Jump to content

ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚΑΡΑ (12η αγ.): 26/11/23, 17:00


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

46 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Τσούμπερ
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πισάρο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Μοχαμάντι
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Άμραμπατ
    • Πισάρο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Μήτογλου
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

14 minutes ago, mporat said:

Κι εγώ δεν καταλαβαίνω όλη αυτή την ανησυχία και απαισιοδοξια αλλά δεν αλλάζει αυτό και με δέκα σερί πρωταθλήματα. Αν δε βλέπουν ότι είμαστε δύο κλασεις ανώτεροι κι απλά δεν είμαστε πρώτοι λόγω αλαζονείας τι να κάνουμε.

Προσωπικα επειδη το πιστευω και γω οτι ειμαστε ανωτεροι με τρελαινει το να μην ειμαστε πρωτοι και να λεμε "Κλαιν θα καλυφθει η διαφορα"

Οχι, εγω περιμενω σε καθε ματς να μπαινουμε να τους παταμε και η μονη διαφορα που θα συζηταμε να ειναι αυτη που εχουμε ξεφυγει εμεις. Και το περιμενω αυτο γιατι αυτη η ομαδα μπορει να το κανει.

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Με τόσα προβλήματα είσαι στο -1. Όταν τους αμολήσει ο Αλμέιδα στον 2ο γύρο φοβάμαι τι θα βλέπουμε κάθε αγωνιστική.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να συγχρονίσουμε για 3-4 ακόμη χρόνια, τα χρόνια που έχει να πάρει πρωτάθλημα η ναζέλα με τα πρωταθληματά μας. Στα 15-16 το βλέπουμε ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Το θεμα ειναι να κανουμε μπακ του μπακ νταμπλ. Αυτο θα γράψει ιστορια και θα κλείσει στοματα για χρονια.

Εμένα δεν με χαλάει και ένα"εναλλακτικό" νταμπλ, πρωτάθλημα και Κονφερενς ή ακόμα καλύτερα ένα τρεμπλ. Θα γίνουμε... ντρεμπλουχοι :)

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Προσωπικα επειδη το πιστευω και γω οτι ειμαστε ανωτεροι με τρελαινει το να μην ειμαστε πρωτοι και να λεμε "Κλαιν θα καλυφθει η διαφορα"

Οχι, εγω περιμενω σε καθε ματς να μπαινουμε να τους παταμε και η μονη διαφορα που θα συζηταμε να ειναι αυτη που εχουμε ξεφυγει εμεις. Και το περιμενω αυτο γιατι αυτη η ομαδα μπορει να το κανει.

Ναι απλα επειδη ο συνδυασμός ΑΕΚ-Αλμειδα δεν εχει τον κομπλεξικο μικροτσουτσουνισμο του ΟΣΦΠ-Κατανετς, μην περιμένουμε πρωταθληματα με 15 πόντους διαφορά υπέρ μας και άλλες τέτοιες ανωμαλίες. Πρεσβεύουμε την υγεια, τον έρωτα και το φλερτ τα οποια εκφράζονται και στο ταγκό το οποιο θελει δυο (περσι ηταν η βαζελα). 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 9
Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι απλά, η ΑΕΚ δημιουργικά είναι καλύτερη από πέρυσι και ανασταλτικά χειρότερη από πέρυσι(νο xGoals), με βάση τις φάσεις που βλέπουμε σε κάθε παιχνίδι. Έχω δική μου εξήγηση και για τα δύο. Απλώς, πέρυσι η ΑΕΚ στον πρώτο γύρο, στις μεγάλες ευκαιρίες του αντιπάλου δεν δεχόταν γκολ! Αυτό αν θέλετε ήταν και θέμα ρέντας. Ναι ήταν καλύτερη ανασταλτικά, γιατί δεν δεχόταν ενδιάμεσες ευκαιρίες, παρά μόνο λίγες μεγάλες και λίγες ακίνδυνες, αλλά στις πρώτες 10-12 μεγάλες ευκαιρίες που δέχθηκε στον πρώτο γύρο, δεν σκόραρε ο αντίπαλος. Φέτος, έγινε το αντίθετο και η χθεσινή ευκαιρία των γηπεδούχων με το δοκάρι είναι ίσως η πρώτη ή δεύτερη εξαίρεση.

Σε κάθε περίπτωση, το πρόβλημα της ΑΕΚ είναι η αποτελεσματικότητα στα τελειώματα. Γράφτηκε από αρκετούς ότι τάχα δεν υπάρχει ικανότητα. Μα Πινέδα, Γκατσίνοβιτς, ακόμα και Αμραμπατ τα γκολ τους τα έβαλαν πέρυσι. Ακόμα και ο Μάνταλος έχει κάποια γκολ το χρόνο. Ο δε Πόνσε, σε Ελλάδα αλλά και σχετικώς στη Ρωσία, σκόραρε. Εκτιμώ ότι το θέμα είναι και λίγο συγκυριακό, αρκετά αφορά τον Γκαρσία, ως προς τον Πόνσε ειδικά είναι κάτι άλλο.  Το ανασταλτικό βελτιώθηκε τις τελευταίες αγωνιστικές.

Τώρα, προφανώς και ο Μοχαμάντι επιθετικά δεν βοηθάει, εύκολες σέντρες που πήγαν πάνω στον τερματοφύλακα. Αυτό ήταν γνωστό, ανασταλτικά και αυτός και ο Χατζισαφί είναι καλοί αλλά κυρίως μέχρι εκεί.

Συνολικά πάντως, η ΑΕΚ δεν μπορεί να είναι χειρότερη όταν έχει σχεδόν την ίδια βαθμολογική συγκομιδή με πέρυσι, διατηρεί υψηλή ένταση, πίεση, ενώ έχει χειρότερη ανασταλτική επίδοση πλην όμως και καλύτερη δημιουργική επίδοση, μία ή άλλη

Το σημείο ένστασης αφορά τον Γκαρσία και το αν συνεχιστούν τα ζητήματα με τους τραυματισμούς. Αν το θωρηκτό της επίθεσης δεν παίζει συχνά, σίγουρα θα χαθούν βαθμοί που αλλιώς δεν θα χάνονταν, ακόμα και με καλή ΑΕΚ. Είναι σαν να λείπει τόσο καιρό από τον Ολυμπιακό ο Φορτούνης, από τον Παναθηναϊκό ο Ιωαννίδης ή από τον ΠΑΟΚ ο Ζίβκοβιτς.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πίνω ουίσκυ, ας γράψω και εγώ τα δικά μου χωρίς να έχω διαβάσει απόψε και πολλά από τα σχόλια

Γενικά ήταν μία από τα ίδια: νίκη με όλα τα αρνητικά που έχουμε δει.

  • Δεν παίρνουμε τίποτα από τα φόρ μας και αναγκαζόμαστε να ψάχνουμε τα γκολ από άλλους. Έρχονται, αλλά οι τελικές λένε άλλα.
  • Με σουτ στα περιστέρια δεν γίνεται δουλειά. Συνεχίζει να συμβαίνει αυτό, σίγουρα σε χειρότερο βαθμό από πέρυσι. Θυμίζω, αν το σουτ δεν πάει εστία, δεν θα μπει γκολ. Το δουλεύουν αυτό καθόλου; Μου φαίνεται ότι κάποιοι παίκτες έχουν χειροτερέψει σε αυτό το κομμάτι (Πινέδα, Γκατσίνοβιτς, θα βάλω και Αραούχο μέσα)
  • Δεν κάνουμε (σχεδόν) καθόλου παιχνίδι από τον άξονα, ενώ πέρυσι κάναμε (περισσότερο).
  • Στα μάτια μου ο Γκατσίνοβιτς ήταν αρνητικότατος, πολλές πρωτοβουλίες που δεν του βγαίνουν, αχρείαστα φάουλ και σουτ στον Θεό.
  • Ο Σιντιμπές παθαίνει κοκομπλόκα, αρχίζει να κάνει κάτι της προκοπής και δίνει πάσα στον αντίπαλο. Δυστυχώς δεν έχουμε προσδοκίες να τρέξει κιόλας, ενώ είναι 5 χρόνια νεότερος του Άμραμπατ (ΟΚ ο Άμραμπατ είναι περιπτωσάρα).
  • Ο Μοχαμάντι βγάζει τις πιο γλυκές σέντρες πάνω στον τερματοφύλακα. Ο Κλέιμαν πρέπει να πήγε να του ζητήσει αυτόγραφο.
  • Φαίνεται να μην παίρνουμε τίποτα από τις αλλαγές.
  • Στάνκοβιτς μάγκας
  • Σιμάνσκι σκυλί
  • Τσούμπερ μούτσος, μας έχει ξεσκατώσει μπόλικες φορές
  • Ο Ελίασον ήθελε σήμερα αλλά δεν του έβγαιναν. Ούτε τα 1vs1, πήγε να χαλάσει και τη φάση του γκολ.
  • Ο Πελάδο παθαίνει ρομαντισμό, θέλει να κάνει τις αλλαγές μαζί αντί να φάει χρόνο. Ζήτω το ποδόσφαιρο.

 

Σιμάνσκι, μέτριο, Γκατσίνοβιτς

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Tanilas said:

Μιας και πίνω ουίσκυ, ας γράψω και εγώ τα δικά μου χωρίς να έχω διαβάσει απόψε και πολλά από τα σχόλια

Γενικά ήταν μία από τα ίδια: νίκη με όλα τα αρνητικά που έχουμε δει.

  • Δεν παίρνουμε τίποτα από τα φόρ μας και αναγκαζόμαστε να ψάχνουμε τα γκολ από άλλους. Έρχονται, αλλά οι τελικές λένε άλλα.
  • Με σουτ στα περιστέρια δεν γίνεται δουλειά. Συνεχίζει να συμβαίνει αυτό, σίγουρα σε χειρότερο βαθμό από πέρυσι. Θυμίζω, αν το σουτ δεν πάει εστία, δεν θα μπει γκολ. Το δουλεύουν αυτό καθόλου; Μου φαίνεται ότι κάποιοι παίκτες έχουν χειροτερέψει σε αυτό το κομμάτι (Πινέδα, Γκατσίνοβιτς, θα βάλω και Αραούχο μέσα)
  • Δεν κάνουμε (σχεδόν) καθόλου παιχνίδι από τον άξονα, ενώ πέρυσι κάναμε (περισσότερο).
  • Στα μάτια μου ο Γκατσίνοβιτς ήταν αρνητικότατος, πολλές πρωτοβουλίες που δεν του βγαίνουν, αχρείαστα φάουλ και σουτ στον Θεό.
  • Ο Σιντιμπές παθαίνει κοκομπλόκα, αρχίζει να κάνει κάτι της προκοπής και δίνει πάσα στον αντίπαλο. Δυστυχώς δεν έχουμε προσδοκίες να τρέξει κιόλας, ενώ είναι 5 χρόνια νεότερος του Άμραμπατ (ΟΚ ο Άμραμπατ είναι περιπτωσάρα).
  • Ο Μοχαμάντι βγάζει τις πιο γλυκές σέντρες πάνω στον τερματοφύλακα. Ο Κλέιμαν πρέπει να πήγε να του ζητήσει αυτόγραφο.
  • Φαίνεται να μην παίρνουμε τίποτα από τις αλλαγές.
  • Στάνκοβιτς μάγκας
  • Σιμάνσκι σκυλί
  • Τσούμπερ μούτσος, μας έχει ξεσκατώσει μπόλικες φορές
  • Ο Ελίασον ήθελε σήμερα αλλά δεν του έβγαιναν. Ούτε τα 1vs1, πήγε να χαλάσει και τη φάση του γκολ.
  • Ο Πελάδο παθαίνει ρομαντισμό, θέλει να κάνει τις αλλαγές μαζί αντί να φάει χρόνο. Ζήτω το ποδόσφαιρο.

 

Σιμάνσκι, μέτριο, Γκατσίνοβιτς

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα.

Σε αυτό που διαφωνώ είναι οτι δεν παίρνουμε τίποτα απο τις αλλαγές. Δεν ισχύει θεωρώ, απλά επειδή έχουμε πολλές απουσίες συχνά , οι αλλαγές σου δεν ειναι αυτοί που μπαίνανε πέρισυ.

Γκατσίνοβιτς πολύ κακός φέτος, επιπόλαιος , δοκιμάζει κάτι τρίπλες λες και ειναι ο ροναλντίνιο με τακουνάκια (ανάθεμα αν του εχει βγει ποτέ καμία) , γενικά σκια του εαυτού του σε σχέση με πέρισυ και ειδικά την αρχή της σεζόν.

Σιντιμπές δε βλέπεται τελικά. Πάρα πολύ κακός , ξεχνιέται, χάνει τη θέση του, κυνηγάει κάτι μαρκαρίσματα στο κέντρο. Γενικά αλλού γι αλλού.

Το πρόβλημα με τα φορ είναι μεγάλο. Θα έρθει η ώρα που δε θα μπορούν να σε ξελασπώσουν οι υπόλοιποι. Πρέπει να δουν τι θα κάνουν με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μόλις ξύπνησα και είδα τον Σιμάνσκι να τρέχει ακόμα. Αλήθεια είναι γιατρέ μου;

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Από τους καλύτερους ήταν χθες ο Γκατσινοβιτς απλά δεν είχε καλα τελειώματα και κουράστηκε στο τελευταίο 20λεπτο. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

MVP  Στάνκοβιτς , μέχρι και το τετ α τετ έβγαλε χτες που δόθηκε οφσάιντ μετά. 

Επίσης σιμανσκι ήταν παντού

 

Αλμέιδα τα γνωστά 

Γκατσινοβιτς δεν ξέρω αν ήταν ο χειρότερος αλλά μας έσπασε τα Αρχιδια 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

γκρινια χωρις κανενα λογο 

ο γκατσινοβιτς ηταν πολυ καλος σε ολο το ματς με κακες αποφασεις στην τελικη προσπαθεια 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χθες είδα ένα εύκολο και χαλαρό διπλό....το ότι δεν ρίξαμε τρία γκολ δε σημαίνει ότι κινδυνεύσαμε. Επίσης αν κάνει και ο αντίπαλος κάνα δυο φάσεις για γκολ είναι λογικό, ποδόσφαιρο είναι. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Εγώ πάντως χθες είδα ένα εύκολο και χαλαρό διπλό....το ότι δεν ρίξαμε τρία γκολ δε σημαίνει ότι κινδυνεύσαμε. Επίσης αν κάνει και ο αντίπαλος κάνα δυο φάσεις για γκολ είναι λογικό, ποδόσφαιρο είναι. 

εγω δεν θυμαμαι 2 φασεις θυμαμαι 1 φαση σε ολο το ματς το δοκαρι η 2η ειναι οφσαιντ και εχει 2 σουτ προπονησης και κατι γυρισματα πεθαμενα απο τα πλαγια επειδη λενε ιδια εμφανιση με Κηφισιά, καμια σχεση χθες πισω ειχες σοβαροτητα δεν σε βρηκανε ποτε ανοργανωτο εκτος του δοκαριου που ειναι πουλημα της μπαλας του μανταλου, αν ειχες αυτην την εικονα πισω με οφη και κηφησια δεν θα ειχες απωλεια βαθμων 

επισης με το χθεσινο τελειωνει και οποιαδηποτε συζητηση αν υπηρχε περι στανκοβιτς και αθανασιαδη 

  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, tarasfw said:

Εγώ πάντως χθες είδα ένα εύκολο και χαλαρό διπλό....το ότι δεν ρίξαμε τρία γκολ δε σημαίνει ότι κινδυνεύσαμε. Επίσης αν κάνει και ο αντίπαλος κάνα δυο φάσεις για γκολ είναι λογικό, ποδόσφαιρο είναι. 

Κι εγώ έτσι το είδα , ψύχραιμα και χαλαρά 

 

Στο 75' κι αφού δεν κάναμε το 2-3-4 μηδέν, σηκώθηκα από το καφέ και είπα του αδερφού μου να μου στείλει το σκορ σε 20' 

 

 

 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Με τουτα και με κεινα ειμαστε 1 ποντο απο κορυφη εχοντας παιξει και 8 ευρωπαικα ματς φωτια. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, amd said:

εγω δεν θυμαμαι 2 φασεις θυμαμαι 1 φαση σε ολο το ματς το δοκαρι η 2η ειναι οφσαιντ και εχει 2 σουτ προπονησης και κατι γυρισματα πεθαμενα απο τα πλαγια επειδη λενε ιδια εμφανιση με Κηφισιά, καμια σχεση χθες πισω ειχες σοβαροτητα δεν σε βρηκανε ποτε ανοργανωτο εκτος του δοκαριου που ειναι πουλημα της μπαλας του μανταλου, αν ειχες αυτην την εικονα πισω με οφη και κηφησια δεν θα ειχες απωλεια βαθμων 

επισης με το χθεσινο τελειωνει και οποιαδηποτε συζητηση αν υπηρχε περι στανκοβιτς και αθανασιαδη 

Για μένα δεν υπήρχε ποτέ θέμα μεταξύ Στάνκο και κλόουν. Απλά όλοι θα θέλαμε ένα σορεντινο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω αν ειχε μπει οποιαδηποτε απο τις φασεις μας και το ματς ηταν 0-2 ή 0-3 θα συζηταγαμε εντελως διαφορετικα με ακριβως την ιδια εμφανιση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα εκνευρισμό χθες μετά το παιχνίδι. Πιστεύω ότι μπορούσαμε άνετα να χάσουμε βαθμούς, και πάλι εμείς και μόνο εμείς θα φταίγαμε.

Γενικά εγώ είμαι σε φάση υπομονής. Θεωρώ έχουμε καλύτερους παίχτες από όλους τους άλλους, καλύτερο κόουτς με διαστημική διαφορά, καλύτερο κλίμα, καλύτερο γήπεδο. Έχουμε καλύτερη ομάδα αλλά μέχρι τώρα δεν παίζουμε σαν καλύτερη ομάδα και εξασκώ το δικαίωμα μου να το πιστεύω και να το λέω. Επειδή όμως στο τέλος θα επανέλθουν οι τραυματίες, θα χαλαρώσει το ευρωπαϊκό πρόγραμμα και θα φτάσουμε και στα πλέι οφφ οπου θα τους γαμήσουμε όλους, σε κάτι ματς σαν το χθεσινό σφίγγω τα δόντια και λέω εντάξει, ακόμα και έτσι είμαστε μόνο στο -1, κουλάρισε γιατί τα ωραία έρχονται. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Kαι ένα σχόλιο από τον Κώστα Νικολακόπουλο, ο οποίος βλέπει ποδόσφαιρο. Γράφει γνωστά πράγματα για εμάς, άλλο να τα λέει όμως κάποιος φίλα προσκείμενος σε άλλη ομάδα.

 

Quote

Η ΑΕΚ ίσως είναι η μοναδική ομάδα που σταθερά μπορεί να κάνει ένα δεκάλεπτο σε κάθε παιχνίδι με πέντε φάσεις-το έκανε χθες στην αρχή, έκανε το γκολ ο Τσούμπερ και καθάρισε. Ο Ελβετός μπορεί να μην είναι σέντερ φορ, θέση στην οποία χρησιμοποιήθηκε χθες, αλλά είναι ο μακράν κορυφαίος σκόρερ της ΑΕΚ εδώ και πολλούς μήνες. Από το Μάρτη που άρχισε να βρίσκει πάλι τη ρέντα του, έχει 12 γκολ (χωρίς κανένα πέναλτι). Κι ο βασικός φορ της ΑΕΚ, ο Λιβάι, έχει σε όλο αυτό το διάστημα τέσσερα γκολ, εκ των οποίων τα δύο με πέναλτι-κι ο Αραούχο άλλα πέντε. Ο Τσούμπερ, ειδικά σε επΊπεδο ελληνικού πρωταθλήματος είναι μανούλα, γιατί είναι ο καλύτερος στο πλασάρισμα όταν βρεθεί απέναντι στην αντίπαλη εστία.

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Bluesman said:

Kαι ένα σχόλιο από τον Κώστα Νικολακόπουλο, ο οποίος βλέπει ποδόσφαιρο. Γράφει γνωστά πράγματα για εμάς, άλλο να τα λέει όμως κάποιος φίλα προσκείμενος σε άλλη ομάδα.

 

 

Μιας και αναφέρθηκε η ποιότητα στα τελειώματα και σε ενδιαφέρει γενικά το θέμα , ψάξε μια μετρική xGOT αν έχεις χρόνο/ορεξη . Με ένα διαγώνιο γκουγκλάρισμα δεν βρήκα κάτι για Ελλάδα . Το xGOT σημαίνει expected goal on target. Ουσιαστικά μετράει μόνο τα τελειώματα που βρήκαν εστία . Είναι ένας τρόπος να αξιολογήσεις μερικώς εκτός από την ποιότητα της ευκαιρίας και την ποιότητα της εκτέλεσης. Φυσικά μια εκτέλεση που πάει off target δεν είναι απαραίτητα χειρότερη από κάποια που πάει πάνω στον τερματοφύλακα αλλά είναι ένα πρώτο βήμα να δεις και ποσο οι παίχτες βρίσκουν εστία εκτός από το αν φτάνουν σε καλές θέσεις για εκτέλεση . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nedved21 said:

Νομιζω αν ειχε μπει οποιαδηποτε απο τις φασεις μας και το ματς ηταν 0-2 ή 0-3 θα συζηταγαμε εντελως διαφορετικα με ακριβως την ιδια εμφανιση. 

O provlhmatismos einai to plithos klasika xanenon efkairion kai oti paizoume me thn fotia sto telos os synithos. Mia malakia mia kontra ena aftogoal einai arketa gia na xtypas to kefali sou ston toixo.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, felman said:

O provlhmatismos einai to plithos klasika xanenon efkairion kai oti paizoume me thn fotia sto telos os synithos. Mia malakia mia kontra ena aftogoal einai arketa gia na xtypas to kefali sou ston toixo.

Το οποιο ηταν χαρακτηριστικο της ομαδας και περσι. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nedved21 said:

Νομιζω αν ειχε μπει οποιαδηποτε απο τις φασεις μας και το ματς ηταν 0-2 ή 0-3 θα συζηταγαμε εντελως διαφορετικα με ακριβως την ιδια εμφανιση. 

Αν γινόταν το 0-2 στο 20, κάτι που θα ήταν φυσιολογικό με τη μέχρι τότε εξέλιξη, θα αντιμετωπίζαμε κι εμείς οι οπαδοί τον συγκεκριμένο αγώνα σαν καταναγκαστικό έργο, χυμενοι στους καναπέδες μας και με κουβερτουλα. Αλλά όπως λέει κι ο Φελμαν, με εύθραυστο σκορ προφανώς και θα σε πιάσει εκνευρισμός στο ίδιο ματς που με 0-2 θα σχολιαζες αν στην Ήπειρο βάζουν κιμά στα γεμιστά από το 21' μεχρι το τέλος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×