Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Geologos said:

Δεν παιζει ο λο τιγκιν βασικος για αυτους?

Νομίζω ο Μπρι ήταν βασικός αλλά λίγο η (μη) ανανέωση του συμβολαίου του, λίγο οι γκέλες μπήκε ο Λο. 

Link to comment
Share on other sites

Όντως έγραψαν οι παετζήδες "Να τελειώνει εδώ"; Τι κλαρίνα είναι δαύτα, ρε;;;😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Νομίζω ο Μπρι ήταν βασικός αλλά λίγο η (μη) ανανέωση του συμβολαίου του, λίγο οι γκέλες μπήκε ο Λο. 

Αρα για αυτο λεω υποπτο ταιμινγκ, για να επηρεαστει ο στανκοβιτς πχ.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Αρα για αυτο λεω υποπτο ταιμινγκ, για να επηρεαστει ο στανκοβιτς πχ.

Καλά ο Στάνκοβιτς δεν επηρεάστηκε όταν ήταν μια σεζόν αναπληρωματικός του Αθανασιάδη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καλά ο Στάνκοβιτς δεν επηρεάστηκε όταν ήταν μια σεζόν αναπληρωματικός του Αθανασιάδη

Προθέσεις κρίνω, εννοειται θα τους γαμησει ο παικταρας.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Τίτλοι τέλους για Μπρινιόλι στον Παναθηναϊκό- Ενημέρωσε πως θέλει να αλλάξει περιβάλλον
https://www.aek1924.gr/2024/01/13/titloi-teloys-gia-mprinioli-ston-panathinaiko-enimerose-pos-thelei-na-allaxei-perivallon/?fbclid=IwAR2qiLf5T_LfrolXDtz77eaAop-prXic5rg2n31baqy7GdlccYdslUVzxKM

Πλάκα θα χει να μην έχει κλείσει σε εμάς και να τον χάσουν έτσι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Πλάκα θα χει να μην έχει κλείσει σε εμάς και να τον χάσουν έτσι

Μπορει να παει γαυρο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Μπορει να παει γαυρο

Ακόμα πιο ηδονικό σενάριο να πουλήσουν παίχτη στον γαύρο.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Μπορει να παει γαυρο

Που δεν έχει ανανεώσει κ κανέναν από τους 2 τερματοφύλακες. Πάρε ρε ΑΕΚαρχη τον Τζολάκη να ηρεμήσουμε για χρόνια στην θέση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bladerunner21 said:

Που δεν έχει ανανεώσει κ κανέναν από τους 2 τερματοφύλακες. Πάρε ρε ΑΕΚαρχη τον Τζολάκη να ηρεμήσουμε για χρόνια στην θέση.

Ποιος ψωλάκης μωρέ τώρα; Ας πάνε να φέρουν εναν τέρμα από εξωτερικό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bladerunner21 said:

Που δεν έχει ανανεώσει κ κανέναν από τους 2 τερματοφύλακες. Πάρε ρε ΑΕΚαρχη τον Τζολάκη να ηρεμήσουμε για χρόνια στην θέση.

Τζολακης θελει θεση βασικου και ψαχνεται για εξωτερικο

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να πούμε ότι λέμε για τον Καβούρια, αλλά αυτοί για 300k χάνουν τσάμπα τον καλύτερο τερματοφύλακα των προηγούμενων δύο πρωταθλημάτων. Και επειδή είναι κομβική η θέση αυτή, καλά θα τους πάει.. Άντε να δώσουν και Ιωαννίδη θα γελάμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Τζολακης θελει θεση βασικου και ψαχνεται για εξωτερικο

Άμα είναι να πάμε σε Έλληνα να πάρουμε Μπάρκα. Άποψη μου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ποιος ψωλάκης μωρέ τώρα; Ας πάνε να φέρουν εναν τέρμα από εξωτερικό.

Τον Αθανασιάδη θα ανανεώσει σιγά μη γέρει σοβαρό τέρμα με το συμβόλαιο του Στάνκοβιτς να τρέχει. Παίρνεις Τζολάκη κ κλείνεις την μια απ τις δυο θέσεις για χρόνια. Και τζάμπα όπως αρέσει στον ΑΕΚαρχη. Θα πέσει κ η καζούρα στον γαύρο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Πάντως να πούμε ότι λέμε για τον Καβούρια, αλλά αυτοί για 300k χάνουν τσάμπα τον καλύτερο τερματοφύλακα των προηγούμενων δύο πρωταθλημάτων. Και επειδή είναι κομβική η θέση αυτή, καλά θα τους πάει.. Άντε να δώσουν και Ιωαννίδη θα γελάμε.

Η γνώμη μου είναι ότι ο αναπληρωματικός του Μπρινιολι είναι καλύτερος από τον Ιταλό.

Το μεγάλο προσόν του Ιταλού στο νάζελο του Καρβέλα ήταν πως 9/10 σημάδευε σωστά με καμινάδα την κακάλα του Ιωαννίδη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Τζολακης θελει θεση βασικου και ψαχνεται για εξωτερικο

Καλά ας πάει η ΑΕΚ να τον προσεγγίσει κ θα δεις πως θα κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Η γνώμη μου είναι ότι ο αναπληρωματικός του Μπρινιολι είναι καλύτερος από τον Ιταλό.

Το μεγάλο προσόν του Ιταλού στο νάζελο του Καρβέλα ήταν πως 9/10 σημάδευε σωστά με καμινάδα την κακάλα του Ιωαννίδη.

Δεν συμφωνώ αλλά μικρή σημασία έχει. Καλό ότι χάνουν έτσι όπως χάνουν έναν από τους κομβικούς παίχτες τους.

Link to comment
Share on other sites

Just now, bladerunner21 said:

Τον Αθανασιάδη θα ανανεώσει σιγά μη γέρει σοβαρό τέρμα με το συμβόλαιο του Στάνκοβιτς να τρέχει. Παίρνεις Τζολάκη κ κλείνεις την μια απ τις δυο θέσεις για χρόνια. Και τζάμπα όπως αρέσει στον ΑΕΚαρχη. Θα πέσει κ η καζούρα στον γαύρο.

Ξύπνησαν εφιάλτες στον Μπακαμπου μετά το παραπάνω ποστ. 😁😁😁

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bladerunner21 said:

Τον Αθανασιάδη θα ανανεώσει σιγά μη γέρει σοβαρό τέρμα με το συμβόλαιο του Στάνκοβιτς να τρέχει. Παίρνεις Τζολάκη κ κλείνεις την μια απ τις δυο θέσεις για χρόνια. Και τζάμπα όπως αρέσει στον ΑΕΚαρχη. Θα πέσει κ η καζούρα στον γαύρο.

Ο Ψωλάκης πρέπει να ναι συγγενής κάποιου διοικητικού του γαύρου (ίσως λαθεύω αλλά δεν νομίζω). Καραβίσμα δηλαδή εκτός των άλλων. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο Ψωλάκης πρέπει να ναι συγγενής κάποιου διοικητικού του γαύρου (ίσως λαθεύω αλλά δεν νομίζω). Καραβίσμα δηλαδή εκτός των άλλων. 

Δεν το ξέρω, αν ήταν βύσμα θα ανανέωνε κιόλας νομίζω. Εκτός κ αν έπεσαν τα γνωστά γαυρορουφιανέματα.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ θέλει τερματοφύλακα με αρχιδια από το εξωτερικό και να κρατήσει και το Στάνκοβιτς για να παίζει ανταγωνισμός. Πολύ καλός με τα πόδια ο Μπρινιολι αλλά από εκεί και πέρα εγώ δεν βλέπω καμία κλάση. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Η ΑΕΚ θέλει τερματοφύλακα με αρχιδια από το εξωτερικό και να κρατήσει και το Στάνκοβιτς για να παίζει ανταγωνισμός. Πολύ καλός με τα πόδια ο Μπρινιολι αλλά από εκεί και πέρα εγώ δεν βλέπω καμία κλάση. 

Έναν Λιβάκοβιτς θέλει η ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ θέλει τον Μπρινιόλι για χιλιάδες λόγους, που δεν έχει νόημα να αναλύσουμε. Σε περίπτωση που τον πάρουμε και δεν δώσουμε κανάν Πινέδα για Γιαννιώτα ξέρω γω ενημερώστε παιδιά, σκυλιά , γκόμενες, εργοδότες ότι για τα επόμενα 5 χρόνια έχετε να ασχοληθείτε πρώτα με την ΑΕΚ και μετά με τα υπόλοιπα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Η ΑΕΚ θέλει τον Μπρινιόλι για χιλιάδες λόγους, που δεν έχει νόημα να αναλύσουμε. Σε περίπτωση που τον πάρουμε και δεν δώσουμε κανάν Πινέδα για Γιαννιώτα ξέρω γω ενημερώστε παιδιά, σκυλιά , γκόμενες, εργοδότες ότι για τα επόμενα 5 χρόνια έχετε να ασχοληθείτε πρώτα με την ΑΕΚ και μετά με τα υπόλοιπα.

Αν ερθει ο Μπρινιολι αυτο που βλεπω θετικο ειναι οτι ειναι ο δευτερος παιχτης κλασης που τους ριχνει χυλοπιτα για εμας.

 

απο εκει και περα τον θεωρω απλα καλό και πρέπει οπωσδηποτε εχει μπακ απ κλασης 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×