Jump to content

Marseille - ΑΕΚΑΡΑ (Europa League, 3η αγ.): 26/10/23, 19:45, Cosmote Sport 4


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
    • Μοχαμάντι
      0
    • Πόνσε
      0
    • Αθανασιάδης
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
      0
    • Μοχαμάντι
    • Πόνσε
      0
    • Αθανασιάδης
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, Yossarian said:

Θυμάμαι τις κλασσικές βρετανικές, αλλά αυτή που λες δεν την θυμάμαι, ίσως παραήμουν πιτσιρικάς. Υπήρχε ήδη η πινακίδα της Henninger? 😁

Κρις, θα προσπαθήσω να βρω καλύτερη γωνία να ανεβάσω, είναι βρετανικη πάντως, θα τσεκαρω τι άλλο γράφει στις άλλες γωνίες.

Meanwhile, ελπίζω να μην έβαλα τον @Tsosmi στο Μάτριξ.

Τραβά με κι ας κλαίω . Για την ώρα δε βρίσκω πολλά πέρα από αναφορά σε φιλία,αλλά θα συνεχίσω το ψάξιμο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

rB8Re1rQAPGAdrhWAADypHvFMM0307.jpg

DMxVP2IW4AADz7l.jpg

BHg3boVCIAABslJ.jpg:large

DMxVP2QWAAIzfRi.jpg

Άψογος, Κρις. Αυτή που έβαλα, στο επόμενο καρέ γίνεται θαμπή, είναι πάντως Γουέστ Χαμ:

Screenshot_20231023_211341_com.google.android.youtube_edit_519748019231107.thumb.jpg.61fae08fb595c599b3317e0ca3727312.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tsosmi said:

Τραβά με κι ας κλαίω . Για την ώρα δε βρίσκω πολλά πέρα από αναφορά σε φιλία,αλλά θα συνεχίσω το ψάξιμο 

Δεν έχω άλλα ριαξιο, θενκς!

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MITSAKLAS said:

Τι παράπονο έχετε; 

Σε καλύτερη θέση σας έχω φέτος σε σχέση με την αντίστοιχη αγωνιστική πέρσι με τα συμπαθή τετράποδα. 

Όπως το κόβω θα το έχω κλειδώσει το πρωτάθλημα κοντά του Ευαγγελισμού. 

Cc @Νονός

Αυτό αποδεικνύει την αξία και την ποιότητα της φετινής ομάδας που φέτος παλεύει κόντρα σε Θεούς, δαίμονες και... τσι

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yossarian said:

Δεν έχω άλλα ριαξιο, θενκς!

Φίλτατε @Yossarian,μετά από άπειρο ψάξιμο και μόλις μία πηγή (διδακτορική διατριβή του 2013 ) βρήκα μια αναφορά που θέλει τους CU 84 να επηρεάζονται από τους ICF (οι οποίοι αποτινάσουν το ακροδεξιό τους πρόσημο ) κυρίως σε θέματα δομής ,δράσης ,οργάνωσης  και να έχουν κάποιες ανταλλαγές μέχρι τα τέλη των 80's. Ο συγγραφέας αφιερώνει μόλις μία πρόταση περί αυτού (τα κομμάτια που αφορούν R21 και Ιταλούς είναι πολύ πιο ενημερωμένα και ενδελεχή) και στο τέλος αναφέρει μια ακόμη περίεργη κι απροσδόκητη φιλία με τους Πολωνούς της Arka Gdynia ,που ανήκουν στο φάσμα της δεξιάς.

 

Τα γράφω με επιφύλαξη καθώς βρήκα μόνο αυτή τη πηγή.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tsosmi said:

Φίλτατε @Yossarian,μετά από άπειρο ψάξιμο και μόλις μία πηγή (διδακτορική διατριβή του 2013 ) βρήκα μια αναφορά που θέλει τους CU 84 να επηρεάζονται από τους ICF (οι οποίοι αποτινάσουν το ακροδεξιό τους πρόσημο ) κυρίως σε θέματα δομής ,δράσης ,οργάνωσης  και να έχουν κάποιες ανταλλαγές μέχρι τα τέλη των 80's. Ο συγγραφέας αφιερώνει μόλις μία πρόταση περί αυτού (τα κομμάτια που αφορούν R21 και Ιταλούς είναι πολύ πιο ενημερωμένα και ενδελεχή) και στο τέλος αναφέρει μια ακόμη περίεργη κι απροσδόκητη φιλία με τους Πολωνούς της Arka Gdynia ,που ανήκουν στο φάσμα της δεξιάς.

 

Τα γράφω με επιφύλαξη καθώς βρήκα μόνο αυτή τη πηγή.

Αναζήτηση για αρχόντους, τι να λέμε τώρα. Εύγε φίλε @Tsosmi. Κατατοπιστική (και επίσης: ανακουφιστική) η ερμηνεία, οι λόγοι προσέγγισης, καθώς κι η ιστορική διαδρομή. Από όσο έχω δει, ήδη από τα 90ς η ICF έχει αλλάξει, μετακινηθεί, και ουσιαστικά διαλυθεί. Για την Gdynia το έχω ακούσει αλλά νομίζω ότι είναι χαλαρή η σχέση που υπήρχε -και μάλλον δεν υπάρχει πια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tsosmi said:

Φίλτατε @Yossarian,μετά από άπειρο ψάξιμο και μόλις μία πηγή (διδακτορική διατριβή του 2013 ) βρήκα μια αναφορά που θέλει τους CU 84 να επηρεάζονται από τους ICF (οι οποίοι αποτινάσουν το ακροδεξιό τους πρόσημο ) κυρίως σε θέματα δομής ,δράσης ,οργάνωσης  και να έχουν κάποιες ανταλλαγές μέχρι τα τέλη των 80's. Ο συγγραφέας αφιερώνει μόλις μία πρόταση περί αυτού (τα κομμάτια που αφορούν R21 και Ιταλούς είναι πολύ πιο ενημερωμένα και ενδελεχή) και στο τέλος αναφέρει μια ακόμη περίεργη κι απροσδόκητη φιλία με τους Πολωνούς της Arka Gdynia ,που ανήκουν στο φάσμα της δεξιάς.

 

Τα γράφω με επιφύλαξη καθώς βρήκα μόνο αυτή τη πηγή.

Διδακτορική διατριβή; Τι μου θύμισες. Γνώριζα κάποτε  έναν Γάλλο, φανατικό οπαδό της ποδοσφαιρομάνας Metz και μέλος της horda frénétik, που σπούδαζε κοινωνιολογια και  που ήθελε κάποτε να κάνει διατριβη για την οπαδικη κουλτουρα και κάτι τέτοια. Πρώτη φορά διαβάζω για τέτοια εργασία πάντως. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Διδακτορική διατριβή; Τι μου θύμισες. Γνώριζα κάποτε  έναν Γάλλο, φανατικό οπαδό της ποδοσφαιρομάνας Metz και μέλος της horda frénétik, που σπούδαζε κοινωνιολογια και  που ήθελε κάποτε να κάνει διατριβη για την οπαδικη κουλτουρα και κάτι τέτοια. Πρώτη φορά διαβάζω για τέτοια εργασία πάντως. 

Κοινωνιολόγος το έχει γράψει ,για την οπαδική υποκουλτούρα. Μωρέ λες?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Tsosmi said:

Κοινωνιολόγος το έχει γράψει ,για την οπαδική υποκουλτούρα. Μωρέ λες?

Ξέρεις αν ήταν από την Λωρραινη; 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ξέρεις αν ήταν από την Λωρραινη; 

Όχι ,Pierre το όνομα του συγγραφέα,αν βοηθά 

Link to comment
Share on other sites

λογικο να προφυλασεται 

προσωπικα θα κραταγα και τσουμπερ παγκο και θα πηγαινα με τους 2 ξανθους και πινεδα στον αξονα και αμραμπατ - ελιασον στα ακρα

πισω 

στανκοβιτς σιντιμπε μοχαμαντι βιντα μουκουντι και κορυφη πονσε 

να εχω 2 παιχτες να φερω μανταλο και τσουμπερ μετα το 60'

Link to comment
Share on other sites

Με τόσες ελλείψεις μέχρι και Σιντιμπε εξτρέμ και Μουκουντι φορ μπορεί να κατεβάσει ο τρελαρχος

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tsosmi said:

Όχι ,Pierre το όνομα του συγγραφέα,αν βοηθά 

Ωχ, ο Pierre;;; Αυτος είναι! 

Πλάκα κάνω προφανώς, νομίζω ότι τελικά έχουν γραφτεί αρκετές τέτοιες "εναλλακτικές" διατριβές. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ωχ, ο Pierre;;; Αυτος είναι! 

Πλάκα κάνω προφανώς, νομίζω ότι τελικά έχουν γραφτεί αρκετές τέτοιες "εναλλακτικές" διατριβές. 

Κι εγώ έτσι νόμιζα ,αλλά βρήκα πολύ λιγότερες απ' όσες περίμενα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Tsosmi said:

Κι εγώ έτσι νόμιζα ,αλλά βρήκα πολύ λιγότερες απ' όσες περίμενα

Se psaxname sto Viber Group epses to vrady😂

Link to comment
Share on other sites

                     Στάνκοβιτς 

Σιντιμπε Βιντα Μουκουντι Μοχαμαντι 

            Σιμανσκι        Γιονσον 

                          Πινεδα 

Αμραμπατ      Τσουμπερ      Ελιασον

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×