Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, nikos said:

δυσκολο του Χουανγκ ακουγεται... κριμα θα ηταν τρομερη κινηση

 

 

 

εδω βρηκα απο το πορτοκαλι κι εναν πινακα με ποσά που εχουν ξοδευτει τελευταια χρονια (από καλοκαιρι του 22)

 

Πόνσε: 3,50 εκατ.
Πινέδα: 6,50 εκατ.
Λιούμπιτσιτς: 4,00 εκατ.
Ελίασον: 2,00 εκατ.
Τσούμπερ: 1,60 εκατ.
Γκατσίνοβιτς: 1,00 εκατ.
Φερνάντες: 700.000
Φαν Βέερτ: 500.000
Χρυσόπουλος: 800.000
Ζίνι: 350.000

Αθροιστικά 20.95 εκατ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, thodoris19 said:

Αθροιστικά 20.95 εκατ.

καπως λιγοτερα ειναι στο +-  γιατι το 2022 ειχαμε και πωλησεις

και παλι πολυ καλα. τουλαχιστον τα λεφτα που βαζει ο κοσμος πιανουν τοπο και στο ροστερ.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pelado Alme said:

Με πήρε ο κολλητός μου τώρα τηλ.απο το αεροδρόμιο που βρίσκεται για δικές του δουλειές,είδε τον τσατάλη που περιμένει τον λιούμπισιτς και τον ρώτησε για χουανγκ και αν αποχωρεί κάποιος σήμερα και στις δυο ερωτήσεις απάντησε όχι.

σιγα μην του ελεγε τιποτα ο Τσαταλης για να το βγαλει βουβουζελα μετα

Link to comment
Share on other sites

Ειδικα για Χουανγκ ειναι που πρεπει να μεινει μυστικο μεχρι να πεσουν οι υπογραφες. Μιλαμε για τον καλυτερο παιχτη του γαυρου τα τελευταια 5 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα επειδή είπε όχι ο Τσαταλ σε εναν ραντομ οπαδό για μεταγραφές θα το πάρουμε ως είδηση; Και να ξέρει όχι  θα πει . 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MITSAKLAS said:

Κρίμα, είχε προσόντα, αλλά έπεσε σε καιρούς απαξιώσης και κλήθηκε να ωριμάσει δίπλα σε Σβάρνες. 

σιγα που θα τον πουμε και what if. τον φαγανε τα κυκλωματα ? η κακη συγκυρια ? 2 χρονια με Πελαδο θα ειχε παρει την ευκαιρια του αν την αξιζε. Εγω ελπιζω ο Χρυσοπουλος να μην καταληξει Λατσι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

σιγα που θα τον πουμε και what if. τον φαγανε τα κυκλωματα ? η κακη συγκυρια ? 2 χρονια με Πελαδο θα ειχε παρει την ευκαιρια του αν την αξιζε. Εγω ελπιζω ο Χρυσοπουλος να μην καταληξει Λατσι. 

Σκληρός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Araujo21 said:

Σοβαρά τώρα επειδή είπε όχι ο Τσαταλ σε εναν ραντομ οπαδό για μεταγραφές θα το πάρουμε ως είδηση; Και να ξέρει όχι  θα πει . 

Είπε για το φορουμ ότι εκεί μέσα γράφουν διάφορα και μη τους πιστευέτε.Μπορεί να τα κρύβει ο τσατάλης λόγω τακτικής.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pelado Alme said:

Είπε για το φορουμ ότι εκεί μέσα γράφουν διάφορα και μη τους πιστευέτε

γιατι χολερα εχουμε? 😥

Link to comment
Share on other sites

Παίκτη με αφάνα δεν θυμάμαι στην ΑΕΚ, μια ψευτοαφανα είχε ο Μπρούνο Αλβες αν μπορούσες να την πεις έτσι αλλά μέχρι εκεί.

Δεν ξέρω αν μετράει και του Παύλου του Παπαϊωάννου.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Παίκτη με αφάνα δεν θυμάμαι στην ΑΕΚ, μια ψευτοαφανα είχε ο Μπρούνο Αλβες αν μπορούσες να την πεις έτσι αλλά μέχρι εκεί.

Δεν ξέρω αν μετράει και του Παύλου του Παπαϊωάννου.

Ο Πελετιερι δεν είχε;

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Macross said:

Να μας πει η @nf28 τι στυλιστική γνώμη της για το Prada.

Από αύριο μόνο Βαϊδανη

Link to comment
Share on other sites

Ο ενας για φωτογραφιες δεν εβγαλε καν τον Λιουμπισιτς, εβγαζε μονο τη γυναικα του

Link to comment
Share on other sites

Γκάτσι στο αεροδρόμιο περίμενε την οικογένεια του.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Macross said:

Να μας πει η @nf28 τι στυλιστική γνώμη της για το Prada.

Σε περίπτωση που ρωτάτε στα σοβαρά, η τάση φέτος είναι το quiet luxury, δηλαδή φοράς κάτι που έχεις δώσει το μισό νεφρό σου για να το πάρεις ΑΛΛΑ δεν προκύπτει από πουθενά ότι το έχεις δώσει. Δηλαδή ταμπέλες. σήματα λογότυπα ΝΑ με το συμπάθειο  όπως εδώ καλή ώρα δεν είναι on trend. Θα πάει δίπλα στο Σέρχιο τώρα που είναι ανθρωπος (και) της μόδας πλέον και θα μάθει.

Kαλώς μας ήρθε, να είναι γερός με μηδέν τραυματισμούς.

Θα ήθελα να κάνει μια δήλωση για την παλιά του ομάδα και πόσο λάθος ήταν αυτά έγιναν το καλοκαίρι να χρυσώσω το χάπι μου. Γενικώς κάτι ψάχνω σήμερα να χρυσώσω το χάπι μου.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nf28 said:

Σε περίπτωση που ρωτάτε στα σοβαρά, η τάση φέτος είναι το quiet luxury, δηλαδή φοράς κάτι που έχεις δώσει το μισό νεφρό σου για να το πάρεις ΑΛΛΑ δεν προκύπτει από πουθενά ότι το έχεις δώσει. Δηλαδή ταμπέλες. σήματα λογότυπα ΝΑ με το συμπάθειο  όπως εδώ καλή ώρα δεν είναι on trend. Θα πάει δίπλα στο Σέρχιο τώρα που είναι ανθρωπος (και) της μόδας πλέον και θα μάθει.

Kαλώς μας ήρθε, να είναι γερός με μηδέν τραυματισμούς.

Θα ήθελα να κάνει μια δήλωση για την παλιά του ομάδα και πόσο λάθος ήταν αυτά έγιναν το καλοκαίρι να χρυσώσω το χάπι μου. Γενικώς κάτι ψάχνω σήμερα να χρυσώσω το χάπι μου.

Kai to megalytero(podosfairiko) talento ever stn Ellada prin to atyxhma me thn Kawasaki Moncler kai Prada foraei.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, felman said:

Kai to megalytero(podosfairiko) talento ever stn Ellada prin to atyxhma me thn Kawasaki Moncler kai Prada foraei.

Ναι αλλά άλλο το Μονκλέρ του Ματίας με το τόσο δα σηματάκι στο μανίκι και άλλο το Μονκλερ του 1,80 καλύτερου ποινικολόγου της χώρας, και μεγαλύτερου ποδοσφαιρικού ταλέντου  που μόνο που βλέπεις τη φίρμα από τα 20 μέτρα.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Να σκας μυτη στο αεροδρομιο για πολυκροτη μεταγραφη, και να σε υποδεχεται ο Τσαταλης.

Υπεροχο.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sergio11 said:

Να σκας μυτη στο αεροδρομιο για πολυκροτη μεταγραφη, και να σε υποδεχεται ο Τσαταλης.

Υπεροχο.

και να κινδυνευεις να τον πατησεις κιολας επειδη ειναι και πρωτο μποι 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nf28 said:

Ναι αλλά άλλο το Μονκλέρ του Ματίας με το τόσο δα σηματάκι στο μανίκι και άλλο το Μονκλερ του 1,80 καλύτερου ποινικολόγου της χώρας, και μεγαλύτερου ποδοσφαιρικού ταλέντου  που μόνο που βλέπεις τη φίρμα από τα 20 μέτρα.

είμαι 1,78

Στις κατραπακιες του Νίκος Γκούμας ήρθαμε φεις του φεις και τον κοιτούσα με το κεφάλι μου να έχει πάρει 20 μοίρες κλίση προς τα κάτω. 

 

Έλεος με τον Ψηλορείτη που πλασάρεται για 1,80

  • Δικεφαλάκι 4
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mike said:

είμαι 1,78

Στις κατραπακιες του Νίκος Γκούμας ήρθαμε φεις του φεις και τον κοιτούσα με το κεφάλι μου να έχει πάρει 20 μοίρες κλίση προς τα κάτω. 

 

Έλεος με τον Ψηλορείτη που πλασάρεται για 1,80

Είμαι 1,60, έχουμε πέσει ουκ ολίγες φορές μούρη με μούρη στην Ευελπίδων και θα πω απλά ότι με τακούνι του έριχνα κιόλας.

Ο άνθρωπος είναι ένα κινούμενο ψέμα.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×