Jump to content

Πανσερραϊκός - ΑΕΚΑΡΑ (15η αγ.): 21/12/23, 17:00


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

38 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Ζίνι
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
    • Ζίνι
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Agent HAF said:

Αν σας φταίξει και σήμερα ο Αλμέιδα που δεν κλείδωσε, δεν έκλασε, δεν έκανε ότι θέλετε να μου το πείτε.

Αν έχεις διοίκηση κόβεις το συμβόλαιο του Αθανασιάδη τώρα αμέσως. 

Παίκτες κλασμενοι παρακαλούσαν να λήξει το ματς. 

Έχουμε ζήσει την ξεφτίλα της ζωή μας ΚΑΙ απόψε 

Απόψε δεν φταίει ο Αλμειδα για τους χαμένους βαθμούς.Δεν πατάει καλά η ομάδα δεν πείθει αλλά για το αποτέλεσμα δεν μου φταίει ο Αλμειδα και το λέω σοβαρά αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κόψτε του την ΑΕΚ χθες. Είναι επικίνδυνκς να στείλει κόσμο στα εφημερεύοντα.

Δεν γίνεται να χάνεις βαθμούς μονίμως από τους τερματοφύλακες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Καμια ευθυνη Μανταλου αποψε. ας επιανε ο βλακας την μπαλα 

Απολύτως καμία για το σημερινό έγκλημα 

Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι να παιζουμε χωρις υερμα καλυτερα να βαλει εναν αμυντικο ακομα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βγάλαμε λεφτά σήμερα με το οβερ 1.5 του Πανσερραικου. Το πράγμα φώναζε από κάποια στιγμή και μετά, η κόκκινη δεν άλλαξε τίποτα. Αν ξενερωσαν τα γατάκια που έχουμε επειδή αποκλειστηκαμε από την Ευρώπη, ας πρόσεχαν και να τα πάνε καλύτερα του χρόνου. 

Αν ο Αθανασιάδης είναι για διακοπή συμβολαίου, ο Ελιασον τι είναι σήμερα; Τι έκανε μόνος μπροστά στον τερματοφυλακα; Πάσα; Τέτοια χεσμενη ενέργεια έχω να δω από το Μανου.

Δεν μπορούν τα παλικάρια. Αλλά δε μπορεί κι ο Ματίας να κάνει πράξη τη μείωση μέσου όρου ηλικίας της ομάδας. Ή θα το βρεις Ματιας μου ή σύντομα θα αρχίσει η γιουχα από τους πελάτες. Το νου σου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Βγάλαμε λεφτά σήμερα με το οβερ 1.5 του Πανσερραικου. Το πράγμα φώναζε από κάποια στιγμή και μετά, η κόκκινη δεν άλλαξε τίποτα. Αν ξενερωσαν τα γατάκια που έχουμε επειδή αποκλειστηκαμε από την Ευρώπη, ας πρόσεχαν και να τα πάνε καλύτερα του χρόνου. 

Αν ο Αθανασιάδης είναι για διακοπή συμβολαίου, ο Ελιασον τι είναι σήμερα; Τι έκανε μόνος μπροστά στον τερματοφυλακα; Πάσα; Τέτοια χεσμενη ενέργεια έχω να δω από το Μανου.

Δεν μπορούν τα παλικάρια. Αλλά δε μπορεί κι ο Ματίας να κάνει πράξη τη μείωση μέσου όρου ηλικίας της ομάδας. Ή θα το βρεις Ματιας μου ή σύντομα θα αρχίσει η γιουχα από τους πελάτες. Το νου σου.

εγω επαιξα απαλο 1Χ, 3.60 αποδοση. Εβαζες ενα σπιτι εβγαζες 3 και σου εμεναν και ψιλα

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης και στο πρώτο ημίχρονο σε μια μαλακια του Αθανασιάδη, ο Χατζισαφι του κατέβασε κάτι καντηλια για όποιον είδε. Γενικά δεν πρέπει να τον έχουν σε εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Οι οικογένειες προστατεύουν τα αδύναμα μέλη τους. Η ΑΕΚ οφείλει να τα στείλει στον διάολο χθες γιατί έχουμε πληρώσει και κάτι πανάκριβα διάρκειας. Μουνοπανο Αθανασιάδη μην τολμήσεις να ξαναφορέσεις τη φανέλα της ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δεν γίνεται να χάνεις τόσα άχαστα. Έλεος με τη μαλακία.

Αυτό το ρόστερ από τη μέση και μπροστά έπρεπε να γαμούσε ό,τι κινιόταν κι ανέπνεε. Κι ο ένας δεν μπορεί κι ο άλλος πονάει ο κώλος του.

Κι έρχεται ο μαλάκας ο τερματζής και σου το κλείνει το σπίτι για τις γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vamos bien said:

Ένα ποδοσφαιρικό σκουπίδι στη σημαντικότερη , στην πιο κρίσιμη θέση της 11άδας της ΑΕΚ! Τεράστιες ευθύνες Αλμέιδα που επέτρεψε να συμβεί αυτό φέτος.. 

Κρίμα γιατί με όλα αυτά θα περάσει απαρατήρητο το έτερο σκουπίδι , ο Σιδηρόπουλος. ΞΥΠΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ μας έχουν πετσοκόψει φέτος κι εσύ πετάς χαρταετό .,.

3-4 μεταγραφές άμεσα, ΤΩΡΑ αλλιώς τετέλεσται 

Εδώ έγινε πεναλταρα στο Αγρίνιο στον Βιντα και δεν ψελλισαν ούτε λέξη για το αποψινό θα πουνε;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Επίσης και στο πρώτο ημίχρονο σε μια μαλακια του Αθανασιάδη, ο Χατζισαφι του κατέβασε κάτι καντηλια για όποιον είδε. Γενικά δεν πρέπει να τον έχουν σε εκτίμηση.

όταν ιδρώνεις και τρεχεις , και εχεις το χωνι πισω, προφανως δεν τον εχει κανεις σε εκτιμηση. Ειδικα μετα το σημερινο, δεν ξερω πως θα ειναι μεσα τα αποδυτηρια

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ξενερωμα το βλεπω και απο τον αλμευδα (αυτη η περιφημη δηλωση μετα τον αποκλεισμο απο την αντβερπ) και όχι μονο απο τους παιχτες.  Λεω οτι οποιος εχει ξενερωσει μπορει να παει στην ευχη του Θεου αν δεν θελει να ξαναβρει τον εαυτο του.

@mporat ενας λογος για το ξενερωμα των παιχτων μπορει να εινα και αυτός σε σχεση με τον αθανασιαδη

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά οκ τεράστιος κλοουν ο Αθανασιαδης κ ο βασικός υπεύθυνος, αλλά εύκολα το έτρωγες κ στο δοκάρι πριν. Η νοοτροπία της ομάδας είναι φοβική πλέον. Ποιος φταίει που σε απειλούσαν με 10 παίκτες τα κατσίκια των Σερρών; Ποιο γαμημενο κέντρο υπήρχε; Ποιος πίεζε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, flavius said:

Εγω το ξενερωμα το βλεπω και απο τον αλμευδα (αυτη η περιφημη δηλωση μετα τον αποκλεισμο απο την αντβερπ) και όχι μονο απο τους παιχτες.  Λεω οτι οποιος εχει ξενερωσει μπορει να παει στην ευχη του Θεου αν δεν θελει να ξαναβρει τον εαυτο του.

@mporat ενας λογος για το ξενερωμα των παιχτων μπορει να εινα και αυτός σε σχεση με τον αθανασιαδη

 

Γενικά ήταν περίεργες οι δηλωσεις του μετά την Αντβέρπ αλλά δε νομίζω πως τότε ήταν αυτό. Πιο πολύ σαν κουτάβι που ζητιανευε χάδια μου φάνηκε 

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται μια πειστικη νικη σε ντερμπι μπας και συνέλθουμε.Φαινεται οτι η ομαδα δεν εχει ψυχολογία οταν φοβασαι ματς με τον αντιπαλο με 10 παίκτες.Εχουμε μπει σε ένα σπιράλ αμφισβήτησης πρώτα από εμάς.Γι αυτό ήταν σημαντική μια νίκη στην Ευρώπη έστω και με μισό μηδεν αλλά εμεις θέλαμε να είμαστε η Μπαρτσελονα η Λίβερπουλ και η Σίτι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Γενικά ήταν περίεργες οι δηλωσεις του μετά την Αντβέρπ αλλά δε νομίζω πως τότε ήταν αυτό. Πιο πολύ σαν κουτάβι που ζητιανευε χάδια μου φάνηκε 

Μπορει αλλα δεν ειναι χθεσινος. ειναι απο τους λιγους ανθρωπους στο ποδοσφαιρο που νιωθουν, συν οτι ως παικτης ηταν αλητηριος, Για μενα ειναι ξεκαθαρο οτι ξενερωσει και καλο θα ηταν να κανει και αυτος το break του τωρα να ψαξει λιγο τον εαυτο του.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mporat said:

 

Αν ο Αθανασιάδης είναι για διακοπή συμβολαίου, ο Ελιασον τι είναι σήμερα; Τι έκανε μόνος μπροστά στον τερματοφυλακα; Πάσα; Τέτοια χεσμενη ενέργεια έχω να δω από το Μανου.

 

Βερντε φίλε Βερντε 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, flavius said:

Μπορει αλλα δεν ειναι χθεσινος. ειναι απο τους λιγους ανθρωπους στο ποδοσφαιρο που νιωθουν, συν οτι ως παικτης ηταν αλητηριος, Για μενα ειναι ξεκαθαρο οτι ξενερωσει και καλο θα ηταν να κανει και αυτος το break του τωρα να ψαξει λιγο τον εαυτο του.

 

Μωρέ Αννούλα είναι, αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση. Δεν συμμερίζομαι την γνώμη σου, εν τούτοις αν όντως είναι στην ΑΕΚ και ξενέρωσε, πούλο 

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία 2 ματς με ενόχλησαν πολύ περισσότερο από όλες τις αλλες γκελες. Είναι αδιανόητο να κάνεις το δύσκολο να βάλεις γκολ στη κλειστή άμυνα και να μη μπορείς να κάνεις το εύκολο. Είδα και ένα σχόλιο στο Ένωση για τον ισολογισμό που είναι πολύ πιο τρομακτικό από τα αποτελέσματα θα ανοίξω τοπικιο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πω κάτι που δεν γράφτηκε αλλά θεωρώ είναι η αρχή του κακού. Γιαννάκη α γαμησου με τα στημένα σου μαλακα. Πέναλτι στο Βιντα προχτές, κλωτσιά στη μάπα στο Γκαρσία σήμερα. Στην ΑΕΚ τι σε έχουμε να κάνεις να στήνεις εναντίον μας? Έχεις καταντήσει αηδία αχρηστε

Link to comment
Share on other sites

Αλαζονική η ομάδα κατ εμέ, παίρνουμε προβάδισμα και μετά παθητική και χαλαρή. Ξυπνάτε 

Link to comment
Share on other sites

επειδη ακουγεται πολυ αυτο σχετικα με αλαζονεια. στην πραγματικοτητα ειναι μια ακομα δικαιολογια για να πει καποιος "ε οταν θα σταματησουν να ειναι αλαζονες θα τους γ@@μησουμε"

Κατα τη γνωμη μου και με βαση ο,τι βλεπω, δεν υπαρχει αλαζονεια. υπαρχει ανυμπορια. οι παιχτες απλα δεν μπορουν. τους λογους δεν τους ξερω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, flavius said:

επειδη ακουγεται πολυ αυτο σχετικα με αλαζονεια. στην πραγματικοτητα ειναι μια ακομα δικαιολογια για να πει καποιος "ε οταν θα σταματησουν να ειναι αλαζονες θα τους γ@@μησουμε"

Κατα τη γνωμη μου και με βαση ο,τι βλεπω, δεν υπαρχει αλαζονεια. υπαρχει ανυμπορια. οι παιχτες απλα δεν μπορουν. τους λογους δεν τους ξερω.

Θα συμφωνουσα αν οι ιδιοι αυτοι παικτες δεν σου εδειχναν οτι μπορον περυσι, 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×