Jump to content

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;


Evolve
 Share

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;  

94 members have voted

  1. 1. Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα

    • Κυρίως θετικά
      14
    • Ουδέτερα (βλέπω και θετικά και αρνητικά τα οποία στο περίπου εξισορροπούνται)
      32
    • Αδιάφορα (μόνο ο ίδιος ο παίχτης με ενδιαφέρει και καθόλου η ομάδα προέλευσης του)
      6
    • Κυρίως αρνητικά
      42


Recommended Posts

Γιατί δεν γράφεις ότι θες και να αναφέρεις το όνομα μου βρε αδερφέ δεν υπάρχει λόγος να συγκρατήσε δεν θα γίνει τιποτα βγάλε από μέσα σου το αίσθημα της αδικίας. Βέβαια και στις 2 φορές αναφέρθηκα σε ποστ συγκεκριμένων user.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Toni Black said:

Οποιος προσβαλλει θα παιρνει αναλογη απαντηση

5 γραμμες αφιερωσα για την κομητικη ευαισθησια, αλλα εσυ ειδες σεντονι. Θεμα οπτικης ειναι κ emema pwnanai ta matia mou opws grafis ala den to kano 8aima.

Δεν παρακολουθω τσουκαλα, εδω που παρακολουθω διαβασα ομως καποια γενικα "γραφετε μαλακιες" κ " τρικυμια εν κρανιω", για αλλους, γενικς κ δεν σε ειδα να ενοχληθηκες, ισως εβλεπες τσουκαλα κ δεν ειχες χρονο να διαβασεις. Εισαι λοιπον ενα παραδειγμα επιλεκτικης ευαισθησιας.

Αν διαβασεις πιο προσεκτικα εγραψα "εκανα μοκο", οχι κανω. Θες να συνεχισω να κανω μοκο, σ ενοχλω;

Siga mhn enoxlitho apo esena

Aloste ena forum einai behind a keyboard einai oloi.

Sygnomh pou pwnesane ta birbilota sou matakia.

Stis 18 tou mhna ela na pioume mia byra sto steno na ta poume face to face.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

Γιατί δεν γράφεις ότι θες και να αναφέρεις το όνομα μου βρε αδερφέ δεν υπάρχει λόγος να συγκρατήσε δεν θα γίνει τιποτα βγάλε από μέσα σου το αίσθημα της αδικίας. Βέβαια και στις 2 φορές αναφέρθηκα σε ποστ συγκεκριμένων user.

Εξηγησα πιο πανω γιατι

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Toni Black said:

Εξηγησα πιο πανω γιατι

Πες τα να φύγει ο πόνος σου δεν υπάρχει θέμα 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

Πες τα να φύγει ο πόνος σου δεν υπάρχει θέμα 

Αν εχεις να πεις κατι πες το, δεν τις αντιλαμβανομαι τις παροτρυνσεις. Οτι ηθελα να γραψω το γραψα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

Όλα καλά αφού ξαλάφρωσες 

Κρινεις κ ποτε ποναει κ ποτε ξαλαφρωνει καποιος; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Toni Black said:

Κρινεις κ ποτε ποναει κ ποτε ξαλαφρωνει καποιος; 

Έχω μεγάλες ικανότητες χρόνια τώρα 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, amd said:

Έχω μεγάλες ικανότητες χρόνια τώρα 

Μπραβο φαιδων

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Νονός said:

Το έχω ξαναπει / γράψει.

Τιμητική φρουρά από μέλη ΚΜ στο Κοιμητήριο Διονύσου εκείνη την (άγια) μέρα.

Εγώ λέω να μείνουμε στο στεφάνι 

Link to comment
Share on other sites

Όσο περνάν οι μέρες αντί να το "χωνεύω", πιο πολύ με ξενερώνει και ελπίζω να περάσει σύντομα. Πιθανολογώ πως για  εμάς που είμαστε αναγκαστικά στην καθημερινότητα πια μακριά της αποκτούν περισσότερη βαρύτητα κάποια πράγματα πέραν του αγωνιστικού.

Link to comment
Share on other sites

ε το κροάτες δίνετε , το οποίο καθαρά τεχνικά είναι εκπληκτικό σύνθημα, με πάρα πολύ καλή ρίμα και βάζοντας μέσα και το συναίσθημα της οργής , εγώ να πω την αλήθεια το έβαζα κινητό και κατέβαινα αθήνα για δουλειά, είναι σχεδόν καραγκιοζιλίκι να το ξαναπούμε. 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mike said:

Εγώ λέω να μείνουμε στο στεφάνι 

Συμβιβάζομαι μόνο με κόκκινα γαρύφαλλα.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Νονός said:

Συμβιβάζομαι μόνο με κόκκινα γαρύφαλλα.

Στο μυαλό μου είσαι 

 

Στη κορδέλα θα γράψουμε από την "Κ"

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2024 at 12:18 PM, Navas said:

Επειδή με γυρνάει και σε κάποια γεγονότα του παρελθόντος αυτός ο συλλογισμός, τότε στην επιστροφή του Μπαγεβιτς το 2002,πως ένιωθες;

Δεν ξέρω πως φαίνεται γραπτά αυτό που λέω αλλά δεν σε ρωτάω επιθετικά. Το αντίθετο.

Για να το προχωρήσω τι θέλω να πω. Τότε αδειασμενοι νιώσαμε όλοι νομίζω. Απ την παε.

Αν δεχόμασταν ένα σκεπτικό που μας έλεγαν κάποιοι, μαζί και αρδ, ότι είναι επαγγελματίας και το 1996 πήγε στη μεγαλύτερη προσφορά που του έγινε. Δεν είναι παρόμοιο με τώρα; Το γεγονός τώρα είναι πιο βαρύ, όπως και να το κάνουμε. Ως βαρύτητα ήθους, δεν ξέρω πως να το εκφράσω, δεν μοιάζει;

Προφανώς και δεν απευθύνεται μόνο σε σένα όλο αυτό.

Ας απαντήσει ή συνεχίσει την σκέψη του όποιος θέλει.

Ακριβώς αυτό είχα σκεφτεί και εγώ όταν άκουγα για επαγγελματισμους και φράγκα....βέβαια το βατράχι μόνο επαγγελματικά δεν είχε φερθεί στην ομάδα. Πέφτανε παππούδες στο καπό της μερσεντες του και τον ρώταγα αν θα μείνει και έλεγε ναι. 

Τώρα όμως ένας από εμάς σφαγιαστηκε. Και είναι και ελευθεροι. Έχει χαθεί ένας αδερφός μας. Ποια λεφτά και επιχειρήσεις κλπ? 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Mike said:

Στη κορδέλα θα γράψουμε από την "Κ"

 

9 hours ago, Mike said:

Κιτρινόμαυρη οικογένεια 

Μπορεί και όχι ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αδυνατώ να καταλάβω γιατί μανουριασατε,  αλλά οκ έχω ζήσει και μανουρες στο καφρικαλ.γρ με αφορμή το 12αρι που δεν είχαμε δώσει στους Κυπρίους στην Γιουριβιζιον.  Το τραγούδι, το σύνθημα δεν είναι υποχρεωτικό. FMPOV,  οποίο σύνθημα ξεπερνάει το τετράστιχο και μουσικά/ ρυθμικά κινείται μεταξύ καμμενου τραπ και 45ριου ταγκό στις 33 στροφές τρώει μπαν.  Το βαριέμαι.  Λαμπρή εξαίρεση η συνθηματαρα στο μοτίβο του ΠΝ που κάθε συλλαβή είχε λόγο ύπαρξης και  αυτό το "Γαμω το Ντούσαν " στο τέλος  ήταν τόσο μεστό,  τόσο δομημένο που το εστελνε στο σύμπαν των συνθηματων. 

Αν πρέπει να στείλουμε στεφάνι πρέπει να γράφει αυτό πάνω, με την μπάντα του ΠΝ να παιανιζει  εμείς να τραγουδάμε. Όμως,  μέχρι να φτάσουμε εκεί, εγώ δεν μπορώ να πω να μην τραγουδήσει ο άλλος,  ή  να κρίνω γιατι το βιμπράτο του  παθαίνει κράμπα με την σκέψη της μπίζνας με τους Κροάτες.  Οταν κάνεις μπίζνες με τον πλανήτη οι προϋποθέσεις είναι για τα πανηγύρια και εκ του ασφαλούς πάντα. Οι προϋποθέσεις και  ανοίγουν σαν βεντάλια, αλλά έχουν πάντα και μια λογική επεξήγηση γιατί παραβιάζονται . Ο Ζαρας αποτύπωσε με μια φράση αυτό που ζούμε σήμερα,.  Η τύχη του με τον Πελάδο την κατάλληλη στιγμή.  Περι Ετζιαν  συμφωνώ διαφωνώντας.  Για τον Πρύτανη οι εταιρίες δεν έχουν καμία σημασία   όπως απέδειξε στους πρώην συνεταίρους του και συνεργάτες του . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

@Duck_Season ίσως είναι η πρώτη φορά που το διάβασα όλο , το κατάλαβα που για μένα δεν είναι εύκολο  και συμφωνώ μάλιστα απόλυτα . 

Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2024 at 8:17 PM, amd said:

Γιατί δεν γράφεις ότι θες και να αναφέρεις το όνομα μου βρε αδερφέ δεν υπάρχει λόγος να συγκρατήσε δεν θα γίνει τιποτα βγάλε από μέσα σου το αίσθημα της αδικίας. Βέβαια και στις 2 φορές αναφέρθηκα σε ποστ συγκεκριμένων user.

Ti na grapsei o vlakas behind a keyboard.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×