Jump to content

Dinamo Zagreb - ΑΕΚΑΡΑ (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγ.): 15/08/23, 21:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Tο να αναψουν καποια καπνογονα δε θα φέρει τιμωρια, τουλάχιστον σοβαρή. Καλά κανουν ολοι και αναφερονται στο θέμα βεβαια γιατι δεν εχουμε μέτρο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι ότι η UEFA μπορεί να σε πετσοκόψει με το γάντι στις ποινές, ειδικά αν σε έχει σε καμιά black list. Οι Β την πάτησαν κ ευτυχώς εγιναν αυτοί το παράδειγμα. 

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνουν flag day ή κανα κορεο που να αλλάζεις 2 -3 πλακάτ (αστειεύομαι)

Φωνή χρειάζεται τίποτα άλλο.

 άγχος απο σήμερα για το ματς..

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα λέιζερ είναι τραγικά και σε εκθετουν ως χωριατη. Ειδικά ένα που είναι σαν μωβ προβολέας κι ανάβει κοντά στη σέντρα χαμηλά είναι για φαπες.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε στην Φενέρ ο Λιβάκοβιτς λένε στο τουιτερ. Να δούμε αν θα παίξει κ στα 2 ματς.

Link to comment
Share on other sites

Ο Λιβακοβιτς θα είναι μεγαλύτερη απώλεια και από τον Ιβανουσεκ αν δεν παίξει

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rossi said:

Λετε και θεσεις γιατι μου φαινονται ολα ιδια!

Termatofylakas o Livakovic. Para poly kalos kai penaltakias.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, bladerunner21 said:

To θέμα είναι ότι η UEFA μπορεί να σε πετσοκόψει με το γάντι στις ποινές, ειδικά αν σε έχει σε καμιά black list. Οι Β την πάτησαν κ ευτυχώς εγιναν αυτοί το παράδειγμα. 

Επειδή μάλλον έχω χάσει επεισόδια, λες για πρόσφατα, για τους βου; Θυμάμαι μια σκληρή τιμωρία τους το 1992,μετά από χοντρά μπάχαλα  όμως. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Επειδή μάλλον έχω χάσει επεισόδια, λες για πρόσφατα, για τους βου; Θυμάμαι μια σκληρή τιμωρία τους το 1992,μετά από χοντρά μπάχαλα  όμως. 

Για κάτι πανό και λέιζερ στον αγώνα με την Μπειταρ τους έβαλε η ΟΥΕΦΑ πρόστιμο + κλείσιμο θυρα4 για το επόμενο ματς με την Χαιντουκ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thodoris19 said:

Για κάτι πανό και λέιζερ στον αγώνα με την Μπειταρ τους έβαλε η ΟΥΕΦΑ πρόστιμο + κλείσιμο θυρα4 για το επόμενο ματς με την Χαιντουκ

Τελικά το έψαξα και το είδα. Με αναστολή δεν είναι όμως; 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τελικά το έψαξα και το είδα. Με αναστολή δεν είναι όμως; 

Ναι έχεις δίκιο δεν είχα δει την αναστολή 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, thodoris19 said:

Ναι έχεις δίκιο δεν είχα δει την αναστολή 

Εγω νομίζω ότι στην πραγματικότητα η "σκληρή"ουεφα, έχει χαλαρώσει πολύ, εδώ και καμιά δεκαετία, σε θέματα τιμωριών. Εμάς κάποτε μας έριξε ένα χρόνο αποκλεισμό  από  ευρωπαικες διοργανώσεις επειδή φύγαν δύο, τρία μπουκαλάκια στους παίκτες της Μαρσειγ και επειδή την παραμονή τους κάναμε ψυχολογικό μπουλινγκ στην προπόνηση χωρίς να τους πειράξουμε όμως. Και τα τελευταία χρόνια γίνονται χειρότερα και το πολύ να πέσει καμιά ποινή με αναστολή, αντε να κλείσει κάνα πέταλο αλλά και αυτό είναι πολύ σπάνιο. Ίσως βέβαια τότε, προϊστορικα, να ήταν πρόσφατες οι αναμνήσεις του Χειζελ, για αυτό να τιμωρουσαν πιο αυστηρά. Σε κάθε περίπτωση δεν είναι λόγος να δοκιμάσουμε τα όρια της αυστηρότητας της ΟΥΕΦΑ. Θέλει προσοχή. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Πιθανό κροάτικο μαηντ-γκεημ...

Οντως μουφα..

Ο παικτης θα παιξει ξεκουραστος και χαλαρος χωρις παιγνιδια...

Θα τον αλειψουν και με λαδακι Μαροκου για εξτρα περιποιηση...

Bcc Μουκουντι....

σκιστου τα βαρδουλα...θαναι καλυτερος κι απο γκομενα..

Link to comment
Share on other sites

Είναι και ιστορικός αγώνας αύριο. Η ΑΕΚ παίζει  στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις  στην Νέα Φιλαδέλφεια, ύστερα από 20 ολόκληρα χρόνια. Το τελευταίο ευρωπαϊκό μας  ματς στην ΝΦ, ήταν με την Μαλαγα, τέλη χειμώνα ή αρχές άνοιξης του 2003.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, moukie said:

Tο να αναψουν καποια καπνογονα δε θα φέρει τιμωρια, τουλάχιστον σοβαρή. Καλά κανουν ολοι και αναφερονται στο θέμα βεβαια γιατι δεν εχουμε μέτρο.

συμφωνω, απλα γενικα η φαση με τα 200 καπνογονα αποσυντονιζει την κερκιδα, γενικα γουσταρω κατι κερκιδες που καναμε/κανουμε με φουλ φωνη και στο παρελθον κατι εκτος χωρις πολλα πολλα, κονσερβα κοσμος φουλ φωνη

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Είναι και ιστορικός αγώνας αύριο. Η ΑΕΚ παίζει  στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις  στην Νέα Φιλαδέλφεια, ύστερα από 20 ολόκληρα χρόνια. Το τελευταίο ευρωπαϊκό μας  ματς στην ΝΦ, ήταν με την Μαλαγα, τέλη χειμώνα ή αρχές άνοιξης του 2003.

Νομίζω ήταν το ματς όπου ο Χιώτης για κάποιον απροσδιόριστο λόγο έκανε βουτιά για να σώσει ένα κόρνερ στην γωνία της μεγάλης περιοχής και το φάγαμε, 0-1

Edit: Ήταν πιο κοντά στο τέρμα από ότι θυμόμουν, μάλλον σαν μικρός το είχα δραματοποιήσει στο μυαλό μου 😛

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Με όλα τους τα αστέρια αναχώρησε η αποστολή των πρωταθλητών Κροατίας για την Αθήνα και το παιχνίδι με την ΑΕΚ.

Έτοιμη και πλήρης για το πρώτο παιχνίδι με την ΑΕΚ την Τρίτη (8/8, 21:45) στην «OPAP Arena», στο πλαίσιο του γ’ προκριματικού γύρου του Champions League έρχεται στην Αθήνα η Ντιναμό Ζάγκρεμπ.

Παρά τα πολλά μεταγραφικά σενάρια για παίκτες τους, οι πρωταθλητές Κροατίας δεν προχώρησαν σε καμία πώληση και όλα θα δρομολογηθούν μετά και το δεύτερο παιχνίδι με την Ένωση.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, amarillonegro said:

Νομίζω ήταν το ματς όπου ο Χιώτης για κάποιον απροσδιόριστο λόγο έκανε βουτιά για να σώσει ένα κόρνερ στην γωνία της μεγάλης περιοχής και το φάγαμε, 0-1

Edit: Ήταν πιο κοντά στο τέρμα από ότι θυμόμουν, μάλλον σαν μικρός το είχα δραματοποιήσει στο μυαλό μου 😛

Και έβγαινε ο κύριος Γιάννης στον μπραουδακη το βράδυ, κ έλεγε είναι χαζό το παιδί σας τα έλεγα 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, amarillonegro said:

Νομίζω ήταν το ματς όπου ο Χιώτης για κάποιον απροσδιόριστο λόγο έκανε βουτιά για να σώσει ένα κόρνερ στην γωνία της μεγάλης περιοχής και το φάγαμε, 0-1

Edit: Ήταν πιο κοντά στο τέρμα από ότι θυμόμουν, μάλλον σαν μικρός το είχα δραματοποιήσει στο μυαλό μου 😛

Με μεγάλο, σε αξία,  τερματοφύλακα εκείνη την χρονιά μπορούσαμε  ακόμα και τελικό ουέφα. Βέβαια πέρα από αυτό ήταν και τοξικό το κλίμα, στον οργανισμό ΑΕΚ λόγω της παρουσίας του ευθυτενή. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rayo Vallecano 21 said:

Με μεγάλο, σε αξία,  τερματοφύλακα εκείνη την χρονιά μπορούσαμε  ακόμα και τελικό ουέφα. Βέβαια πέρα από αυτό ήταν και τοξικό το κλίμα, στον οργανισμό ΑΕΚ λόγω της παρουσίας του ευθυτενή. 

Αυτό φοβάμαι μην το λέμε και φέτος

Link to comment
Share on other sites

Από όσα κατάλαβα ο Πόνσε ΔΕΝ θα δηλωθεί λόγω σεβασμού στους υπάρχοντες ποδοσφαιριστές....

ΠΟΣΟ γκαυλιάρης είναι ρε!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×