Jump to content

100 χρόνια ΑΕΚ


mporat
 Share

Recommended Posts

ΑΕΚΑΡΑ αγάπη μου γλυκιά χρόνια σου πολλά για τα 100. Φτωχά τα λόγια να περιγράψουν τα συναισθήματα.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ήδη κυλούν τα δάκρυα με το ντοκιμαντέρ του gazzetta!

Συντονιστείτε όσοι μπορείτε!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΟΥ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ!!!!

Δεν θα μπορούσα να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς την ΑΕΚ!!!Για εμάς είναι η καλύτερη ομάδα στον κόσμο είναι η ομάδα των προσφύγων, είναι ιδέα και οι ιδέες δεν αποθνήσκουν όπως είπε και ο Βαρθολομαίος.

Τα τρία μαγικά γράμματα.Είμαστε όλοι ευλογημένοι που γιορτάζουμε τα 100 χρόνια της ομάδας που προλαβάμε τη γηπεδάρα μας και απο το νέο γήπεδο θα γραφτεί η νέα χρυσή ιστορία της ομάδας μας που ξεκίνησε απο πέρισυ και μαζί με τις  οι νέες γενιές θα ζήσουμε  μεγάλες στιγμές και επιτυχίες.

 

IMG_3352.jpeg

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

 ΑΕΚ εσύ ορίζεις τη ψυχοσύνθεση μου

ΑΕΚ εσύ ορίζεις το είναι μου

Πατέρα σ ευχαριστώ..

Σήμερα θα στείλουμε αερόστατο στον ουρανό ..

 

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια σου πολλά αγάπη μου γλυκιά! Εσένα πρωτοαγαπησα, ο πρώτος έρωτας μου. Μπροστα σου είμαστε όλοι λίγοι, γιατί εσυ θα ζεις αιωνια. Εις τους αιώνας των αιώνων….Η ιστορία δεν έχει τέλος μόνο αρχή! 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορει μηπως αυριο ο προεδρος να ανακοινωσει καμια 2 μεταγραφαρες για τα 100 χρονια της ΑΕΚΑΡΑΣ μας?
Θα ειμεθα συγκρατημενοι

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Και μια ευχή για τα 100 σου χρόνια. Εύχομαι από αύριο κιόλας με έναν μαγικό τρόπο, να πάψει ο Νικολαιδης να είναι συνυφασμένος μαζί σου. Είδα το βιντεάκι με το Μαύρο, το ντοκιμαντέρ του Γκαζετα. Κάθε φορά που ο συνομιλητής του πηγαινε να θέσει το ζήτημα της μοναδικότητας, της διαφορετικότητας της ΑΕΚ, μόνιμη ατάκα του Θεμιστοκλη ήταν «φοβάμαι μήπως αδικούμε τους άλλους». Σε γενέθλια της ΑΕΚ κατάφερε να βάλει στην κουβέντα τους αλλόθρησκους, να μας θυμίσει ότι στην Αλεξανδρούπολη που γεννήθηκε εκτός από ΑΕΚ δίπλα του υπήρχαν και ΠΑΟΚτζηδες. 
 

Παλιόφιλε Νικολαιδη απλά στα αρχιδια μας. Μακριά από την ΑΕΚ μας γιατί δεν σου αξίζει. 

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Και μια ευχή για τα 100 σου χρόνια. Εύχομαι από αύριο κιόλας με έναν μαγικό τρόπο, να πάψει ο Νικολαιδης να είναι συνυφασμένος μαζί σου. Είδα το βιντεάκι με το Μαύρο, το ντοκιμαντέρ του Γκαζετα. Κάθε φορά που ο συνομιλητής του πηγαινε να θέσει το ζήτημα της μοναδικότητας, της διαφορετικότητας της ΑΕΚ, μόνιμη ατάκα του Θεμιστοκλη ήταν «φοβάμαι μήπως αδικούμε τους άλλους». Σε γενέθλια της ΑΕΚ κατάφερε να βάλει στην κουβέντα τους αλλόθρησκους, να μας θυμίσει ότι στην Αλεξανδρούπολη που γεννήθηκε εκτός από ΑΕΚ δίπλα του υπήρχαν και ΠΑΟΚτζηδες. 
 

Παλιόφιλε Νικολαιδη απλά στα αρχιδια μας. Μακριά από την ΑΕΚ μας γιατί δεν σου αξίζει. 

Θα ήθελα να σου πω ότι έχεις άδικο. Αλλά δεν έχεις ρε γαμώτο

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Θα ήθελα να σου πω ότι έχεις άδικο. Αλλά δεν έχεις ρε γαμώτο

Το παιδί για κάποιο άγνωστο λόγο έχει πλέον εγγνωσμενο κόμπλεξ με την ΑΕΚ. Δεν ξέρω τι ψυχολογικά τραβάει η τι κρύβεται από πίσω. Ότι και να είναι ας το κρατήσει μακριά από την ΑΕΚ μας. 

Link to comment
Share on other sites

Δείτε, κλάψτε, νοσταλγήστε, θυμηθείτε, αναπολήστε, ονειρευτείτε.

ΜΗΝ ΛΗΣΜΟΝΗΣΕΤΕ ΠΟΤΕ!

Η ΑΕΚ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΙΩΝΙΑ!

Σ' ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Skepastos said:

Και μια ευχή για τα 100 σου χρόνια. Εύχομαι από αύριο κιόλας με έναν μαγικό τρόπο, να πάψει ο Νικολαιδης να είναι συνυφασμένος μαζί σου. Είδα το βιντεάκι με το Μαύρο, το ντοκιμαντέρ του Γκαζετα. Κάθε φορά που ο συνομιλητής του πηγαινε να θέσει το ζήτημα της μοναδικότητας, της διαφορετικότητας της ΑΕΚ, μόνιμη ατάκα του Θεμιστοκλη ήταν «φοβάμαι μήπως αδικούμε τους άλλους». Σε γενέθλια της ΑΕΚ κατάφερε να βάλει στην κουβέντα τους αλλόθρησκους, να μας θυμίσει ότι στην Αλεξανδρούπολη που γεννήθηκε εκτός από ΑΕΚ δίπλα του υπήρχαν και ΠΑΟΚτζηδες. 
 

Παλιόφιλε Νικολαιδη απλά στα αρχιδια μας. Μακριά από την ΑΕΚ μας γιατί δεν σου αξίζει. 

Ισαποστακιας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά ΑΕΚΑΡΑ, αγάπη μας γλυκιά.

Πραγματικά τα λόγια είναι τόσο λίγα σε αυτές τις στιγμές για να μπορέσουν να περιγράψουν την χαρά, την υπερηφάνεια και την τιμή που νιώθουμε, που ακολουθούμε αυτή την ομάδα. Παντός καιρού, σε κάθε γήπεδο όλης της γης και σε κάθε εθνική κατηγορία 

Τα 100 σου χρόνια μονάχα η αρχή.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ο καθένας αγαπάει με τον τρόπο του. Κ το δείχνει ανάλογα με τον χαρακτήρα του. Ο Ντέμης εκνευρίζει με την βλακεία του πολλές φορές αλλά στο βίντεο έλαμπε όταν μίλαγε για την ΑΕΚ. 
 

Στα υπόλοιπα του βίντεο, με συγκίνησε. Κ με συγκίνησε γιατί είδα στιγμές, μέσα στον χρόνο, που ταυτίζομαι με αυτή την ομάδα. Το να βλέπω την στόρια της ΑΕΚ είναι ένα ταξίδι στην ζωή μου. Κ ελπίζω να ζήσουμε πολλά χρονια ακόμα για να μεγαλώσουμε αυτ το ταξίδι.

Είδα τον Αλμειδα να νιώθει κ να μιλάει από καρδιά. Κομμάτι κ αυτός πλέον. 
 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ ειναι ο Αντώνης ο Καφετζοπουλος.

ΑΕΚ είναι ο Ματίας Αλμειδα.

ΑΕΚ είναι ο συγκινημένος παππούς.

ΑΕΚ είναι η ζωή μας.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, agelos said:

ΑΕΚ ειναι ο Αντώνης ο Καφετζοπουλος.

ΑΕΚ είναι ο Ματίας Αλμειδα.

ΑΕΚ είναι ο συγκινημένος παππούς.

ΑΕΚ είναι η ζωή μας.

K o antonis antoniou k o stan

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλα ΑΕΚΑΡΑ μας. Χρόνια πολλα πατέρα, χρόνια πολλα παππού και ένα μεγάλο χρόνια πολλα σε όσους δεν πρόλαβαν να σε δουν να γίνεσαι 100. Για αυτούς παίζουμε, για αυτούς νικάμε, για αυτούς κάνουμε ο,τι κάνουμε. ΑΕΚ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΟΥΜΕ  

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στη μεγαλύτερη ομάδα του κόσμου. Ζήτω η Α.Ε.Κ!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στην καψούρα μας.

Μία ζωή και άλλη μία ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο δυνατό συναίσθημα της ζωής μου ήταν τη στιγμή που κουβαλώντας τον στους ώμους μου, παρέδωσα τον γιο μου σε αυτό που ονομάζουμε ΑΕΚ, που κανείς μας δεν ξέρει τι είναι ακριβώς. Αλλά αυτό, ο,τι κι αν είναι, είμαστε εμείς.

Χρόνια πολλά ΑΕΚ, ο,τι πολυτιμότερο είχα σου το έδωσα εκείνο το βράδυ στο μπάσκετ.

  • Δικεφαλάκι 15
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×