Jump to content

Παίκτες που θα θέλατε να αποκτήσει η ΑΕΚ


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Agent HAF said:

Αφού ανοίξατε αυτό το thread είμαι ο μόνος που με τα κουσουρια του θα πήγαινα στην Κροατία να γυρίσω τον Λιβάγια;;

Πόνσε κορυφη και πίσω του Πισαρο Μανταλος Λιβαγια, come on come on

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Agent HAF said:

Αφού ανοίξατε αυτό το thread είμαι ο μόνος που με τα κουσουρια του θα πήγαινα στην Κροατία να γυρίσω τον Λιβάγια;;

Mακρια από τον ασόβαρο ημιχοντρο. Ο πιο αντι-Αλμείδα παίχτης.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καθαρή εικόνα απο τον συγκεκριμένο, αλλά Πολωνό μανατζερ έχουμε.. στην ομάδα του Γιαννούλη παίζει.. εχει και διεθνείς συμμετοχές.. μένει και ελεύθερος το καλοκαίρι..

Τι σκατά κάνετε τόσους μήνες???  https://www.transfermarkt.com/przemyslaw-placheta/profil/spieler/383109

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με βαση την ουγγρικη σημαια που ανεβασε ο δασκαλος, καποια παιχτακια απο ουγγρικο πρωταθλημα (δηλαδη Φερενσβαρος) που εψαξα:

https://www.transfermarkt.com/cristian-ramirez/profil/spieler/189485 (αριστερ μπακ)

https://www.transfermarkt.com/marquinhos/leistungsdaten/spieler/516722 (αριστερο εξτρεμ)

https://www.transfermarkt.com/kristoffer-zachariassen/profil/spieler/261020 (8αρο-Δεκαρο-εξτρεμ με ιδιο μανατζερ με Ελιασον)

και ο κυριος https://www.transfermarkt.com/samy-mmaee/profil/spieler/331840 που ειχε ακουστει και το καλοκαιρι δυνατα.

Link to comment
Share on other sites

η ουγγρικη σημαια ηταν για να στηριξει τον @SpiRos οχι για παιχτη

εγω πεθαινω να ξαναδω κατω απο τα δοκαρια ΑΝΕΣΤΑΡΟ (αν και πηγε στην ΑΕΛ στην κυπρο) μετα απο Αθανασιαδη θα μου φαινεται τερ στεγκεν 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

η ουγγρικη σημαια ηταν για να στηριξει τον @SpiRos οχι για παιχτη

εγω πεθαινω να ξαναδω κατω απο τα δοκαρια ΑΝΕΣΤΑΡΟ (αν και πηγε στην ΑΕΛ στην κυπρο) μετα απο Αθανασιαδη θα μου φαινεται τερ στεγκεν 

Ηδη αναπολω Τσιτωντα προσωπικα που τουλαχιστον ενιωθε και λιγο.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, amd said:

εγω πεθαινω να ξαναδω κατω απο τα δοκαρια ΑΝΕΣΤΑΡΟ (αν και πηγε στην ΑΕΛ στην κυπρο) μετα απο Αθανασιαδη θα μου φαινεται τερ στεγκεν 

Το αυτογκολ του Ανέστη με τον Ατρομητο είναι alltime hightlight, πολύ δύσκολα επαναλαμβάνει κάποιος τέτοιο αβερελίσιο κατόρθωμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Brom21 said:

Ηδη αναπολω Τσιτωντα προσωπικα που τουλαχιστον ενιωθε και λιγο.

ΟΧΙ!

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να πιστεψω οτι πηγε στο προπονητικο ο Ματιας πρωτη μερα, ειδε τον Στανκοβιτς και τον Αθανασιαδη και ειπε μεσα του "αυτος ο Αθανασιαδης θα παιζει τερμα." Νομιζω απο την διοικηση επιβληθηκε γιατι με το ζορι θα ειχε 1 Ελληνα η 11αδα αλλιως. Απο περσι φαινοταν ανεπαρκης ο παικτης, απλα περσι η ομαδα στην Ελλαδα ηταν οδοστρωτηρας και δεν ειχε φανει το προβλημα.

Επισης δεν μπορω να πιστεψω οτι δεν υπαρχει ενας τερματοφυλακας των 400-500κ που θα δει σαν μεγαλη προκληση την ΑΕΚ/πρωταθλητισμο αν δεν μας κανει ο Τσιτσαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά να έχουμε, με Υγεία και (εφήμερες και μη) χαρές! 
 

Για να πω και ‘γώ την μαπακια μου, παρακολουθώντας προσεκτικά τις δηλώσεις του Πελαδο, (και με μετάφραση και από την σύζυγο) μου έμεινε η εντύπωση ότι τα «έχει» μαζί μας, και κυριολεκτώ, αλλιώς οι εκφράσεις του δεν βγάζουν νόημα. Πιθανολογώ λόγω της κριτικής, των αντιδράσεων για κάποιους παίκτες, ή κάτι άλλο. Επίσης μου φαινεται ότι πιστεύει πολύ στον πηλιο και δεν τον βάζει απλά επειδή λείπουν οι Ιρανοί αλλά το είχε στο πλάνο. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gxAEK said:

Καλή Χρονιά να έχουμε, με Υγεία και (εφήμερες και μη) χαρές! 
 

Για να πω και ‘γώ την μαπακια μου, παρακολουθώντας προσεκτικά τις δηλώσεις του Πελαδο, (και με μετάφραση και από την σύζυγο) μου έμεινε η εντύπωση ότι τα «έχει» μαζί μας, και κυριολεκτώ, αλλιώς οι εκφράσεις του δεν βγάζουν νόημα. Πιθανολογώ λόγω της κριτικής, των αντιδράσεων για κάποιους παίκτες, ή κάτι άλλο. Επίσης μου φαινεται ότι πιστεύει πολύ στον πηλιο και δεν τον βάζει απλά επειδή λείπουν οι Ιρανοί αλλά το είχε στο πλάνο. 

Μα δεν λέει κάτι διαφορετικό απο αυτά που λέμε κι εμείς. Απλά διπλωματικά.

Το ρόστερ δεν έχει τρύπες. Σε αριθμό ανά θέση μια χαρά είναι. Αναβάθμιση θέλει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τσιντωτας καλό παιδί ΑΕΚτζης σκυμμένο το κεφάλι έπαιξε όσο έπαιξε είπε ευχαριστώ και πήγε παρακάτω , αγαπάει την ΑΕΚ και θα λέει τα καλύτερα, νομίζω έκανε και βίντεο με Τσακιρη πέρσι .

Έχει κάνει μεγάλες εμφανίσεις ( πχ με βολσμπουργκ) και γενικά δεν μου έρχεται κάποια τεράστια μαλακία του. 

Έβγαζε και κάνα μπεναλτι .Καμία σχέση με τους άλλους δυο .

(Παρακάτω το αγαπημένο μου χαιλαιτ αποτυχίας  με τον Μπαναωτη που δε φταίει και αυτός . Δεν πίστευα ότι συνέβη αυτό όταν το είδα . Πραγματικά τι παίκτες έχουν περάσει από την ΑΕΚ μας ρε γαμωτο )

aek-tsintotas.jpg

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DimiKVA said:

Έχει κάνει μεγάλες εμφανίσεις ( πχ με βολσμπουργκ) και γενικά δεν μου έρχεται κάποια τεράστια μαλακία του.

Καλο παιδι δεν λεω αλλα οι μαλακιες που εχει κανει ειναι αμετρητες τις σεζον 20/21 και 21/22

Link to comment
Share on other sites

Τσιντωντα θα τον θυμάμαι πάντα που έκανε το πολύ απλό το 2017 και βγήκε στο 94' στο τελευταίο γέμισμα της Αούστρια Βιέννης μπλόκαρε την μπάλα και περάσαμε στους 32 σε αντίθεση με τον γνωστό που δεν ήταν σε θέση να κάνει ούτε αυτό το απλό στις Σέρρες πάλι στο 94.

Στα λοιπά μακριά και αγαπημένοι από ΑΕΚ, έχει κάνει άπειρα θεϊκά και αυτός. Να ναι καλά όπου είναι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα γιατι νομιζω θα παρεξηγηθούν όπως τα έγραψα , προφανώς τα έτρωγε στις κλειστες γωνίες και άλλα τέτοια ,

Δεν λεω πουθενά οτι ειναι ο Κατερινιωτης Κουρτουα.

Μιλαω παντα σε σύγκριση με τους αλλους δυο.

Και γω αυτης της αποψης ειμαι προφανως.

3 minutes ago, Agent HAF said:

Στα λοιπά μακριά και αγαπημένοι από ΑΕΚ, έχει κάνει άπειρα θεϊκά και αυτός. Να ναι καλά όπου είναι.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agent HAF said:

Τσιντωντα θα τον θυμάμαι πάντα που έκανε το πολύ απλό το 2017 και βγήκε στο 94' στο τελευταίο γέμισμα της Αούστρια Βιέννης μπλόκαρε την μπάλα και περάσαμε στους 32 σε αντίθεση με τον γνωστό που δεν ήταν σε θέση να κάνει ούτε αυτό το απλό στις Σέρρες πάλι στο 94.

Στα λοιπά μακριά και αγαπημένοι από ΑΕΚ, έχει κάνει άπειρα θεϊκά και αυτός. Να ναι καλά όπου είναι.

Τη θυμάμαι αυτή τη φάση φίλε εκείνη τη χρονιά ήταν καλός όσο έπαιξε.Αλλά δεν θα ξεχάσω το ματς με τη βελεζ στο οακα να μας δείχνει επιδεικτικά με το δαχτυλό τον μάνταλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DimiKVA said:

Καλα γιατι νομιζω θα παρεξηγηθούν όπως τα έγραψα , προφανώς τα έτρωγε στις κλειστες γωνίες και άλλα τέτοια ,

Δεν λεω πουθενά οτι ειναι ο Κατερινιωτης Κουρτουα.

Μιλαω παντα σε σύγκριση με τους αλλους δυο.

Και γω αυτης της αποψης ειμαι προφανως.

 

Όχι βρε συζήτηση κάνουμε 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Pelado Alme said:

Αλλά δεν θα ξεχάσω το ματς με τη βελεζ στο οακα να μας δείχνει επιδεικτικά με το δαχτυλό τον μάνταλο.

Και γω ψιλοΟΚ τα θυμομουν ολα (εντάξει παικτικα λίγος, για δευτεροτριτη λύση υποχρεωτικά έλληνα λεμε), αλλα μετά καποιος είπε αυτό που γράφεις καποιος αλλος ανέβασε την φώτο που "φασώνονται" με μανταλο και σακχοφ στο ίνστα και ξαναήρθα στο μακρυά.

Link to comment
Share on other sites

Τα κακα παιδια δηλαδη τι δειχνουν στους φιλαθλους της ομαδας που παιζουν; Τα @ρχιδι@ τους; (βελεζ που λεει και ο πελαδο πανω). Να παει να γαμηθει και αυτος ο αδικημενος.

Link to comment
Share on other sites

Αν παιρναμε κι έναν παικτη έξω αριστερά θα μπορουσε να παιζει και εσωτερικός μέσος ο Γκατσινοβιτς στα ρεπα του Πινεδα, να έχουμε και μια ποικιλια παραπανω, ή αλλαγή θέσης κατά τη διάρκεια του αγώνα. Επίσης θα ήθελα να δω Ελιασον βασικό αριστερά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×