Jump to content

ΟΦΗ - ΑΕΚΑΡΑ (7η αγ.): 02/10/23, 20:00, Cosmote


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Κάλενς
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Πόνσε
      0
    • Πινέδα
    • Ζίνι
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Μήτογλου
    • Κάλενς
    • Μοχαμάντι
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
    • Τσούμπερ
      0
    • Φαν Βέερτ
    • Αραούχο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Πόνσε
      0
    • Πινέδα
    • Ζίνι
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Επίσης κάποια στιγμή να δούμε τι προσφέρει η σούπερ μεταγραφή του 1 μυριου που έφερες. Που γυρνάει με στυλακι σας γαμαω όλους αλλά μόνο την παλάμη του γαμαει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

λετε οτι διαλεγουμε ματς οκ. Αλλα οσοι επαιξαν δεν θα παιξουν με Αγιαξ, Επρεπε να δειξουν οτι θελουν το ματς και δικαιουνται ευκαιριες. Ουτε ενας δεν το απεδειξε. Ουτε ενας. Σαν να εκανα αγγαρεια ολοι. 

Και σορρυ @Νονός αλλα παικτης  Ζινι σημερα πυ μιλαμε δεν υφισταται. Εχει μπει σε 2 ματς και ειναι λιγος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις να ξεκουράσεις παίκτες, δεν κάνεις ούτε φάση, βάζεις 5 παίκτες να στο γυρίσουν, δεν καταφέρνουν τίποτα και μάλιστα θα τους έχεις και κουρασμένους την Πέμπτη. 

Όλα αυτά η ομάδα που έχει ρόστερ να ανταποκριθεί σε 3 διοργανώσεις. Άσχημη φάση.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

 

Οσο πιο καλα τα κοιτάμε τα ποστ πριν τα γραψουμε τοσο λιγότερες χριστοπαναγιες θα πεφτουν.

Επειδη το συνεχιζεις, εγω θα πω απλα "Αυτο ξαναπεστο 😉"

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όσο και αν φαίνεται περίεργο δεν έχουμε τρόπο να καλύψουμε τραυματισμούς και κούραση. Η ενδεκάδα σήμερα ήταν για κλάμματα όμως ο Αλμευδα ήθελε να πορευτεί στη λογική ότι όλοι αξίζουν … δεν είναι έτσι τελικά. Παντως αν ρίχνουν βάρος στην Ευρώπη έχει λογική όσο και αν δεν αρέσει. 
 

Αν έπρεπε να βγάλω συμπέρασμα σήμερα είναι πως ο Φαν Βέρτ ακόμα και σε σχέση με πέρσι δείχνει πολύ χειρότερος, ο Μουκουντι και ο Βιντα είναι πολύ πιο χρήσιμοι από ότι καταλαβαίνουμε στην ανάπτυξη της ομάδας, ο Μοχαμαντι αμφιβάλω ότι είναι καλύτερος του Πηλιου και λείπει πολύ σαν λύση ο Φερναντεζ. 
 

Προχωραμε μεν αλλά να βλέπουμε και τα σημάδια.

Link to comment
Share on other sites

Κι επίσης γνώμη μου ότι με τέτοιες νοοτροπίες, όχι τόσο εμφανίσεις, όχι βιβλίο δεν αλλάζεις, αλλά μάλλον γύρισες και δύο σελίδες πίσω το παλιό.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DimiNick21KVA said:

ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ ΑΕΚ. ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΆ ΕΊΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΒΛΕΠΑ.

ΑΣΥΝΑΊΣΘΗΤΑ ΜΟΥ ΈΦΥΓΕ ΕΝΑ " ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΑΝΟΛΟ " 

ΚΑΝΟΝΊΖΕΙ Η ΠΑΡΈΑ ΝΑ ΈΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΛΙΝΤΣΑΡΕΙ.

 

προχωράμε, κανένα πρωτάθλημα δεν χάθηκε . Μακάρι το χαστούκι αυτό να βγει σε καλό .

Μόνο ΑΕΚ .

Σε καλό μπορούν να βγουν μόνο χαστούκια τύπου Ατρομήτου. Που δεν βγήκαν σε καλό τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που του έκοψε και "φρέσκαρε" την 11άδα και είχαμε τρεξίματα...

ενώ οι άλλοι του ΟΦΗ που έπαιζαν 11/11 ίδιοι με πριν 3 μέρες δε μπορόυσαν να πάρουν τα πόδια τους...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, agelos said:

Μοχαμαντι για πολλές ευχουλες.

Καλύτερα ας έβαζε Πήλιο αριστερά... Πόνεσαν τα ματάκια μας με το γίδι

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Κι επίσης γνώμη μου ότι με τέτοιες νοοτροπίες, όχι τόσο εμφανίσεις, όχι βιβλίο δεν αλλάζεις, αλλά μάλλον γύρισες και δύο σελίδες πίσω το παλιό.

Το χειροτερο ηταν αυτο. Μπηκαν ολοι γιολο 

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα με τέτοιο παθητικο είναι αστείο να συζητάει για πρωταθλημα. Νωρίς ξενωρις είμαστε στο -5 και εχουμε τον γαυρο έξω. Και ο γαυρος δεν είναι κλόουν να χάνει πρωταθλημα αμα παρει κεφάλι. Όποτε μην το παρομοιαζουμε με περσι.

Είμαστε σαφώς χειρότεροι από περσι και δεν το πιστευω καθόλου ότι θα το πάρουμε φέτος. Κι αυτό που με εξοργίζει πιο πολυ απ όλα είναι που αμυντικά είμαστε τελείως κλόουν. 

Όσο για το ροτέισον τι να πεις.. Άλλοι 3 βαθμοί πεταμενοι μαζί με αυτους με τον Πανσερραϊκό. Κι ολα αυτα για να χτυπήσουμε το ματς με τον Άγιαξ που θα μαστε το ίδιο άθλιοι απ τη στιγμή που θα λείπει ο Λιβαι. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εμένα δεν με ενοχλεί (τόσο) η ήττα. Με ενοχλεί απιστευτα ο τρόπος που ήρθε. Δεν ξέρω τι παίζει με τις μετρήσεις, ποιος παίζει στα κοκκινα και ποιος όχι, αλλά εγώ σήμερα είδα μια τρομακτικά κακη ομαδα, χωρίς δυνατότητα να προωθήσει το παιχνίδι…Δεν ξέρω τι φταίει, ας το βρουν. Αλλά φέτος το πρωτάθλημα θα είναι πολύ πιο δύσκολο από πέρυσι 

Link to comment
Share on other sites

Νοοτροπία μικρής ομάδας λες και του είπε κανείς ότι στα αρχιδια μας το πρωτάθλημα 

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες, εσεις πιστευετε σοβαρα δηλαδη οτι ο Ματιας ηταν χαλαρος για το σημερινο; Σοβαρα τωρα;

Μια χαρα ηξερε τι εκανε και καλα εκανε για εμενα. Δειτε λιγο το προγραμμα. Σκεφτειτε λιγο οτι ο Λιβαι εχει θλαση. Τον Τσουμπερ τον ειδατε. Πτωμα. Γιονσον θλαση.

Η ομαδα εχει το σημαντικοτερο ματς τη Πεμπτη. Κανενα πρωταθλημα δε κριθηκε απο τωρα, ουτε καν το περσινο. 

Καποια στιγμη θα χαναμε δικαια. Το σημερινο αργα ή γρηγορα θα ερχοταν. 

Μονο θετικα συμπερασματα θα βγουν σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, makisg said:

Καλύτερα ας έβαζε Πήλιο αριστερά... Πόνεσαν τα ματάκια μας με το γίδι

Ο Πηλιος έπαιξε πριν 48 ώρες παιχνίδι, ούτε 25λεπτο δε θα άντεχε.

Link to comment
Share on other sites

1) Είναι απίστευτη η διαφορά που έχει η ομάδα χωρίς τους Πινέδα και Γκαρσία μέσα. 

2) Καμία σχέση η φετινή με την περσινή ΑΕΚ για την ώρα. Πιστεύω λόγω Ευρώπης η ένταση δεν θα φτάσει τα περσινά επίπεδα σε κανένα σημείο της σεζόν. 

3) Ανταλάσσω το σημερινό με νίκη την Πέμπτη. 

4) Μπράβο στους παίχτες του ΟΦΗ γιατί κέρδισαν δίκαια και με ποδόσφαιρο. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με νίκη την Πέμπτη είμαι οκ πάντως, τουλάχιστον να πιάσουν τόπο οι θυσίες του πρωταθλήματος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Προσωπικά εμένα δεν με ενοχλεί (τόσο) η ήττα. Με ενοχλεί απιστευτα ο τρόπος που ήρθε. Δεν ξέρω τι παίζει με τις μετρήσεις, ποιος παίζει στα κοκκινα και ποιος όχι, αλλά εγώ σήμερα είδα μια τρομακτικά κακη ομαδα, χωρίς δυνατότητα να προωθήσει το παιχνίδι…Δεν ξέρω τι φταίει, ας το βρουν. Αλλά φέτος το πρωτάθλημα θα είναι πολύ πιο δύσκολο από πέρυσι 

Δεν υπάρχει πρωτάθλημα η ομάδα αποφάσισε να το γράψει στα αρχιδια της 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

1) Είναι απίστευτη η διαφορά που έχει η ομάδα χωρίς τους Πινέδα και Γκαρσία μέσα. 

2) Καμία σχέση η φετινή με την περσινή ΑΕΚ για την ώρα. Πιστεύω λόγω Ευρώπης η ένταση δεν θα φτάσει τα περσινά επίπεδα σε κανένα σημείο της σεζόν. 

3) Ανταλάσσω το σημερινό με νίκη την Πέμπτη. 

4) Μπράβο στους παίχτες του ΟΦΗ γιατί κέρδισαν δίκαια και με ποδόσφαιρο. 

αυτό

Link to comment
Share on other sites

Το δίνω βάρος στην Ευρώπη και χέζω το πρωτάθλημα λες και έχουμε βαρεθεί να σηκωνουμε πρωταθλήματα δεν το θεωρώ σοβαρό.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε-ουμε στο μυαλό μας την περσινή ΑΕΚ, απλά -αν θέλουμε να πούμε αλήθειες- έχουμε :

1. Μουκουντί πέρσι απροσπέλαστος, φέτος ΜΗΔΕΝΙΚΟ.

2. Γκατσίνοβιτς, Ελίασον, Τσούμπερ πέρσι χρυσάφι, φέτος ΝΟΥΛΕΣ.

3. Λιβάι πέρσι ναι, φέτος ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

4. Πινέδα, Αραούχο πέρσι "κλειδιά", φέτος "και ναι και όχι".

5. Η "μεγάλη" σου φετινή ενίσχυση, δλδ ο Πόνσε, ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ μέχρι στιγμής.

6. Και το σημαντικότερο : Πέρσι τους έπιασες όλους στον ύπνο και ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ. Έ, φέτος σε μάθανε "κι οι πέτρες". Ή βγάζεις νέο λαγό από το μανίκι ή πας "με τον σταυρό στο χέρι", δλδ όποιος ΜΠΟΡΕΙ σε σταματάει, όποιος δεν μπορεί όχι. Αλλά να εκπλήξεις κάποιον, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×