Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Εμενα δεν μου καθεται καλα να κανει διαπραγματευσεις η διοικηση μας με τους βρωμοκροατες παντως.

Και μου κανει και εντυπωση μετα τα καλοκαιρινα γιατι και σε επιπεδο διοικησεων υπηρχε ψυχροτητα για να το θεσω κομψα

Βεβαια οταν μπαινει στη μεση το χρημα...

Αυτό. 

Καθαρά ποδοσφαιρικά-παικτικά είναι παικτούρα ο τύπος.

Αλλά θέλει πολύ μασάζ στον κόσμο. 

Δλδ αν δεν βγουν μπροστά Βίντα και Πελάδο...

Link to comment
Share on other sites

παιχτικα ειναι τρομερη περιπτωση 

ηθικα δεν  νιωθω καλα 

  • Δικεφαλάκι 15
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

παιχτικα ειναι τρομερη περιπτωση 

ηθικα δεν  νιωθω καλα 

Αυτό . 

Link to comment
Share on other sites

Για να είσαι οπαδός της ΑΕΚ πρέπει να έχεις πάνω από 17 γεωμετρία; 
Ο ένας λέει για ατέλειωτες τελικές ευθείες, ο άλλος για οριακά σημεία. Κάντε τα λίγο λιανά και για εμάς τους αμόρφωτους 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κανένα ενδοιασμό.

Δίνουμε χρήματα για παίκτη τους πρωτοκλασατο.

Μας ανεβάζει επίπεδο, τρομερό μαμούνι και ποδοσφαιροφατσα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thodoris19 said:

Για να είσαι οπαδός της ΑΕΚ πρέπει να έχεις πάνω από 17 γεωμετρία; 
Ο ένας λέει για ατέλειωτες τελικές ευθείες, ο άλλος για οριακά σημεία. Κάντε τα λίγο λιανά και για εμάς τους αμόρφωτους 

Αμα θέλει 2 πιάτα φακές θα έρθει

Αμα θέλει angus δεν τον θεμε

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικη περιπτωση ειναι το κομματι που λειπει απο την ΑΕΚ... Μακαρι να κλεισει η συμφωνια

Link to comment
Share on other sites

Κανένας ενδοιασμος. Να έρθει γιατί είναι παιχταρας, δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο για μένα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Να έχει η ΑΕΚ για τη θέση 8 τους Πινέδα και Λιούμπισιτς; Ποδοσφαιρική αλητεία λέγεται αυτό. ΜΑΚΑΡΙ

Link to comment
Share on other sites

Καπετανακος γραφει οτι οι συζητησεις πανε πολυ καλα και αφορουν αμεση αγορα

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alexandros98 said:

Να έχει η ΑΕΚ για τη θέση 8 τους Πινέδα και Λιούμπισιτς; Ποδοσφαιρική αλητεία λέγεται αυτό. ΜΑΚΑΡΙ

ετσι και αλλιως δεξι και αριστερο μπακ θα παιζουνε

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Κίνηση που αν γίνει δείχνει οτι η ΑΕΚ κάνει στροφή για υψηλότερο επίπεδο.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω ότι θα τον πάρουμε οπότε δεν κάθομαι να σκεφτώ τα υπόλοιπα.

Από την άλλη δεν ξέρω αν πρέπει να έχουμε πάρε δώσε μ αυτή την ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

 

Από την άλλη δεν ξέρω αν πρέπει να έχουμε πάρε δώσε μ αυτή την ομάδα.

Δεν πρεπει

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, stavros 9-11 said:

Δεν χρειάζεται να φορτωθούμε άλλη μία έγνοια με απόκτηση παίχτη από αυτούς. Επίσης η Ντιναμό φυγάδεψε οπαδούς της που ήταν στο πέσιμο ντύνοντάς τους μέλη της αποστολής. Μόνη η ταραχή της μάνας του Μιχάλη αρκεί ώστε η ΑΕΚ να μην έχει δοσοληψίες με τους συγκεκριμένους στους οποίους εύχομαι κάθε είδους ψόφο παρεμπιπτόντως 

100% σωστό

Just now, Kamikaze21 said:

Εξαιρετικη περιπτωση ειναι το κομματι που λειπει απο την ΑΕΚ... Μακαρι να κλεισει η συμφωνια

 

Just now, mporat said:

Κανένας ενδοιασμος. Να έρθει γιατί είναι παιχταρας, δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο για μένα.

Το ερώτημα είναι: Δεν μπορούμε να βρούμε άλλο παίκτη απο αυτούς που έχει δει ο Πελάδο με τα μάτια του???

Δλδ ο μόνος ποδοσφαιριστής που μας κάνει είναι ένας που τον βρήκαμε αντίπαλο πριν λίγους μήνες??

Αν είχαμε κάνει εστω 1 σοβαρή μεταγραφή τις τελευταίες 3 περιόδους θα έλεγα, οκ συμβαίνει..

Εδω θα πω ότι τον παίζουμε ως σκάουτινγκ και ήρθε ένας μανατζερ να μας πρότεινει αυτόν και επειδής τον έχει δει ο κόουτς και έχει άποψη πάμε να τον αγοράσουμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος είναι παικταράς. Ξεχώριζε σαν την μύγα μες στο γάλα το καλοκαίρι στα μεταξύ μας παιχνίδια.

Ηθικά μου φαίνεται βαθιά προβληματικό το να κάτσουμε σε τραπέζι διαπραγματεύσεων και να δώσουμε λεφτά στα ναζίδια, και δεν νομίζω ότι χρειάζεται επιπλέον ανάλυση επ' αυτού.

Για να μιλάνε τα αρδ ειναι τελειωμένη η μεταγραφή βέβαια, οπότε τα περί ηθικής βλέπω να τα κάνουμε γαργάρα σε επίπεδο ΠΑΕ. Η οργή εκφράστηκε μόνο με το να μην πάμε στο γεύμα που μας κάλεσαν προ του αγώνα.

Link to comment
Share on other sites

Τρελό πουλέν στο μάνατζερ, μεταγραφές πρεμιερ σε όλα τα σειβ. Φέρτε τον καυλιαρη. 

Link to comment
Share on other sites

Παιχταρας. Αν έρθει δεν ξαναγράφω για μεταγραφές τον επόμενο χρόνο 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, makisg said:



Δεν τον παίρνεις από τους οπαδούς ναζίδια...τον παίρνεις από την ΠΑΕ. Οι παίκτες της ντιναμό πάντως φέρθηκαν άψογα απέναντι μας και δεν είχαν καμία σχέση στη συμπεριφορά με τους ΒΒΒ...

Η διοίκηση  της Δυναμο βοήθησε τους δολοφονους νεοναζί του Μιχάλη να διαφύγουν. Το να πληρώσουμε την συγκεκριμένη διοίκηση το λες τουλάχιστον προσβολή στη μνήμη του. Εγώ προσωπικά προτιμώ να μην πάρουμε το πρωτάθλημα παρά να συμβεί αυτό. Οσο για τους παίκτες που φέρθηκαν άψογα, αν ήταν κάποιος ελεύθερος ας ερχόταν σε μας. 

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Άρτος και θεάματα λοιπόν. Η ΑΕΚ να κερδάει κι η μνήμη του Μιχάλη που έκατσε με ελάχιστους να υπερασπιστεί το γήπεδό μας να πάει να γαμηθεί. Επειδή στο ματς με τη Ντιναμό ήμουν 90΄ βουρκωμένος μαζί με 2-3 ξεσπάσματα κλάματος, μάλλον θα πρέπει να θεωρήσω τον εαυτό μου γραφικό. Α κι όταν πήγα τον γιο μου να αφήσει ένα λουλουδάκι στο σημείο που ξεψύχησε ο Μιχάλης, κακώς δεν βγάλαμε μια σέλφι, αφού τελικά όλα στα πλαίσια ενός event ήταν.

Λυπάμαι

  • Δικεφαλάκι 9
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Η διοίκηση  της Δυναμο βοήθησε τους δολοφονους νεοναζί του Μιχάλη να διαφύγουν. Το να πληρώσουμε την συγκεκριμένη διοίκηση το λες τουλάχιστον προσβολή στη μνήμη του. Εγώ προσωπικά προτιμώ να μην πάρουμε το πρωτάθλημα παρά να συμβεί αυτό. Οσο για τους παίκτες που φέρθηκαν άψογα, αν ήταν κάποιος ελεύθερος ας ερχόταν σε μας. 

Αυτο.

Δεν αλλαζω ουτε τελεια

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×