Jump to content

100 χρόνια ΑΕΚ


mporat
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, AG21 said:

Άλλη μια <<περιέργεια>> του συστήματος . Αν πάτε να περάσετε δύο διάρκειας σας βγάζει δύο πλαίσια να συμπληρώσεις με το κωδικό . Δεν τα βάζεις και τα δύο στο δύο πλαίσια . Βάζεις στο πρώτο το πρώτο κωδικό κάνεις αποθήκευση και μετά πάλι στο πρώτο το δεύτερο κωδικό αποθήκευση και έτσι και περνει για να συνεχίσεις . 

Τεχνητή νοημοσύνη και παλαβομάρες. Νικαιώτικες εφαρμογές λέμε

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έφαγε άλλο σκάλωμα, σε αφήνει να βάλεις μόνο vip διαρκείας. Εντάξει αρχίζει να έχει γέλιο. Σε λιγο θα μου γράψει μήνυμα ότι το κατάστημα δεν παραδίδει στην περιοχή μου

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασαν.

Τυχεροί όσοι προλάβαμε.

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι να ναι. Λανθασμένοι κωδικοί, μετά μόνο VIP διαρκείας, μετά οι θέσεις απελευθερώνονται. 

Ελπίζω τουλάχιστον για το αερόστατο να έχουν αναλάβει οι σωστοί άνθρωποι, γιατί δεν το βλέπω να απογειώνεται.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Το κατέβασαν.

Τυχεροί όσοι προλάβαμε.

Σιγά τη τύχη . Να ήταν αγώνας οκ αλλά  ολα αυτά για να δεις το αερόστατο να απογειώνεται από vip θέση ... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Σιγά τη τύχη . Να ήταν αγώνας οκ αλλά  ολα αυτά για να δεις το αερόστατο να απογειώνεται από vip θέση ... 

Ρε μια μαλακία και μισή θα ειναι. Για τη γραφικότητα πάμε και για τη μία στο εκατομμύριο που θα είναι καλή φάση για να μη λέμε μετά ότι λείψαμε από τα 100 χρόνια. Fomo κι έτσι 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω βγάλει για 4 επιπλέον για φίλους που έχουν διαρκείας από τον δικό μου λογαριασμό απλά καταχωρώντας το όνομα και τον αριθμό τους. Δεν ξέρω τι πρόβλημα σας βγάζει αλλά δεν συνάντησα κάποιο. Ανοιχτό είναι ακόμα, υπάρχουν αρκετές θέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο κατάφερα να βγάλω το δεύτερο 

Link to comment
Share on other sites

Από τον ίδιο λογαριασμό περνάς και παραπάνω διάρκειας, εμενα δεν μου κόλλησε καθόλου. 

Link to comment
Share on other sites

26 που έχω κειας δεν ανοίγει, 39 κ 41 ανοίγει μόνο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gybe21 said:

26 που έχω κειας δεν ανοίγει, 39 κ 41 ανοίγει μόνο.

Μόνο κάτω συγκεκριμένες θύρες είναι ανοιχτές. Αυτές που είναι πράσινες στην φώτο. Έβγαλαν ανακοίνωση στο Viber πριν που είδα ότι ανάλογα την ζήτηση θα ανοίξουν άλλες θύρες.

IMG_20240405_185052.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Agent HAF said:

Έβγαλαν ανακοίνωση στο Viber πριν που είδα ότι ανάλογα την ζήτηση θα ανοίξουν άλλες θύρες.

Οι άνθρωποι είναι απερίγραπτοι μαλάκες από εποχές ΟΑΚΑ ακόμα που σε ματς που ήξερες πως θα έχει κόσμο και θα ανοίξουν και το πάνω, δεν το άνοιγαν ώσπου να τελειώσουν τα εισιτήρια στο κάτω. Δεν έχω λόγια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, stavros 9-11 said:

Οι άνθρωποι είναι απερίγραπτοι μαλάκες από εποχές ΟΑΚΑ ακόμα που σε ματς που ήξερες πως θα έχει κόσμο και θα ανοίξουν και το πάνω, δεν το άνοιγαν ώσπου να τελειώσουν τα εισιτήρια στο κάτω. Δεν έχω λόγια 

Στο ΟΑΚΑ είχε λογική, γιατί στην συμφωνία με το στάδιο, το άνοιγμα του πάνω διαζώματος χρεωνόταν έξτρα, όπότε περίμεναν να σιγουρέψουν ότι όχι μονο υπήρχε ζήτηση, αλλά ότι ήταν αρκετή, δεν άνοιγαν το επάνω για 500 εισητήρια 

Link to comment
Share on other sites

Να δώσω ένα ελαφρυντικό οτι το σύστημα διαχείρισης εισητηρίων δεν είναι της ΠΑΕ ακριβώς αλλά της Ticketmaster ώστε να αποφύγουν έξοδα υποστήριξης και να δίνουν προμήθεια που για μένα είναι λάθος να μην έχεις δικό σύστημα εισητηρίων. 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα με τον διπλανό μου που έχει μόνο ηλεκτρονικό εισητήριο και η εφαρμογή δεν του βγάζει το qr και τον αριθμό για να κλείσει θέση!!

Link to comment
Share on other sites

Ανήμερα των γενεθλίων, το άλλο Σάββατο 13 Απριλίου, θα ανέβει στο fb της AEKpedia.

Εδώ, δικαιούστε να το δείτε από τώρα, μια εβδομάδα νωρίτερα. :D

100Fsm.jpg

  • Δικεφαλάκι 12
  • Μπομπίτσα 21
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται διορθώθηκε το bug (αν ήταν τέτοιο) που με ένα διαρκείας έβγαζες 2-3 προσκλήσεις με το ίδιο όνομα κάθε μία από διαφορετικό λογαριασμό όμως. 

Link to comment
Share on other sites

Η πραγματικά πρωτότυπη γιορτή που ετοιμάζεται  θα αφορά μόνο το ποδόσφαιρο ή όλο το σωματείο; 

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να βάλετε το αερόστατο βαθιά μέσα στον πάτο σας και να κάνουμε τη γιορτή αφού τελειώσει το πρωτάθλημα; Όχι τίποτε άλλο, την επόμενη έχει αγώνα που αν δεν κερδίσεις, αυτομάτως μετατρέπεις τη χρονιά σε μία από τις πιο αποτυχημένες (βάσει προσδοκιών) της ιστορίας σου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τα 100 χρόνια ήθελαν ένα φιλικό με τη Ρεάλ Μαδρίτης ξέρω γω 15 Ιουλίου. όλα τα άλλα είναι γραφικότητες, αποπροσανατολισμοί και κυρίως κακό κάρμα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×