Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Λαμία (11η αγ.): 12/11/23, 19:30


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

44 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Κάλενς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
    • Γκαρσία
    • Μάνταλος
    • Πισάρο
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Πήλιος
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Μοχαμάντι
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
    • Μάνταλος
      0
    • Πισάρο
    • Τσούμπερ
    • Πόνσε
    • Πήλιος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Stylianopoulos pinned this topic

Ο κεφτές είπε στον σπορ φμ οτι ο γκαρσία μπορεί να μην παίξει με λαμία για να είναι έτοιμος 100% μετά την διακοπή.

  • Hahaha 11
Link to comment
Share on other sites

Μηπως γενικα να του δωσουμε διακοπες μεχρι το Γεναρη μπας και στρωσει προς το Μαρτιο;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ο αλμέιδα δεν ήταν χαζός που είπε σε συνέντευξη,αν ήμουν στη θέση του προέδρου θα τον είχα πουλήσει. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ο Γκαρσία είναι καλός αλλά όχι υπέρ παίκτης. Λείπει καιρο θα χρειαστεί χρόνο να ανεβάσει την απόδοση του. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Pelado Alme said:

Ο αλμέιδα δεν ήταν χαζός που είπε σε συνέντευξη,αν ήμουν στη θέση του προέδρου θα τον είχα πουλήσει. 

Νομίζω ότι το σχέδιο: "να παίξει στα Ευρωπαικά, να βγάλει μάτια, να χεστούμε στο τάλαρο" σκάει στα μούτρα του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νίκη για να πάμε στην διακοπή με ηρεμία... επικίνδυνη ομάδα η Λαμία αν την υποτιμήσουμε όπως την Κηφισιά θα έχουμε πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Pelado Alme said:

Ο κεφτές είπε στον σπορ φμ οτι ο γκαρσία μπορεί να μην παίξει με λαμία για να είναι έτοιμος 100% μετά την διακοπή.

Το εχω ξαναγραψει εχει λείψει περισσότερο από Τσιγκρινσκι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kami said:

Νομίζω ότι το σχέδιο: "να παίξει στα Ευρωπαικά, να βγάλει μάτια, να χεστούμε στο τάλαρο" σκάει στα μούτρα του.

Τώρα θα πάρει το τρίτο το μακρύτερο.Εδώ νόμιζε θα πούλαγε τον τσιντώτα με περισσότερα λεφτά απο τον μπάρκα λέμε για μεγάλη μπαλαδόφατσα.Τώρα που δεν έχει βάλει γκολ 7 μήνες και επιρρεπής σε τραυματισμούς να δω πόσο θα τον πουλήσει.

Link to comment
Share on other sites

Νικη χωρις πολλες πολλες διατυπωσεις, δεν υπαρχει περιθώριο για αλλες μαλακιες. 

Η Λαμια θα μπει ολα για ολα. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ασχοληθει δευτερολεπτο μαζι της, αλλα λενε οτι η Λαμια ειναι πολυ καλυτερη απο τους περισσοτερους μικρους.

 

δεν ξερω ποσα καμπανακια πρεπει να χτυπησουν στην φετινη ΑΕΚ σε τετοια ματς φετος, νομιζω οτι εχουν χτυπησει τοσα πολλα που το δικο μας εδω μεσα περισσευει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

σφιχτη ομαδα βοκολου με ποιοτητα μπροστα να κανει ζημιες θελει σοβαροτητα να το καθαρισεις οσο πιο νωρις γινεται 

Link to comment
Share on other sites

Ματς τελικος οσο αστειο και αν ακουγεται.

Φοβαμαι οτι με γκελα θα αρχισουμε σοβαρα να αμφισβητουμε την ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ευρωπαϊκό ματς μη φοβάστε την ομάδα, 3-0 άνετη νίκη. Έχω πλήρη εμπιστοσύνη σε πελαδο και παίκτες για αυτό τον αγώνα. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω αστεία με την Λαμία.

Το Χ με Κηφισιά πόνεσε 10 φορές παραπάνω από την χτεσινή ήττα. Γιατί δεν έπρεπε να πετάξουμε 2 βαθμούς έτσι.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Και κράταγε τους πλάγιους κοιλιακούς από το πρώτο λεπτό και πιο βαρύς μου φάνηκε και εμένα…

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στα μάτια μου, ένα από τα προβλήματα στους αγώνες με Σέρρες και Κηφισιά, ήταν ότι λόγω ευκαιριών (ειδικά με Σέρρες), οι παίχτες έδειχναν ότι τους προβλημάτιζε μήπως στο τέλος αντί για 7, βάλουν μόνο 6. Αν η ομάδα είναι σοβαρή στην προσέγγιση των παιχνιδιών, αυτή τη φορά θα μπει και μέχρι να κάνει το 2-0 θα έχει αυτό που λέμε παραγωγικό άγχος. Αν είναι πάλι αχαχούχα ίσα που χάνεις κιόλας.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nf28 said:

Δεν θέλω αστεία με την Λαμία.

Το Χ με Κηφισιά πόνεσε 10 φορές παραπάνω από την χτεσινή ήττα. Γιατί δεν έπρεπε να πετάξουμε 2 βαθμούς έτσι.

Παιδιά λίγο να λογικευτουμε. Όσο και να ανέβηκε η Λαμία σαν ομάδα σε σχέση με τις υπόλοιπες μικρομεσαίες είναι αστείο να θέτουμε συζητήσεις τυπου δεν σκεφτόμαστε γκέλα την Κυριακή. Τι γκέλα να σκεφτούμε με την Λαμία εδώ; Προσωπικά βλέπω μεγάλο ξεμπουκωμα.

Τα Χ με Σέρρες και Κηφισιά ήταν τραγικά αποτελέσματα αλλά 1000 φορές να ξαναπαιξουμε δύσκολα θα ξαναέρθει το ίδιο αποτέλεσμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω ξεμπουκωμα Λιβαι, νομιζω δεν έχει πετύχει ακόμα γκολ σε επίσημο παιχνίδι, τουλάχιστον έτσι θυμάμαι. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agent HAF said:

 

Τα Χ με Σέρρες και Κηφισιά ήταν τραγικά αποτελέσματα αλλά 1000 φορές να ξαναπαιξουμε δύσκολα θα ξαναέρθει το ίδιο αποτέλεσμα.

Με την λογική συμφωνώ μαζί σου.  Δεν υπάρχει σύγκριση στην ποιότητα.

Ωστόσο, επειδή οι Σέρρες και η Κηφισιά ήταν 2 παιχνίδια και ταυτόχρονα υπήρχαν αλλα δύο που τα πήραμε με δυσκολία (Βόλος-Ατρομητος) και επειδή τα περιθώρια για γκέλες έχουν στενέψει πολύ, δεν θέλω να σκεφτώ ουτε για αστείο άλλο σενάριο.  Για τον Οφη δεν σχολιάζω καν, ήταν καλύτεροι,  κέρδισαν δίκαια. 

Θεωρώ πάντως ότι αυτό το ξέρουν πια οι παίκτες,  θα κατέβουν όπως πρέπει και το ματς θα κριθεί από νωρίς. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×