Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Ajax (Europa League, 2η αγ.): 05/10/23, 19:45


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

69 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Πόνσε
      0
    • Ρότα
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
    • Ρότα
      0
    • Μάνταλος
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
    • Μοχαμάντι
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

19 minutes ago, JOSS said:

Ποιοι ?

Στα σόσιαλ φίλος

Έπαιξε πολύ αυτή η καραμέλα από ζέλες και παοκια σε σχόλια και αν δεν κάνω λάθος και σε κάποια από τις ανακοινώσεις της ναζέλας κάπου αναφέρθηκε

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Araujo21 said:

Νομίζω 19:45 παίζουμε όποτε αν μπεις 8 και πιεις και 3 μπυρες δεν ξέρω τι ματς θα δέις 😂

 

8 hours ago, CHⓇIS said:

Γ μαρσεΙ νομιζω γραφουν

Διαβαστε και λίγο.. διευρύνει το πνέυμα😋 Μαρσέιγ απο τις 8, αύριο απ τις 6:30 στο στενό και ότι προλάβουμε..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αλλού τα περίμεναν αλλού έγινα . Επεισόδια σε διάφορα σημεία εχθές στη Μαρσαλία μεταξύ Αγγλών Γάλλων οπαδών των δύο ομάδων . Οι Γάλλοι έχουν δύο στα δύο μετά τα επεισόδια που έγιναν και στην Ολλανδία . 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

Αλλού τα περίμεναν αλλού έγινα . Επεισόδια σε διάφορα σημεία εχθές στη Μαρσαλία μεταξύ Αγγλών Γάλλων οπαδών των δύο ομάδων . Οι Γάλλοι έχουν δύο στα δύο μετά τα επεισόδια που έγιναν και στην Ολλανδία . 

Οταν λέμε επεισοδια εννοούμε οι Γάλλοι τους εδειραν?

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία νίκη εντός είναι με Βολφσμπουργκ; Δεν μπορώ να θυμηθώ πιο πρόσφατη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Navas said:

Τελευταία νίκη εντός είναι με Βολφσμπουργκ; Δεν μπορώ να θυμηθώ πιο πρόσφατη.

Nai me tous Germanous.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Navas said:

Τελευταία νίκη εντός είναι με Βολφσμπουργκ; Δεν μπορώ να θυμηθώ πιο πρόσφατη.

οχι με Βελεζ ειναι 1-0 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Duck_Season said:

Όσοι πιστεύουν ότι υπάρχει περίπτωση να προκληθούν να ακούσουν non-stop Χατζηνάσιο στα γουόκμαν τους πριν αριβάρουν στον ναό.  Για κάνα 2ώρο, μην αυτοκτονήσουν , κιόλας. Βέβαια, το ζήτημα δεν είναι κάποιοι καμένοι Ολλανδοί, τεκάν οι τσέοι των αρίστων. Αλήθεια, ποιος ασχολείται τα παρατράγουδα του Έβερεστ και τις ζάντες της Νταμ ? Το ζήτημα είναι το Εννιά με Πάντα, η σύνταξη της μαμάς που δεν φτάνει, η ακριβή βενζίνη για το παπί, κτλ, κτλ. Που θα πάει να βγάλει τα ντέρτια του ο άλλος ? Στην ΑΕΚ!  Κλείσαμε το θέμα της μαλακίας και πάμε στα αγωνιστικά. Γκαρσία, λείπεις, όμως έχω Ούχο (κυρίως) να τους κάνει Εμμανουέλες, έχω Ελβετόψυχο που τους έχει γραμμένους στα καμπανέλια του, εχω Μαροκινό τρομοκράτη να τους βάλει τον εκτσογλανισμό στον πάτο τους, έχω αράπακλα (με την καλή έννοια) να τους φιλέψει καυλέμπολα, έχω Πινέδαρο Πάντσο Βίγια, έχω Γιόνσον Βαλέ σπαθί και βέβαια τον αυτοκράτορα των πάγκων Πελάδο. Έχω ναό και ωραία βρόμικα απ έξω, όχι Ρέγκες ωμές που τρώνε οι μούλοι πάνω, να τσικνίσουν οι νευρώνες τους. Αύριο ξοφλάνε τα γραμμάτια της στραβοστομίας τους. Γαμιέται ο Αγιαξ και ο Πειραιάς 

Έτσι, για να αρχίσουν να νιώθουν οι -πολλοί- "φρέσκοι" χρήστες, ΠΟΥ μπήκαν (ΚουΜου) ....

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2023 at 9:00 PM, mporat said:

Είναι το μόνο εντός που ξεκινάει 10 το βράδυ και μάλιστα λίγες μέρες πριν πάνε τα ρολόγια μια ώρα πίσω. Μόλις θα έχουν πιάσει τα πρώτα κρύα και ο καναπές θα είναι όνειρο ένα βράδυ καθημερινής. Το ματς θα λήξει 12 και θα κοιμηθώ το πολύ 5 ώρες με αποτέλεσμα να πάω με μαύρους κύκλους στη δουλειά το πρωί. Αν αυτό δεν είναι εφιάλτης, δεν ξέρω τι είναι.

Με νικη ολα ονειρο θα ειναι. με ηττα ειναι ο πραγματικος εφιαλτης... FORZA AEKARA!!!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Abraham21r said:

F7nffOxWgAA66Cj?format=jpg&name=small

Θαυμάζω το marketing team τους. 

 

Αν και φυσικά τον σκότωσαν τον Αίαντα. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

με δεδομένο πως υπάρχουν πληρορφορίες ότι οι Ολλανδοί έχουν στην κατοχή τους εμετικό πανό για τη δολοφονία του Μιχάλη Κατσούρη και σχεδιάζουν να το αναρτήσουν στο γήπεδο

585 ατομα ειναι αν δεν τους γδυσετε εναν εναν σας γαμιεται ολο το συμπαν εκει στην ΕΛ.ΑΣ

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, amd said:

 

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα είναι τόσο μαλάκες οι μπάτσοι και οι σεκιουριτι που θα αφήσουν να περάσει τέτοιο πράγμα μέσα στο γήπεδο και να σηκωθεί κιόλας. Αν σηκωθεί θα έχουμε θέματα, δεν βλέπω πως θα περάσει στο ντούκου.

Χτες είχαν κουβαλήσει τρελή αστυνομία στη Φιλαδέλφεια την ώρα της προπόνησης του Άγιαξ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

585 ατομα ειναι αν δεν τους γδυσετε εναν εναν σας γαμιεται ολο το συμπαν εκει στην ΕΛ.ΑΣ

Που το ειδες αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε φασαρία/απάντηση σε πρόκληση/πείτε το όπως θέλετε από εμάς, θα είναι εντελώς ηλίθια. Δεν μας συμφέρει με κανέναν τρόπο και σε κανένα επίπεδο. Δεν έχω πολλές ελπίδες βέβαια για λογική και σύνεση, όταν κάποιοι (ελάχιστοι) τσαμπουκαλεύονταν ακόμα και με τους Αντβερπιανούς.

Update/Διευκρίνηση: δεν είδα με τα μάτια μου κάτι τέτοιο με αντβέρμπ. Όλα ήσυχα μου φάνηκαν. Τα περί τσαμπουκάδων τα είχα διαβάσει εδώ μέσα και δεν έχω κανένα λόγο να μην τα πιστέψω, δυστυχώς.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Οποιαδήποτε φασαρία/απάντηση σε πρόκληση/πείτε το όπως θέλετε από εμάς, θα είναι εντελώς ηλίθια. Δεν μας συμφέρει με κανέναν τρόπο και σε κανένα επίπεδο. Δεν έχω πολλές ελπίδες βέβαια για λογική και σύνεση, όταν κάποιοι (ελάχιστοι) τσαμπουκαλεύονταν ακόμα και με τους Αντβερπιανούς.

Με την Αντβερπ ημασταν αψογοι και γω εχω κραξει πολλες φορες τους δικους μας αλλα οκ με τους Βελγους δεν εγινε το παραμικρο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blanco21 said:

Έχουμε γαμωπαράδοση με ολλανδους,και με αγιαξ συγκεκριμένα 0-4.

Οι παραδόσεις είναι για να σπάνε 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, agelos said:

Στη 47 τελικά θα είναι τα ναζιδια?

47 πούλαγε εισιτήρια χθες η ΠΑΕ, άρα πάνω θα είναι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

47 πούλαγε εισιτήρια χθες η ΠΑΕ, άρα πάνω θα είναι.

Την 47 δεν έκαναν κλουβί?

Γιατί?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

47 πούλαγε εισιτήρια χθες η ΠΑΕ, άρα πάνω θα είναι.

Αρα για τους δικους μας την... περιποιηθηκανε τοσο την 47;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×