Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Brighton & Hove Albion FC (Europa League, 5η αγ.) 30/11/23, 19:45


SpiRos
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

52 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
    • Ελίασον
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Πισάρο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
      0
    • Ελίασον
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
    • Πισάρο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, amd said:

εσυ μπορει να κανεις μαντεψιες εγω βλεπω τα γεγονοτα οπως και με τον πονσε οταν ο πονσε ειναι 100% fit παιζει βασικος οταν λειπει ο γκαρσια. Αν ο πονσε δεν ειναι 100% τοτε παει σε αλλες επιλογες οπως αρχικα φαν βεερτ και μετα τσουμπερ αφου δεν ικανοποιησε ο ολλανδος, αυτα ειναι γεγονοτα.

Γεγονος ειναι οτι αν ο γκαρσια ειναι φιτ 100% θα παιζει ο γκαρσια και οχι ο πονσε 

γεγονος ειναι οτι ο αλμειδα ξεκινησε τον στανκοβιτς, γεγονος ειναι οτι ο στανκοβιτς περσι δεν εκανε κανενα λαθος μεχρι την 5η αγωνιστικη, γεγονος ειναι οτι ο στανκοβιτς κολλησε covid και εμεινε εκτος 3 εβδομαδες, γεγονος ειναι οτι αφου επανηλθε συνεχιζε να παιζει ο αθανασιαδης

αυτα ειναι γεγονοτα ουτε μαντεψιες ουτε θεσφατα απο αυτα τα γεγονοτα λοιπον βγαζουμε συμπερασματα το δικο μου ειναι οτι αφου η ομαδα κερδιζε και στα 3 ματς που επαιξε ο αθανασιαδης πηγε καλα δεν ηθελε να τον αλλαξει ξανα το δικο σου συμπερασμα ειναι οτι ειχε κανει λαθη (δεν ειχε κανει γιατι ακομα περιμενω να μου τα πεις) και δεν ξερω τι.

παμε παρακατω 

Αυτά είναι τα δικά σου "γεγονότα" και συμπεράσματα. Δεν ξέρεις ποσο φιτ είναι ο παίκτης ούτε αν ειναι 100% μαντεύεις! Εγώ λοιπόν μαντεύω ότι ο Γκαρσία αμα μπορεί παίζει, ενώ τον Πόνσε -πλέον- δεν τον θεωρεί ικανό να ξεκινήσει αν δεν είναι 100%

Τα "γεγονότα" είναι ότι ο Πονσε μετείχε στις προπονήσεις και δεν ξεκίνησε κανένα απο τα 2 ματς. Μεχρι τώρα στανταρακι είχαμε ότι ξεκινάει ο Ελίασον Κυριακή => Αμπραμπατ την Πέμπτη

Ειδαμε τον Τζούμπερ την Κυριακή, έμοιαζε σίγουρος ο Πόνσε για χθες.. δεν ξεκίνησε..μπήκε στο 70. 

Οσο για τα λάθη, οι οπαδοί βλέπουν μόνο τα ματς, οι προπονητές βλέπουν κάθε μέρα. Ο Ματίας εχει και τον Ροα και δεν αποφασίζει απο 2-3 φάσεις ή απο τα "λάθη" που βλέπει ο Καμι απο την κερκίδα. Εσυ εχεις την γνώμη σου και η δική μου είναι διαφορετική. (οτι δλδ δεν υπήρχε περίπτωση να θεωρεί τον Στανκο 8/10 και τον Αρα 7/10 και να έμεινε με τον κατώτερο, αρα ή κάτι έκανε λαθος ο Στάνκο ή τους είχε για σχεδόν ισάξιους)

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, AlexKR21 said:

Βήματα προς τα μπρος, ναι

Υπέρβαση σε καμία περίπτωση

Υπέρβαση είναι ότι επιτέλους μιλάμε και υπεραναλυουμε το αγωνιστικό και μόνο.

 

Κάτι τέτοιο εννοεί ο Κρις 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kami said:

Αυτά είναι τα δικά σου "γεγονότα" και συμπεράσματα. Δεν ξέρεις ποσο φιτ είναι ο παίκτης ούτε αν ειναι 100% μαντεύεις! Εγώ λοιπόν μαντεύω ότι ο Γκαρσία αμα μπορεί παίζει, ενώ τον Πόνσε -πλέον- δεν τον θεωρεί ικανό να ξεκινήσει αν δεν είναι 100%

Τα "γεγονότα" είναι ότι ο Πονσε μετείχε στις προπονήσεις και δεν ξεκίνησε κανένα απο τα 2 ματς. Μεχρι τώρα στανταρακι είχαμε ότι ξεκινάει ο Ελίασον Κυριακή => Αμπραμπατ την Πέμπτη

Ειδαμε τον Τζούμπερ την Κυριακή, έμοιαζε σίγουρος ο Πόνσε για χθες.. δεν ξεκίνησε..μπήκε στο 70. 

Οσο για τα λάθη, οι οπαδοί βλέπουν μόνο τα ματς, οι προπονητές βλέπουν κάθε μέρα. Ο Ματίας εχει και τον Ροα και δεν αποφασίζει απο 2-3 φάσεις ή απο τα "λάθη" που βλέπει ο Καμι απο την κερκίδα. Εσυ εχεις την γνώμη σου και η δική μου είναι διαφορετική. (οτι δλδ δεν υπήρχε περίπτωση να θεωρεί τον Στανκο 8/10 και τον Αρα 7/10 και να έμεινε με τον κατώτερο, αρα ή κάτι έκανε λαθος ο Στάνκο ή τους είχε για σχεδόν ισάξιους)

Οχι δεν είναι δικό μου συμπέρασμα είναι αυτό που λέει το ρεπορτάζ αν εσύ εχειε καλύτερο ρεπορτάζ είμαι όλος αυτιά. Μέχρι τότε εγώ θα πιστεύω ότι ο πονσε 3 μέρες έχασε προπονήσεις και δεν μπορούσε να παίξει βασικός 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, byron21 said:

Screenshot_20231201_202419.thumb.jpg.82f4720319baf97e4e66ded1d15338b1.jpg

Λίβερπουλ 12 βαθμοί, 1η στον όμιλο

Μαρσέιγ 11 βαθμοί, 1η στον όμιλο

ΑΕΚ 4 βαθμοί, 3η στον όμιλο

Φράιμπουρκ 12 βαθμοί, 2η στον όμιλο (στην ισοβαθμία με τον 1ο)

Ρεν 12 βαθμοί, 1η στον όμιλο

Αταλάντα 11 βαθμοί, 1η στον όμιλο

 

Μήπως, λοιπόν, εκτός απ' το να νιώσουμε περηφάνια και ικανοποίηση για το γεγονός ότι παίζουμε μπαλάρα, να προβληματιστούμε και απ' το γεγονός ότι είμαστε οι μόνοι που αδυνατούν να αξιοποιήσουν την υπεροχή τους και να την μετουσιώσουν σε αποτελέσματα;

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φίλοι μου τι λέτε για επιθετικούς, φορ, πλαϊνούς, μεσοαμυντικούς, στατιστικά, wyscout και wifi. Εγώ ξέρω ότι η Δευτέρα που θα την ξαναδώ αργεί απελπιστικά. Έπρεπε να τη βάζουν να παίζει μέρα παρά μέρα, για να είμαι καλά. Να χορτάσω πριν φύγω από αυτόν τον κόσμο, αυτό που άλλες φορές στερήθηκα κι άλλες μου στέρησαν : ένα γήπεδο-γιορτή και μια ομάδα να έχει την τρέλα και ικανότητα να μην φοβάται καμία άλλη στον πλανήτη όχι από αλαζονεία αλλά απο σεβασμό σε αυτην την φανέλα, την Ιστορία και τον κόσμο αυτής της ομάδας. Απλά και όμορφα.

  • Δικεφαλάκι 15
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AlexKR21 said:

Λίβερπουλ 12 βαθμοί, 1η στον όμιλο

Μαρσέιγ 11 βαθμοί, 1η στον όμιλο

ΑΕΚ 4 βαθμοί, 3η στον όμιλο

Φράιμπουρκ 12 βαθμοί, 2η στον όμιλο (στην ισοβαθμία με τον 1ο)

Ρεν 12 βαθμοί, 1η στον όμιλο

Αταλάντα 11 βαθμοί, 1η στον όμιλο

 

Μήπως, λοιπόν, εκτός απ' το να νιώσουμε περηφάνια και ικανοποίηση για το γεγονός ότι παίζουμε μπαλάρα, να προβληματιστούμε και απ' το γεγονός ότι είμαστε οι μόνοι που αδυνατούν να αξιοποιήσουν την υπεροχή τους και να την μετουσιώσουν σε αποτελέσματα;

 

Για να μην είμαστε όμως και υπερβολικοί... 

Αυτές οι ομάδες έχουν 3-4 φορές το μπατζετ μας και η Λίβερπουλ καμια δεκαριά... Που σημαίνει ότι έχουν καλυτερους παιχτες .αρα ο Αλμέιδα κάνει αθλο. 

Πιθανόν αν κατέβαινε η ΑΕΚ του Χιμένεθ σε αυτό τον όμιλο. Σφιχτά,  με αντεπιθέσεις, με 3-5-2 και τετοια ωραία πραγματα . Να είχαμε παραπνω βαθμους τώρα. Να χαμε κερδίσει αγιαξ, κανα Χ με Μαρσέιγ και έστω Χ χτες. Αλλά θα το έκανες κλέβοντας το αποτέλεσμα. Εγώ το γουστάρω αυτό γενικά και μ αρέσει πολυ . Με πωρώνει να σαι το αουτσάιντερ και να τους γλεντας 1-0 και αυτοι να έχουν 10 φάσεις για γκολ. 

Αλλα αυτό που κάνει ο Αλμέιδα δεν υπάρχει. Εγώ πιστευα ότι αν έπαιζε το περσινο ποδοσφαιρο του φέτος στην Ευρώπη. Θα μαζεύαμε 3μπαλα...αλλα καμια σχεση...παιζει ακόμα πιο επιθετικά .... Βάζει την άμυνα πανω απο την σέντρα... Και τους λέει ελάτε να παιξουμε στα ίσια. Όσο πιο γρήγοροι και δυνατοί να είναι.  κάνει το ίδιο....και χάνει παιζοντας καλυτερα. Στις λεπτομέρειες. 

Χτες ο προπονητης της Μπράιτον ειπε ένα ψέμα... 

Ότι η ΑΕΚ έπαιξε καλυτερα σήμερα αλλά της κλέψαμε το ματς όπως έκανε αυτή στο Μπράιτον. Στον Μπράιτον κυριε ντε τσερπι. Η ΑΕΚ σε γλέντησε γιατί είχε τον Γκαρσία και τον αραουχο... Σου έκλεψε το ματς όταν έβαλες γκολ μόνο με πεναλντι.... Και ο γκαρσια έχανε τα τετ α τετ το ένα πισω απο το άλλο... 

 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

Για να μην είμαστε όμως και υπερβολικοί... 

Αυτές οι ομάδες έχουν 3-4 φορές το μπατζετ μας και η Λίβερπουλ καμια δεκαριά... Που σημαίνει ότι έχουν καλυτερους παιχτες .αρα ο Αλμέιδα κάνει αθλο. 

Πιθανόν αν κατέβαινε η ΑΕΚ του Χιμένεθ σε αυτό τον όμιλο. Σφιχτά,  με αντεπιθέσεις, με 3-5-2 και τετοια ωραία πραγματα . Να είχαμε παραπνω βαθμους τώρα. Να χαμε κερδίσει αγιαξ, κανα Χ με Μαρσέιγ και έστω Χ χτες. Αλλά θα το έκανες κλέβοντας το αποτέλεσμα. Εγώ το γουστάρω αυτό γενικά και μ αρέσει πολυ . Με πωρώνει να σαι το αουτσάιντερ και να τους γλεντας 1-0 και αυτοι να έχουν 10 φάσεις για γκολ. 

Αλλα αυτό που κάνει ο Αλμέιδα δεν υπάρχει. Εγώ πιστευα ότι αν έπαιζε το περσινο ποδοσφαιρο του φέτος στην Ευρώπη. Θα μαζεύαμε 3μπαλα...αλλα καμια σχεση...παιζει ακόμα πιο επιθετικά .... Βάζει την άμυνα πανω απο την σέντρα... Και τους λέει ελάτε να παιξουμε στα ίσια. Όσο πιο γρήγοροι και δυνατοί να είναι.  κάνει το ίδιο....και χάνει παιζοντας καλυτερα. Στις λεπτομέρειες. 

Χτες ο προπονητης της Μπράιτον ειπε ένα ψέμα... 

Ότι η ΑΕΚ έπαιξε καλυτερα σήμερα αλλά της κλέψαμε το ματς όπως έκανε αυτή στο Μπράιτον. Στον Μπράιτον κυριε ντε τσερπι. Η ΑΕΚ σε γλέντησε γιατί είχε τον Γκαρσία και τον αραουχο... Σου έκλεψε το ματς όταν έβαλες γκολ μόνο με πεναλντι.... Και ο γκαρσια έχανε τα τετ α τετ το ένα πισω απο το άλλο... 

 

Δεν διαφωνώ κάπου. 1,5 χρόνο τώρα δεν κάνω άλλο πράγμα από να λέω ότι ο Αλμέιδα είναι τεράστιος προπονητής και τον λατρεύω

Δεν το πα ειρωνικά για την περηφάνια και την ικανοποίηση για το ότι παίζουμε μπαλάρα. Πράγματι είμαι περήφανος για τη μπάλα που παίζουμε, είμαι περήφανος για τον προπονητή και τους παίκτες μας. Παράλληλα, όμως προβληματίζομαι γιατί ενώ έχουμε τις δυνατότητες, πετυχαίνουμε να φτάνουμε επιδόσεις ομάδων με πολύ μεγαλύτερο μπάτζετ από μας, στο τέλος αδυνατούμε να το εκμεταλλευτούμε. Είναι σαν να πετυχαίνουμε το δύσκολο και να το χαλάμε στο εύκολο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε αντίθεση με αυτές τις ομάδες σου λείπει το know how. Αυτό αποκτειτε με συνεχόμενες παρουσίες σε ομίλους και προφανώς καλή ομάδα. Εμείς φτιάχνουμε το 2ο και με τον καιρό θα ερθει το 1ο. Ξαναλέω σε όμιλο με ριεκα αουστρια και Μίλαν (στα low της) έκανες μια νίκη και πέρασες γιατί δεν έχασες. Με ομάδες ριεκα και αουστρια αστείες σε σύγκριση με αυτές που παίζεις τώρα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Γιατί δεν με παίζετε ρε; 😂

 

Ξαναρωταω λοιπόν γιατί νομιζω τα έχετε κανει κουλουβάχατα στο μυαλό σας κάποιοι 

 

 

«Συζηταμε για ματς σαν το χθεσινο και ντερμπυ ή για ματς με ΟΦΗδες και Σέρρες; 
 

Γιατί αν συζηταμε για ντερμπυ και Ευρώπη έχεις ξαναλέω σουμα 12 ματς με 15 γκολ.

Λίγα;»

Not great not terrible 

Link to comment
Share on other sites

Έχει σε κονσέρβα το ματς και το χαζεύω λιγο.

Με πιο καθαρό μυαλο, στο α ημίχρονο που είδα ως τώρα  

-Στάνκοβιτς στο 16 με το κεφάλι βγαινει εκτός περιοχής όπως κάνουν ολοι οι τερματοφύλακες, φανταζομαι τι θα εκανε ο Αθανασιαδης στην θέση του, μπορεί να είχαμε 0-1 από το πουθενά 

-Μουκουντι κυριως αλλα και Βιντα απίστευτοι. Το ιδιο και ο Τσουμπερ. Σιμανσκι και Πινεδα πολύ καλοι.

-μόνες αρκετά σοβαρες παραφωνίες για μένα ο Μάνταλος που ήταν λιγος και ο Γκατσινοβιτς που ήταν  εντελως επιρρεπής  στα λάθη (περα από την κόκκινη που αντίκρισε στην συνεχεια).

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Man Of Faith said:

Not great not terrible 

Βάζουμε 1,25 γκολ / ματς με ομαδες που (η συντριπτική τους πλειοψηφία)  έχουν πολύ μεγαλύτερο μπατζετ και ειναι λιγο;  Και με τον βασικό σου φορ (που αλλάζει το παιχνίδι σου όταν παίζει συνηθως)  γενικά εκτός; 
 

Οκ ζητάμε πολλά νομιζω 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Α, ναι κι  αυτό ηθελα να γράψω. Πώς έβγαιναν (πάλι) ψηλά κι έκοβαν Μουκουντι και Βιντα.

Αυτο το πραγμα θελει και σοβαρό προπονητη κσι σοβαρους παικτες για να γίνει με τέτοιους αντιπαλους.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Βάζουμε 1,25 γκολ / ματς με ομαδες που (η συντριπτική τους πλειοψηφία)  έχουν πολύ μεγαλύτερο μπατζετ και ειναι λιγο;  Και με τον βασικό σου φορ (που αλλάζει το παιχνίδι σου όταν παίζει συνηθως)  γενικά εκτός; 
 

Οκ ζητάμε πολλά νομιζω 

Λίγο όχι αλλά όχι και αρκετό και με δεδομένο ότι κάνουμε ευκαιρίες για περισσότερα αλλά και ότι σε κάθε ματς θα το φαμε.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nikos said:

Βάζουμε 1,25 γκολ / ματς με ομαδες που (η συντριπτική τους πλειοψηφία)  έχουν πολύ μεγαλύτερο μπατζετ και ειναι λιγο;  Και με τον βασικό σου φορ (που αλλάζει το παιχνίδι σου όταν παίζει συνηθως)  γενικά εκτός; 
 

Οκ ζητάμε πολλά νομιζω 

1 γκολ στις 60 τελικες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Λίγο όχι αλλά όχι και αρκετό και με δεδομένο ότι κάνουμε ευκαιρίες για περισσότερα αλλά και ότι σε κάθε ματς θα το φαμε.

Ολο αυτό που λες είναι το ελάττωμά μας και το προτέρημά μας ταυτοχρονα και οκ είναι γνωστό.

 

Εγω απλα εστιάζω στο ότι δεν γίνεται να εντοπίζουμε το πρόβλημα συγκεκριμένα στα λίγα γκολ. Δλδ ομαδα που βαζει 3 στην Μπραιτον εκτός, 2 + 2 στην Διναμο,  2 στην Λεωφόρο, 2 στον σκουφο οκ δεν την βλέπω να έχει πρόβλημα στο γκολ οταν παίζει σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

1 γκολ στις 60 τελικες.

1 στις 1.000 τελικες τι σημασια εχει. Προφανως είναι χασογκοληδες τα έχουμε  πει από περυσι. 
 

Αν ήταν 1 στις 2 τελικες θα ήταν καλύτερα; Εγώ παντως λεω ότι δεν βαζεις λίγα γκολ στα σοβαρά ματς.

Link to comment
Share on other sites

Xαρακτηριστικο παράδειγμα το 2016-17 στην Πρεμιερ Λιγκ για το θέμα αποτελεσματικότητας και τη ρέντα
Η Τσελσι βγήκε πρωταθλήτρια με παρόμοιες επιδόσεις με την έκτη Μάντσεστερ Γιουναιτεντ, ενώ η κορυφαία Μάντσεστερ Σίτι έμεινε στην τρίτη θέση!

16-17__pl_scatter_plot.png

 

Πέρα από ικανότητα, η Τσελσι ειχε και ρέντα. Την επόμενη χρονιά αλλά και όχι μόνον, φάνηκε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δν μπορω να καταλαβω πως χασαμε χτες με τετοια μπαλαρα.

Συνεχιστε....

Ps.σκεφτομαι οτι ισως να φταιω εγω που δν προλαβα να απαντησω γιδια στο νικηστε του @MITSAKLAS

Link to comment
Share on other sites

3οι σε επιθετικές προσπάθειες στο Europa σύμφωνα με πίνακα της ΟΥΕΦΑ 

 

FE53FBB1-2C5D-4141-80E6-3E6274E03914.thumb.png.a8313d2fc7785c00d66ace594c19d2b1.png
 

ε, αν ήταν να βάζουμε και περισσότερα θα ήμασταν επιπεδο Λίβερπουλ ξερω ´γω.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

3οι σε επιθετικές προσπάθειες στο Europa σύμφωνα με πίνακα της ΟΥΕΦΑ 

 

FE53FBB1-2C5D-4141-80E6-3E6274E03914.thumb.png.a8313d2fc7785c00d66ace594c19d2b1.png
 

ε, αν ήταν να βάζουμε και περισσότερα θα ήμασταν επιπεδο Λίβερπουλ ξερω ´γω.

Βγαλτε απο τις υπολοιπες ομαδες το βασικο τους φορ κ θα καταλαβετε τι φταιει στην ΑΕΚ με τα γκολ

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bluesman said:

Μια εικόνα, χίλιες λέξεις!

 

εικόνα_2023-12-01_214605938.png

Μουκουντι χθες έχει κάνει παιχνιδαρα. Ανέβαινε στην σέντρα, μάρκαρε, έκλεβε και έδινε την πρώτη πάσα σωστά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το κλείνω από μεριάς μου με ένα σύντομο:

ή θα παίξεις τέτοιο ποδόσφαιρο ή θα το πας σε περισσότερη  σκοπιμότητα (χωρίς να είναι καθόλου βέβαιο ότι θα πας καλύτερα)

Αλλά και τέτοιο ποδόσφαιρο και «οκ τι μαλακες είμαστε που δεν νικάμε τις Μπράιτον και τις  Μαρσειγ» και μαλιστα με τον βασικό σεντερ φορ εκτός όπως λέει και ο @CHⓇIS, ε, ολα δικά μας τα θελουμε ξαφνικα εκεί που πριν 2 χρονια δεν βλεπόμασταν καν.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Κλείσαμε 24ωρο πλέον, υπεραναλυθηκαν τα πάντα. Είμαι πολύ ΟΚ με την ομάδα, ναι δεν μπαίνει μέσα τα χιλιοειπαμε αλλά είμαι γεμάτος θετικά συναισθήματα για την ομάδα, το τι και πως παίζει και πολύ αισιόδοξος για το προσεχές μέλλον.

Είμαι ο Σάκης και είμαι καλά.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×