Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Κάπου εδώ πιστεύω ότι η σεμνή τελετή των μεταγραφών έλαβε τέλος.... Δεν τους έχω με τίποτα ότι υπάρχει κάτι ακόμη και το κρατάνε για έκπληξη στο παρά ένα... Ποτέ δεν λειτουργούσε έτσι η ΑΕΚ, δεν την ένοιαζε να παίξει με την ψυχολογία του κόσμου επικοινωνιακά. Έδινε πάντα βάρος στην ουσία.... Το ότι ανακοινώθηκε τελευταία μέρα των μεταγραφών παίχτης το λες και υπέρβαση των μέχρι τώρα στάνταρ της!!!

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Μπορούν να σπάσουν την σιωπή τους οι μύστες των γεγονότων γιατι θα με διώξουν από τη δουλειά που κάθομαι στο κινητό σε όλη τη βάρδια; 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΔαλΜατίας_Αλμέιδα said:

Μπορούν να σπάσουν την σιωπή τους οι μύστες των γεγονότων γιατι θα με διώξουν από τη δουλειά που κάθομαι στο κινητό σε όλη τη βάρδια; 

Λαρωσε μύστη μου στην δουλειά σου μέχρι εδώ ήμασταν μάλλον...αν γίνει θαύμα θα το καταλάβεις.... κάποιον θα δείς να την έχει βγάλει έξω και να την κοπαναει στην νιπτήρα... Κάποιον άλλο να ρίχνει πυροτεχνήματα κρατώντας από παρακρουση την αφίσα του Κιμ Γιονγκ Ουν...🤣

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον φαινεται οτι η ομαδα στοχευει ψηλα στους παικτες που κοιταει, μεχρι τις 00:00 το ματι θα ειναι γαριδα.

Και ας μην ερθει κανεις αλλος, χαλαλι.

 

Link to comment
Share on other sites

Το χαμόγελο του και γενικά η φυσιογνωμία του μου έφτιαξε λίγο την διάθεση, μετά την χθεσινή μαυρίλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Giorgos said:

Το χαμόγελο του και γενικά η φυσιογνωμία του μου έφτιαξε λίγο την διάθεση, μετά την χθεσινή μαυρίλα.

Και η κοπέλα του, να προσθέσουμε 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Και η κοπέλα του, να προσθέσουμε 

Γύπας Αδαρος

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Allure said:

Κορεατης ειναι απο τις φτωχογειτονιες της μπουσαν

Μπουσαν Μπουσαν 

Χανουμια σε γαμουσαν;

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Hades said:

Και η κοπέλα του, να προσθέσουμε 

Τολμώ να πω ότι Βίντενα τούτη την στέλνει για τσιγάρα στο περίπτερο και να της φέρνει τα ψώνια από σούπερ μάρκετ. Κάντε ένα πέρασμα από τα social της αν έχετε αντίρρηση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Agent HAF said:

Τολμώ να πω ότι Βιντενα τούτη την στέλνει για τσιγάρα στο περίπτερο και να της φέρνει τα ψώνια από σούπερ μάρκετ. Κάντε ένα πέρασμα από τα social της αν έχετε αντίρρηση.

Άνετα..Και η κυρία Στάνκοβιτς που είναι ανώτερη από όλες..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Άνετα..Και η κυρία Στάνκοβιτς που είναι ανώτερη από όλες..

Το έθεσα ανάμεσα στις 2 Κροάτισσες του club. Είμαι φαν του ξανθού αλλά Βίντενα εδώ δεν χάνει και είναι και αρκετά μεγαλύτερη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vagos21 said:

Ωχ ωχ ωχ

3FED4F22-D461-4A04-B3BB-2908B859E224.jpeg

Περνάει από το μυαλό μου μήπως ήρθε αυτό το εξτρέμ χθες να τα πούνε σε περίπτωση που φύγει ο Ελιασον για Τουρκία αν  τελικά ισχύει. Η αγορά ελεύθερων είναι ανοιχτή.

Link to comment
Share on other sites

Είχα διαβάσει ότι είχε τσατ μεταγραφών στο SDNA ο Μήλιος.  Έτσι, μπήκα να το διαβάσω κάποια στιγμή, αρθογράφος περισσότεορ σε θέματα ΠΑΟΚ αλλά σοβαρός γενικότερα.

Έγραψε ότι υπήρχε μικρή πιθανότητα να κάνει η ΑΕΚ μεταγραφή αριστερού εξτρέμ. Δεν είπε όνομα, από τις ερωτήσεις και όσα απάντησε, μάλλον παίζει στο Νησί, έχει κοινοτικό διαβατήριο και χρηματιστηριακή αξία 2-3 εκατομμύρια ευρώ. Είπε επίσης, ότι ο Γιαννούλης έχει προτεραιότητα το εξωτερικό, αλλά και ότι η ΑΕΚ δουλεύει μεθοδικά και με σχέδιο για το καλοκαίρι, με τον Αλμέιδα να έχει καλή στρατηγική.

 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

ο ελευθερος αυτη την στιγμη ομως μεχρι να βρει ρυθμο θα τελειωσει το πρωταθλημα, εκτος αν εμεινε καποιος ελευθερος τωρα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

ο ελευθερος αυτη την στιγμη ομως μεχρι να βρει ρυθμο θα τελειωσει το πρωταθλημα, εκτος αν εμεινε καποιος ελευθερος τωρα 

Όχι αν έμεινε ελεύθερος χθές η την προηγούμενη εβδομάδα. Πολλοί έληξαν τα συμβόλαια τους χθες για να είναι ελεύθεροι να κάνουν μεταγραφή μέχρι 15/2 που νομίζω είναι η περίοδος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.transfermarkt.com/anwar-el-ghazi/profil/spieler/183720

Χωρίς να έχω καμία πληροφόρηση, μόνο με ένα τσεκ στους ελεύθερους στο transfermarkt.

Ο συγκεκριμένος έχει παρόμοια ιστορία με τον Ατάλ, και έμεινε ελεύθερος λόγω ανάρτησης σχετικά με την Παλαιστίνη.

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×