Jump to content

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;


Evolve
 Share

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;  

94 members have voted

  1. 1. Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα

    • Κυρίως θετικά
      14
    • Ουδέτερα (βλέπω και θετικά και αρνητικά τα οποία στο περίπου εξισορροπούνται)
      32
    • Αδιάφορα (μόνο ο ίδιος ο παίχτης με ενδιαφέρει και καθόλου η ομάδα προέλευσης του)
      6
    • Κυρίως αρνητικά
      42


Recommended Posts

Η φάση είναι περίεργη , 

Δηλαδή έχω φάει με την ΑΕΚ τα πάντα και σε τεράστιες ποσότητες

Πικρές ήττες νίκες κούπες απογοητεύσεις

 

Τόσο άδειος απ' τη στιγμή που μαθεύτηκε μέχρι που αυτά τα αρχιδια γύρισαν πίσω,δεν ένιωσα ποτέ και όχι στα της ΑΕΚ αλλά γενικά.

Την μεταγραφή αυτή την έχω έξω από το κάδρο Μου

 

Αλλά δικαιολογώ οτιδήποτε νιώθει ο καθένας 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheNarrator said:

οχι δεν ειναι το ιδιο.

Κ δεν ειναι το ιδιο για 2 λογους.

α) Ο Βατραχος ηταν το προσωπο. Δεν ηταν οτι απλα ειχαμε παρε-δωσε μαζι του, αλλα ερχοταν με τις ευλογιες για να ηγηθει της ομαδας. Υπηρχε ενα ολοκληρο ιστορικο που εσερνε μαζι του το βατραχι. Δεν ηταν απλα ενα τυπικο παρε-δωσε. Ειχαμε να κανουμε με ενα προσωπο που ερχοταν ξανα για να μεινει, ενω ειχε προσφερει τη προδοσια στο μερος που λατρευτηκε. (κατι που ΕΓΙΝΕ με το που ηρθε πισω ο Μελ, ο ανθρωπος εγινε ΙΔΡΥΤΗΣ της ΠΑΕ, κ τεχνικος διευθυντης για αρκετο καιρο, χωρις να βγει ΚΙΧ).

β) Δεν ηταν ποτε τι "λεγανε οι αρδ". Ειναι αδιαφορο σαν factor στο equation , κ μπαινει για να βαφτει καποιος που δεν εχει θεμα με το παρε-δωσε μιας αγοραπωλησιας σαν πουλημενο τομαρι. Δεν ισχυει κατι τετοιο, δεν εχει να κανει καν με το προσωπο που ηρθε στην ομαδα να την ενισχυσει.

Οποτε ΟΥΤΕ προδοσια τελεστηκε, ΟΥΤΕ μειωθηκε η αξιοπρεπεια του κλαμπ. Σορρι δλδ που οι δικοι μου εγκεφαλικοι νευρωνες δεν σπινθηριζουν επειδη πηγε η διοικηση κ αγορασε ενα παικτη απο ενα κλαμπ με το φρικτο ιστορικο. Ιδιως οταν στην ολη φαση εχουν μεσολαβησει 2 αγωνες κ 1 αποκλεισμος. Θα ηθελα να μην ασχοληθουμε μαζι τους κ να φερουμε καποιον απο Ριβερ Πλειτ ? Ναι. Μεχρι εκει ομως. Εφοσον ο παικτης ηθελε κ εμεις τον θελαμε, καπου εκει τελειωνει η κουβεντα. 
Δεν αδερφοποιηθηκαμε με το κλαμπ. Δεν εχουμε καποιο παρε-δωσε ουτε καν ουσιαστικο, αφου μοναχα εγινε αγοραπωλησια. 
Δεν μπορω να το εξηγησω με αλλον τροπο. Ο παικτης δεν ειναι κατι που μισω, δεν μου φταιει σε τιποτα. Μονο κερδισμενη βγαινει η ΑΕΚ απο το ολο ντηλ. Οποτε δεν ειναι κατι που μενει να μας κυνηγαει για παντα ξερω γω. 

Περισσοτερο νοιωθω αδειασμα απο την ανικανοτητα μιας ολοκληρης χωρας να βρει κ να αποδωσει δικαιοσυνη. Παρα αν η διοικηση αγορασε ενα παικτη απ την ομαδα που ηταν υπαιτια για το συμβαν (γεγονος που δεν μοιραζονται ολοι σαν αποψη, διοτι ουτε η ΟΥΕΦΑ, ουτε η ΠΑΕ, ουτε κανεις δεν μπορεσε να αποδωσει αμεσες ευθυνες σ αυτους). 

Μα το γράφω ότι δεν είναι το ίδιο. Νομίζω το έκανα όσο πιο λιανά γινόταν.

Αυτό που τόνισα είναι ο επαγγελματισμός και τα λεφτά ότι μου θυμίζουν τις τότε καταστάσεις. Γιατί να έχουμε πρόβλημα τότε με το βάτραχο αφού και αυτός μπορεί να υποσχόταν ότι θα μείνει αλλά τελικά του έκαναν μια μεγαλύτερη πρόταση και ως επαγγελματίας επέλεξε να πάει σε αυτή! Που το κακό;

Κινούμαστε σε δύο διαφορετικές λογικές. Ή κοιτάμε και στα δύο ότι είναι επαγγελματίες και οι συναλλαγές με όποιο σύλλογο μπορεί να γίνονται ελαφρά τη καρδία ή κάπου μπάζουν ηθικά.

 

Για μας τους οπαδούς, που δεν έχουμε κάποιο οικονομικό όφελος (ή έχουμε;), σίγουρα το ηθικό κομμάτι παίζει τεράστιο ρόλο. Απλά πότε το θέλουμε; Το 2002 που επέστρεψε αν το δούμε τελείως ψυχρά, ήρθε ο καλύτερος προπονητής εκείνη τη στιγμή στην ελλάδα (μετά τον Σάντος). Αμ, έλα όμως που δεν γίνεται να τα βλέπουμε ψυχρά! Και έγινε ότι έγινε.

1 hour ago, Mike said:

Ο Μπάγεβιτς μας κορόιδεψε αδερφέ.

Του είχε παραχωρήσει η ΠΑΕ τότε ένα χώρο στην Γ Σεπτεμβρίου και είχε αντιπροσωπεία της ζασταβα. 

 

Κάθε πρωί που πήγαινα στη σχολή στη Βικτώρια,έκανα κύκλο και περνούσα από κεί.  Λίγες φορές πετύχαμε τον ίδιο, τις περισσότερες κάτι Σέρβους που δούλευαν μέσα. 

 

Τη τελευταία χρόνια σε μας  σκαγαμε και πρωί και απόγευμα ,όλες τις φορές μας έλεγε είτε ο ίδιος είτε οι Σέρβοι ότι ο Ντούσαν είναι ΑΕΚαρα και δεν πάει πουθενά

Και ξαφνικά μια Δευτέρα περάσαμε και η αντιπροσωπεία ήταν εντελώς άδεια και αυτός ήταν ακόμα προπονητής της ΑΕΚ

 

Ο βάτραχος μας κορόιδεψε έναν έναν και όλους μαζί, δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο,δεν είναι ο Κωσταντίνου που έφυγε από το γαύρο και πήγε στη Ναζελα ή το ανάποδο,δεν θυμάμαι. 

 

Ο βάτραχος ήταν μοναδική περίπτωση και επιχείρησε να μας διαλύσει κιόλας μην παίρνοντας τον ψημένο Νικολαιδη ένα χρόνο νωρίτερα για να γαμηθει να τον φέρει στον γαύρο το επόμενο καλοκαίρι, και μετά Αλεξανδρή κλπ τα ξέρουμε όλοι.

 

Η φάση του βατράχου ξεπερνάει και του Κοντού 

Συμφωνώ σε αυτά που λες για τον Μπάγεβιτς. Απλά τον ανέφερα, όπως γράφω και πιο πάνω, διότι οι υποθέσεις μοιάζουν στο ηθικό σκέλος που αντιπαραβάλλεται με το οικονομικό.

Υ.Γ. Εννοείται ότι μας κορόιδεψε. Μην παρεξηγηθώ.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Navas said:

Μα το γράφω ότι δεν είναι το ίδιο. Νομίζω το έκανα όσο πιο λιανά γινόταν.

Αυτό που τόνισα είναι ο επαγγελματισμός και τα λεφτά ότι μου θυμίζουν τις τότε καταστάσεις. Γιατί να έχουμε πρόβλημα τότε με το βάτραχο αφού και αυτός μπορεί να υποσχόταν ότι θα μείνει αλλά τελικά του έκαναν μια μεγαλύτερη πρόταση και ως επαγγελματίας επέλεξε να πάει σε αυτή! Που το κακό;

Κινούμαστε σε δύο διαφορετικές λογικές. Ή κοιτάμε και στα δύο ότι είναι επαγγελματίες και οι συναλλαγές με όποιο σύλλογο μπορεί να γίνονται ελαφρά τη καρδία ή κάπου μπάζουν ηθικά.

 

Για μας τους οπαδούς, που δεν έχουμε κάποιο οικονομικό όφελος (ή έχουμε;), σίγουρα το ηθικό κομμάτι παίζει τεράστιο ρόλο. Απλά πότε το θέλουμε; Το 2002 που επέστρεψε αν το δούμε τελείως ψυχρά, ήρθε ο καλύτερος προπονητής εκείνη τη στιγμή στην ελλάδα (μετά τον Σάντος). Αμ, έλα όμως που δεν γίνεται να τα βλέπουμε ψυχρά! Και έγινε ότι έγινε.

Συμφωνώ σε αυτά που λες για τον Μπάγεβιτς. Απλά τον ανέφερα, όπως γράφω και πιο πάνω, διότι οι υποθέσεις μοιάζουν στο ηθικό σκέλος που αντιπαραβάλλεται με το οικονομικό.

Υ.Γ. Εννοείται ότι μας κορόιδεψε. Μην παρεξηγηθώ.

Γιατί ρε συ δεν ήταν επαγγελματίας

 

Ήταν Αεκτζης και πολλοί τον είχαν σαν πατέρα

Δεν ήταν ο σαμπανασοβιτς που στα παπάρια μας 

 

Α και στο άλλο που λες , ο Σάντος του είχε βάλει 4 μπαλάκια στη Τούμπα, ίσως στο καλύτερο εκτός που πήγα ποτέ,και 6 στη Φιλαδέλφεια .

Ξεπερασμένος ήταν ίσα ίσα για τη λεζα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mike said:

Γιατί ρε συ δεν ήταν επαγγελματίας

 

Ήταν Αεκτζης και πολλοί τον είχαν σαν πατέρα

Δεν ήταν ο σαμπανασοβιτς που στα παπάρια μας 

Ρε συ το ξέρω. Εδώ είχε ανέβει Γιουγκοσλαβία σε περίοδο που είχαν τις μεγάλες απεργίες τα πρατήρια και με εγγύηση της R όπου υπήρχε ένας δικός μας με μπιτόνι βενζίνη ανά 100χλμ κατάφερε να πάει και να έρθει ατσαλάκωτος, ενώ δεν κινούσαμε κανένας από μας το αμάξι του. Ξέρω τι ήταν.

Κι εγώ είχα κόψει το γήπεδο εξαιτίας του. Δεν τον υπερασπίζομαι.

Ως τρόπο σκέψης το αναφέρω.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Navas said:

Ρε συ το ξέρω. Εδώ είχε ανέβει Γιουγκοσλαβία σε περίοδο που είχαν τις μεγάλες απεργίες τα πρατήρια και με εγγύηση της R όπου υπήρχε ένας δικός μας με μπιτόνι βενζίνη ανά 100χλμ κατάφερε να πάει και να έρθει ατσαλάκωτος, ενώ δεν κινούσαμε κανένας από μας το αμάξι του. Ξέρω τι ήταν.

Κι εγώ είχα κόψει το γήπεδο εξαιτίας του. Δεν τον υπερασπίζομαι.

Ως τρόπο σκέψης το αναφέρω.

Καλά κάνεις και το αναφέρεις αδερφέ

 

Μεγάλο κεφάλαιο στην ΑΕΚοιστορια

Ο οποίος ούτε λίγο ούτε πολύ σήμερα ,εδώ τριγύρω είναι  . Και σαν Αεκτζης,όχι σαν επαγγελματίας.  Μη τον θάψουμε και με δαπάνη ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mike said:

Μη τον θάψουμε και με δαπάνη ΑΕΚ 

μην φανω κακος αλλα απεθαντος ειναι ο πουσταρας

  • Sad 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

μην φανω κακος αλλα απεθαντος ειναι ο πουσταρας

Πάμε να πάρουμε κάνα Μπιτονι νερό απ' το Μόσταρ ρε 

Να δούμε και το γιοφύρι που είχε γκρεμίσει ο Μέγας στρατηγός Σλόμπονταν Πραλιακ

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Που μιας και το πιάσατε η ΑΕΚ του Μελ btw αποκλείστηκε σε ευρωπαϊκό προκριματικό από κάτι λαστιχατζήδες του Μοσταρ. 

Είμαστε πολύ τυχεροί που η πούστρα στάθηκε πολύ τυχερή στο θέμα προπονητής της Αγιά Σοφιάς. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zara said:

Που μιας και το πιάσατε η ΑΕΚ του Μελ btw αποκλείστηκε σε ευρωπαϊκό προκριματικό από κάτι λαστιχατζήδες του Μοσταρ. 

Είμαστε πολύ τυχεροί που η πούστρα στάθηκε πολύ τυχερή στο θέμα προπονητής της Αγιά Σοφιάς. 

Σε όλα τα πράγματα υπάρχει μια ζυγαριά με αρνητικά και θετικά 

Στη ζυγαριά του κουροπαλατη εδώ και τριάντα πέντε χρόνια που είναι γύρω από την ΑΕΚ τα θετικά είναι μόνομπατα.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheNarrator said:

Για να το δω αρνητικα, πρεπει να θεωρησω οτι συνεβει συνεργασια. Δεν το βλεπω σαν "συνεργασια". Ειναι αγοραπωλησια. Οι επαφες σε μια αγοραπωλησια ειναι τελειως τυπικες. Fucking paperwork. Οπως ειναι οταν δινεις εναν αγωνα. 

Τωρα γιατι μας φαινεται οτι το να δωσεις εναν αγωνα δεν ειναι επιλεκτικο (ειναι, αμα θες δεν κατεβαινεις), απο το να αγορασεις εναν παικτη απο οπουδηποτε (επισης δε χρειαζεται να αγορασεις παικτη απο ΧΥΖ μερος), δε το καταννοω. 

Αλλα οκ ο καθενας οπως το βλεπει. 

Γιατί το να μη δώσεις έναν αγώνα ενέχει τιμώρια, ενώ η αγορά όχι.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ή ο δεύτερος ή ο πρώτος πρόεδρος της ιστορίας σου παίζει να είναι (αν δεν βγει τίποτα τρελό στη νεκροψία). 

Απλά αν δεν ήταν τυχερός σε κομβικά σημεία θα μπορούσε να τα είχε γαμήσει εντελώς όλα. Όπως γάμησε την Ετζιαν, κι εσένα άλλωστε με Μπαγιεβιτς, 70+70, πεσάδα, κλπ. 

Επίσης ισχύει που λες ότι η ΑΕΚ είναι στην καλύτερη φάση της ιστορίας της (κι αν δεν είναι, παίζεται οκ) αλλά ισχύει επίσης το ίδιο, εδώ δε μακράν, και για τον Παοκ - με τον Μελ να έχει ιδιόχειρη συμμετοχή και στα δύο αυτά γεγονότα. 

Α, επίσης πούλησε την Ίνμα!

Η γριά είναι το πιο ερμαφρόδιτο λαχείο στην ιστορία των λαχείων. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Για αποσυμπίεση κ μόνο θα γράψω πως κ Λιουμπισιτς εθεάθη με τη συμβία στη Βουκουρεστίου να της ψωνίζει Dior .

 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TheNarrator said:

ας σταματησουμε να στρουθοκαμηλιζουμε κ να διυλιζουμε καταστασεις αναλογα πως μας ερχεται. Δε φτασαμε εδω σε μια νυχτα με φεγγαρι. Εγιναν πολλααααααααα πραγματα που φτασαμε εδω. Οποτε ειναι too little too late να κανουμε claim back διαφορετικοτητες/ΑΕΚ που αγαπησαμε κλπ. Απο το 1996 μεχρι σημερα μεσολαβησανε τεραστιων διαστασεων εγκληματα στο κουφαρι του συλλογου.

Σε αυτό συμφωνώ μέχρι τελείας και νομίζω θα είναι και το χωνευτικό μου για αυτή την ιστορία. Το επίσης παρήγορο τελικά είναι ότι αυτοί είναι ο Πανιώνιος και τους πήρες παίκτη που έκανε σαν τρελός να έρθει και αυτοί σκύλιασαν. Άνετα επίσης θα ένιωθα αν έπερναν παίκτη του γαυρου και ας έβγαζε και φράγκα ο χοντρός. 
 

Κατά τα άλλα δεν πάω ούτε στο ένα άκρο “ακύρωσε την όποια διαφορετικότητα μας” (την ποια;) ούτε στο άλλο “δεν τρέχει τίποτα, μια συναλλαγή ήταν, ο Μιχάλης θα το ήθελε”. Στα του Μιχάλη είναι φάουλ και ντροπή για τους γονείς του, όπως και να το δω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Zara said:

Α, επίσης πούλησε την Ίνμα!

🙁

H Ίνμα ήταν έρωτας, κρίμα που δεν πήγε στα Γιάννενα μετά

Link to comment
Share on other sites

παιζουμε με ναζελα στα po. Φωναζετε το γνωστο συνθημα "για τη ντροπη των οπαδων, τους κροατες, τον κουγια κ τον Μαικ Ελευσινα παντα παντου παρων"; πιστευετε θα σας βγει με το ιδιο παθος κ οργη οπως θα το φωναζατε πριν λιγες βδομαδες; 

Πχ, μετα το σκηνικο του Αυγουστου το "να παιζει η ΑΕΚαρα στα Φιλαδελφεια..." το χουμε τραγουδησει πολυ σπανια κ με μικρη ενταση

Προσπαθω να πιασω το κλιμα οταν επιστρεψουμε στο γηπεδο, χωρις να βαζω στην υποθεση τυχον πανια σαν το ανυπογραφο κ αντιδρασεις

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Νικολαιδης ειπε σε πουτσικα για το θεμα αυτο οτι δεν μπλεκει τη βια των συνδεσμων με το ποδοσφαιρο

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Toni Black said:

παιζουμε με ναζελα στα po. Φωναζετε το γνωστο συνθημα "για τη ντροπη των οπαδων, τους κροατες, τον κουγια κ τον Μαικ Ελευσινα παντα παντου παρων"; πιστευετε θα σας βγει με το ιδιο παθος κ οργη οπως θα το φωναζατε πριν λιγες βδομαδες; 

Πχ, μετα το σκηνικο του Αυγουστου το "να παιζει η ΑΕΚαρα στα Φιλαδελφεια..." το χουμε τραγουδησει πολυ σπανια κ με μικρη ενταση

Προσπαθω να πιασω το κλιμα οταν επιστρεψουμε στο γηπεδο, χωρις να βαζω στην υποθεση τυχον πανια σαν το ανυπογραφο κ αντιδρασεις

Και εγώ έτσι το σκέφτομαι. Επίσης το σύνθημα για Ν.Φ. ούτε να το ακούσω δεν μπορώ πλέον όχι να το τραγουδήσω.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TheNarrator said:

ok εσεις πλεον θετετε θεμα στηριξης της ομαδας, που παει παραπερα απο το να νοιωθεις ασχημα για κατι.

Υπερβολικος και συ το να μην σου βγαινει να φωναξεις συνθημα για καμενα μπατσικα και ανοιχτα κεφαλια δεν σημαινει οτι δεν θες να στηριξεις την ομαδα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Giorgos said:

Και εγώ έτσι το σκέφτομαι. Επίσης το σύνθημα για Ν.Φ. ούτε να το ακούσω δεν μπορώ πλέον όχι να το τραγουδήσω.

Πλεον και γω οταν λεγεται, δεν το τραγουδαω

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, TheNarrator said:

ok εσεις πλεον θετετε θεμα στηριξης της ομαδας, που παει παραπερα απο το να νοιωθεις ασχημα για κατι.

Καπου ωπα με τα συμπερασματα, θετουμε θεμα στηριξης στην ομαδα αν δεν μας βγαινει ενα συνθημα! Δεχθηκα συστασεις για σεβασμο κ μη τσουβαλιασματα κ εχω δει χαρακτηρισμους χωρις να τρεχει μια κ δεν λεω τιποτα γιατι ουτε ειχα την τυχη να ρθω σε καμια μαζωξη να σας γνωρισω ουτε ειμαι κ κανας παλιουρας εδω, αλλα καπου ωπα.

Ναι δεν μου βγαινει να φωναξω οταν θα πεφτει η νυχτα θα γινει πανικος κ οτι κροατες δινετε σε καθε απολογια! 

Κουνηστε δαχτυλα για ΑΕΚομετρα παλι

Link to comment
Share on other sites

Για κάθε συνθημα που δεν σου βγαίνει να φωνάξεις δυνατά είτε γιατί σου φέρνει θλίψη (αυτό με τους αλλοθρησκους που τρέχουν στα γύρω τα στενά) είτε γιατί νιώθεις ότι σε ένα επίπεδο κοροιδευομαστε και μένουμε στα λόγια (για τους Κροατες) υπάρχουν άλλα 100 συνθήματα που μπορείς να τα φωνάζεις για στήριξη στην ομάδα. 

Θέμα στήριξης δεν νομίζω ότι τέθηκε από κανέναν. Δεν είπε άλλωστε κάνεις οτι εγω πλέον δεν ξαναπάω γήπεδο η θα πηγαίνω μουγκος. 

Ετσι και αλλιώς τα είπαμε,  το ποσοστό αυτών που νιώσαμε ενόχληση είναι μηδαμινό. 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2024 at 3:37 PM, Mike said:

Μη τον θάψουμε και με δαπάνη ΑΕΚ 

Το έχω ξαναπει / γράψει.

Τιμητική φρουρά από μέλη ΚΜ στο Κοιμητήριο Διονύσου εκείνη την (άγια) μέρα.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, TheNarrator said:

μπα δε τσουβαλιαζω ουτε βγαζω ΑΕΚομετρα, δεν εχω τετοιες βλεψεις

απλα οταν εχεις ξενερωσει κ δε μπορεις να φωναζεις συνθηματα ειναι θεμα δυνατο, αν το μοιραζονται πολλοι το ιδιο συναισθημα τοτε ειναι καπως, δε νομιζεις;

Δεν ειπα οτι τσουβαλιαζεις εσυ, αλλοι τσουβαλιαζουμε. δεν εχω θεμα, εχεις την αποψη σου, μια χαρα κουβεντα μπορουμε να κανουμε. Αλλα ειδα μια υπερβολικη  ευαισθησια τις τελευταιες μερες, στα ορια του κομητη κ αυτη η ευαισθησια ηταν καπως μονοπλευρη. Δεν γουσταρω να γραψω πιο πολλα, δεχθηκα προσωπικους χαρακτηρισμους κ δεν το γυρισα στο προσωπικο με κανενα, εκανα μοκο σεβομενος το χωρο. Αν ζητατε σεβασμο να δειχνετε κιολας.

 

Στο θεμα, ρωτησα πως αισθανεστε σε σχεση μ αυτα τα συνθηματα, ειναι πολυ συγκεκριμενο το ερωτημα κ σχετιζεται με την αυρα του γηπεδου που λεει ο Αλμειδα κ εχει να κανει πιο ειδικα με τα ματς με τον βαζελο. Τα συναισθηματα εχουν μπλεξει πλεον, δεν ειναι σκετη οργη κ παθος για εκδικηση, ποδοσφαιρικη

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Afou den goustareis na grapseis poio polla giati grafeis sentoni?

Kai poioi einai oi alloi pou einai sta oria tou komhth? O Tsoukalas leei kati tetoia. Oi alloi!

Monoplevres evaisthisies ktl. Mono moko den ekanes. Lalistatos eisouna.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, felman said:

Afou den goustareis na grapseis poio polla giati grafeis sentoni?

Kai poioi einai oi alloi pou einai sta oria tou komhth? O Tsoukalas leei kati tetoia. Oi alloi!

Monoplevres evaisthisies ktl. Mono moko den ekanes. Lalistatos eisouna.

Οποιος προσβαλλει θα παιρνει αναλογη απαντηση

5 γραμμες αφιερωσα για την κομητικη ευαισθησια, αλλα εσυ ειδες σεντονι. Θεμα οπτικης ειναι κ emema pwnanai ta matia mou opws grafis ala den to kano 8aima.

Δεν παρακολουθω τσουκαλα, εδω που παρακολουθω διαβασα ομως καποια γενικα "γραφετε μαλακιες" κ " τρικυμια εν κρανιω", για αλλους, γενικα κ αοριστα κ δεν σε ειδα να ενοχληθηκες, ισως εβλεπες τσουκαλα κ δεν ειχες χρονο να διαβασεις. Εισαι λοιπον ενα παραδειγμα επιλεκτικης ευαισθησιας.

Αν διαβασεις πιο προσεκτικα εγραψα "εκανα μοκο", οχι κανω. Θες να συνεχισω να κανω μοκο, σ ενοχλω;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×