Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Ωραία (λέμε τώρα) τα λέτε όλη μέρα. Χαφ θα φέρουμε;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stavros 9-11 said:

Όταν σε χύνει στη μαπα μέχρι και το sdna

GFGEZ1oWYAA0Wbt.jpeg

Καλά στα παπάρια μου τελείως το sdna, ή η καζουρα αλλοθρήσκων. Δεν υπολογίζω κανέναν από αυτούς κ δεν θα απολογηθεί ποτέ μου σε κανέναν από αυτούς. 

Την πάρτη μου κοιτάω κ πόσο μαλακας θα ένιωθα εγώ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, In A.E.K We Trust said:

Ωραία (λέμε τώρα) τα λέτε όλη μέρα. Χαφ θα φέρουμε;

Καλο θα ειναι απλα να ελπιζουμε απο δω και στο εξης να μην βελτιωνονται οι αντιπαλοι, γιατι εμεις ειμαστε αποδεδειγμενα πλεον ανικανοι να κανουμε κατι καλυτερο αποτι καναμε περυσι και φετος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Ωραία (λέμε τώρα) τα λέτε όλη μέρα. Χαφ θα φέρουμε;

Για να ελαφρύνουμε λίγο το κλίμα, ας πάμε στον...Χουανγκ 

https://www.sportdog.gr/podosfairo/superleague/809825/sthn-athhna-o-ceo-toy-er-astera-syzhtaei-gia-xoyangk-h-protash-ths-aek-oyte-na-akoyei-gia-olympiako

Link to comment
Share on other sites

Είναι ξεκάθαρο τώρα ότι οι φασίστες κάνουν κουμάντο σε αυτή την ομάδα;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Βγάλτε κ την διαρροή τώρα ότι πάει για καλοκαίρι η ενίσχυση να το κλείσουμε. Ξεφτίλες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, BillR21 said:

Καλά στα παπάρια μου τελείως το sdna, ή η καζουρα αλλοθρήσκων. Δεν υπολογίζω κανέναν από αυτούς κ δεν θα απολογηθεί ποτέ μου σε κανέναν από αυτούς. 

Την πάρτη μου κοιτάω κ πόσο μαλακας θα ένιωθα εγώ.

Ε δεν είναι ακριβώς έτσι. Για τη μνήμη του Μιχάλη τα λέμε από το πρωί, πέραν αυτού μια μεγάλη ομάδα θα πρέπει να προστατεύει και το status της.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο τουιτ κυκλοφορούν οι ναζέλες σκριν σοτ από κάποιο site τους προφανώς ότι μέρος των χρημάτων της μεταγραφής θα πάνε στους δικηγόρους των φονιάδων του Μιχάλη. Και αυτό δεν απέχει πολύ απ την αλήθεια αφού οι μπι μπι μπο κάνουν κουμάντο εκεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

η συμπεριφορά του κόσμου σήμερα ήταν σαν τους συγγενείς θυμάτων τροχαίων ή καταστροφών ξέρω γω που απελπισμένοι από τη συμφορά που τους βρήκε τραβιούνται 5-10 χρόνια για αποζημιώσεις στα δικαστήρια, απλά στην περίπτωσή μας απορρίφθηκε και η αγωγή.  Δεν μας φτάνει η περιρρέουσα ατμόσφαιρα στο ελληνικό ποδόσφαιρο με απίθανους τύπους,οπαδούς, αρδ, έχουμε και μία διοίκηση που μας έκανε πρεζάκια της μεταγραφής και ξεβρακωθήκαμε για τη δόση μας.

Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι ότι τους πονάει και θα τους πονάει για πολύ ακόμα η τσαπου του Βιντα και του Γαλανοπουλου..

Link to comment
Share on other sites

Just now, SlobodanNugatinovic said:

Το σίγουρο είναι ότι τους πονάει και θα τους πονάει για πολύ ακόμα η τσαπου του Βιντα και του Γαλανοπουλου..

Δεν νομιζω οτι τους νοιαζει τοσο πολυ ο αποκλεισμος

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vagos21 said:

Όλο κάτι φταίει εκτός από το πορτοφόλι του μάστορα. Κ τώρα τους χρυσώσαμε αλλά δεν θέλουν μωρε. Κ πριν λίγο καιρό έβγαιναν οι επιταγές αλλά δεν τις ήθελαν. 

Συνδυασμός είναι.

Ολα ξεκινάνε από την τσιγκουνιά του στις μεταγραφες στα όρια ψυχασθένειας. Τα «έδινα αλλά δεν προκαμα» είναι για να γελανε ή μη αφελεις.

Ας τα εδινε την πρωτοχρονιά, στις 10 του μήνα, στις 20. Να έχει εναλλακτικες. Κι όχι να κυνηγάνε παίκτη της συγκεκριμένης ομαδας στην τελική.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SlobodanNugatinovic said:

Το σίγουρο είναι ότι τους πονάει και θα τους πονάει για πολύ ακόμα η τσαπου του Βιντα και του Γαλανοπουλου..

Να θυμησουμε οτι εχουν την ευκαιρια να το σηκωσουν εδω μεσα σε λιγους μηνες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexKR21 said:

Πέραν του ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι, εγώ θεωρώ ότι μακροπρόθεσμα δεν την συμφέρει την ΑΕΚ να δει ο κόσμος «ψυχρά» και πελατειακά τη σχέση του μαζί της

μα ηδη το εχει δει απο την πρωτη χρονια . τιμες εισητηριων και τσιμουδια 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bladerunner21 said:

Στο τουιτ κυκλοφορούν οι ναζέλες σκριν σοτ από κάποιο site τους προφανώς ότι μέρος των χρημάτων της μεταγραφής θα πάνε στους δικηγόρους των φονιάδων του Μιχάλη. Και αυτό δεν απέχει πολύ απ την αλήθεια αφού οι μπι μπι μπο κάνουν κουμάντο εκεί.

Αν στραβωσει οριστικα η μεταγραφη μηπως κανονισουμε ενα φιλικο με τα εσοδα να πηγαινουν στο διακαστικο αγωνα των παιδιων

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

 

Ας τα εδινε την πρωτοχρονιά, στις 10 του μήνα, στις 20. Να έχει εναλλακτικες. Κι όχι να κυνηγάνε παίκτη της συγκεκριμένης ομαδας στην τελική.

Θεωρώ πως το κυνήγησαν λόγω Σιμανσκι. Δεν το είχαν στο σχεδιασμό εξ αρχης

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bitter3011 said:

μα ηδη το εχει δει απο την πρωτη χρονια . τιμες εισητηριων και τσιμουδια 

Η ΑΕΚ το εχει δει ετσι απο το 1980 που το ποδοσφαιρο εγινε επαγγελματικο, εγω μιλαω το πώς θα δει ο κοσμος της ΑΕΚ τη σχεση του μαζι της

Link to comment
Share on other sites

Το γραφείο τύπου το πληρώνουμε με την ανακοίνωση ή με το γράμμα όπως τα τελεξ ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Το σίγουρο είναι ότι τους πονάει και θα τους πονάει για πολύ ακόμα η τσαπου του Βιντα και του Γαλανοπουλου..

Η διαφορά είναι ότι εμάς θα μας πονάει για πάντα ο φόνος του Μιχάλη. Κάποιους λίγους δηλαδή, οι υπόλοιποι στ'αρχιδια τους αρκεί να μπαίνει η μπάλα στο πλεκτό 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Toni Black said:

Αν στραβωσει οριστικα η μεταγραφη μηπως κανονισουμε ενα φιλικο με τα εσοδα να πηγαινουν στο διακαστικο αγωνα των παιδιων

Να δούμε κ κανέναν άλλο παίκτη γιατί ο κόσμος στέρεψε από ποδοσφαιριστές.

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε πάντως να το ψιλιαστουμε τι γίνοντας όταν έβγαλαν ανακοίνωση και μίλησαν για το Ρέντη και όχι για τον Μιχάλη . Τότε το θεωρήσαμε αμέλεια η απλά επιλεκτική αναφορά αλλά τελικά ήταν σκόπιμο για να μην <<χαλάσουν>> την μεταγραφή . Έτσι για να μην έχουμε κενά ... 

Link to comment
Share on other sites

Η βατραχιλα θα μας κατατρεχει σαν καταρα για παντα

Link to comment
Share on other sites

Θα ναι αργά όταν αυτοί που πρέπει καταλάβουν τι έγινε σήμερα. Ήρθαν στο σπίτι μας τον Αύγουστο, θρηνήσαμε νεκρό, οι 100 που πήγαν μέσα είναι ήδη σπίτι τους και εσύ σήμερα πηγές να πάρεις παίκτη από την μοναδική ομάδα που δεν έπρεπε, την ομάδα που εσύ είπες το καλοκαίρι δεν ξανακαθομαστε στο ίδιο τραπέζι.

Παρόλα αυτά και αγνοώντας τα πάντα έκανες την κίνηση γιατί ήθελες τον παίκτη. Είχες πάρει απόφαση δηλαδή να τους δώσεις χρήματα να τον φέρεις. Έκανες τα παζάρια σου δεν έπιασαν και φτάνεις στην τελική σου κίνηση να δώσεις όσα ζητάνε μην λαμβάνονται υπόψη ότι η τελική απόφαση δίνεται από το διοικητικό συμβούλιο που ελέγχεται σε μεγάλο βαθμό από αυτούς που το καλοκαίρι ήταν οι υπαίτιοι όσων έγιναν.

Δεν ξέρω πόσες ήττες έχετε μετρήσει εσείς σε αυτήν την ιστορία αλλά η τελειωτική ήταν όταν τα έπαιξες όλα και σε γειωσαν εμφατικά και κανονικότατα.

Εντελώς ντροπιαστικό το σημερινό επαναλαμβάνω την στιγμή που πήγες να τον πάρεις και γύρισες άπραγος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η εκκρεμότητα αφορούσε στο οριστικό "ΟΚ" από το ΔΣ της ομάδας, όμως εν τέλει αυτό δεν συνέβη. Στην Κροατία άρχισαν να κυκλοφορούν σενάρια περί μεγάλης οικονομικής διαφοράς, ωστόσο σύμφωνα με πληροφορίες, αυτό δεν ευσταθεί.

Link to comment
Share on other sites

Η μονη περιπτωση να ολοκληρωθει η μεταγραφη ειναι να δωσουμε εγγυησεις για οριστικη αθωωση των BBΒ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×