Jump to content

Πανσερραϊκός - ΑΕΚΑΡΑ (15η αγ.): 21/12/23, 17:00


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

38 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Ζίνι
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
    • Ζίνι
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 minutes ago, Brom21 said:

Πιστευει κανεις οτι θα ενδιαφερθει ομαδα για τον Αθανασιαδη; Σοβαρα τωρα;

Εδώ βρίσκει συμβόλαια ο Καριους, ο ήρωας του Μπερναμπέου δε θα βρει;

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, το ξαναειπαμε , ακόμα πιο δύσκολο από το να πάρεις το πρωτάθλημα είναι το να παραμείνεις στην κορυφή. Αδειάζεις, πρέπει να φέρεις παίχτες , να δημιουργήσεις και να διατηρήσεις φιλοδοξίες, ενέργεια κίνητρο κλπ. Που είναι και θέμα χαρακτήρα . Εδώ νομίζω φαίνεται η έλλειψη μας στο τελευταίο ως προς το υπάρχον ρόστερ. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδία υγεία δεν θα κάτσουμε να σκάσουμε κιόλας, μπορει να διορθωθούν τα πράγματα άμεσα μπορεί και οχι, τι να κάνουμε ΑΕΚ είμαστε.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Παιδία υγεία δεν θα κάτσουμε να σκάσουμε κιόλας, μπορει να διορθωθούν τα πράγματα άμεσα μπορεί και οχι, τι να κάνουμε ΑΕΚ είμαστε.

Εμείς ΑΕΚ είμαστε αυτό το μουνοπανο θα συνεχίσει να πληρώνεται από την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρέσει η ευκολή δικαιολογια. ναι υπάρχουν ατομικες ευθυνες σε παικτες αλλα απο οτι φαινεται η επιλογη να δωσουμε βαρος στην ευρωπη στοιχησε.

Ο Αλμευδα σαφως εχει το μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης γιατι ηξερε πολυ καλα τι παικτες ειχε το καλοκαιρι. Τι να κανουμε.
 

Εν τελει αυτη τη στιγμη τοσα μπορει η ομαδα, οι παικτες ο προπονητης.

Link to comment
Share on other sites

Στα σοβαρα τωρα αυτος δεν μπορει να συνεχισει να ειναι παικτης της ΑΕΚ , εχουν φυγει για λιγοτερα αλλοι. Μου θυμιζει Ανεστη στις γκαφες παντως 

Link to comment
Share on other sites

Και στη τελικη γιατι κλαις ρε Αθανασιαδη; 

Αφου ο Θεος σου εστειλε τις δυσκολιες επειδη εισαι δυνατος.

Να χαρεις γιατι σε διαλεξε και σε εχει για δυνατο λοιπον.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ο πραγματικος αθλος, ειναι πως περυσι πηραμε πρωταθλημα χωρις να ενδιαφερθει κανεις για τον Αθανασιαδη.

Πραγματικα αθλος. Μιλαμε για τερμα επιπεδου μεσαιας ομαδας Β εθνικης.

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες εγω φιλικα λεω οτι προφανως το παιδι εχει θεματα. Αφήστε το μην έχουμε κανενα extreme γεγονος. Η ομαδα πιστευω θα βρει τη λυση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα ειναι κακη μεεξαιρεσεις φετος. Το βλακαστο τερμα ναμην τον βαζει αφου μας κρεμαει, δεν θα του πει κανεις τιποτα αν βαλει πιτσιρικα. 

Σχεδον ολοι οι παικτες μας ειτε ειναι σε κακη κατασταση ειτε εκτος. 

Του αλμευδα δεν του βγαινει τιποτα κ μαλλοναυτο  γινεται γιατι ειναι ολοι κλασμενοι κ δεν μπορουν να βγαλουν τοπλανο του. Να βρει λυση , υπαρχει χρονος ναγυρισει η φαση ή να αλλαζουμε χριστουγεννα κ καλοκαιρι 25 παικτες

Link to comment
Share on other sites

Κριμα που φαγαμε το γκολ, επρεπε να δωσει πεναλτι κ κοκκινη εκει που τον τραβαει, αφου εχει χασει τη μπαλα, να αναγκαστουμε μερικες αγωνιστικες να δοκιμασουμε κανα συστημα χωρις τερμα

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, flavius said:

Μαγκες εγω φιλικα λεω οτι προφανως το παιδι εχει θεματα. Αφήστε το μην έχουμε κανενα extreme γεγονος. Η ομαδα πιστευω θα βρει τη λυση.

Αν έχει θέματα να πάει σε ψυχολόγο και να ζητήσει να απέχει. Δεν θα αποκτήσουμε εμείς θέματα για ένα τύπο ο οποίος ήταν κωλόφαρδος στην ζωή του. Τα λεφτά που παίρνει σε ένα χρόνο εγώ πρέπει να τα δουλεψω 20 χρόνια να τα πάρω. Σιγά μην κλάψω κιόλας για τον άχρηστο

Link to comment
Share on other sites

Αν ήσουν σοβαρός οργανισμός ο παίκτης όχι θα έπρεπε να γυρίσει με τα πόδια πίσω, ούτε ποδόσφαιρο δε θα έπρεπε να ξαναπαίξει από το βάρος που θα του φορτωνες.

Αλλά είσαι ο οργανισμός που έκανε παραπονούμενο τον Μπακακη και αδικημένο... το Μάριο, τον Οικονόμου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, flavius said:

Μαγκες εγω φιλικα λεω οτι προφανως το παιδι εχει θεματα. Αφήστε το μην έχουμε κανενα extreme γεγονος. Η ομαδα πιστευω θα βρει τη λυση.

Πραγματικά δεν με απασχολεί καθόλου η ψυχική του υγεία όπως και αυτόν δεν τον ενδιαφέρει η δική μου. Η διαφορά ειναι ότι αυτός παίρνει 300 χιλιάρικα και εγώ σκάω 1300 ευρώ τον χρόνο 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

Και στη τελικη γιατι κλαις ρε Αθανασιαδη; 

Αφου ο Θεος σου εστειλε τις δυσκολιες επειδη εισαι δυνατος.

Να χαρεις γιατι σε διαλεξε και σε εχει για δυνατο λοιπον.

Έβαλε τα κλάματα η ψυχουλαμ?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβέστατο το νέο ρολόι που με πήρε η κυρά .

Γιωργαρε. Πριν δύο λεπτά σταμάτησα να σε βρίζω .

Θα γράψω απλά ότι τελείωσε το ποδόσφαιρο για σένα πλέων .

Έζησες νταμπλ .

Έζησες Ρεάλ Μαδρίτης .

Φτάνει παλικάρι μου .

Πάνε με τον Τζόρβα στις ελιές που θέλει και χέρια .

Φτάνει δεν αντέχουμε άλλο φτάνει.

IMG_20231221_191532.jpg

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, theo said:

Η ομαδα ειναι κακη μεεξαιρεσεις φετος. Το βλακαστο τερμα ναμην τον βαζει αφου μας κρεμαει, δεν θα του πει κανεις τιποτα αν βαλει πιτσιρικα. 

Σχεδον ολοι οι παικτες μας ειτε ειναι σε κακη κατασταση ειτε εκτος. 

Του αλμευδα δεν του βγαινει τιποτα κ μαλλοναυτο  γινεται γιατι ειναι ολοι κλασμενοι κ δεν μπορουν να βγαλουν τοπλανο του. Να βρει λυση , υπαρχει χρονος ναγυρισει η φαση ή να αλλαζουμε χριστουγεννα κ καλοκαιρι 25 παικτες

Αυτό το ρόστερ και πρωτάθλημα να πάρει είναι τελειωμένο.

Δε θέλει πολύ να καταλάβει κάποιος ότι αν δεν παρθούν γενναίες αποφάσεις το καλοκαίρι του χρόνου η σεζόν θα είναι εφιαλτική.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GiorgosR21 said:

Αν έχει θέματδα να πάει σε ψυχολόγο και να ζητήσει να απέχει. Δεν θα αποκτήσουμε εμείς θέματα για ένα τύπο ο οποίος ήταν κωλόφαρδος στην ζωή του. Τα λεφτά που παίρνει σε ένα δχρόνο ε εδσδδφ γώ πρέπει να τα δουλεψω 20 χρόνια να τα πάρω. Σιγά μην κλάψω κιόλας για τον άχρηστο

Ναι. Απλα δε θα λυθει τιποτα με το να το κανουμς χειροτερο

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DimiKVA said:

Ακριβέστατο το νέο ρολόι που με πήρε η κυρά .

Γιωργαρε. Πριν δύο λεπτά σταμάτησα να σε βρίζω .

Θα γράψω απλά ότι τελείωσε το ποδόσφαιρο για σένα πλέων .

Έζησες νταμπλ .

Έζησες Ρεάλ Μαδρίτης .

Φτάνει παλικάρι μου .

Πάνε με τον Τζόρβα στις ελιές που θέλει και χέρια .

Φτάνει δεν αντέχουμε άλλο φτάνει.

IMG_20231221_191532.jpg

Rookie numbers 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Αυτό το ρόστερ και πρωτάθλημα να πάρει είναι τελειωμένο.

Δε θέλει πολύ να καταλάβει κάποιος ότι αν δεν παρθούν γενναίες αποφάσεις το καλοκαίρι του χρόνου η σεζόν θα είναι εφιαλτική.

Ρε φιλε δεν μπορω να βγαλω αχρηστο ενα ροστερ ολοκληρο, θεωρω οτι οι αλλοι εχουν πολυ χειροτερους παιχτες. Ειναι κλασμενοι ολοι. 

Εξτραδακια ηθελες και δεν πηρες. Αντ αυτου εχεις γινει νοσοκομειο

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Epitaph21 said:

Η άμυνα είναι τραγική. Με τέτοια αμυντική λειτουργία δεν μπορείς να ελπίζεις σε τίποτα. Οι αλλαγές και το ποιος ξεκινάει είναι το 0.01% της δουλειάς ενός προπονητή. Ασήμαντο πραγματικά. Το σοβαρό είναι η εικόνα που δείχνεις στην αμυντική σου λειτουργία και φυσικά είναι ευθύνη Αλμέιδα. Ούτε με Χνιντ Νεντελσιαρου δεν είχε γίνει αυτό που έγινε σήμερα.

Αφου παιζει πολυ ψηλά.... Φέτος παιζει πιο ψηλά από περυσι οποτεενουν πιο πολλα κενά πισω ... Επίσης ο αραουχο μαρκαρε. Ο τσουπερ όχι. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thodoris19 said:

Rookie numbers 

Εκανα περιπου ενα λεπτο και εγω και ο φιλος που βλεπαμε το ματς να καταλαβουμε τι ειδαμε και δε προλαβα να πιασω τα στανταρ.

Κοιτουσαμε σαν μαλακες πριν αρχισουμε τα καντηλια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και έφαγα μπαν σε ινστα και facebook απο την ΠΑΕ , με σχολια παρα πολυ ηπια για αυτο που εγινε. Καλά πηγε αυτο

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×