Jump to content

Dinamo Zagreb - ΑΕΚΑΡΑ (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγ.): 15/08/23, 21:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Πραγματικά τα μόνα που με απασχολεί είναι κατά σειρά:

1. Να γίνει καλά το παιδάκι.

2. Να μην γυρίσουν οι σιστες πίσω στην ζουλα χωρίς να μπουν φυλακή, λόγω διπλωματικών πιέσεων.

Ούτε το ματς με ενδιαφέρει, ούτε η πρόκριση, ούτε τι είδους οργάνωση είναι η R, ούτε αν θα αποκλειστεί η Ντιναμό, ούτε αν καρατομήθηκαν 7 η 10 αρχιμπατσοι, ούτε που φταίει η ΠΑΕ, ούτε τι ρόλο είχε ο Αλαφούζος ούτε τίποτα.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Παμε σαν τα γουρουννια στην σφαγη τωρα. Συγχαρητηρια στην ΠΑΕ που την κοροιδευουν από την ΟΥΕΦΑ μέχρι και την ΕΛΑΣ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

Στησιμο οπως τα περσινα. Αυτο λεω εξαρχης. Το ποτηρι ομως ξεχειλισε οπως λεει ο σταυρος.

Αγωνιστικα αν κρατηθει η ψυχολογια της ομαδας θα το περασουμε.

 

Δεν θα το περασεις γιατί ήδη μπήκες σε ψυχολογία αυτου που αγεται και φέρεται, που θα παίξει ποτέ θα παιξει κλπ. Τα χουμε δει καποτε με τον γαυρο (Μανταλος-Τζεμπουρ) με τον τελικο, τα είδαμε και με τον αλλο τελικό που χάσαμε κλπ κλπ. Αστο, οι αλλοι θα μπουν ταλιμπαν κλπ και εμεις θα παμε σε ρεβάνς καρμανιόλα αυσοσυγκρατησης στις προκλήσεις (ας ελπίσουμε μονο) εντος γηπεδου.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Rossi said:

Δεν τους εχεις ικανους να τους αφησουν το πρωι του αγωνα ε;

Τους έχω αλλά όχι τώρα. Σε κάνα χρόνο που θα χει περάσει ο ντόρος τους έχω ικανούς  να τους αφήσουν οποιαδήποτε ώρα. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vagos21 said:


ο οικονομου να ναι καλά…

image.png.f6c6e64861690674e7ebbe148558f082.png

Γαμημενο αρχιδι, τσουλι σκατουτσε. Εισαι ενα απο τα μεγαλυτερα μουνοπανα και ειναι γνωστο οτι το εχεις προς τιμη σου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Νονός said:

FB_IMG_1691477028130.thumb.jpg.d97b53f5dc3579b0912df6b295f21148.jpg

Μια ΘΕΡΜΗ παράκληση προς μοντς, άντμινς κλπ.

Αν γίνεται και μπορείτε, θα ήθελα να σβήσετε τα reactions στο παραπάνω ποστ μου.

Δεν τα θέλω .....

Link to comment
Share on other sites

Πολλά θέλω να γράψω απο το πρωι αλλα προσπαθώ να κρατηθώ τουλάχιστον οσο ειναι στο νεκροτομείο ο Μιχάλης που δεν τον ήξερα αλλα τον νιώθω αδελφό μου και είναι στο νοσοκομείο όλοι οι υπόλοιποι που μπορεί να ήμουν και εγώ στη θέση τους αν εχθές που λείπει οικογένεια έλεγα σε κάποιο φίλο να πάμε για μπύρα στη ΝΦ .

Η ΑΕΚ θα βρεί τον δρόμο ότι και να γίνει όπως το βρίσκει πάντα . Αυτό που έγινε δεν ξεγίνεται και δεν υπάρχει καμιά αμφιβολία πλέον οτι βάζελοι και αστυνομία είναι το ίδιο και το αυτό . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

Μια ΘΕΡΜΗ παράκληση προς μοντς, άντμινς κλπ.

Αν γίνεται και μπορείτε, θα ήθελα να σβήσετε τα reactions στο παραπάνω ποστ μου.

Δεν τα θέλω .....

Δεν γίνεται απλά οι ίδιοι να τα αφαιρέσουν μπορούν . Πρώτον εγώ θα το κάνω . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έχει μαζευτεί κόσμος έξω από τη ΓΑΔΑ και δεν αναφέρομαι στο οπαδικο.... Δηλαδή από σήμερα οι Τούρκοι μπαίνουν στη Θράκη και σκοτώνουν κόσμο αρκεί να κρατάνε κασκόλ της Μπεσίκτας πχ;

Link to comment
Share on other sites

Εχω φτάσει σε σημείο, με αφορμή και την κατάσταση της υγείας της μανας του αδερφού μας Μιχάλη, να λεω καλύτερα να ναι ορφανα τέτοια παιδιά γιατί ποιος και πως να πει στους χαροκαμενους γονείς τα πιο δυσάρεστα νεα που μπορούν να ακουσουν και μαλιστα για τέτοιους λόγους... Αν δν έχεις γονείς λεγεσαι ορφανός, αν γονείς χάνουν τα παιδιά τους δν υπάρχει λέξη να το περιγράφει επακριβώς.. Συλλυπητήρια σημαίνει ιδια λύπη σε απλα λόγια... Όσο χαλια κ να μαστε ολοι μας κανεις μας δν μπορεί να μπει στη θέση της οικογένειας και των οικείων του Μιχάλη, τα συλλυπητήρια είναι πολυ λίγα αυτήν την στιγμή... Καλο κουράγιο, καλη δύναμη και ο καθένας μας ειναι μόνος του στο μπουρδελοκρατος και πρέπει να επιβιώνουμε ατομικά εντελώς. Να προσέχουμε όλοι τους εαυτούς και τις οικογένειες μας γιατί είμαστε απροστάτευτοι στα πάντα... Δν φαντάζεστε οσοι είστε εξωτερικό ποσο πολυ σας ζηλεύω. Δεν υπάρχει τπτ εδώ, τπτ.. 

Link to comment
Share on other sites

Πιο συγκεκριμένα, σύμφωνα με πληροφορίες του Intronews.gr, άνδρες της ΕΛ.ΑΣ. εντόπισαν σε κεντρικό ξενοδοχείο χούλιγκαν της Ντινάμο Ζάγκρεμπ που δεν είναι ανάμεσα στους 98 συλληφθέντες και έχουν αποκλείσει το ξενοδοχείο, το έχουν κυκλώσει και τις τελευταίες ώρες παίζεται ένα κρυφτούλι στα δωμάτια και τους ορόφους του ξενοδοχείου.

 
 

Ήδη έχουν γίνει τρεις προσαγωγές από την ΕΛ.ΑΣ., αλλά οι πληροφορίες αναφέρουν πως ακόμα 10 χούλιγκαν της Ντινάμο κρύβονται στο ξενοδοχείο και είναι μάλιστα οπλισμένοι με μαχαίρια!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Πιο συγκεκριμένα, σύμφωνα με πληροφορίες του Intronews.gr, άνδρες της ΕΛ.ΑΣ. εντόπισαν σε κεντρικό ξενοδοχείο χούλιγκαν της Ντινάμο Ζάγκρεμπ που δεν είναι ανάμεσα στους 98 συλληφθέντες και έχουν αποκλείσει το ξενοδοχείο, το έχουν κυκλώσει και τις τελευταίες ώρες παίζεται ένα κρυφτούλι στα δωμάτια και τους ορόφους του ξενοδοχείου.

 
 

Ήδη έχουν γίνει τρεις προσαγωγές από την ΕΛ.ΑΣ., αλλά οι πληροφορίες αναφέρουν πως ακόμα 10 χούλιγκαν της Ντινάμο κρύβονται στο ξενοδοχείο και είναι μάλιστα οπλισμένοι με μαχαίρια!

Θέλουν απλά να τους μαζέψουν όλους, να τους γυρίσουν πίσω. Δεν θα γίνει απολύτως τίποτα, απολύτως όμως

Link to comment
Share on other sites

Just now, Karagimi said:

Θέλουν απλά να τους μαζέψουν όλους, να τους γυρίσουν πίσω. Δεν θα γίνει απολύτως τίποτα, απολύτως όμως

Με λιγα λογια, ήρθαν, δολοφόνησαν, και με δικα μου λεφτα και δικα σας οι μπάτσοι που πρέπει να προστατεύουν ελληνες πολίτες, θα μαντρώσουν και θα πάνε συνοδεία τα υπόλοιπα ναζιδια ως τα σύνορα να γυρίσουν στη χώρα τους ασφαλεις... 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε μωρε μαξωξη των δικών μας για το ντου. Η τουλάχιστον για το σκηνικό που παίχτηκε. Αν ήταν Προετοιμασμένοι θα είχε αλλη εικόνα όλη η περιοχή.

Μαλακιες προπαγάνδας για να μιλάμε για οπαδικη βία και ραντεβού κλπ. Πέσιμο φασισταριων έγινε με βοήθεια λαγών, απέναντι σε απλό κόσμο, με την πλάτη των μπάτσων κ της κυβέρνησης. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραια και τι θα γινει τωρα, θα παιξουμε σε 1 εβδομαδα εκει με τους φασιστες σαν να μην τρεχει τιποτα;

1 εβδομαδα ειναι αρκετη να απαλυνει τον πονο; Ποιος θα πανηγυρισει δηλαδη, αληθεια; Επειδη περασε 1 εβδομαδα;

Εγω στηριζω την ομαδα να μην κατεβουμε και να παιξουμε Γιουροπα Λιγκ αμα η ΟΥΕΦΑ επιμενει να μας τιμωρησει μετα απο αυτο.

Εγω δεν εχω διαθεση να πανηγυρισω.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vagos21 said:

Δεν υπήρχε μωρε μαξωξη των δικών μας για το ντου. Η τουλάχιστον για το σκηνικό που παίχτηκε. Αν ήταν Προετοιμασμένοι θα είχε αλλη εικόνα όλη η περιοχή.

Μαλακιες προπαγάνδας για να μιλάμε για οπαδικη βία και ραντεβού κλπ. Πέσιμο φασισταριων έγινε με βοήθεια λαγών, απέναντι σε απλό κόσμο, με την πλάτη των μπάτσων κ της κυβέρνησης. 

Οντως δεν υπηρχε μαζεμα ουσιαστικα 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Kami said:

https://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/ChampionsLeague/n-filadelfeia-to-maurobounio-eixe-enimerwsei-tin-elas/4901854

Οταν πέρασαν απο το Μαυροβούνιο, η τοπική αστυνομία έστειλε στην ελας ολα τα αυτοκίνητα με μαρκα χρώμα και αριθμό πινακίδας!!!

Απιστευτα πράγματα

Είχαν μέχρι και τις πινακίδες όλων των αυτοκινήτων.

Πόσο άδικα έφυγε το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

Mhn ksexasoume na efxaristhsoume ton Trakh pou den tha parei meros sto tournoua ths Dinamo Zagreb gia na mhn tous vgei to onoma.

Link to comment
Share on other sites

Και επισης το ματς αναβληθηκε οχι για τον θανατο του Μιχαλη αλλα γιατι ουσιαστικα η αστυνομια ειπε οτι δεν μπορει να εγγυηθει την ασφαλεια του αγωνα. Για να μην νομιζετε οτι ενοιαξε κανεναν μεγαλοσχημο της ΟΥΕΦΑ το γεγονος. 

την ουσια αναβληθηκε λογω αστυνομιας και καταστασης 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Απιστευτα πράγματα

Είχαν μέχρι και τις πινακίδες όλων των αυτοκινήτων.

Πόσο άδικα έφυγε το παιδί.

Kalokairaki re. Karatomhse tous vlaxous apo thn troxaia kai ola kala

Link to comment
Share on other sites

To Mαυροβούνιο, μια χώρα 600,000 ανθρώπων δώσανε όλα τα στοιχεία των αυτοκινήτων και στο Ελλαδιστάν ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ, ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΝ. Γαμώ τα πάντα σας άχρηστοι γαμώ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×