Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Χουανγκ θα τον έβλεπα άνετα αντικαταστατη του Σερχιο.

Εχει καλή τεχνική, είναι δυνατός, αθλητικός, γρήγορος, σκοράρει.

Μακάρι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Ισχύει για την έλευση του ceo. του ερυθρού... Ωστόσο οι Σέρβοι δεν θα είναι εύκολοι στις διαπραγματεύσεις είναι έτοιμοι να πουλήσουν τον βασικό τους φορ Αραβία κοντά στα 10 μύρια και έχουν πουλήσει και ένα βασικό Μπακ έχουν μαζέψει χρήματα αρκετά 

η προταση μας ειναι δανεισμος με υποχρεωτικη οψιον 5-6Μ το καλοκαιρι, με τον παιχτη υπαρχει πληρη συμφωνια πιεζει να ερθει σε εμας, σαν διοικησεις γαυροι και γαυροι σερβιας δεν ειναι στα καλυτερα τους.

Θα δουμε αν προχωρησει 

  • Δικεφαλάκι 9
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Χουανγκ θα τον έβλεπα άνετα αντικαταστατη του Σερχιο.

Εχει καλή τεχνική, είναι δυνατός, αθλητικός, γρήγορος, σκοράρει.

Μακάρι.

βλεπεις μπαλα φιλε (συμφωνω)

 

υγ. αγωνιστικα μιλαμε, κατα τα λοιπα δεν υπαρχει συγκριση καν οκ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sergio11 said:

Αν ολη η υπολοιπη ομαδα κενταει, Πηλιος Ροτα για εγχωριες διοργανωσεις ειναι ταμαμ.

Θεωρωντας ομως δεδομενη την αποχωρηση Σιντιμπε και Χατζισαφι, θες 2 καλα ονοματα για 11αδα.

πιθανώς ένα στα αριστερά, είναι και υπερβολή να ζητάμε αλλά και να βρίσκουμε 20 ενδεκαδάτους, μακάρι να πάρουμε ένα γιαννούλη και με ρότα, ραντόνια οκ ,απλά να μην καπνίζει πολύ το δεξί μας μπακ θα χρειαστούμε, η δουλειά θα γίνει από τους άλλους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nea makri neo afm said:

πιθανώς ένα στα αριστερά, είναι και υπερβολή να ζητάμε αλλά και να βρίσκουμε 20 ενδεκαδάτους, μακάρι να πάρουμε ένα γιαννούλη και με ρότα, ραντόνια οκ ,απλά να μην καπνίζει πολύ το δεξί μας μπακ θα χρειαστούμε, η δουλειά θα γίνει από τους άλλους

Συμφωνω, θα ημουν οκ αν στο δεξι μπακ εμενε ο ροτα, χρειαζεται ομως και ενας δευτερος αν αποχωρησει ο Σιντιμπε.

Δεν ειναι και πολυ οκ να βαζουμε τον Πινεδα καθε τρεις και λιγο οπου εχει τρυπα. Μονο τερμα δεν εχει παιξει το παλικαρι.

Link to comment
Share on other sites

θα ερθει και δεξι και αριστερο μπακ το καλοκαιρι απο το πανω ραφι σε καλες ηλικιες 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vamos bien said:

Ποιοί το είπαν φίλε; 

Καπετανάκος πχ 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mike said:

Πέτρο, ο αγώνας με δυναμό πήρε μια μικρή αναβολή κι έγινε κανονικά, ναι;

 Στο μυαλό όσων βλέπουν ασέβεια στον Μιχάλη σήμερα  ,θα έπρεπε αυτό το ματς να μη γίνει ποτέ.  

Ρε συ τι νόημα έχει να μου πεις τι θα έπρεπε να συμβαίνει στο μυαλό μου; Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τη λογική σου. Θέλεις να βρεις κάποια αντίφαση στη σκέψη μου ώστε να αποδειχθεί τι; Δεν είσαι εγώ και δεν είμαι εσύ, δεν υπάρχει νόημα να προσπαθείς με απλουστευτικά σχήματα να μου υποδείξεις τι θα ηταν λογικό να σκέφτομαι ως Β από τη στιγμή που σκέφτηκα και το Α.

Απαντάω γιατί είμαι μεταξύ αυτών που "βλέπουν ασέβεια στον Μιχάλη", αλλά όπως καταλαβαίνεις υπάρχουν εκατό διαφορετικοί τρόποι να καταλήξει κάποιος σε αυτό το συμπέρασμα και αυτό που λες ίσως εσύ έχει κάποια σχέση με ξέρω γω τους δέκα από αυτούς. Στους υπόλοιπους ενενήντα πως ξέρεις εσύ τι θα "έπρεπε".

Παρ'όλ'αυτά εγώ μπορώ να σου πω πως λειτουργεί η ΔΙΚΙΑ μου η σκέψη: Εγώ θέλω την αδικία να την πολεμάς με κάθε δίκαιο μέσο. Δεν είναι ούτε αφαιρετικό ούτε απλουστευτικό αυτό που λέω. Το "κάθε δίκαιο μέσο" περιλαμβάνει την δικαιοσύνη, τους αρμόδιους φορείς για την ασφάλεια των πολιτών, τα αρμόδια εθνικά αλλά κυρίως ευρωπαϊκά όργανα ειδικά για το ποδόσφαιρο, τα μέσα ενημέρωσης, τους οπαδικούς συνδέσμους, το δικαίωμα στην φυσική-σωματική αυτοάμυνα, τις επαγγελματικές και οικονομικές σου σχέσεις, τα πάντα και τους πάντες. Εγώ θέλω να δίνεις μάχη σε όλα τα πεδία και να μην αφήνεις πουθενά χώρο για να μείνει η αδικία αναπάντητη. Και θέλω να τα κάνεις αυτά όλα μαζί, όχι να ασχοληθείς με ένα ή με δύο και να θεωρήσεις ότι καθάρισες. Δεν θέλω στον άλλο που επέφερε την αδικία να δίνεις τίποτα. ΤΙΠΟΤΑ.

Ε, επακόλουθο αυτής της σκέψης είναι ότι αν για χίλιους δυο λόγους δεν βρω το δίκιο μου θεσμικά, δεν πρόκειται να του χαρίσω μία free πρόκριση στην ευρώπη για να δείξω ότι κάνω μούτρα. Και εκεί θα κατέβω, και εκεί θα τον αντιμετωπίσω σα να μην υπάρχει αύριο. Δεν έχει νόημα ως αγωνιστική νίκη (μπορεί ο άλλος να είναι πολύ καλύτερος αγωνιστικά από εμένα), αλλά έχει νόημα στο ό,τι πάρει θα το έχει ιδρώσει. ΔΕΝ ΤΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ.

Επομένως, στη δική μου συλλογιστική είναι απολύτως 100% ξεκάθαρο ότι αν η ουέφα σου πει να παίξεις, θα κατέβεις και θα παίξεις, όπως είναι 100% ξεκάθαρο ότι με τον άλλον δεν θα κάτσω στο τραπέζι όχι για ντιλ 3 εκατομμυρίων αλλά ούτε για να κόψουμε στη μέση μία πιτσα, όσο η αδικία παραμένει πάνω από τα κεφάλια μας.

Κατανοητό απολύτως ότι κάποιος δεν το βλέπει έτσι και πολύ καλά κάνει, αλλά ακατανόητο γιατί έχασα δέκα λεπτά από τη ζωή μου να απαντήσω στο πως θα "έπρεπε" να το βλέπω εγώ.

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Evolve said:

Ρε συ τι νόημα έχει να μου πεις τι θα έπρεπε να συμβαίνει στο μυαλό μου; Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τη λογική σου. Θέλεις να βρεις κάποια αντίφαση στη σκέψη μου ώστε να αποδειχθεί τι; Δεν είσαι εγώ και δεν είμαι εσύ, δεν υπάρχει νόημα να προσπαθείς με απλουστευτικά σχήματα να μου υποδείξεις τι θα ηταν λογικό να σκέφτομαι ως Β από τη στιγμή που σκέφτηκα και το Α.

Απαντάω γιατί είμαι μεταξύ αυτών που "βλέπουν ασέβεια στον Μιχάλη", αλλά όπως καταλαβαίνεις υπάρχουν εκατό διαφορετικοί τρόποι να καταλήξει κάποιος σε αυτό το συμπέρασμα και αυτό που λες ίσως εσύ έχει κάποια σχέση με ξέρω γω τους δέκα από αυτούς. Στους υπόλοιπους ενενήντα πως ξέρεις εσύ τι θα "έπρεπε".

Παρ'όλ'αυτά εγώ μπορώ να σου πω πως λειτουργεί η ΔΙΚΙΑ μου η σκέψη: Εγώ θέλω την αδικία να την πολεμάς με κάθε δίκαιο μέσο. Δεν είναι ούτε αφαιρετικό ούτε απλουστευτικό αυτό που λέω. Το "κάθε δίκαιο μέσο" περιλαμβάνει την δικαιοσύνη, τους αρμόδιους φορείς για την ασφάλεια των πολιτών, τα αρμόδια εθνικά αλλά κυρίως ευρωπαϊκά όργανα ειδικά για το ποδόσφαιρο, τα μέσα ενημέρωσης, τους οπαδικούς συνδέσμους, το δικαίωμα στην φυσική-σωματική αυτοάμυνα, τις επαγγελματικές και οικονομικές σου σχέσεις, τα πάντα και τους πάντες. Εγώ θέλω να δίνεις μάχη σε όλα τα πεδία και να μην αφήνεις πουθενά χώρο για να μείνει η αδικία αναπάντητη. Και θέλω να τα κάνεις αυτά όλα μαζί, όχι να ασχοληθείς με ένα ή με δύο και να θεωρήσεις ότι καθάρισες. Δεν θέλω στον άλλο που επέφερε την αδικία να δίνεις τίποτα. ΤΙΠΟΤΑ.

Ε, επακόλουθο αυτής της σκέψης είναι ότι αν για χίλιους δυο λόγους δεν βρω το δίκιο μου θεσμικά, δεν πρόκειται να του χαρίσω μία free πρόκριση στην ευρώπη για να δείξω ότι κάνω μούτρα. Και εκεί θα κατέβω, και εκεί θα τον αντιμετωπίσω σα να μην υπάρχει αύριο. Δεν έχει νόημα ως αγωνιστική νίκη (μπορεί ο άλλος να είναι πολύ καλύτερος αγωνιστικά από εμένα), αλλά έχει νόημα στο ό,τι πάρει θα το έχει ιδρώσει. ΔΕΝ ΤΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ.

Επομένως, στη δική μου συλλογιστική είναι απολύτως 100% ξεκάθαρο ότι αν η ουέφα σου πει να παίξεις, θα κατέβεις και θα παίξεις, όπως είναι 100% ξεκάθαρο ότι με τον άλλον δεν θα κάτσω στο τραπέζι όχι για ντιλ 3 εκατομμυρίων αλλά ούτε για να κόψουμε στη μέση μία πιτσα, όσο η αδικία παραμένει πάνω από τα κεφάλια μας.

Κατανοητό απολύτως ότι κάποιος δεν το βλέπει έτσι και πολύ καλά κάνει, αλλά ακατανόητο γιατί έχασα δέκα λεπτά από τη ζωή μου να απαντήσω στο πως θα "έπρεπε" να το βλέπω εγώ.

Μια χαρά ,κρατάω τη τελευταία παράγραφο με το κατανοητό και καλά κάνει.

 

Γιατί χτες για όλους αυτούς γράφτηκαν μαλακίες τους στυλ 41% κι άλλα τέτοια 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, TheNarrator said:

lol

ξερεις τι γραφω ομως, οπως το εγραψα κ χθες. Απλα οταν υπαρχει οργη,  υπαρχει κ mind fog. Εγω καταννοω την οργη. Αλλα σε καποια φαση πρεπει να δουμε καθαροτερα τι γινεται.

Κ αν στην τελικη διαφωνουμε με καθε διοικητικη αποφαση, κ θεωρουμε οτι ο γυαλος ειναι στραβος κ το κλαμπ στραβα αρμενιζει, τοτε τι?

Δεν το λέω τελείως για πλάκα. Πιστεύω ότι αν η Ντιναμο έφθανε στον τελικό Κονφερενς μπορεί ακόμα και να συνέβαινε κάτι τέτοιο. 

Link to comment
Share on other sites

Αρναούτογλου μόλις είπε ότι είναι μούφα η πληροφορία για Χουανγκ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kami said:

Αρναούτογλου μόλις είπε ότι είναι μούφα η πρηροφορία για Χουανγκ

Η θετική ή η αρνητική;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει θετική μούφα. Υπάρχει αρσενική και θηλυκή αν είσαι υδραυλικός!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kami said:

Δεν υπάρχει θετική μούφα. Υπάρχει αρσενική και θηλυκή αν είσαι υδραυλικός!

😂

"θετική" ή "αρνητική" ---> Πληροφορία

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Vagos21 said:

Καπετανάκος πχ 

Ε αν το είπε ο Καπετανάκος... 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

O Αρναουτογλου ειπε ότι είναι μουφα το προχθεσινο σερβικο δημοσιευμα για τον Χουανγκ, μαλλον δεν υπηρξε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pankar said:

😂

"θετική" ή "αρνητική" ---> Πληροφορία

Δεν υπάρχει ούτε αρνητική πληροφορία 😉 400 ποδοσφαιριστές μπορεί να κάνουν στον Αλμέιδα και δεν ακούγεται κάτι για αυτούς, δεν υπάρχει αρνητική πληροφορία για τον Μπρόμπεϊ του Αγιαξ, απλά δεν υπάρχει τίποτα.. μόλις ακουστεί γίνεται πληροφορία και αυτή για τον Χουάνγκ λένε ότι ειναι μούφα (και όχι μαστός)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Vagos21 said:

Καπετανάκος πχ 

Ναι καπετανάκος στο τουιτερ είπε δεν παίζει.Καλά τα αρδακια δεν ξέρουν τι τους γίνεται.Πρώτα τα μαθαίνουμε εμείς και μετά αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bluesman said:

O Αρναουτογλου ειπε ότι είναι μουφα το προχθεσινο σερβικο δημοσιευμα για τον Χουανγκ, μαλλον δεν υπηρξε.

Δεν έχουν ιδέα το τι γίνεται στο εσωτερικό της ομάδας.Πλέον δεν κάνουν ρεπορταζ.Οτί μάθουν το μαθαίνουν απο site του εξωτερικού.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bluesman said:

O Αρναουτογλου ειπε ότι είναι μουφα το προχθεσινο σερβικο δημοσιευμα για τον Χουανγκ, μαλλον δεν υπηρξε.

Ειπε ότι είναι μουφα η είδηση και ότι ξεκίνησε απο κάποιον "που δεν θέλει να μιλήσει για αυτόν"

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην ειχαν και ιδεα για Λιουμπιτσιτσ, αλλο που παρουσιαζουν και καλα οτι το ειχαν κρυφο.

Προφανως και αν γινει κατι ακομα, δε θα πουν τιποτα μεχρι να γινει.

Link to comment
Share on other sites

παντως διαβαζοντας τις αντιδρασει στη κροατια, σκεφτομαι μηπως επρεπε να τους τσιμπησουμε καναν παικτη ακομα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×