Jump to content

Dinamo Zagreb - ΑΕΚΑΡΑ (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγ.): 15/08/23, 21:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, Bukowski said:

Τετοιο μαζικο πέσιμο μαζι με ξένους σε ανυπερασπιστο κοσμο εχει γινει ξανα;

Εγω δε θυμαμαι. 

Ειναι πρωτοφανες για ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Μαζεύτηκαν λέει δημοσιογράφοι έξω από το σπίτι του Μιχάλη στην Ελευσίνα, έστησαν κάμερες και έγινε ντου έπεσε χοντρό ξύλο και τις μάζεψαν και έφυγαν όπως όπως

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλακες τέτοιο πάγωμα μέσα μου έχω να νιώσω από το σιδηροδρομικό. Αυτο το αίσθημα του "τι ζούμε" και του "πως το διαχειρίζεσαι τώρα".

Μένω στην άλλη άκρη της γης, έφτασα κοντά 34, δεν ήμουν ποτέ ούτε καν σε σύνδεσμο πολύ δε περισσότερο σε οργανωμένα οπαδικα αλλά η γαμημενη οργή που εχω απο χθες δεν μαζεύεται. 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

O Μελισανιδης να φροντισει να μην φυγει ουτε ενας κροατης απ αυτους που ηρθαν Νφ 

 καθως και ολα τα ονοματα των συλληφθεντων 

 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Toni Black said:

Μαζεύτηκαν λέει δημοσιογράφοι έξω από το σπίτι του Μιχάλη στην Ελευσίνα, έστησαν κάμερες και έγινε ντου έπεσε χοντρό ξύλο και τις μάζεψαν και έφυγαν όπως όπως

Για αυτο κλαιγονταν πριν 2 ωρες, η τις εφαγαν και στην ΝΦ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, firebird said:

Μαλακες τέτοιο πάγωμα μέσα μου έχω να νιώσω από το σιδηροδρομικό. Αυτο το αίσθημα του "τι ζούμε" και του "πως το διαχειρίζεσαι τώρα".

Μένω στην άλλη άκρη της γης, έφτασα κοντά 34, δεν ήμουν ποτέ ούτε καν σε σύνδεσμο πολύ δε περισσότερο σε οργανωμένα οπαδικα αλλά η γαμημενη οργή που εχω απο χθες δεν μαζεύεται. 

Ακριβώς μα ακριβώς τα ίδια με μοναδική διαφορά ότι είμαι μόνο 500χιλιομετρα μακριά. Δεν έχω κλείσει μάτι ούτε λεπτό από χθές.

Προσπαθώ να κρατηθώ και να μην εκφράσω τι πραγματικά θέλω να συμβεί από εδώ και πέρα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nuc1924 said:

Για αυτο κλαιγονταν πριν 2 ωρες, η τις εφαγαν και στην ΝΦ?

Νομιζω εις διπλουν

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Αύριο έχουν αγώνα οι βάζελοι Ε; 

Αυριο θα χει σόου λογικα

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Αυριο το πουλμαν της Μαρσειγ θα χει πιο πολυ αστυνομικη συνοδεια και απ τον Ομπαμα.

 

Διεθνης Εκθεση Θεσσαλονικης θα ναι η λαγουδοφωλια.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα εχθες μια εκτίμηση ότι δεν μπαίνουν Φιλαδέλφεια πλέον δεν μπορώ να κάνω εκτιμησεις πραγματικά και όλα είναι πιθανά μετα από αυτό που έγινε και με το τρόπο που έγινε. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, firebird said:

Μαλακες τέτοιο πάγωμα μέσα μου έχω να νιώσω από το σιδηροδρομικό. Αυτο το αίσθημα του "τι ζούμε" και του "πως το διαχειρίζεσαι τώρα".

 

Το λες, λες και πέρασαν δεκαετίες από το σιδηροδρομικό... αλλά "προχθές" έγινε κι αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

προσεχε η τι γραφετε . ασχετοι θα την πληρωσουν παλι .οι μπαλουρδοι ειναι σε επιφυλακη

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nuc1924 said:

Αυριο το πουλμαν της Μαρσειγ θα χει πιο πολυ αστυνομικη συνοδεια και απ τον Ομπαμα.

 

Διεθνης Εκθεση Θεσσαλονικης θα ναι η λαγουδοφωλια.

Ε ναι. 

Link to comment
Share on other sites

Η 1η εικονα τραβηγμενη το πρωι, η 2η το μεσημερι. Καθε ομοιοτητα με τα τεμπη ειναι τυχαια

 

20230808_203431.jpg

 

 

20230808_203240.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, flavius said:

Επειδη γραφεται και λέγεται απο πολλούς ξανα και ξανα περι αχρηστων και ανικανων και ωχαδερφιστων κτλ.... οι αστυνομικές δυνάμεις της ελλαδας ειναι και πολυ καλα εξοπλισμένες και πολυ καλα εκπαιδευμενες. Αυτό έχει πολλακις διαποιστωθει σε δυσκολες καταστασεις. αλλο το λάθος σε μια επιχειρηση (που μπορει να γινει) και άλλο η οργανωση η δυνατοτητα εκτελεσης, ο εξοπλισμος, η ιεραρχια κτλ

Απεδειχθη οτι η μποργκινα φασο εχει καλυτερους μπατσους.

Ο δε υπουργος οικονομου - αυτος ο υπανθρωπος που δεν παραιτείται - θα ντρεπεται και η μανα του γιαυτο που γεννησε.. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Toni Black said:

Η 1η εικονα τραβηγμενη το πρωι, η 2η το μεσημερι. Καθε ομοιοτητα με τα τεμπη ειναι τυχαια

 

20230808_203431.jpg

 

 

20230808_203240.jpg

Αληθεια τωρα;

Τωρα γύρισα απο το γηπεδο και ηταν σα να μην ειχε συμβεί τιποτα παντως απο άποψη ζημιών . 

Δε μπορώ να συνειδητοποιήσω οτι έγινε δίπλα στο σπίτι μου αυτό το πράγμα και ακόμα περισσότερο πως γίνεται η αστυνομία να μην έκανε τίποτα και να θυσιάστηκε ένα παιδί.

Θα μπορούσε για άλλη μια φορά να είναι ο καθένας μας . Τέτοιες στιγμές βλέποντας και τις αντιδράσεις της "πολιτείας" που για άλλη μια φορά δεν έκανε τίποτα,  νιώθω απόγνωση με το πόσο ανήμποροι είμαστε απέναντι τους.

 

Link to comment
Share on other sites

Η ορίτζιναλ θα βγάλει καμια ανακοίνωση? Να κάνουμε κάτι οργανωμένα? Εννοώ κάποια συγκέντρωση κάτι? Να μαζευτεί κόσμος? 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να της χαίρεται η ΟΥΕΦΑ τις ομάδες της... Μπράβο τους που βάζουν τέτοια μπουρδελα σε διοργάνωσεις της... 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από το γήπεδο. Υπάρχει αρκετός κόσμος στα πέριξ, ειδικά στο σημείο που κατέληξε ο Μιχάλης και μεγάλη κατήφεια στον κόσμο πως έγινε όλο αυτό. Όλοι ένα πως και γιατί ψάχνουν ενώ όλοι ήξεραν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα γρηγορο τσεκ, οι κωλοκροατες ναζιστοφασιστες στα φορουμ και στα μιντια τους διαδιδουν οτι σκοτωθηκε ο Μιχαλης απο αλλο ΑΕΚτζη, οτι οι BBB δε φταινε πουθενα, οτι συκοφαντουμε το κροατικο λαο και οτι το δνα πανω στον μιχαλη μπορει να ειναι του οποιουδηποτε...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Μετα απο ενα γρηγορο τσεκ, οι κωλοκροατες ναζιστοφασιστες στα φορουμ και στα μιντια τους διαδιδουν οτι σκοτωθηκε ο Μιχαλης απο αλλο ΑΕΚτζη, οτι οι BBB δε φταινε πουθενα, οτι συκοφαντουμε το κροατικο λαο και οτι το δνα πανω στον μιχαλη μπορει να ειναι του οποιουδηποτε...

Το λένε πλέον και ανοικτα οι αξιωματουχοι τους χωρίς καμία τσίπα. Ευτυχώς ο πρωθυππυργος είχε την ευεξία να καλέσει το δικό μας. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×