομένο αυτό το γεγονός η κροατική Λίγκα στέκεται στο πλευρό της.

Έτσι η Ντιναμό ανάμεσα στα δύο ματς με την ΑΕΚ στις 8 και στις 15 Αυγούστου δεν θα αγωνιστεί στο πρωτάθλημα εκμεταλλευόμενη και το άρθρο 4 του κροατικού ΚΑΠ. Έτσι η ομάδα του Ζάγκρεμπ δεν θα παίξει για την 4η αγωνιστική του κροατικού πρωταθλήματος το τοπικό ντέρμπι με τη Λοκομοτίβα για να ξεκουραστεί και να πάρει ανάσες.

Το πήρανε το μήνυμα από τον Μπιελιτσα.

Το κακό είναι ότι ακόμη και ξεκούραστοι δεν θα καταλάβουν από που τους ήρθε.

Οτιδήποτε κάτω του 4-1 είναι αποτυχία.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, felman said:

8-10 persy ta eishthria eixane 80 evro. 110 vlepo tora gia Evroph.

Αναγκαστικά πηγα στην 10 με τον γαυρο επειδη δεν ειχε αλλού. Μονο που δεν πλακωθηκα με αλλους επειδή φώναζα πολυ. Το πηρα το μάθημα μου και έκλεισα διάρκειας στην 23 φετος που θα μπορεσω να ανεβαίνω Αθήνα πιο συχνά.  Θεωρώ ακραία τιμη 110 ευρω για ενα ματς. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Iniochos said:

Αναγκαστικά πηγα στην 10 με τον γαυρο επειδη δεν ειχε αλλού. Μονο που δεν πλακωθηκα με αλλους επειδή φώναζα πολυ. Το πηρα το μάθημα μου και έκλεισα διάρκειας στην 23 φετος που θα μπορεσω να ανεβαίνω Αθήνα πιο συχνά.  Θεωρώ ακραία τιμη 110 ευρω για ενα ματς. 

προφανως και ειναι ακραια..εγω εκλεισα με 120ε μονο ευρωπη διαρκειας (σε συννενοηση με αλλον που δεν ειχε κλεισει ευρωπη στο ονομα του) μολις το πηρα στα χερια μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fanch21 said:

Έχε υπόψιν σου ότι αυτά είναι για προκριματικά. Δηλαδή σε ομίλους πιστεύω θα ανέβει και άλλο η τιμή 

Σε. Τσαμπιονς λιγκ θα σπάσει το ρεκόρ του ψωμιαδη σε τιμές.. 

Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν και κάτι φθηνά, με σουβλάκι και μπύρα στα γύρω μαγαζιά. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, agelos said:

Παμε λίγο

 

Αυτό το βίντεο παίζει να το έχω δει 50  φορές από τον Μάιο μέχρι σήμερα .

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με aek365 είναι δηλωμένος για τα παιχνίδια με την Ντιναμο ο Πόνσε. Δεν γλυτώνουν με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, bladerunner21 said:

Στο πλευρό της Ντιναμό Ζάγκρεμπ για τα ματς με την ΑΕΚ η κροατική Λίγκα.

Η Ντιναμό Ζάγκρεμπ δίνει τις επόμενες δύο εβδομάδες τα κρίσιμα ματς με την ΑΕΚ για την πρόκριση στα πλέι οφ του Champions League και με δεδομένο αυτό το γεγονός η κροατική Λίγκα στέκεται στο πλευρό της.

Έτσι η Ντιναμό ανάμεσα στα δύο ματς με την ΑΕΚ στις 8 και στις 15 Αυγούστου δεν θα αγωνιστεί στο πρωτάθλημα εκμεταλλευόμενη και το άρθρο 4 του κροατικού ΚΑΠ. Έτσι η ομάδα του Ζάγκρεμπ δεν θα παίξει για την 4η αγωνιστική του κροατικού πρωταθλήματος το τοπικό ντέρμπι με τη Λοκομοτίβα για να ξεκουραστεί και να πάρει ανάσες.

Και αυτοί έχουν την ΕΠΟ;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×