Jump to content

Παίκτες που θα θέλατε να αποκτήσει η ΑΕΚ


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, AlexKR21 said:

Μετριοτητα

Αν έρθει, θα έρθει για να δώσει βάθος, όχι για βασικός. Από εκεί και πέρα, για τερματοφύλακα, αυτά παθαίνει όποιος έχει συμφωνήσει το καλοκαίρι με το Ματέος και τελικά δεν ενεργοποιεί τη συμφωνία για άγνωστους λόγους...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Αν έρθει, θα έρθει για να δώσει βάθος, όχι για βασικός. Από εκεί και πέρα, για τερματοφύλακα, αυτά παθαίνει όποιος έχει συμφωνήσει το καλοκαίρι με το Ματέος και τελικά δεν ενεργοποιεί τη συμφωνία για άγνωστους λόγους...

Της Μπράγκα λες;

Μπορώ να φανταστώ έναν απλό λόγο:

Δεν βρήκε ομάδα ο Στάνκοβιτς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κανέναν εκτός ΑΕΚ, φέρτε μας παιχτουρες να κάνουν τριγωνακια, να τριπλάρουν σε τηλεφωνικό θάλαμο, να μας κάνουν να φουντωνουμε χασίσια και να τους καμαρώνουμε τραγουδώντας με γυαλί ηλίου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Της Μπράγκα λες;

Μπορώ να φανταστώ έναν απλό λόγο:

Δεν βρήκε ομάδα ο Στάνκοβιτς

Μάλλον, αν και όταν τον πλησίασαν ο Στάνκοβιτς είχε πει ότι δε φεύγει...Άντε βγάλε άκρη...Τσάμπα ταλαιπωριότανε κι ο Άλβες...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 1989 generation said:

Μάλλον, αν και όταν τον πλησίασαν ο Στάνκοβιτς είχε πει ότι δε φεύγει...Άντε βγάλε άκρη...Τσάμπα ταλαιπωριότανε κι ο Άλβες...

Ο,τι έγινε έγινε παντως…Για τώρα έχουμε κάποια πληροφορία;  Πχ αυτοί που γραφεις; Ή απλά τους γραφεις ως «πρόταση» δικη σου; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Μάλλον, αν και όταν τον πλησίασαν ο Στάνκοβιτς είχε πει ότι δε φεύγει...Άντε βγάλε άκρη...Τσάμπα ταλαιπωριότανε κι ο Άλβες...

Ο Στάνκοβιτς παίρνει 650 χιλιάρικα, ο Ματέους θα παιρνε τουλάχιστον άλλα τόσα, δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι το πλάνο του Μελισσανίδη ήταν να δίνει τόσα λεφτά για τους 2 τερματοφύλακες

Οπότε η λογική λέει ότι ο Ματέους προορίζονταν για αντικαταστάτης του Αυστριακού. Μπορεί να πίστευαν ότι θα σκαγε πρόταση για τον Στάνκοβιτς και θα τον πείθανε να φύγει, τι να πω.

Οσον αφορά τον Φαμπιάνο, οκ φέρε κάποιον ως συμπλήρωμα αλλα γιατί το συμπλήρωμα να μην έχει προοπτική και να είναι ένας Βραζιλιάνος 32 στα 33 με θητεία σε μεσαίες τουρκικές και πορτογαλικές ομάδες;

Δεν μ' αρέσουν εμένα τέτοιες μεταγραφές

 

Link to comment
Share on other sites

Τον χασαμε μεσα απο τα χερια μας

Ο Ούγκο Γιορίς αποχωρεί απ’ την Τότεναμ μετά από 11,5 χρόνια και πάει στο Λος Άντζελες
 Αρε Κονε λιγο πιο γρηγορος να ησουν 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Ο,τι έγινε έγινε παντως…Για τώρα έχουμε κάποια πληροφορία;  Πχ αυτοί που γραφεις; Ή απλά τους γραφεις ως «πρόταση» δικη σου; 

Ο Φαμπιάνο είναι πολύ κοντά να κλείσει. Για τον Κλέιμαν το είχαν σκεφτεί παλιότερα και μου είπαν πως κάποιος ξανάριξε το όνομα, δεν ξέρω περισσότερα, αλλά δε νομίζω να πάρουν και τέρμα τελικά.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχε γραφτει και πριν κανα μηνα απο Μιχο νομιζω οτι η ΑΕΚ θα κανει τραμπα 2 παιχτες με τον σκωληξ το Γεναρη.

Καλα, ειχαμε κλεισμενο τον παιχταρα Ματεους και τελικα οχι; Παμε καλα;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Τον χασαμε μεσα απο τα χερια μας

Ο Ούγκο Γιορίς αποχωρεί απ’ την Τότεναμ μετά από 11,5 χρόνια και πάει στο Λος Άντζελες
 Αρε Κονε λιγο πιο γρηγορος να ησουν 

Γνωμη μου, ο Γιορις τα τελευταια 2-3 χρονια ειναι ενα κραμα Αθανασιαδη και Ανεστη. Μακρια.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 1989 generation said:

Ο Φαμπιάνο είναι πολύ κοντά να κλείσει. Για τον Κλέιμαν το είχαν σκεφτεί παλιότερα και μου είπαν πως κάποιος ξανάριξε το όνομα, δεν ξέρω περισσότερα, αλλά δε νομίζω να πάρουν και τέρμα τελικά.

Ότι πηραν πάντως τον Ροουζ πάλι αυτοί κάτι λέει. Πάντως και εγώ δεν είμαι υπέρ τέτοιων μεταγραφών. Καλύτερα κάποιος νεότερος από το εξωτερικό. Στον Φαμπιανο θα κανεις ένα διετές συμβόλαιο και μαζί με Καλενς - Μητογλου θα έχεις τρεις παίχτες τριτοτεταρτους μετά το καλοκαίρι αν μείνει και ο Καλενς. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thodoris19 said:

Γνωμη μου, ο Γιορις τα τελευταια 2-3 χρονια ειναι ενα κραμα Αθανασιαδη και Ανεστη. Μακρια.

Τον πηραν στο L.A  οποτε εισαι ηρεμος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Ειχε γραφτει και πριν κανα μηνα απο Μιχο νομιζω οτι η ΑΕΚ θα κανει τραμπα 2 παιχτες με τον σκωληξ το Γεναρη.

Καλα, ειχαμε κλεισμενο τον παιχταρα Ματεους και τελικα οχι; Παμε καλα;

Άμα θέλουν τράμπα ψήνω Φαν Φεερτ για Μορον. Αν και για κανένα Παναγιδη το βλέπω και να γυρνάει ο Χρυσοπουλος πίσω να πάρει παιχνίδια

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brom21 said:

Ειχε γραφτει και πριν κανα μηνα απο Μιχο νομιζω οτι η ΑΕΚ θα κανει τραμπα 2 παιχτες με τον σκωληξ το Γεναρη.

Καλα, ειχαμε κλεισμενο τον παιχταρα Ματεους και τελικα οχι; Παμε καλα;

Ναι, το είχε χειριστεί πολύ καλά και αθόρυβα ο ΆΛβες αλλά...

2 minutes ago, Skepastos said:

Ότι πηραν πάντως τον Ροουζ πάλι αυτοί κάτι λέει. Πάντως και εγώ δεν είμαι υπέρ τέτοιων μεταγραφών. Καλύτερα κάποιος νεότερος από το εξωτερικό. Στον Φαμπιανο θα κανεις ένα διετές συμβόλαιο και μαζί με Καλενς - Μητογλου θα έχεις τρεις παίχτες τριτοτεταρτους μετά το καλοκαίρι αν μείνει και ο Καλενς. 

Δε θα πόνταρα πολλά σε παραμονή Κάλενς τη νέα χρονιά. Πρέπει να δείξει πολύ καλύτερη εικόνα στο δεύτερο γύρο και κυρίως να βγάλει και κάνα ολόκληρο 90λεπτο....

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Skepastos said:

Άμα θέλουν τράμπα ψήνω Φαν Φεερτ για Μορον. 

Μορον δεν νομίζω να μπορεί να κάνει αυτά που θέλει ο Αλμειδα. Πιο πολύ στυλ Φαν Βερτ είναι 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, fanch21 said:

Μορον δεν νομίζω να μπορεί να κάνει αυτά που θέλει ο Αλμειδα. Πιο πολύ στυλ Φαν Βερτ είναι 

Με το βαζελο που τον είδα μια χαρά παιχνίδι έκανε έξω από το κουτί. Τι να πω 

Link to comment
Share on other sites

Άμα είχαμε κλείσει την τερματάρα Ματέους και δεν το προχωρήσαμε για οποιονδήποτε λόγο τι να πω μας αξίζει Αθανασιάδης μέχρι τα γεράματα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AlexKR21 said:

@Geologosεξήγησε σε παρακαλώ πολύ στους κυρίους γιατί δεν έχει λογική να αντικαταστήσουμε τον Αθανασιάδη με Κλέιμαν ή Κουέστα....

Μεταγραφή εξαμήνου είναι ο κλειμαν ή ο κουέστα, οποτε δεν θα πω τα κλασικα για λίστες.  Επισης θα τολμησω να πω ότι ειναι το ιδιο κλόουν με τον δικο μας απλα οι κλοουνιές τους δεν ειναι προσφατες και επίσης δεν μας έχουν πειραξει, ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

Κουέστα= κλόουν 

Κλέϊμαν τέρμα για μικρές ομάδες.

Το ότι είναι ελαφρώς καλύτεροι από τον αρχικλόουν δε μου λέει κάτι , πιθανώς να είναι καλύτερος κι ο γιός μου από αυτόν, κι ας έχει ύψος 0,85 cm.

Με λίγα λόγια οχι ,φέρτε πίσω Ούγκο Αλμέιδα καλύτερα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Αφού ανοίξατε αυτό το thread είμαι ο μόνος που με τα κουσουρια του θα πήγαινα στην Κροατία να γυρίσω τον Λιβάγια;;

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Agent HAF said:

Αφού ανοίξατε αυτό το thread είμαι ο μόνος που με τα κουσουρια του θα πήγαινα στην Κροατία να γυρίσω τον Λιβάγια;;

+1

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×