Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Brom21 said:

image.png.37144f72c7f818cec70c3e58a29666e4.png

Ονειρο ηταν και παει (αγωνιστικα). Τζαμπα τσακωνεστε.

Καθολου τζαμπα, τον παρουμε δεν τον παρουμε τον παικτη, η ΑΕΚ καθισε να διαπραγματευτει με την ομαδα που τον Αυγουστο "δεν ηθελε καμια σχεση μαζι της". Αυτο δεν αλλαζει

Κρατιεμαι πραγματικα να μην εκφρασω τη γνωμη μου για τους ανθρωπους που απαρτιζουν την ΠΑΕ

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι απλά.

Σε κάποιους δεν αρέσει να στηρίζουμε με λεφτά δικά μας ανθρώπους  η επιχειρησεις που θεωρούμε ανήθικες η /και εγκληματικες , απο το πιο απλο στο πιο συνθετο . Στα απλα, προχθές έμαθα από τις σερβιτόρες στο καφέ του γηπέδου ότι το προσωπικό είναι 2 μήνες απλήρωτο και δεν θα ξαναπάρω καφέ από εκεί. Δεν παίρνω ρούχα από μαγαζιά που τα φτιάχνουν παιδια. Δεν ψωνίζω από shopflix γιατί δεν θέλω να παίρνει λεφτά μου ο χοντρος κπλ.

Το προϊόν,  ο καφές,  τα ρούχα κλπ μπορεί να μου αρέσουν καθαυτά.

Δεν έχει καμία σημασία όμως. Το πρόιον για μένα χάνει την αξία του. Αυτό νιώθω εδώ. Δεν έχει σημασία πόσο καλός είναι ο παίκτης.  Σημασία έχει ότι για μένα δεν μπορείς να τα πουλάς όλα για ένα παίκτη. 

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, A.K.21 said:

Ίσως θα ήταν καλύτερα να αφήσουμε τους χαρακτηρισμούς γιατί μόνο σε τσακωμούς καταλήγουν. 

Ας μείνουμε ότι είμαστε κάποιοι που δεν συμφωνούμε και δεν θέλουμε αυτή την μεταγραφή 

Δεν εβρισα κανενα ρε φιλε, ισα ισα το αντιθετο. Και το ρομαντικος μην τον παιρνεις σαν κοπλιμεντο, δεν το γραψα ετσι.

 

Και εγω απο μια τον θελω γιατι ειναι παικταρας, αλλα κατι δεν μου καθεται καλα στο στομαχι, οπως πιστευω ολοι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Φίντο ΑΕΚ said:

Εάν δεν κάνω λάθος το διάβασα και από τον Τσαρλυ

Τωρα σοβαρά δεν έχετε πάρει γραμμή ότι ο κεφτές και άλλοι ξέρουν πολλά παραπάνω από ότι λένε; Τους έχουν πει να μην λένε ακόμα και αν βγει από τρίτο. Δες μπρινιολι που κάνουνε όλοι το κουνέλι.
 

Προφανώς ισχύει και προφανώς το μάζεψαν γιατί είναι ξεπεσμός και ξεφτίλα για όλο τον οργανισμό της ΑΕΚ ότι από όλο αυτό το σκηνικό αυτό που μένει είναι ότι τους παρακαλάμε κιόλας και αυτοί αντιστέκονται λόγω «υπερηφάνειας». 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nf28 said:

Τα πράγματα είναι απλά.

Κι όμως αγαπητή, τα πράγματα δεν είναι καθόλου απλά. Δες τι έγινε εδώ μεσα, εγω μπήκα 1' στο Τουίτερ και κόντεψα να ξερασω από την αηδία που μου προκάλεσαν οι ΑΕΚτζηδες εκεί. Για 365 κλπ δεν τολμάω καν. Δεν είναι καθόλου απλά τα πράγματα, αντιθέτως είναι τόσο μπερδεμένα που εμένα τουλάχιστον μου προκάλεσαν μεγάλο σοκ.

Ψυχή βαθιά 

Link to comment
Share on other sites

Πήγανε τα σουργελα να διαπραγματευτούν με τους ναζί και φάγανε και πόρτα. Καλά να πάθουν και να πάθουμε που τους ανεχόμαστε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μας μενει ειναι να βγαλουν και καμια ανακοινωση που να λενε οτι δεν θελουν συναλλαγες μαζι μας

Αυτο μας αξιζει

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα αδυνατει να πεισει παιχτες και ομαδες.

Αδυνατει να βρει παιχτες απο τους χιλιαδες που υπαρχουν. Χουανγκ Λιουμπισιτς Γιαννουλης Σιωπης. Ολοι γνωριμοι.

Ο Αλμειδα αδυνατει να βρει τον παιχτη που του κανει 100%.

Δεν εχει αλλαξει απολυτως τιποτα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

μέχρι κι οι φονιάδες έχουν μεγαλύτερη ακεραιότητα απ' τις μπίζνες του κύριου Δημούτρη

ότι έγινε σήμερα είναι ντροπή για την ιστορία της ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ούτε επρεπε να κατσουμε να διαπραγματευτούμε μαζί τους

Ούτε να καθομαστε μαζι τους στο ιδιο τραπεζι

Ούτε να κατσουμε στο τραπέζι της κυβέρνησης να  μιλαμε για την επο

Ούτε να παμε να παιξουμε στο μπουρδέλο τους στο ζαγκρεμπ

Ούτε να κατσουμε να παιξουμε στη λαγοφλωρο μετα απο τετοιο κωλοπανο.

Ούτε να ανταλλαξουμε αναμνηστικα και χειραψιες

Ούτε να δεχτουμε να ρθούνε τα σιχάματα με το σιχαμενο σημα τους στον Ναό μας.

Για να τα κάνεις όλα αυτά βέβαια, υπάρχουν συνέπειες. Για μενα, ηθικα, θα επρεπε να τα είχες κανει όλα αυτα, χωρις να υπολογίσεις τις συνέπειες. Πουτάνα όλα σε όλα τα επιπεδα. Αλλα καταλαβαίνω και την αντιθετη αποψη που θα έλεγε να μην καταστραφει η ομάδα κτλ κτλ. 

Αλλα το να μην μπορεις να κρατηθεις απο το απλα να μην εχεις συνδιαλαγές με αυτόν τον σύλλογο, ούτε στο παραμικρο, και να τους αποφευγεις απο το παραμικρό, ειναι το λιγοτερο που μπορεις να κανεις. 

Δεν ειναι απλα Ναζί (Ικανος λογος απο μονος του για να μην εχεις πολλα πολλα μαζι τους). 

Μας σκοτώσανε παιδί δικό μας. Ενας κρατούσε το μαχαίρι, 200 ήρθαν, αλλοι ποσοι τους φιλοξένησαν και τους κανανε τον τουριστικο οδηγο, αλλοι ποσοι τους νοικιασαν βανακια, αλλοι ποσοι τους φυγάδευσαν, αλλο ποσοι βγαινανε στα καναλια για να σωσουν τα τομαρια που ηταν μέσα, αλλοι πόσοι καθημερινα για να ξεπλυνουν το εγκλημα βγαινανε πες πες να μεινει η λασπη οτι δικο μας παιδι τον έφαγε τον Μιχάλη.

Με αυτούς δεν θέλω η ομαδα που υποστηριζω να έχει παρεδώσε, το λιγοτερο. Ούτε πολιτικα, ουτε νοπολιτικα. Δεν θελω να τους μιλαει ο Κονε, ή ο Αλβες, ή ο γέρος.

Ας παρουμε αλλον παικτη ή ας μην παρουμε καθόλου.

Ξαφνιαζομαι? Όχι. Έχει και πιο χαμηλά? Μαλλον έχει. Θα συνεχίσω να βλέπω την ομάδα αν έρθει ο παικτης? Μαλλον ναι.

Υγ. Για τον μπάτσο που φαγανε (και που δεν ξεχνά η ομαδα μας) μαλλον δεν φταιει σε τίποτα η ΠΑΕ οσφπ ε?

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, krokosmios said:

μέχρι κι οι φονιάδες έχουν μεγαλύτερη ακεραιότητα απ' τις μπίζνες του κύριου Δημούτρη

ότι έγινε σήμερα είναι ντροπή για την ιστορία της ΑΕΚ

Τον Μελισσανίδη τον ξέραμε από τη δεκαετία του 90 τι είναι, δεν τον μάθαμε σήμερα. Η μεγάλη πληγή, που εγω τουλάχιστον δε νομίζω να ξεπεράσω ποτέ ήταν ο ενθουσιασμός του κόσμου μας χωρίς τον παραμικρό ενδοιασμό. Πέθαναν πράγματα σήμερα μέσα μου, είμαι αλήθεια λυπημένος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που χάλασε, ενώ εδιναν λέει όσα τους ζητησσν.
 

Η επιταγή θα μείνει στο συρτάρι ή θα επιδιώξουν να βρουν άλλον αθλητή σε 24 ώρες;

Για γέλια και για κλάματα η κατάσταση, εδώ και καιρό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ποσο ΑΕΚτζιδικο σεναριο;

Εχει φτασει 30γεναρη χωρις μεταγραφη, σκαει δυνατο και πολυ αμφισβητουμενο ονομα, σπερνει διχονοια στις ταξεις των οπαδων και τελικα.... δεν παιρνουμε κανεναν.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ότι τον είχαμε και ποτέ σε εκτίμηση για την ακεραιότητα του τον κυρ μητσο, αλλά το ότι η ΑΕΚ κάθησε στο ίδιο τραπέζι με τους δολοφόνους του δικού μας παιδιού, ενώ θα έπρεπε να γνωρίζει ότι οι ίδιοι πλέον συμμετέχουν στην διοίκηση, παραπαει.

Πραγματικά κάθε μέρα που περνάει τόσο αηδιάζω με αυτόν τον άνθρωπο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Τωρα που χάλασε, ενώ εδιναν λέει όσα τους ζητησσν.
 

Η επιταγή θα μείνει στο συρτάρι ή θα επιδιώξουν να βρουν άλλον αθλητή σε 24 ώρες;

Για γέλια και για κλάματα η κατάσταση, εδώ και καιρό.

Για να δωσαμε και τα ρεστα στους ναζι, προφανως δεν υπαρχει αλλη λυση. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Τον Μελισσανίδη τον ξέραμε από τη δεκαετία του 90 τι είναι, δεν τον μάθαμε σήμερα. Η μεγάλη πληγή, που εγω τουλάχιστον δε νομίζω να ξεπεράσω ποτέ ήταν ο ενθουσιασμός του κόσμου μας χωρίς τον παραμικρό ενδοιασμό. Πέθαναν πράγματα σήμερα μέσα μου, είμαι αλήθεια λυπημένος 

ναι γιατί γενικώς έχει περάσει στην κοινωνία -πολύ περισσότερο απ' ότι τη δεκαετία του 90- οτι όλα είναι μπίζνες κι ότι όλα επιτρέπονται στο βωμό των μπίζνες. Συμφωνώ ότι και μένα αυτό με πείραξε περισσότερο, αλλά με πείραξε επίσης ότι οι φονιάδες σε είδαν σαν εχθρό τους -που είσαι- και δε δέχτηκαν ούτε να σου πουλήσουν ούτε να συνδιαλλαγούν μαζί σου. Εσύ πήγες να κάνεις μπίζνες και έφαγες και το κεφάλι σου και θα φας κι όλη τη λέζα

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ναυάγησε λοιπόν. Άλλη μια αποτυχημένη προσπάθεια να κλείσουν παίκτη. Άχρηστοι κ επικίνδυνοι, δημιούργησαν θέμα χωρίς λόγο. 
αναμενουμε τώρα τα δεν χρειάζεται η ομάδα ενίσχυση σε αυτή την θέση κ τις λοιπές πίπες 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Για να δωσαμε και τα ρεστα στους ναζι, προφανως δεν υπαρχει αλλη λυση. 

Ποιος το περίμενε αυτο ομως; Έκπληξη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ποιος το περίμενε αυτο ομως; Έκπληξη 

Ρεζίλι  ρε. Ντροπη τους. Συμβούλια κ πίπες για έγκριση. Μόνο στην ΑΕΚ βγαίνουν τέτοιες μαλακιες 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αδέλφια η ΠΑΕ (που όλο γκρινιάζουμε κι εγώ μαζί αλλά σιωπηρά) φαίνεται ότι κινήθηκε να φέρει και Λιούμπισιτς και Χουαγκ.
 

Ό,τι και να λέμε για ιδιοτροπίες και κουσούρια, ο "Μήτσος" την ομάδα την αγαπάει, ίσως όχι με τον ίδιο τρόπο με όλους εμάς, αλλά να μην είμαστε και μηδενιστες.

 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×