Jump to content

Marseille - ΑΕΚΑΡΑ (Europa League, 3η αγ.): 26/10/23, 19:45, Cosmote Sport 4


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
    • Μοχαμάντι
      0
    • Πόνσε
      0
    • Αθανασιάδης
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
      0
    • Μοχαμάντι
    • Πόνσε
      0
    • Αθανασιάδης
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

βλεπω βιντεακια απο χτες το βράδυ απο τα στενα της Μασσαλίας και έχω αρρωστήσει.

Link to comment
Share on other sites

Εκδρομάρα η Μασσαλία έχω ζηλέψει απίστευτα. Έχει πάει κανένας από εδώ να έχουμε λάιβ ανταπόκριση ;

Link to comment
Share on other sites

Η φάση με τους τραυματισμούς σηκώνει meme τι παραγγέλνεις-τι σου έρχεται.

Αγοράζεις διαρκείας για να βλέπεις Αραούχο-Γκαρσια να κάνουν αισχη και τελικά βλέπεις Ζινι-Φαν Βερτ να ταλαιπωρούνται και να ταλαιπωρούν.

Είσαι ΑΕΚ, τελος

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nf28 said:

Εκδρομάρα η Μασσαλία έχω ζηλέψει απίστευτα. Έχει πάει κανένας από εδώ να έχουμε λάιβ ανταπόκριση ;

Αυτή τη φορά από εδώ δεν ξέρω αν πήγε κάποιος, είχαμε τον Άμπρα και τον Κωτσο στο Μπράιτον, αλλά Μασσαλία δεν ξέρω να έφυγε κανείς. Άμστερνταμ παίζει μια πολύ ωραία εκδρομή με Πειρατές και πολύ βολική από χρόνο μιας και είμαστε κωλογεροι με υποχρεώσεις 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, stavros 9-11 said:

Αυτή τη φορά από εδώ δεν ξέρω αν πήγε κάποιος, είχαμε τον Άμπρα και τον Κωτσο στο Μπράιτον, αλλά Μασσαλία δεν ξέρω να έφυγε κανείς. Άμστερνταμ παίζει μια πολύ ωραία εκδρομή με Πειρατές και πολύ βολική από χρόνο μιας και είμαστε κωλογεροι με υποχρεώσεις 

Κοίταξα εισιτήρια για Μασσαλία την μέρα που κληρωθήκαμε με αυτούς. ,Είδα τιμές, έκλεισα το pc και έκατσα στη γωνιά και έκλαψα .  Είχα κοιτάξει μόνο για απευθείας γιατί για συνδυασμούς δεν έβγαιναν οι χρόνοι είπαμε κωλόγεροι, συν ότι θα έτρωγα ταυτόχρονη παντόφλα από δουλειά και πεθερικά που θα άφηνα τη μικρή.

Το Αμστερνταμ τότε είχε φτηνά εισιτήρια άλλα είχα θεωρήσει ότι οκ, τελευταία αγωνιστική θα είμαστε εντελώς αδιάφοροι αγωνιστικά πλέον, με μηδέν πόντους, που να τρέχεις μεσα στο ψοφόκρυο 15 Δεκεμβρη. Που να ξερα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

 
SPORT24


Μαρσέιγ - ΑΕΚ: Ρεκόρ προσέλευσης στο Βελοντρόμ με πάνω από 64.500 οπαδούς
ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΒΕΛΗ
24.10.2023 | 19:14

Η Μαρσέιγ έχει πουλήσει περισσότερα από 64.500 εισιτήρια για τον αγώνα με την ΑΕΚ την Πέμπτη (26/10) για το Europa League, γεγονός που σημαίνει ότι θα πραγματοποιήσει ρεκόρ προσέλευσης σε ευρωπαϊκό παιχνίδι.


Η Μαρσέιγ υποδέχεται το απόγευμα της Πέμπτης (26/10) την ΑΕΚ για την 3η αγωνιστική του Europa League. Μέχρι το απόγευμα της Τρίτης (24/10) οι Μασσαλοί δεν έχουν ανακοινώσει sold out, παρόλα αυτά θα υπάρξει ρεκόρ προσέλευσης, καθώς δεν θα υπάρχουν πολλές νεκρές ζώνες.

Συγκεκριμένα, έχει πουλήσει περισσότερα από 64.500 εισιτήρια για τον αγώνα με την Ένωση, κάτι που δεν έχει συμβεί ποτέ ξανά σε ευρωπαϊκό παιχνίδι.

Παρότι η UEFA έχει χαρακτηρίσει το παιχνίδι ως υψηλού κινδύνου και στο Βελοντρόμ θα βρίσκεται και δεύτερος security officer, η γαλλική αστυνομία δεν θα λάβει αυστηρά μέτρα.


Δεν προβλέπεται να κλείσουν δρόμοι στη Μασσαλία, με τα μέτρα να είναι πολύ πιο ελαστικά σε σχέση με τον αγώνα του Παναθηναϊκού τον Αύγουστο στο πλαίσιο των προκριματικών του Champions League.


https://www.sport24.gr/football/marseig-aek-rekor-proseleysis-sto-velontrom-me-pano-apo-64-500-opadoys.10204651.html?utm_source=projectagora&utm_medium=contentdiscovery

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού δε πούλησα σε σκλαβοπάζαρο της Λιβύης γυναίκα και παιδί για να πάω Μασσαλία,δε θα το κάνω ποτέ.

  • Hahaha 15
Link to comment
Share on other sites

θα παω εγω ξεκιναω 3 απο βενιζελο θα κατσω και κυριακη που παιζουν με λυων δευτερα  πισω

  • Δικεφαλάκι 12
  • Μπομπίτσα 14
Link to comment
Share on other sites

βαλτε κανα βιντεακι απο μασσαλια να γουστερνουμε

παρισι το 97 ειχα παει, μονοι κι ετσι μειναμε λιλ και κατεβηκαμε τη μερα του αγωνα με ρενο κλιο . για να μας δωσει ο ΧΧ τα τικετς του αγωνα μας περασε συνεντευξη με 10 ερωτησεις τον καθενα στο πατρικο τοτε φυσικα ειχαμε απαντησει μαξ 2-3 ο καθενας αλλα οκ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Αυτή τη φορά από εδώ δεν ξέρω αν πήγε κάποιος, είχαμε τον Άμπρα και τον Κωτσο στο Μπράιτον, αλλά Μασσαλία δεν ξέρω να έφυγε κανείς. Άμστερνταμ παίζει μια πολύ ωραία εκδρομή με Πειρατές και πολύ βολική από χρόνο μιας και είμαστε κωλογεροι με υποχρεώσεις 

Θα έχουμε εισιτήρια για Άμστερνταμ ;

Link to comment
Share on other sites

Να τολμήσω; Στάνκο, Σιντιμπέ, Βίντα, Μούκου, Μοχαμάντι, 2 ξανθοί, Πινέδα, Τσούμπερ, Άμραμπατ, Πόνσε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για τους επίδοξους συν-φορουμίτες γαλλομαθείς...

Αρθρογραφούν εις τας Γαλλίας κάνοντας αφιερώματα...

https://www.laprovence.com/article/om/68974299615620/om-aek-athenes-cu84-et-original-21-lhistoire-dune-relation-fraternelle-entre-supporters

Υ.Γ. Allez les jaunes-noirs 

 

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-10-25 143433.png

  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

eab481cb2573a3569f93c6006292793b_956057.

Βλέπω καλά; Επιστρατευθηκε και ο Θωμάς για να λύσουμε το πρόβλημα με τις απουσίες στην επίθεση; 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Αρχοντικός Θωμάς με κοστουμιά και χέρι να αναπαύεται στο (κάπως υπερυψωμένο) χερούλι. Pulling off το γυαλί εντός εσωτερικού χώρου. Βλέπεις μετά τον Μάνταλο που χαλάει τα φράγκα του σε λουί βιτόν βαλίτσες και τον Λάζαρο Ρότα με γυαλί fear and loathing in Las Vegas. 

  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikos said:

eab481cb2573a3569f93c6006292793b_956057.

Μας πήγαν γούρι τα μαύρα από Μπράιτον και συνεχίζουμε βλέπω.

Ελπίζω σε αντίστοιχη φωτο από  την επιστροφή, μαζί με το διπλο

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GIANNHS said:

βλεπω βιντεακια απο χτες το βράδυ απο τα στενα της Μασσαλίας και έχω αρρωστήσει.

Βάλε κάποια εδώ αδερφέ και σε εμάς που διψάμε για να δούμε. Να σαι καλά 🤗

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχώς ειχα αποδεχτεί το γεγονός του οτι δεν θα βρω εισιτήριο και έκλεισα ξενοδοχείο με την γυναίκα. 2 μερες αφού κανονίσαμε με περνούν τηλ και μου λενε βρηκαμε. Με τι θάρρος να της πω οτι το ακυρώνω και παω Μασσαλία? Καλα να περάσετε όσοι πάτε, θα το δω απο κινητό σε καμοια γωνία του Άμστερνταμ. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Iniochos said:

Εγω δυστυχώς ειχα αποδεχτεί το γεγονός του οτι δεν θα βρω εισιτήριο και έκλεισα ξενοδοχείο με την γυναίκα. 2 μερες αφού κανονίσαμε με περνούν τηλ και μου λενε βρηκαμε. Με τι θάρρος να της πω οτι το ακυρώνω και παω Μασσαλία? Καλα να περάσετε όσοι πάτε, θα το δω απο κινητό σε καμοια γωνία του Άμστερνταμ. 

Φίλε μου κανονικά θα μπορούσε κανείς να γυρίσει και να σου πει "κανένας και τίποτα πάνω από την ΑΕΚΑΡΑ, ακύρωσε και έφυγες για Γαλλία", αλλά στη προκειμένη περίπτωση ισχύει άλλο ρητό. Το γνωστό σε όλους: happy wife, happy life...και ο νοών νοείτω.  😉 Καλά να περάσετε!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, makisg said:

Φίλε μου κανονικά θα μπορούσε κανείς να γυρίσει και να σου πει "κανένας και τίποτα πάνω από την ΑΕΚΑΡΑ, ακύρωσε και έφυγες για Γαλλία", αλλά στη προκειμένη περίπτωση ισχύει άλλο ρητό. Το γνωστό σε όλους: happy wife, happy life...και ο νοών νοείτω.  😉 Καλά να περάσετε!

Παπαρια, αμα πρεπει να θυσιαζεις πραγματα που αγαπας για να χεις happy wife, δε θα χεις happy life. 

Happy wife σημαινει happy wife, τιποτ αλλο

  • Δικεφαλάκι 4
  • Sad 1
  • Hahaha 7
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aris2168 said:

Παπαρια, αμα πρεπει να θυσιαζεις πραγματα που αγαπας για να χεις happy wife, δε θα χεις happy life. 

Happy wife σημαινει happy wife, τιποτ αλλο

A wife is never happy!

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μέσα από την καρδιά μου , να περάσετε τέλεια ρε μάγκες όσοι καταφέρατε να πάτε.... Να το απολαύσετε με την ψυχή σας!!!

Καλή επιστροφή με το διπλό ΑΕΚΑΡΕΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×