Jump to content

ΑΕΚ - βου, 4η αγωνιστική po, 07/04/2024, 20:30, Cosmote TV


agelos
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

63 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      0
    • Βίντα
      2
    • Μουκουντί
      0
    • Ρότα
      1
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Πινέδα
      7
    • Ελίασον
      16
    • Άμραμπατ
      27
    • Γκατσίνοβιτς
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Πόνσε
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Σιντιμπε
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Φερναντεζ
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      9
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      26
    • Κακό
      32
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      19
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      9
    • Ρότα
      3
    • Χατζισαφί
      17
    • Σιμάνσκι
      1
    • Πινέδα
      0
    • Ελίασον
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      1
    • Γκαρσία
      9
    • Πόνσε
      0
    • Γιόνσον
      1
    • Σιντιμπε
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Φερναντεζ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      2


Recommended Posts

4 minutes ago, mporat said:

Καλά τα λες αλλά για να βγουν εισιτήρια στα πέταλα θα πρέπει να μειωθούν τα διαρκείας. Ξέρεις κανέναν που έχει αυτή την πρόθεση; 42-44 είναι όλες διαρκείας.

Θα γίνει νομοτελειακά αυτό κάποια στιγμή επειδή δεν θα αγοράζονται τα διαρκείας στο πέταλο των 400 ευρώ . 

Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση ξεκίνησε επειδή αναφέρθηκε παρατήρηση κάποιων σε άλλους γιατί φωνάζουν. Σόρρυ κιόλας, αλλά και 3 χιλιάρικα να έχει δώσει ο άλλος, αν είμαι μπροστά σε στιγμή που θα ζητήσει ησυχία στο γήπεδο της ΑΕΚ, εγώ προσωπικά θα τον τραμπουκίσω και πείτε ό,τι θέλετε. Εντάξει, μη φωνάζεις, αλλά αν θες ησυχία κάποιος από τους 2 μας θα φύγει από το γήπεδο. Και μάντεψε ποιος

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Η συζήτηση ξεκίνησε επειδή αναφέρθηκε παρατήρηση κάποιων σε άλλους γιατί φωνάζουν. Σόρρυ κιόλας, αλλά και 3 χιλιάρικα να έχει δώσει ο άλλος, αν είμαι μπροστά σε στιγμή που θα ζητήσει ησυχία στο γήπεδο της ΑΕΚ, εγώ προσωπικά θα τον τραμπουκίσω και πείτε ό,τι θέλετε. Εντάξει, μη φωνάζεις, αλλά αν θες ησυχία κάποιος από τους 2 μας θα φύγει από το γήπεδο. Και μάντεψε ποιος

Ρε συ για εναν τυπο αναφερθηκε καποιος σε σχολιο στο φβ (κλαιν) αλλα κ παλι μπορει να βαραγε νταγκλες ο ανθρωπος, μην πεφτουμε να τον φαμε αμεσως 😀

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, stavros 9-11 said:

Η συζήτηση ξεκίνησε επειδή αναφέρθηκε παρατήρηση κάποιων σε άλλους γιατί φωνάζουν. Σόρρυ κιόλας, αλλά και 3 χιλιάρικα να έχει δώσει ο άλλος, αν είμαι μπροστά σε στιγμή που θα ζητήσει ησυχία στο γήπεδο της ΑΕΚ, εγώ προσωπικά θα τον τραμπουκίσω και πείτε ό,τι θέλετε. Εντάξει, μη φωνάζεις, αλλά αν θες ησυχία κάποιος από τους 2 μας θα φύγει από το γήπεδο. Και μάντεψε ποιος

Ε ναι ρε μλκ . Άκου ησυχία στο γήπεδο . Ακόμα και εγώ που είμαι σαολιν ψυχραιμία  θα του έριχνα 2 καντιλες . Τέτοιο τύποι είναι σαν να λένε θέλω φαπες . 

Υγ καταδικάζω 

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θετικό από χθες ήταν οι αποδοκιμασιες με τη λήξη του ματς. Υγεία είναι αυτό και καμπανάκι ότι αν συνεχίσετε έτσι θα μειωθούν τα χαδια.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mporat said:

Το μόνο θετικό από χθες ήταν οι αποδοκιμασιες με τη λήξη του ματς. Υγεία είναι αυτό και καμπανάκι ότι αν συνεχίσετε έτσι θα μειωθούν τα χαδια.

Δεν κατάλαβα γιατί γιουχαραν , ήμουν και λίγο σκασμένος και δεν με χωρούσε το γήπεδο . Νομίζω ότι ήταν για το μπαοκ να πω την αλήθεια αλλά αν ήταν για την ομάδα τότε είναι υπερβολικό και λάθος τη συγκεκριμένη στιγμή  και έχω γιουχαρει την ομάδα στο παρελθόν . Γνώμη μου . 

Link to comment
Share on other sites

Άγραφοι κανονες .καραlol 

Έχει σημασία ποιος θα σου πει και το " κάτσε "

Άλλο να στο πει ο Μάρκος Λεζές και αλλο ο Νικόλας Τσακογιαννης 

Ξέρω ελάχιστους που μπορούν να τραμπουκισουν τον Τσακογιαννη.  Εδω κανέναν 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, AG21 said:

Δεν κατάλαβα γιατί γιουχαραν , ήμουν και λίγο σκασμένος και δεν με χωρούσε το γήπεδο . Νομίζω ότι ήταν για το μπαοκ να πω την αλήθεια αλλά αν ήταν για την ομάδα τότε είναι υπερβολικό και λάθος τη συγκεκριμένη στιγμή  και έχω γιουχαρει την ομάδα στο παρελθόν . Γνώμη μου . 

εγώ είδα γιουχα για τον Λουτσέσκου που γύρισε και πανηγύριζε προς την κερκίδα αλλά φαντάζομαι κάποια γιούχα θα είχε να κάνει και με το αποτέλεσμα

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι πάρα πολύ υπέρ της γιούχας σε βαθμό απανολάδα, θα πεθάνω εγώ των 1000 ε για να μην στεναχωρεθεί ο γκάτσι του ενός εκατομμυρίου?

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι όταν νίκαγες σε ντέρμπι και γενικά αγώνα, οι άλλοι πέταγαν μπάλες μεστο γήπεδο για να γλυτώσουν διασυρμό. 

Είναι αδιανόητο πόσες φορές φέτος αντί έστω απλά να νικήσεις τον αντίπαλο ενώ προηγείσαι, γίνεται αυτή η κατάσταση που δεν μπορείς ούτε να επιτεθείς ουτε να αλλάξεις 3-4 πάσες. Μετά σε ισοφαρίζουν και αρχίζεις να πιέζει και να επιτίθεσαι. Πραγματικά κάθε φορά που σκέφτομαι ότι το έχουμε κάνει σε 15 (νομίζω) αγώνες φέτος τρελαίνομαι και δεν καταλαβαίνω γιατί σταματάμε να παίζουμε όταν προηγούμαστε. 

Link to comment
Share on other sites

Αχου μωρέ πληγώθηκε η καρδούλα τους που άκουσαν ένα μαζικό άντε γαμηθειτε τσόλια όταν τους γύρισαν αγώνα για 25η φορά φέτος. Τα πικρανατε τα κορίτσια και δεν πρέπει 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Αχου μωρέ πληγώθηκε η καρδούλα τους που άκουσαν ένα μαζικό άντε γαμηθειτε τσόλια όταν τους γύρισαν αγώνα για 25η φορά φέτος. Τα πικρανατε τα κορίτσια και δεν πρέπει 

 

Δεν θα μπόρεσαν να απολαύσουν με χαρά το πρωινό τους καφεδάκι στην γλυφάδα.

Link to comment
Share on other sites

Στο -1 είσαι και παίζεις δύο ματς με τον Άρη το πρώτο εντός τι να γιουχαρεις ? Αφού σε 1-2 εβδομάδες θα τραγουδάς πάλι το σε 5-6 εβδομάδες . Προκαταβολικά για ότι γίνει πιθανών σε 3-4 εβδομάδες σε τάβλι και Τούμπα που πρωτα θα τους έχεις αποθεώσει ?  Κοροιδευομαστε ? Να έμενες εκτός πρωταθλήματος και εγώ πρώτος από όλους . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Στο -1 είσαι και παίζεις δύο ματς με τον Άρη το πρώτο εντός τι να γιουχαρεις ? Αφού σε 1-2 εβδομάδες θα τραγουδάς πάλι το σε 5-6 εβδομάδες . Κοροιδευομαστε . Να έμενες εκτός πρωταθλήματος και εγώ πρώτος από όλους . 

Η γιουχα έχει και τη λογική της προειδοποίησης, το να γιουχαρεις όταν όλα θα έχουν τελειώσει είναι βλακωδες. Τώρα το τι θα τραγουδάς σε 1-2 εβδομάδες θέλει συζήτηση, αλλά έστω ότι εγώ ας πούμε που χθες γιουχαρα θα τραγουδάω και σε 5-6 εβδομάδες. Και; Εκτίθεμαι; Εγώ; Σε ποιον; Και τέλος πάντων αν νομίζει κάποιος ότι εκτέθηκα με τη χθεσινή γιουχα, να μου πει το ονοματάκι του να το γράψω στα αρχιδια μου. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Η γιουχα έχει και τη λογική της προειδοποίησης, το να γιουχαρεις όταν όλα θα έχουν τελειώσει είναι βλακωδες. Τώρα το τι θα τραγουδάς σε 1-2 εβδομάδες θέλει συζήτηση, αλλά έστω ότι εγώ ας πούμε που χθες γιουχαρα θα τραγουδάω και σε 5-6 εβδομάδες. Και; Εκτίθεμαι; Εγώ; Σε ποιον; Και τέλος πάντων αν νομίζει κάποιος ότι εκτέθηκα με τη χθεσινή γιουχα, να μου πει το ονοματάκι του να το γράψω στα αρχιδια μου. 

Γιατί να εκτεθείς ακριβώς και σε ποιον ? Προειδοποιητική γιουχα θα μπορούσαμε να ρίξουμε και στο πρώτο ματς της σεζόν πάντως . Εγώ πχ γιουχαρα τότε στην ανατροπή με Μαϊστόροβιτς που ήταν από τα πρώτα ματς που κερδίσαμε κιόλας με επική ανατροπή και οδήγησε στο να βρει αφορμή ο κοντός να φύγει . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μία από τις λίγες φορές που αισθάνθηκα περήφανος ήταν όταν ξελαρυγγιάστηκα με τον αστέρα τρίπολης τότε με τον ντέμη και έγινε σούσουρο που τελικά το γυρίσαμε αλλά πληγώθηκε ο ντέμης κτλ κτλ,παρόλο που έμεινε και λίγο σαν στίγμα των οπαδών που δεν ξέρουν και αποδοκιμάζουν και διέλυσαν τελικά μία ομάδα και όλα αυτά, εγώ ξέρω ότι ήταν το σωστό, η ομάδα σερνόταν, θα ακούσεις παναγίες, η ομάδα πετάει θα σε κάνω εικόνισμα. Αυτή είναι η άτυπη συμφωνία που κρατάει εδώ και έναν αιώνα αλλά τα μαλακιστήρια οι αθανασιάδηδες θέλουν να την αλλάξουν, θέλουν μόνο να παίρνουν μισό εκατομμύριο αν και ανάπηροι, να τους προσκυνάμε αν κατά τύχη χτυπήσει καμιά μπάλα πάνω τους αλλά σε καμιά γιούχα λένε με έσωσε η πίστη μου στο θεό και το παιδί μου, όχι ότι πληρώνομαι παραπάνω από τον Γιάννη Στουρνάρα και είμαι και ανίκανος.

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Γιατί να εκτεθείς ακριβώς και σε ποιον ? Προειδοποιητική γιουχα θα μπορούσαμε να ρίξουμε και στο πρώτο ματς της σεζόν πάντως . 

Δεν ξέρω εσύ θα μου πεις. Εσύ λες γιατί γιουχάρεις ενώ μετά θα χαίρεσαι. Άρα κάτι τέτοιο έχεις στο μυαλό σου και σε ρωτάω, ποιος θα εκτεθεί και κυρίως απέναντι σε ποιον; Στον Αλμέιδα; Στον softagapoulis21; Στον romantiki_psyxi21; Στον monoagapi21 μήπως;

Ναι, είναι ακριβώς το ίδιο παράλογο να γιουχαρεις στο πρώτο ματς με το να γιουχαρεις γιατί για 25η φορά φέτος σου γύρισαν ματς. Το βρήκες 

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν γιουχαρω ποτε το θεωρω εντελως ανουσιο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stavros 9-11 said:

Δεν ξέρω εσύ θα μου πεις. Εσύ λες γιατί γιουχάρεις ενώ μετά θα χαίρεσαι. Άρα κάτι τέτοιο έχεις στο μυαλό σου και σε ρωτάω, ποιος θα εκτεθεί και κυρίως απέναντι σε ποιον; Στον Αλμέιδα; Στον softagapoulis21; Στον romantiki_psyxi21; Στον monoagapi21 μήπως;

Ναι, είναι ακριβώς το ίδιο παράλογο να γιουχαρεις στο πρώτο ματς με το να γιουχαρεις γιατί για 25η φορά φέτος σου γύρισαν ματς. Το βρήκες 

Μήπως γιατί ακόμα το πρωτάθλημα παίζεται και στην ομάδα υπάρχει ένα πρόβλημα που μάλλον δεν οφείλεται στους παίκτες ? 

 

 

Μήπως γιατί και πέρσι έχασες από γαύρο στο πρωτάθλημα και έφερες ισοπαλία στην αρχη των πλευ οφ αλλά δεν γιουχαρες και το σήκωσες ? 

 

Μήπως γιατί όντως σε 2-3 εβδομάδες παίζει να είμαστε πρώτοι και να αποθεωνουμε την ομάδα καθοδόν για το Καραϊσκάκι ? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Μήπως γιατί ακόμα το πρωτάθλημα παίζεται και στην ομάδα υπάρχει ένα πρόβλημα που μάλλον δεν οφείλεται στους παίκτες ? 

 

Τι πρόβλημα υπάρχει στην ομάδα και γιατί εγώ θα πρέπει να προβληματίζομαι γι' αυτό όταν η ομάδα έχει επιλέξει να μη γνωρίζει κανένας τίποτα; Η ομάδα επέλεξε να μας δουλεύει φέτος με παίχτες όπως αποδείχτηκε ετοιμοθάνατους αλλά η ενημέρωση μας ήταν ότι τρέχουν να προλάβουν τον αγώνα, αλλά τελικά προλάβαιναν τον αγώνα μετά από 2 μήνες.

Και στην ουσία τώρα. Έπεσε γιουχα 5 δευτερολέπτων γιατί τόση ήταν. Και; Λυπήθηκε ο Αραούχο; Ο Μανταλος; Ο Αλμέιδα; Αν είναι τόσο τελειωμένες αδερφες ας φύγουν σήμερα κιόλας, δεν είναι για ΑΕΚ κανένας τους.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Και στην ουσία τώρα. Έπεσε γιουχα 5 δευτερολέπτων γιατί τόση ήταν. Και; Λυπήθηκε ο Αραούχο; Ο Μανταλος; Ο Αλμέιδα; Αν είναι τόσο τελειωμένες αδερφες ας φύγουν σήμερα κιόλας, δεν είναι για ΑΕΚ κανένας τους.

Ο Αραούχο έχει να προμοτάρει την εταιρεία με τα ρούχα πρώτα. Έχουμε και δουλειές

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Τι πρόβλημα υπάρχει στην ομάδα και γιατί εγώ θα πρέπει να προβληματίζομαι γι' αυτό όταν η ομάδα έχει επιλέξει να μη γνωρίζει κανένας τίποτα; Η ομάδα επέλεξε να μας δουλεύει φέτος με παίχτες όπως αποδείχτηκε ετοιμοθάνατους αλλά η ενημέρωση μας ήταν ότι τρέχουν να προλάβουν τον αγώνα, αλλά τελικά προλάβαιναν τον αγώνα μετά από 2 μήνες.

Και στην ουσία τώρα. Έπεσε γιουχα 5 δευτερολέπτων γιατί τόση ήταν. Και; Λυπήθηκε ο Αραούχο; Ο Μανταλος; Ο Αλμέιδα; Αν είναι τόσο τελειωμένες αδερφες ας φύγουν σήμερα κιόλας, δεν είναι για ΑΕΚ κανένας τους.

Μα το θέμα δεν είναι αν στεναχωρηθεί ο Αραούχο απλά τη συγκεκριμένη στιγμή δεν μπορείς να πετύχεις τπτ με τη γιουχα απλά το κάνεις από αγανάκτηση. Δικαιολογημένη ναι αλλά Δεν θα αλλάξει κάτι τώρα με τη Γιούχα , δεν θα παιζουν 90 λεπτά με ένταση , δεν θα το θέλουν περισσότερο το πρωτάθλημα και δεν θα γίνει Κάρλος ο Ρότα . 

Link to comment
Share on other sites

Ούτε γιουχα ούτε φυσικά κλαπ κλαπ(έπεσε το μάτι σε κόσμο  που χειροκρότησε)..

Ενα απλό άντε γαμηθειτε αρκεί.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

 

 

 

Μήπως γιατί και πέρσι έχασες από γαύρο στο πρωτάθλημα και έφερες ισοπαλία στην αρχη των πλευ οφ αλλά δεν γιουχαρες και το σήκωσες ? 

 

Καμία σχέση εκείνα τα ματς με τα φετινά

Τότε στο 1-3 με τον γαύρο είχες παίξει μπαλάρα και η ήττα ήταν μαγική εικόνα. Το ίδιο και όλη τη σεζόν η ομάδα ήταν μια ατελείωτη καύλα

Φέτος έχουμε φτάσει κοντά τον διψήφιο αριθμό ματς που προηγούμαστε και μετά η ομάδα κυριολεκτικά περπατάει μέχρι να γυρίσει το ματς και να θυμηθεί να ξαναπαίξει. Το ίδιο και το ίδιο πράγμα βλέπουμε όλη τη φετινή σεζόν. Ε δεν είναι και παράλογο να πέσει και γιούχα (που σιγά την γιούχα δηλαδή, στο τέλος εγώ «να τοι να τοι οι πρωταθλητές» άκουσα)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antiviosis21 said:

Ο Αραούχο έχει να προμοτάρει την εταιρεία με τα ρούχα πρώτα. Έχουμε και δουλειές

Ο Αραούχο παίζει όλη τη σεζόν τραυματίας

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×