Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Μπρονιολι έχει κλείσει αλλου λογικά. Κ το ξέρουν κ στον βαζελο γι αυτό τον τελείωσαν απόψε 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει ιδιαίτερα ο Φερνάντες, αλλά επειδή φαίνεται σε αυτό το τόπικ να τον υπολογίζουμε ιδιαιτέρως στον σχεδιασμό της ομάδας, οφείλω να είμαι αυτός που θα μας θυμίσει ότι πέρσι μέχρι να βάλει το-γκολ-το-ξέρετε-ποιο δεν τον είχαμε πάρει καθόλου στα σοβαρά. Το αγαπημένο μου σχόλιο ήταν που κάποιος τους είχε πει "μίρκατς του βόλου" αυτόν και τον Φαν Φερτ, κάπου πριν τα πλέι οφφ, και το θυμάμαι ακόμα ως σχόλιο γιατί είχα γελάσει πολυ. Αυτός ο παίχτης θα επιστρέψει από έναν πολύ σοβαρό τραυματισμό, που πολλές φορές έχουμε δει να αφήνει κουσούρια στους παίχτες.

Επαναλαμβάνω, μου αρέσει ιδιαίτερα ο συγκεκριμένος παίχτης, αλλά επίσης μου κάνουν εντύπωση οι προσδοκίες που διαμορφώνονται για την επιστροφή του.

Link to comment
Share on other sites

Kλείστε τον Τζολάκη τον Γενάρη για το καλοκαίρι. Τέρμα 10ετιας κ βάλε. Αν μπορέσουν δεξιά Μπάλντοκ, αριστερά Γιαννούλη, είναι κ Έλληνες. Αριστερό μπακ θέλουμε άμεσα όμως. Και ρεγουλάρισμα στον Κάλενς, Θα χάσουμε Χαυζισαφί-Μοχαμαντί-Μουκουντί-Ζίνι Γενάρη με Φλεβάρη. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bladerunner21 said:

Kλείστε τον Τζολάκη τον Γενάρη για το καλοκαίρι. Τέρμα 10ετιας κ βάλε. Αν μπορέσουν δεξιά Μπάλντοκ, αριστερά Γιαννούλη, είναι κ Έλληνες. Αριστερό μπακ θέλουμε άμεσα όμως. Και ρεγουλάρισμα στον Κάλενς, Θα χάσουμε Χαυζισαφί-Μοχαμαντί-Μουκουντί-Ζίνι Γενάρη με Φλεβάρη. 

Από που ρε συ;

Απ το γαυρο;

Δεν μένει ελεύθερος ε;

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν δεν κάνουμε μεταγραφή τον Γενάρη, είμαστε άξιοι της μοίρας μας. που έτσι φαίνεται 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brom21 said:

Αν δεν κανω λαθος εχει οψιον για +1 ο Τζολακης.

Οψιόν.. άμα θέλει!! Αν κρίνουμε ότι μας κάνει, θα έχει μεγάλη ευκαιρία να παίξει

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Karagimi said:

Καλά αν δεν κάνουμε μεταγραφή τον Γενάρη, είμαστε άξιοι της μοίρας μας. που έτσι φαίνεται 

Κοίτα αν οι άλλοι συνεχίσουν όπως τον τελευταίο μήνα, στο τέλος ο Τίγρης θα πει ότι δεν υπάρχει λόγος, το παίρνω και με τα σαπάκια

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος είναι ο Τζολάκης. Δεν ξέρω αν κάνει για πρώτος, αλλά για αντι-Αθανασιάδης κάνει σίγουρα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Oποιος πιστεύει ότι μπορεί ο Τζολάκης να έρθει σε εμάς......του χτυπώ φιλικά την πλάτη  . . . . . .

Link to comment
Share on other sites

Ο αλμειδα αν δεν βρει κατι φοβερο και τρομερο, δεν προκειται να παρει παικτη γεναρη. οποτε παμε ετσι φετος και ο θεος βοηθος. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Karagimi said:

Ο αλμειδα αν δεν βρει κατι φοβερο και τρομερο, δεν προκειται να παρει παικτη γεναρη. οποτε παμε ετσι φετος και ο θεος βοηθος. 

Όταν ακούω κάτι τέτοιο μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι. Δηλαδή αν φέρεις Γιαννούλη ας πούμε θα χαλάσεις την ομοιογένεια, ενώ αν παίξεις με πήλιο αριστερά και μήτογλου στο κέντρο της άμυνας η ομοιογένεια θα βαρέσει ταβάνι.

Φθηνές δικαιολογίες. Αν δεν απαιτήσει έστω 2 παικταράδες το Γενάρη είναι συνυπεύθυνος στο 100% για ότι και να συμβεί. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, GiorgosR21 said:

Όταν ακούω κάτι τέτοιο μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι. Δηλαδή αν φέρεις Γιαννούλη ας πούμε θα χαλάσεις την ομοιογένεια, ενώ αν παίξεις με πήλιο αριστερά και μήτογλου στο κέντρο της άμυνας η ομοιογένεια θα βαρέσει ταβάνι.

Φθηνές δικαιολογίες. Αν δεν απαιτήσει έστω 2 παικταράδες το Γενάρη είναι συνυπεύθυνος στο 100% για ότι και να συμβεί. 

Αν ζητήσει παίκτες και δεν τους φέρει ο μελ.τότε τι γίνεται;;

Link to comment
Share on other sites

Ανομβρία θα έχει τον Γεναρη

 ατσαλωθειτε

 δεν θα φέρουμε παίκτες μην χαλάσει ο ψυχισμός στη αγέλης . 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×