Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Atlas21 said:

Kαμία σχέση οι δυο καταστάσεις που περιγράφεις. Το να έρθει ή όχι ο Λουτσέσκου στην ΑΕΚ είναι κάτι που είχε να κάνει με ποδοσφαίρο. Η κατάστααση τώρα είναι δικαίως τεταμένη γιατί η ΠΑΕ ΑΕΚ έχει αποφασίσει να να γράψει στα αρχιδάκια της φονικό. Δεν έχει να κάνει με το ποδόσφαιρο. Να παριστάνουμε ότι έχει, όταν υπάρχει μια κηδεία στη μέση είναι άστοχο στην καλόπιστη ανάγνωση και υποκριτικό στην κακόπιστη.

συμφωνω σε οτι λες με εναν αστερισκο η ΠΑΕ εχει γραψει προ πολλου στα αρχιδια της την δολοφονια, και θα γινω μη αρεστος και θα πω οτι και αρκετος κοσμος εχει κανει το ιδιο.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, newtokio said:

Δεχομαστε την αποψη σου κυριε.Εμας η αποψη μας ειναι διαφορετικη .Οτι δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο.ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΙ,ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΚΡΟΑΤΕΣ ΟΠΑΔΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑ.ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ Η ΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΟΝ ΣΙΝΤΙΜΠΕ ( ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ) 🙂ΘΑ ΦΤΑΕΙ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣΚΑΙ Η ΑΕΚ

Για πολλοστή φορά. Η διοίκηση της δυναμό ζάγκρεμπ έχει μέσα  μέλη των BBB. Μέλος των τρομοκρατών, διέφυγε με την αποστολή τους. Η δοιηκήση τους όχι μόνο τους ανέχεται, αλλά τους υποθάλπτει. Η ΠΑΕ Δυναμό Ζάγκρεμπ είναι συνεργός στην δολοφονία του Μιχάλη.

Είναι ποτέ δυνατόν, η ΑΕΚ, τα στελέχη της, να κάνουν "μπιζνα" με συνεργούς σε δολοφονία; Ξεπουλάμε όσα υπέφερε μια οικογένεια και όσα ζήσαμε εμείς για ένα χαφ;

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Atlas21 said:

Kαμία σχέση οι δυο καταστάσεις που περιγράφεις. Το να έρθει ή όχι ο Λουτσέσκου στην ΑΕΚ είναι κάτι που είχε να κάνει με ποδοσφαίρο. Η κατάστααση τώρα είναι δικαίως τεταμένη γιατί η ΠΑΕ ΑΕΚ έχει αποφασίσει να να γράψει στα αρχιδάκια της φονικό. Δεν έχει να κάνει με το ποδόσφαιρο. Να παριστάνουμε ότι έχει, όταν υπάρχει μια κηδεία στη μέση είναι άστοχο στην καλόπιστη ανάγνωση και υποκριτικό στην κακόπιστη.

Δεν περιγράφω καταστάσεις,λέω ωμά ότι ο πρόεδρος της ομάδας μας δεν υπολογίζει και ιδιαίτερα το τι νιώθεις συναισθηματικά 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

συμφωνω σε οτι λες με εναν αστερισκο η ΠΑΕ εχει γραψει προ πολλου στα αρχιδια της την δολοφονια, και θα γινω μη αρεστος και θα πω οτι και αρκετος κοσμος εχει κανει το ιδιο.

Ισχύει απόλυτα οτι η στάση της ΠΑΕ ΑΕΚ δεν είναι αυτή που έπρεπε να είναι, τουλάχιστον έτσι γνωρίζουμε δημοσίως. Ίσχυει απόλυτα οτι υπάρχουν ΑΕΚτζήδες που το έχουν ξεχάσει και ξερογλύφονται με την ιδέα ενός εξελίξιμου χαφ. Ξεχειλίσε όμως το ποτήρι με αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, newtokio said:

Δεχομαστε την αποψη σου κυριε.Εμας η αποψη μας ειναι διαφορετικη .Οτι δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο.ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΙ,ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΚΡΟΑΤΕΣ ΟΠΑΔΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑ.ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ Η ΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΟΝ ΣΙΝΤΙΜΠΕ ( ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ) 🙂ΘΑ ΦΤΑΕΙ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣΚΑΙ Η ΑΕΚ

Ότι η διοίκηση  έκρυψε κ μετέφερε στην Κροατία κάποιους από αυτούς δεν σου λέει κάτι;

Ότι κάποιοι από αυτούς είναι πλέον η διοίκηση τους, δεν σου λέει κάτι;

Όλα αυτά τα έχουν αναφέρει κ πριν. Ή τα προσπερασες κ δεν τα διάβασες ή απλά δεν σε βολευει να τα βάλουμε στην κουβέντα.

Εγώ δέχομαι κ την άποψη "στα αρχιδια μου όλα, να έρθει ο παίχτης να πάρω πρωτάθλημα θέλω". Είναι εντελώς απέναντι μου κ η αλήθεια είναι ότι ντρέπομαι αν κάποιος συνοπαδος μου σκέφτεται έτσι, αλλά οκ τι να κάνουμε απόψεις είναι αυτές 

Να κρύβεστε όμως κ να μην δέχεστε ότι αυτό πιστεύετε, παρουσιάζοντας ότι δεν έχει καμία σχέση η κίνηση αυτή με τον Μιχάλη είναι κοροϊδία. 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Atlas21 said:

Ισχύει απόλυτα οτι η στάση της ΠΑΕ ΑΕΚ δεν είναι αυτή που έπρεπε να είναι, τουλάχιστον έτσι γνωρίζουμε δημοσίως. Ίσχυει απόλυτα οτι υπάρχουν ΑΕΚτζήδες που το έχουν ξεχάσει και ξερογλύφονται με την ιδέα ενός εξελίξιμου χαφ. Ξεχειλίσε όμως το ποτήρι με αυτό.

εκει ειναι το ζουμι αδερφε μου ποτε ξεχειλιζει το ποτηρι του καθενος εδω μεσα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι μαλακια εγινε σημερα μπηκαμε να κανουμε την πλακα μας για τη καψουρα μας και τσακωθηκαμε και απειληθηκαμε και μας ειπανε οτι δεν σεβομαστε και νεκρο παιδι και χαροκαμενη μανα!!Και εκει που γραφαμε χαμογελαστοι και χαρουμενοι οτι ισως το παρουμε και φετος με μια δυο κινησεις γιναμε σκατα! Αντε ξανα γεια!!

Link to comment
Share on other sites

το 365 κατεβασε παντως το αρθρο που ανεβασε για την πιεση των οπαδων της Ντιναμο για να μην πουλησουνε τον Λουμπισιτς, μπαινεις στο λινκ και λεει page not found

Link to comment
Share on other sites

Just now, Λευτέρης Πέκινπας said:

το 365 κατεβασε παντως το αρθρο που ανεβασε για την πιεση των οπαδων της Ντιναμο για να μην πουλησουνε τον Λουμπισιτς, μπαινεις στο λινκ και λεει page not found

Αυτο παντως δεν εχει γραφτει πουθενα αλλου εκτος απο το 365

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Αυτο παντως δεν εχει γραφτει πουθενα αλλου εκτος απο το 365

δεν αποκλειεται να το εβγαλε απο την κοιλια του ο κεφτες ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια φορα ειναι

Link to comment
Share on other sites

ο Τσάρλυ στην live εκπομπή του στο youtube πριν λίγη ώρα είπε για την αντίδραση των οπαδών στο ενδεχόμενο πώλησης 

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει που καθόσαστε πάνω από το νετ και κανετε fresh καθε λεπτο μπας και ακουστεί κατι..

Ότι είναι να γίνει,θα γίνει.Τι αγχώνεστε...

Link to comment
Share on other sites

Να το δούμε και λίγο πιο συνολικά το θέμα, χωρίς να θέλω να τα βάλω στο μίξερ. 
 

Φταίει η διοίκηση της Ντιναμο; Φταίει. είναι μια άποψη να τους γράψουμε στα αρχιδια μας κ να μην αγοράσουμε παίχτη από αυτούς. 

Φταιει η ελληνική κυβέρνηση; Φταιει. Τσουβάλιασε το γεγονός βαφτίζοντας το οπαδική βία με στρατούς οπαδων, μοιράζοντας τις ευθύνες. Δεν διέκοψε κανένα πρωτάθλημα, δεν έκλεισε κανένα γηπεδο κ δεν βρήκε κανένα ένοχο. Πόσοι οπαδοι μας θα έπρεπε να τους ψηφίζουν; 

φταιει η αστυνομία; Φταιει. Άφησαν δολοφόνους να διασχίσουν όλη την χώρα. Κοίταγαν την σφαγή και δεν βοήθησαν. Τι πρέπει να γίνει με αυτούς; 

φταιει η ΟΥΕΦΑ που δεν τιμωρεί τα ναζιδια ; Φταίει. Σε έβαλε να παίξεις μετά την δολοφονία, αλλάζοντας έδρα. Σου γαμησε όλο το προγραμμα. Άφησε τους Ναζοκροατες ατιμώρητους. Μια άποψη θα ήταν να μην κατέβουμε να παίξουμε με τους κροατες.  Αυτό θα ήταν ίσως το πιο ηθικο 
 

Όλα αυτά είναι σκέψεις για το ποσό Μπουρδελο είναι το περιβάλλον  που ζούμε . Ποσό άδικο, ή χωρίς ηθική ή δεν ξέρω πως άλλο να το πω. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

δεν αποκλειεται να το εβγαλε απο την κοιλια του ο κεφτες ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια φορα ειναι

Εάν δεν κάνω λάθος το διάβασα και από τον Τσαρλυ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Φίντο ΑΕΚ said:

Εάν δεν κάνω λάθος το διάβασα και από τον Τσαρλυ

Πιθανο και αυτος να το διαβασε απο κεφτε ομως

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, newtokio said:

ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ Η ΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΟΝ ΣΙΝΤΙΜΠΕ  🙂ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΚΑΙ Η ΑΕΚ?

Αν σκοτώσεις τον Σιντιμπε και ο  Μελισσανιδης σε βοηθήσει να διαφύγεις από την χώρα, τότε θα έχει γίνει συνεργός σου. Κάποιους από όλους αυτούς, τους βοήθησε η διοίκηση της Δυναμο να διαφύγουν. 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι αν δεν υπήρξε ποτέ θέμα στην πραγματικότητα, αυτό δεν αλλάζει την απογοήτευση για το πόσο ο κόσμος της ΑΕΚ (όσοι εξέφρασαν άποψη τέλος πάντων) δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα με τη συναλλαγή αφού θα ερχόταν στην ΑΕΚ αυτή η άρρωστη παιχτουρα.

Όλο αυτό παει λίγο κόντρα με τα τσιτατα, τα συνθήματα και τα μεγάλα λόγια που λέμε κατά καιρούς ως οπαδοί της ΑΕΚ.

Όταν παίζουμε θα λέμε την ιστορία μας είχε πει ο Καφετζόπουλος στην ταινία. Μας άρεσε. Το λέμε. Η ιστορία μας όμως έχει και τον Μιχάλη. Που δεν έχουμε κανένα θέμα να ξεχάσουμε για ένα χαφ, ένα πρωτάθλημα, ένα γκολ, οτιδήποτε.

Χαίρομαι πολυ που διάβασα απόψεις παιδιών που με έκαναν υπερήφανο που είμαστε ίδια ομάδα. Σας ευχαριστώ γιατί το κρατάτε ζωντανό μέσα μου

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 5
Link to comment
Share on other sites

image.png.37144f72c7f818cec70c3e58a29666e4.png

Ονειρο ηταν και παει (αγωνιστικα). Τζαμπα τσακωνεστε.

Link to comment
Share on other sites

H μεγαλη ξενερα αυτη ειναι, πουλαμε και την ψυχη μας στον διαολο για μερικες επιτυχιες.

Το θεμα ειναι αν γιναμε απο ολη αυτη την μιζερια ολα αυτα τα χρονια η αν ημασταν ετσι  απο την αρχη?

 

 

Φανηκαν οι ρομαντικοι παντως.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bladerunner21 said:

Περίεργη κίνηση με δεδομένο ότι οι θέσεις στα στόπερ είναι καπαρωμενες από Γεμποα και Χρυσόπουλο εκτός και αν φοβούνται τα πλευ άουτ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nuc1924 said:

H μεγαλη ξενερα αυτη ειναι, πουλαμε και την ψυχη μας στον διαολο για μερικες επιτυχιες.

Το θεμα ειναι αν γιναμε απο ολη αυτη την μιζερια ολα αυτα τα χρονια η αν ημασταν ετσι  απο την αρχη?

 

 

Φανηκαν οι ρομαντικοι παντως.

Ίσως θα ήταν καλύτερα να αφήσουμε τους χαρακτηρισμούς γιατί μόνο σε τσακωμούς καταλήγουν. 

Ας μείνουμε ότι είμαστε κάποιοι που δεν συμφωνούμε και δεν θέλουμε αυτή την μεταγραφή 

Link to comment
Share on other sites

Από την υπόθεση προκύπτει το εξής. Πάμε για ενίσχυση στο κέντρο. Άρα ο Πελαδο έχει δει ότι εκεί χρειαζόμαστε αναβάθμιση. 

το γράφω για να μην λέμε σε λίγες μέρες ότι δεν θέλει παίχτες και είναι κομπλε στο κέντρο κλπ 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×