Jump to content

Goleador Eki Ponce


steluckyy
 Share

Recommended Posts

Για μένα το όνομα του τοπικ είναι Φύγε πονσε .   

 

6c76daa2-a936-4d92-a456-3a64cae49f2e.jpg

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μπαγάσα ήσουν ο καλύτερος σήμερα.

Πρώτος απ' όλους εγώ σου ζητάω συγνώμη. Μακάρι να συνεχίσεις έτσι.

Χίλιες φορές να βγαίνω ο μαλάκας του φόρουμ και να κάνεις χατ τρικ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να κρινεται σε σκοτωμένα ματς ως αλλαγή στο 70-75 παντως. Εγώ πριν των Άρη δεν τον είχα βρίσει ποτέ, αλλά θεώρησα ότι παραέγινε το κακό προχθες και άρχισα να γκρινιάζω.
 

Για να μην λέμε πολλά έγινε το restart που ήλπιζαν ολοι να γίνει. 

Στο πιο δύσκολο σημείο τον στήριξε ο Αλμειδα (Ευτυχως)  και αυτος το εκμεταλλεύτηκε. Έπρεπε να συμβούν και τα 2 ταυτοχρονα γιατί θεωρω ότι και ο προπονητης και ο ιδιος έχουν ευθύνες ως τώρα για το ότι δεν ξεμπουκωσε.


Ειμαστε +1 παικτουρα.
 

Με την ενεργοποίηση και Φαν Βέερτ έχουμε 3 σεντερ φορ πλέον. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2024 at 10:05 PM, steluckyy said:

Δεν ξερω κανονες για δημιουργια τοπικ και τα σχετικα, δε με πολυνοιαζει να πω την αληθεια, ας φαω μπαν για παντα αρκει να γινει διακοπη συμβολαιου στο ταγαρι που μας εκανε να αναπολουμε Ολιβειρα Κρισαντους Πεκχαρτ και δεν ξερω εγω ποιον αλλο

+1

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Δεν πρέπει να κρινεται σε σκοτωμένα ματς ως αλλαγή στο 70-75 παντως. Εγώ πριν των Άρη δεν τον είχα βρίσει ποτέ, αλλά θεώρησα ότι παραέγινε το κακό προχθες και άρχισα να γκρινιάζω.
 

Για να μην λέμε πολλά έγινε το restart που ήλπιζαν ολοι να γίνει. 

Στο πιο δύσκολο σημείο τον στήριξε ο Αλμειδα (Ευτυχως)  και αυτος το εκμεταλλεύτηκε. Έπρεπε να συμβούν και τα 2 ταυτοχρονα γιατί θεωρω ότι και ο προπονητης και ο ιδιος έχουν ευθύνες ως τώρα για το ότι δεν ξεμπουκωσε.


Ειμαστε +1 παικτουρα.
 

Με την ενεργοποίηση και Φαν Βέερτ έχουμε 3 σεντερ φορ πλέον. 

Ήταν αρνητικός σε αρκετά ματς αλλά υπήρχαν ματς που ακουμπούσε την μπάλα βαρια δύο φορές.Φορ είναι ο άνθρωπος αν δεν φτάσει η μπάλα σ αυτόν αόρατος θα είναι.Κι εγώ με Άρη ξενέρωσα πολύ πάντως και φυσικά το πέναλτι ηταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτηρι.Αλλα το είπαμε αρκετές φορές, οι περισσότεροι λέγαμε έναν σαν τον Πονσε ή τον ίδιο τον Πονσε να φέρναμε το καλοκαίρι, δεν μας παίρνει να ακυρώσουμε περιουσιακό στοιχείο σαν αυτόν έτσι ελαφρά την καρδία.Ελπιζω να συνεχίσει έτσι αλλιώς πάλι θα αλλάξει όνομα το τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Ήταν αρνητικός σε αρκετά ματς αλλά υπήρχαν ματς που ακουμπούσε την μπάλα βαρια δύο φορές.Φορ είναι ο άνθρωπος αν δεν φτάσει η μπάλα σ αυτόν αόρατος θα είναι.Κι εγώ με Άρη ξενέρωσα πολύ πάντως και φυσικά το πέναλτι ηταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτηρι.Αλλα το είπαμε αρκετές φορές, οι περισσότεροι λέγαμε έναν σαν τον Πονσε ή τον ίδιο τον Πονσε να φέρναμε το καλοκαίρι, δεν μας παίρνει να ακυρώσουμε περιουσιακό στοιχείο σαν αυτόν έτσι ελαφρά την καρδία.Ελπιζω να συνεχίσει έτσι αλλιώς πάλι θα αλλάξει όνομα το τοπικ.

Αυτό έγραφα και το πρωί ρε συ δλδ οκ του ερχόντουσαν όλες κι όλες  σε πολλά ματς  2 μπαλιές απλά κοντά του και μετά πολλοι τον έβριζαν που δεν προσφερε.

Αυτο το θεωρω αδικο όπως αδικο θεωρω να ξεκινάει σεντερ φορ ο Τσουμπερ. Πιο αδικο από το αν έβρισες εσυ ή εγώ μετά το πεναλτυ.


Ο,τι έγινε έγινε ομως, restart.

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κ την πρώτη του χρονιά... άργησε να πάρει μπροστά για όσου θυμούνται. Μετά απλά δεν έιχε σταματημό.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, bladerunner21 said:

Πάντως κ την πρώτη του χρονιά... άργησε να πάρει μπροστά για όσου θυμούνται. Μετά απλά δεν έιχε σταματημό.

Μια χαρα παιχτης είναι ο Πονσε (κοτζάμ Μπιελσα τον ειχε ξεχωρισει) και σε εξαιρετική ηλικια. Η δε ΑΕΚ εμφανώς εχει αφησει πισω την κοιλιά που εκανε τους τελευταίους 2-3 μηνες και τωρα θα τους παει ολους αιμα ως το τελος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ μετά τα απανωτά σχόλια αναμένω το βραδάκι 2-3 που έμειναν να λένε μετά τον Άρη ότι ηρεμήστε θα το βρει ο Πόνσε όταν όλοι λέγαμε δεν γυρίζει με τίποτα ενώ όλοι ξέραμε τι είχαμε δει από αυτόν και τι μπορεί να κάνει να βγάλουν την πριονοκορδελα.

Κανονικά 3μερο ban αρμόζει σε όλους μας χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει ότι θα τρωει τα δίχτυα σαν τον Γεκινι από εδώ και μπρος. Η απογοήτευση της μέρας μας έκανε άπιστους. Σχωρατε μας.

Το σημερινό ήταν ο Πόνσε που είδαμε το 2018. Απλός, λιτός, σκόρερ και αποτελεσματικός.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Agent HAF said:

Εν τω μεταξύ μετά τα απανωτά σχόλια αναμένω το βραδάκι 2-3 που έμειναν να λένε μετά τον Άρη ότι ηρεμήστε θα το βρει ο Πόνσε όταν όλοι λέγαμε δεν γυρίζει με τίποτα ενώ όλοι ξέραμε τι είχαμε δει από αυτόν και τι μπορεί να κάνει να βγάλουν την πριονοκορδελα.

Κανονικά 3μερο ban αρμόζει σε όλους μας χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει ότι θα τρωει τα δίχτυα σαν τον Γεκινι από εδώ και μπρος. Η απογοήτευση της μέρας μας έκανε άπιστους. Σχωρατε μας.

Το σημερινό ήταν ο Πόνσε που είδαμε το 2018. Απλός, λιτός, σκόρερ και αποτελεσματικός.

σιγά μη βγουμε και για δημοσιο αυτομαστιγωμα ή ακομα χειρότερα να πουμε και συγγνώμη. 1 γύρο περιμέναμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι η απογοήτευση της μέρας. Είναι ότι κρίνουμε τα παντα με βαση το αποτέλεσμα. Ισχυει ότι στο τέλος της ημέρας μετραει το αποτέλεσμα, αφου ειναι καλυτερα να σαι κακος και να κερδίσεις, παρα να σαι καλος και να χάσεις. Οταν όμως κανείς κριτικη μετα απο ενα ματς, δεν γινεται να κρίνεις μονο με βαση το αποτέλεσμα. Στο παιχνίδι με τον Άρη λοιπον η ΑΕΚ ηταν καλη και φανηκε ηδη απο εκει πως αρχισε να συνέρχεται. Προηγουμενως ειχε βγαλει διπλο στο Καραϊσκάκης και ισοπαλία με βαζελο. Ε αυτα μόνο κακη ομαδα δεν δειχνουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

σιγά μη βγουμε και για δημοσιο αυτομαστιγωμα ή ακομα χειρότερα να πουμε και συγγνώμη. 1 γύρο περιμέναμε.

Στον πρώτο γύρο παντως εβαλε γκολ-διπλο στο Μπραιτον και πετσωσε και γαυρο εντος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στον πρώτο γύρο παντως εβαλε γκολ-διπλο στο Μπραιτον και πετσωσε και γαυρο εντος.

δεν μιλησαμε μονο για τα γκολ. εγώ τουλαχιστον. δεν ειναι τα βαζει/τα χανει.

ΣΕΡ-ΝΟ-ΤΑ-ΝΕ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

δεν μιλησαμε μονο για τα γκολ. εγώ τουλαχιστον. δεν ειναι τα βαζει/τα χανει.

ΣΕΡ-ΝΟ-ΤΑ-ΝΕ

Και ο Τσουμπερ περσι στον α γύρο σερνότανε. Θελω να πω, ΟΚ συμβαινει αθλητές να περνάνε παρατεταμένο ντεφορμαρισμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Και ο Τσουμπερ περσι στον α γύρο σερνότανε. Θελω να πω, ΟΚ συμβαινει αθλητές να περνάνε παρατεταμένο ντεφορμαρισμα.

και τα ακουγε και αυτος, οχι 1 γύρο 1 χρόνο σερνοτανε ο Τσουμπερ. Προφανώς σε οπαδικο φόρουμ θα τα ακουνε οι αθλητες που ντεφορμαρονται, και οταν παιζουν μπαλα θα γινονται θεοι.

Link to comment
Share on other sites

Αλμειδα: "Εγώ πάντα σκέφτομαι το ίδιο για τους ποδοσφαιριστές. Είτε σκοράρει ο Πόνσε, είτε όχι, σκέφτομαι κάτι καλό. Σήμερα που έβαλε τρία γκολ δεν θα είναι ο καλύτερος που υπάρχει, ούτε όταν δεν τα έβαζε ήταν η χειρότερη μεταγραφή. "

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

και τα ακουγε και αυτος, οχι 1 γύρο 1 χρόνο σερνοτανε ο Τσουμπερ. Προφανώς σε οπαδικο φόρουμ θα τα ακουνε οι αθλητες που ντεφορμαρονται, και οταν παιζουν μπαλα θα γινονται θεοι.

Υπάρχει απόσταση βεβαια απο το "τα ακουνε" μέχρι το "φυγε Πονσε". Και μην μου πει κάποιος για τον Μανταλο τωρα, γιατι ο Μανταλος μονο για την απόδοση του δεν τα ακούει εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ να συνεχίσει όπως σήμερα και να μας αναγκάσει να κάνουμε κωλοτούμπα. Μακάρι γιατί με την ευπάθεια του Λιβάι στους τραυματισμούς, η ΑΕΚ τον χρειάζεται

Αυτό δεν αναιρεί ότι μέχρι και τη σημερινή του εμφάνιση ήταν ανύπαρκτος, ούτε σημαίνει ότι με την σημερινή του εμφάνιση «καθάρισε». Περιμένουμε να συνεχίσει στον ίδιο ρυθμό και στο μέλλον

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×