Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, krokosmios said:

απ' όπου και να το πιάσεις μιλάμε για ΦΙΑΣΚΟ

ακόμα και να κλείσει τελικά ο παίχτης

Φιασκο ειναι που μιλανε με τους ναζι.

Αμα τον παρουμε θα το καταπιουμε και θα γουσταρουμε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Λοιπόν, επειδή αυτό δεν πρόκειται να περάσει έτσι, σε περίπτωση που λόγω μειωμένης αντίληψης δεν το καταλάβατε, οι παραπάνω μαλακίες είναι ευθεία προσβολή στη μνήμη του Μιχάλη. Και θα έπρεπε να ντρέπεστε. Ατυχείς στιγμές έχουμε όλοι, τόσο ατυχείς όχι όλοι. Ντροπή σας ξανά.

Θα υπάρξει συνέχεια και θα τα ξαναπούμε σε λίγες μέρες επί του θέματος.

ΑΝΤΕ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΣΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟ.ΠΙΕΣ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΞΕΣΟΥΡΩΣΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

Φιασκο ειναι που μιλανε με τους ναζι.

Αμα τον παρουμε θα το καταπιουμε και θα γουσταρουμε

αμα τον κλείσουμε πλήρωνοντας υπεραξίες και παίζοντας το παιχνίδι τους θα ναι ότι χειρότερο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, newtokio said:

ΑΝΤΕ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΣΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟ.ΠΙΕΣ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΞΕΣΟΥΡΩΣΕΙΣ.

Γράφε όσο προλαβαίνεις μπάρμπα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nickpes21 said:

Ωχ ωχ ... 

ΤΙ ΩΧ ΩΧ ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟΝ ΑΜΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ !!ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ .

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο, δεν έχεις κάνει μεταγραφές, σκας ένα όνομα παικταρά που προκαλεί μια από τις γνωστές έριδες ηθικής που ταλανίζουν τους οπαδούς από εποχή Ντέμη, λήγει το περιθώριο μεταγραφών και μετά όλοι είμαστε στο "δεν κάναμε μεταγραφή, αλλά από το να κάναμε τον Κροάτη, δοξατοθεό που δεν κάναμε". Επικοινωνιακά είναι υλικό για μάθημα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Γράφε όσο προλαβαίνεις μπάρμπα 

ΤΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΡΟΥΝ ΡΕ ΗΛΗΘΙΕ .ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΡΩΣΤΕ!!

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rossi said:

ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΤΑΕΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ;

ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΝ ΚΛΕΒΕΙΣ;

Τα λέω γιατί κάποιοι παραπάνω ανέφεραν ότι δεν πρέπει να έρθει παίκτης από εκεί και το κλέβεις το είπα γιατί με βάση τα ποσά που ακουγοντουσαν ήταν σαν κλοπή,άσχετα που τελικά δεν ισχύουν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, newtokio said:

ΤΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΡΟΥΝ ΡΕ ΗΛΗΘΙΕ .ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΡΩΣΤΕ!!

 

Θα πάθεις κανένα έμφραγμα μπάρμπα, μη γράφεις με κεφαλαία 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TheNarrator said:

δεν ειρωνευομαι καθολου. Αν εχεις παρε-δωσε με τους Τουρκους κ τους απογονους τους που ειναι η αιτια της προσφυγιας, της ιδιας της ΙΣτοριας σου σαν κλαμπ, που γενοκτονησαν με πλανο ολον τον Ιωνικο / Πολιτικο Ελληνισμο που σαν κλαμπ εκπροσωπεις, τοτε πως το κανουμε μπαλανς? 

 

 

+Inf

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Θα τους τον "έκλεβες", αν του χρωστούσαν και είχε μείνει ελεύθερος. Τώρα τους πληρώνεις. Αν ήθελες να αγοράσεις ένα σπίτι, θα πλήρωνες κάποιον που συνεργάστηκε με τον δολοφόνο του αδερφού σου ή των γονιών σου; Τραβηγμένο παράδειγμα, όσο τραβηγμένο θα είναι να προχωρήσει αυτή η μεταγραφή. 

Εντάξει διαφωνώ φίλε μου όχι γιατί το σκέφτεσαι λάθος αλλά γιατί πλέον στην ΑΕ που λέγεται ΑΕΚ τα πράγματα δεν αφήνουν συναισθηματισμούς σε χειρισμούς της  και δεν αφορά μόνο τα μεταγραφικά αυτό 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Θα πάθεις κανένα έμφραγμα μπάρμπα, μη γράφεις με κεφαλαία 

ΡΕ ΣΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ .ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΣΙΤΑ!!ΕΙΠΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ.ΤΙ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΕΙΣ .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, newtokio said:

ΡΕ ΣΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ .ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΣΙΤΑ!!ΕΙΠΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ.ΤΙ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΕΙΣ .

Ευτυχώς ηρεμησες θα μας μείνεις και στα χέρια.

Δεν μου λες ρε θείο, δεν βλέπεις κανένα πρόβλημα στον συσχετισμό ιστορικών γεγονότων με μια δολοφονία πριν 5 μήνες; Υπάρχει μάνα ζωντανή που έμεινε πίσω. Δεν καταλαβαίνεις ότι ο συλλογισμός που παραθέτεις είναι προσβολή στο νεκρό; θέλει πολύ μυαλό;

Link to comment
Share on other sites

Το παράδειγμα με τους Τούρκους εντωμεταξύ είναι λάθος γιατί παραπέμπει σε ομαδική ευθύνη. Προφανώς δεν φταίνε όλοι οι Τούρκοι και σίγουρα όχι οι απόγονοι τους για την μικρασιατική καταστροφή, οπως δεν φταίνε όλοι οι Κροάτες ή και όλοι  οι οπαδοί της Δυναμο για τα γεγονότα που οδήγησαν στην δολοφονία του Μιχάλη. Η διοίκηση όμως της Δυναμο έχει ευθύνη όχι μόνο επειδή στηρίζει τους BBB αλλά και επειδή βοήθησε κάποιους από αυτούς, ίσως και αυτόν που μαχαίρωσε τον Μιχάλη, να διαφύγουν. Αν για την ΠΑΕ αυτό δεν έχει σημασία, τότε γιατί το καλοκαίρι είπε ότι δεν θέλει να έχει ούτε τυπική σχέση με την Δυναμό; Μας δούλευε; Πουλούσε λαϊκισμό στο κίτρινο πόπολο, όσο το θέμα ήταν ζεστό;  Ή όντως δεν ήθελε να έχει σχέση, οποτε όπου να ναι θα βγει διάψευση για την υπόθεση; 

  • Δικεφαλάκι 14
Link to comment
Share on other sites

Να γράψω και κάτι τελευταίο 

Καταλαβαινω πως κάποιοι διαφωνείτε με την κίνηση της ΠΑΕ ΑΕΚ για να πάρει παίκτες από αυτούς…Και εγώ κάπου στη μέση είμαι ξεκάθαρα…Όμως έχω συνηθίσει την τόσα χρόνια αντιμετώπιση της ΑΕΚ με αφεντικό τον Μελισσαν προς τον κόσμο…Και με τον Ρουμάνο το ίδιο είχε γίνει…Τον ήθελε και δεν τον ένοιαζε η γνώμη κανενός…Και σε άλλα πράγματα δεν έβαζε νερό στο κρασί του όπως οι μεταγραφές,η αύξηση μπατζετ,οι τελικοί χωρίς κόσμο που ίσως τον βόλευαν,η ένσταση με τα δελτία του παοκ κτλ κτλ 

Βλεπει την ΑΕΚ σαν επιχείρηση(όχι ότι δεν είναι ΑΕ μια ομάδα πλέον) και πολλές φορές εμείς μπορεί να διαφωνούμε συναισθηματικά αλλά αυτός συμφωνεί επιχειρηματικά

Τελος σε μια παλαιότερη επίσκεψη των οργανωμένων μας που του άσκησαν κριτική τους απάντησε ορθά και κοφτά Αυτός είμαι αν δεν σας αρέσει βρείτε άλλον 

Υ.Γ. Μην τσακώνεστε ρε μάγκες,υγεία να έχουμε και να διαφωνούμε κόσμια…Όλοι το καλύτερο θελουμε για την αγάπη μας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πέραν του ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι, εγώ θεωρώ ότι μακροπρόθεσμα δεν την συμφέρει την ΑΕΚ να δει ο κόσμος «ψυχρά» και πελατειακά τη σχέση του μαζί της

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ευτυχώς ηρεμησες θα μας μείνεις και στα χέρια.

Δεν μου λες ρε θείο, δεν βλέπεις κανένα πρόβλημα στον συσχετισμό ιστορικών γεγονότων με μια δολοφονία πριν 5 μήνες; Υπάρχει μάνα ζωντανή που έμεινε πίσω. Δεν καταλαβαίνεις ότι ο συλλογισμός που παραθέτεις είναι προσβολή στο νεκρό; θέλει πολύ μυαλό;

ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΥΣΧΕΤΙΣΜΟ ΣΤΟΝ ΛΟΥΜΠΙΣΙΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ?ΤΑ ΛΕΣ ΠΑΡΑΞΕΝΑ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΕ Ο ΛΟΥΜΠΙΣΙΤΣ ΚΑΝΕΙΣ!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, chris manousopoulos said:

Αν ερθει ομως δε θα τον γιουχαρω. Δε μου φταιεθ σε τπτ

Ουτε γω...

αν δεν κοψω το ποδοσφαιρικο γηπεδο..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, newtokio said:

ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΥΣΧΕΤΙΣΜΟ ΣΤΟΝ ΛΟΥΜΠΙΣΙΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ?ΤΑ ΛΕΣ ΠΑΡΑΞΕΝΑ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΕ Ο ΛΟΥΜΠΙΣΙΤΣ ΚΑΝΕΙΣ!

Ρε άνθρωπε δεν έχει μιλήσει κανείς για τον παίχτη. Δεν είπε ούτε ένας άνθρωπος ότι ο παίχτης μας φταίει κ είναι ανεπιθύμητος.

Δεν θέλουμε συναλλαγές με την ομάδα τους. Με αυτούς που έκρυψαν τους δολοφόνους του Μιχάλη. 

Δηλαδή ήρθαν εδώ, μετέφεραν πίσω στην χώρα τους τους δολοφόνους, η ΠΑΕ πολύ σωστά τότε είπε ότι δεν θέλει να έχει καμία κουβέντα μαζί τους, κ τώρα αποφάσισε να έχει συναλλαγές μαζί τους κ να τους σκάσει κάποια εκατομμύρια.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Φίντο ΑΕΚ said:

Να γράψω και κάτι τελευταίο 

Καταλαβαινω πως κάποιοι διαφωνείτε με την κίνηση της ΠΑΕ ΑΕΚ για να πάρει παίκτες από αυτούς…Και εγώ κάπου στη μέση είμαι ξεκάθαρα…Όμως έχω συνηθίσει την τόσα χρόνια αντιμετώπιση της ΑΕΚ με αφεντικό τον Μελισσαν προς τον κόσμο…Και με τον Ρουμάνο το ίδιο είχε γίνει…Τον ήθελε και δεν τον ένοιαζε η γνώμη κανενός…Και σε άλλα πράγματα δεν έβαζε νερό στο κρασί του όπως οι μεταγραφές,η αύξηση μπατζετ,οι τελικοί χωρίς κόσμο που ίσως τον βόλευαν,η ένσταση με τα δελτία του παοκ κτλ κτλ 

Βλεπει την ΑΕΚ σαν επιχείρηση(όχι ότι δεν είναι ΑΕ μια ομάδα πλέον) και πολλές φορές εμείς μπορεί να διαφωνούμε συναισθηματικά αλλά αυτός συμφωνεί επιχειρηματικά

Τελος σε μια παλαιότερη επίσκεψη των οργανωμένων μας που του άσκησαν κριτική τους απάντησε ορθά και κοφτά Αυτός είμαι αν δεν σας αρέσει βρείτε άλλον 

Υ.Γ. Μην τσακώνεστε ρε μάγκες,υγεία να έχουμε και να διαφωνούμε κόσμια…Όλοι το καλύτερο θελουμε για την αγάπη μας 

Kαμία σχέση οι δυο καταστάσεις που περιγράφεις. Το να έρθει ή όχι ο Λουτσέσκου στην ΑΕΚ είναι κάτι που είχε να κάνει με ποδοσφαίρο. Η κατάστααση τώρα είναι δικαίως τεταμένη γιατί η ΠΑΕ ΑΕΚ έχει αποφασίσει να να γράψει στα αρχιδάκια της φονικό. Δεν έχει να κάνει με το ποδόσφαιρο. Να παριστάνουμε ότι έχει, όταν υπάρχει μια κηδεία στη μέση είναι άστοχο στην καλόπιστη ανάγνωση και υποκριτικό στην κακόπιστη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BillR21 said:

Ρε άνθρωπε δεν έχει μιλήσει κανείς για τον παίχτη. Δεν είπε ούτε ένας άνθρωπος ότι ο παίχτης μας φταίει κ είναι ανεπιθύμητος.

Δεν θέλουμε συναλλαγές με την ομάδα τους. Με αυτούς που έκρυψαν τους δολοφόνους του Μιχάλη. 

Δηλαδή ήρθαν εδώ, μετέφεραν πίσω στην χώρα τους τους δολοφόνους, η ΠΑΕ πολύ σωστά τότε είπε ότι δεν θέλει να έχει καμία κουβέντα μαζί τους, κ τώρα αποφάσισε να συναλλαγές μαζί τους κ να τους σκάσει κάποια εκατομμύρια.

Δεχομαστε την αποψη σου κυριε.Εμας η αποψη μας ειναι διαφορετικη .Οτι δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο.ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΙ,ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΚΡΟΑΤΕΣ ΟΠΑΔΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑ.ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ Η ΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΟΝ ΣΙΝΤΙΜΠΕ  🙂ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΚΑΙ Η ΑΕΚ?

Link to comment
Share on other sites

o Μητσους γραφει αποδεδειγμενα στα παπακια του τους οπαδους ειτε για πιο ασημαντα θεματα οπως το ρουμανικο κουναβι ειτε για απειρως σοβαρα οπως το θεμα με την δολοφονια.Οταν βλεπει κερδος δεν λογαριαζει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×