Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Just now, Sergio11 said:

Εχω βρει κατι αλλα σχολια με αυτες τις σημαιες, δεν ξερω αν σημαινουν κατι.

🇲🇾🇲🇾🇲🇾

 

Μάλλον στο ΑΕΚ β Λεβαδειακός θα τα είδες αυτά τα σχόλια .

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα βγαινουνε ανακοινωσεις για διαψευση πριν το δημοσιευμα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pelado Alme said:

«Ο Ρομπέρτο Λιούμπισιτς μπορεί να φύγει από τη Ντιναμό για την Ελλάδα και την ΑΕΚ», γράφει η ιστοσελίδα «germanijak.hr» που είχε αποκαλύψει τη μεταγραφή του Βίντα στην Ένωση.

Link to comment
Share on other sites

@Brom21εχω σταματησει οτι κανω στη δουλεια και με χει πιασει παρακρουση

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτός (αν έρθει) είναι και μεγάλη μεταγραφή και μεγάλη επένδυση και παίζει και αριστερο μπακ, αμυντικό χαφ και κεντρικό χαφ. Λίγο κουρεματάκι θέλει και όλα καλά. Αν έρθει το παληκάρι, σίγουρα θα βοήθησε ο μέγας Ντομαγκόι. Ο αδελφός του είναι επίσης τεράστια παιχτούρα. Μακάρι και τίποτα άλλο.

Υ.Γ. Έχει ύψος 1.78 και κυρίως παίζει 6-8άρι. ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sergio11 said:

@Brom21εχω σταματησει οτι κανω στη δουλεια και με χει πιασει παρακρουση

περασες απο το 1ο και το 2ο?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

περασες απο το 1ο και το 2ο?

Καρφι για εκει ειμαι με ξαφνικο καρδιακο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gxAEK said:

Αυτός (αν έρθει) είναι και μεγάλη μεταγραφή και μεγάλη επένδυση και παίζει και αριστερο μπακ, αμυντικό χαφ και κεντρικό χαφ. Λίγο κουρεματάκι θέλει και όλα καλά. Αν έρθει το παληκάρι, σίγουρα θα βοήθησε ο μέγας Ντομαγκόι. Ο αδελφός του είναι επίσης τεράστια παιχτούρα. Μακάρι και τίποτα άλλο.

Υ.Γ. Έχει ύψος 1.78 και κυρίως παίζει 6-8άρι. ;)

 

 

Χαφαρος ειναι ο παιχτης, στην Ντιναμο παιζει μπακ γιατι εχουν τρελη ελλειψη και τους κραζουν οι κροατες γι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, A.K.21 said:

δύσκολες καταστάσεις

Κοίτα, δεν θέλω να το ωραιοποιήσω ούτε να φανώ προκλητικός αλλά είμαι της άποψης ότι με το να πάρεις έναν παίκτη από τη Ντιναμό δεν τίθεται θέμα ηθικής και αρχών σε σχέση με τη μνήμη του Μιχάλη.

Δεν τον παίρνεις από τους οπαδούς ναζίδια...τον παίρνεις από την ΠΑΕ. Πρέπει να το δεις λίγο ψυχρά, ως μια εμπορική συναλλαγή η οποία όμως δεν αναιρεί την απέχθεια μας προς τους οπαδούς της συγκεκριμένης ομάδας. Οι παίκτες της ντιναμό πάντως φέρθηκαν άψογα απέναντι μας και δεν είχαν καμία σχέση στη συμπεριφορά με τους ΒΒΒ...και κακά τα ψέμματα είναι παικταράδες αρκετοί από αυτούς. Για τον συγκεκριμένο δεν το συζητώ...θα τον ήθελα σαν τρελός στην ομάδα προσωπικά.

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Παίζει και στο κυβερνητικό πάντως του Λιούμπισιτς.

 

Εδιτ: Και πρώτο θέμα μάλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Μας ειχε κανει ανω κατω μονος του, τι λεμε τωρα.

Ειναι ακριβως η ιδανικη λυση για την τωρινη κατασταση της ομαδας και με τα αριστερα μπακ.

ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, makisg said:

Κοίτα, δεν θέλω να το ωραιοποιήσω ούτε να φανώ προκλητικός αλλά είμαι της άποψης ότι με το να πάρεις έναν παίκτη από τη Ντιναμό δεν τίθεται θέμα ηθικής και αρχών σε σχέση με τη μνήμη του Μιχάλη.

Δεν τον παίρνεις από τους οπαδούς ναζίδια...τον παίρνεις από την ΠΑΕ. Πρέπει να το δεις λίγο ψυχρά, ως μια εμπορική συναλλαγή η οποία όμως δεν αναιρεί την απέχθεια μας προς τους οπαδούς της συγκεκριμένης ομάδας. Οι παίκτες της ντιναμό πάντως φέρθηκαν άψογα απέναντι μας και δεν είχαν καμία σχέση στη συμπεριφορά με τους ΒΒΒ...και κακά τα ψέμματα είναι παικταράδες αρκετοί από αυτούς. Για τον συγκεκριμένο δεν το συζητώ...θα τον ήθελα σαν τρελός στην ομάδα προσωπικά.

Δεν χρειάζεται να φορτωθούμε άλλη μία έγνοια με απόκτηση παίχτη από αυτούς. Επίσης η Ντιναμό φυγάδεψε οπαδούς της που ήταν στο πέσιμο ντύνοντάς τους μέλη της αποστολής. Μόνη η ταραχή της μάνας του Μιχάλη αρκεί ώστε η ΑΕΚ να μην έχει δοσοληψίες με τους συγκεκριμένους στους οποίους εύχομαι κάθε είδους ψόφο παρεμπιπτόντως 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου καθεται καλα να κανει διαπραγματευσεις η διοικηση μας με τους βρωμοκροατες παντως.

Και μου κανει και εντυπωση μετα τα καλοκαιρινα γιατι και σε επιπεδο διοικησεων υπηρχε ψυχροτητα για να το θεσω κομψα

Βεβαια οταν μπαινει στη μεση το χρημα...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, makisg said:

Κοίτα, δεν θέλω να το ωραιοποιήσω ούτε να φανώ προκλητικός αλλά είμαι της άποψης ότι με το να πάρεις έναν παίκτη από τη Ντιναμό δεν τίθεται θέμα ηθικής και αρχών σε σχέση με τη μνήμη του Μιχάλη.

Δεν τον παίρνεις από τους οπαδούς ναζίδια...τον παίρνεις από την ΠΑΕ. Πρέπει να το δεις λίγο ψυχρά, ως μια εμπορική συναλλαγή η οποία όμως δεν αναιρεί την απέχθεια μας προς τους οπαδούς της συγκεκριμένης ομάδας. Οι παίκτες της ντιναμό πάντως φέρθηκαν άψογα απέναντι μας και δεν είχαν καμία σχέση στη συμπεριφορά με τους ΒΒΒ...και κακά τα ψέμματα είναι παικταράδες αρκετοί από αυτούς. Για τον συγκεκριμένο δεν το συζητώ...θα τον ήθελα σαν τρελός στην ομάδα προσωπικά.

Ολόσωστος.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θα επιβεβαιωθεί  αν αποκτηθεί ειναι οτι η ΑΕΚ αυτη την στιγμή είναι μεγαλύτερο μέγεθος απο αυτούς.

Απο εκει και έπειτα άλλοι πρέπει να κάνουν την δουλεία τους και οι αθλητές πρέπει να μένουν εκτός τέτοιων καταστάσεων 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το ανέβασε κι ο Αρναούτογλου παντως και λέει ότι είναι σε οριακό σημείο οι επαφές. 

Link to comment
Share on other sites

ωραιος παιχτης, μακαρι να ερχοτανε 😥

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, makisg said:

Κοίτα, δεν θέλω να το ωραιοποιήσω ούτε να φανώ προκλητικός αλλά είμαι της άποψης ότι με το να πάρεις έναν παίκτη από τη Ντιναμό δεν τίθεται θέμα ηθικής και αρχών σε σχέση με τη μνήμη του Μιχάλη.

Δεν τον παίρνεις από τους οπαδούς ναζίδια...τον παίρνεις από την ΠΑΕ. Πρέπει να το δεις λίγο ψυχρά, ως μια εμπορική συναλλαγή η οποία όμως δεν αναιρεί την απέχθεια μας προς τους οπαδούς της συγκεκριμένης ομάδας. Οι παίκτες της ντιναμό πάντως φέρθηκαν άψογα απέναντι μας και δεν είχαν καμία σχέση στη συμπεριφορά με τους ΒΒΒ...και κακά τα ψέμματα είναι παικταράδες αρκετοί από αυτούς. Για τον συγκεκριμένο δεν το συζητώ...θα τον ήθελα σαν τρελός στην ομάδα προσωπικά.

Αν τον παιρναμε ελευθερο τον παικτη θα δεχομουνα αυτα που λες

Αλλα να κανεις μπιζνες με αυτους που φυγαδευσαν τα ναζιδια και πιεζαν για να αποφυλακιστουν οσοι μεινανε εδω;

Εμενα δεν μου καθεται καθολου μα καθολου καλα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×