Jump to content

ΑΕΚ - σκουλίκια 5η Αγ. play-off 14/04 20:30 CosmoteSport


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

51 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      0
    • Βίντα
      0
    • Καλλενς
      0
    • Ρότα
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      2
    • Πινέδα
      11
    • Ελίασον
      3
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσουμπερ
      0
    • Πόνσε
      35
    • Λουμπισιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Φερναντεζ
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      22
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      23
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Βίντα
      0
    • Καλλενς
      0
    • Ρότα
      3
    • Χατζισαφί
      6
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      3
    • Τσουμπερ
      12
    • Πόνσε
      0
    • Λουμπισιτς
      0
    • Αραούχο
      5
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Φερναντεζ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      22


Recommended Posts

Just now, amd said:

ειστε σκυλια εσεις στο μοιρολοι αντεχετε αλλα και στο κακο σεναριο ρε παιδι μου 2-3 "αισιοδοξοι" λιγοτεροι στον πλανητη ΑΕΚ 

Δεν ψοφανε οι "αισιόδοξοι" μανούλα μου.

Αντέχουν και φέρουν κι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

στο ματς αυτό και αν πιάσει έστω και μισό μηδέν και στο ματς στο χαριλάου, πρέπει οι πινέδα, τσούμπερ, λιβάι, βίντα να μην μπουν καθόλου. Αυτοί οι τέσσερις μόνο μπορούν να γυρίσουν την κατάσταση στα ντέρμπι, οπότε δεν έχει κανένα νόημα να πάμε τούμπα, καραισκάκη, βάζελο με αυτούς τους 4 πεθαμένους. Είναι ένα υπερβολικό ρίσκο αλλά το μόνο που μπορεί να μας βγάλει στο πρωτάθλημαχαχαχα. Τα ανωτέρω τα μετέφερα στην αδελφή μου να τα πει στη Λουτσία στο μανάβικο στη Βούλα αλλά παραείναι άμπαλη (η αδελφή μου), οπότε δεν βλέπω φως.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nea makri neo afm said:

στο ματς αυτό και αν πιάσει έστω και μισό μηδέν και στο ματς στο χαριλάου, πρέπει οι πινέδα, τσούμπερ, λιβάι, βίντα να μην μπουν καθόλου. Αυτοί οι τέσσερις μόνο μπορούν να γυρίσουν την κατάσταση στα ντέρμπι, οπότε δεν έχει κανένα νόημα να πάμε τούμπα, καραισκάκη, βάζελο με αυτούς τους 4 πεθαμένους. Είναι ένα υπερβολικό ρίσκο αλλά το μόνο που μπορεί να μας βγάλει στο πρωτάθλημαχαχαχα. Τα ανωτέρω τα μετέφερα στην αδελφή μου να τα πει στη Λουτσία στο μανάβικο στη Βούλα αλλά παραείναι άμπαλη (η αδελφή μου), οπότε δεν βλέπω φως.

Νιώσε μωρή Λουτσία. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Νιώσε μωρή Λουτσία. 

Έτσι όπως είναι το κεφάλι του Ματίας αυτήν την περίοδο, πιστεύω ότι μπορεί μία ψύχραιμη, γυναικεία ματιά να βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε βάλει τους ανθρώπους μας στη βόλτα του σκύλου του Γιόνσον στη Γλυφάδα και στο μανάβικο της γυναίκας του Αλμέιδα στη Βούλα. Αυτό το πρωτάθλημα αν χρειαστεί θα το κερδίσουμε ακόμα και από τις σκιές

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Τα ανωτέρω τα μετέφερα στην αδελφή μου να τα πει στη Λουτσία στο μανάβικο στη Βούλα αλλά παραείναι άμπαλη (η αδελφή μου), οπότε δεν βλέπω φως.

Μάλλον Λουσία την φωνάζουν στο Μπουένος Άιρες και Λουθία στην Ισπανία. Λουτσία φαντάζομαι στην Ιταλία :) Εμείς πάλι, Φωτεινή. 

Link to comment
Share on other sites

Ξύπνησα σήμερα αισιόδοξος ,

Σήμερα ξύπνησα ότι από δω και περα θα τα πάρουμε όλα ξεκινώντας από μια εμφατική 4αρα την Κυριακή .

Πήγα στο αγαπημένο μου καφέ να πάρω τον φρέντο μου στο κιτρινόμαυρο ποτήρι μου .

Κάθισα στην δουλειά ήπια μια τζούρα.

Όλα ωραία , ο Πόνσε βρίσκει δίχτυα δις και η ομάδα μετά τα χαστούκια παίρνει την ανηφόρα .

Το αφεντικό λείπει δε σπάει πέη, οι πελάτες ήσυχοι όλα τρέχουν ρολόι .

Ας κάνω και ένα τσιγαρακι , ας χαζεψω και λίγο φβ να περάσει η ώρα ...

 

Μιζέρια καλωσήρθες πίσω ... 

Όχι τον Άρη δε κερδαμε, ούτε και την Λαμία τελευταία αγωνιστική δε το βλέπω..

Screenshot_2024-04-09-10-23-34-479-edit_com.facebook.katana.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκες μέχρι την κυριακή θα βρείτε το θάνατο της αλεπούς εδώ μέσα

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Μαλάκες μέχρι την κυριακή θα βρείτε το θάνατο της αλεπούς εδώ μέσα

δεν θα φτασει κυριακη για πολλους λεω εγω τωρα 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μάλλον Λουσία την φωνάζουν στο Μπουένος Άιρες και Λουθία στην Ισπανία. Λουτσία φαντάζομαι στην Ιταλία :) Εμείς πάλι, Φωτεινή. 

Η μόνη αρμόδια και ετυμολογικά δηλαδή να κατεβάσει καμία φωτεινή ιδέα στο κεφάλι του Ματίας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nea makri neo afm said:

στο ματς αυτό και αν πιάσει έστω και μισό μηδέν και στο ματς στο χαριλάου, πρέπει οι πινέδα, τσούμπερ, λιβάι, βίντα να μην μπουν καθόλου. Αυτοί οι τέσσερις μόνο μπορούν να γυρίσουν την κατάσταση στα ντέρμπι, οπότε δεν έχει κανένα νόημα να πάμε τούμπα, καραισκάκη, βάζελο με αυτούς τους 4 πεθαμένους. Είναι ένα υπερβολικό ρίσκο αλλά το μόνο που μπορεί να μας βγάλει στο πρωτάθλημαχαχαχα. Τα ανωτέρω τα μετέφερα στην αδελφή μου να τα πει στη Λουτσία στο μανάβικο στη Βούλα αλλά παραείναι άμπαλη (η αδελφή μου), οπότε δεν βλέπω φως.

 

28 minutes ago, MITSAKLAS said:

Νιώσε μωρή Λουτσία. 

 

22 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Έτσι όπως είναι το κεφάλι του Ματίας αυτήν την περίοδο, πιστεύω ότι μπορεί μία ψύχραιμη, γυναικεία ματιά να βοηθήσει.

Εν τω μεταξύ, να υποθέσω ότι βγάΝετε μια σιγουριά πως κοουτσάρει ο Ματίας και όχι η ΛουΚία ???

3702819-NORMAL.jpg

Με τέτοια ομοιότητα, θαυμάζω την σιγουριά σας !!!

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Τα ανωτέρω τα μετέφερα στην αδελφή μου να τα πει στη Λουτσία στο μανάβικο στη Βούλα αλλά παραείναι άμπαλη (η αδελφή μου), οπότε δεν βλέπω φως.

Μπορείς να μαθεις πιο μανάβικο είναι αυτό?

Για ένα φίλο ρωτάω.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

δεν θα φτασει κυριακη για πολλους λεω εγω τωρα 

ΜΗΤΣΟ ΠΑΡΕ ΤΟ ΦΡΑΓΓΕΛΙΟ !!!

f48_11.jpg

Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΟΥΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ !!!

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΟΙ ΑΕΚΤΖΙΔΕΣ μην μπαινεται πρωτα social και μετά ΚΜ . Λυπηθείτε μας . Θα ελεγα μπειτε οπου θελετε αναλογα τα γούστα αλλα οχι social  . κάνουν κακό σε σένα και σε όλους μας .   

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

ΦΙΛΟΙ ΑΕΚΤΖΙΔΕΣ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΠΡΩΤΑ SOCIAL ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΜ . ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ . ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΜΠΕΙΤΕ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ  SOCIAL .  

Όταν λες "μπείτε" ????

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Μπορείς να μαθεις πιο μανάβικο είναι αυτό?

Για ένα φίλο ρωτάω.

πρίγκιπος πέτρου ρε, μαργαρίτα. Μου τον έδειχνε η αδελφή μου από τις κάμερες και μου έλεγε κάποιος γνωστός είναι αυτός, οκ λέω πού να πας έτσι με τους άσχετους

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, amd said:

αυτα ειναι για τις μοιρολογητρες προσωπικα οταν εχεις μεγαλωσει με την ΑΕΚ 30 χρονια η φετινη χρονια ειναι εξαιρεση οτι και να γινει στο τελος, τελευταια χρονια που η ΑΕΚ διεκδικησε back2back πρωταθλημα ημουνα 12 χρονων 

@agelosπαρειγγειλε 2 κιλα κολλυβα για τα παιδια 

Ενταξει, οκ τότε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nea makri neo afm said:

πρίγκιπος πέτρου ρε, μαργαρίτα. Μου τον έδειχνε η αδελφή μου από τις κάμερες και μου έλεγε κάποιος γνωστός είναι αυτός, οκ λέω πού να πας έτσι με τους άσχετους

Πλάκα κάνεις ρε, εκεί παω συνήθως.

Ματίας αγάπη μου μεταμφιεσμενος ψωνίζεις?

Πετάγομαι να πάρω αχλάδια.

  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Νονός said:

Όταν λες "μπείτε" ????

Τώρα θυμήθηκα κάτι άσχετο . Στο στενό μου πήγα να κόψω Λαμπράκη γιατι η κίνηση είχε ξεκινήσει για να βγεί βουλιαγμένης απο παραλία . Στη γωνία ο Γαβαλάς με κροκς με κάτι λουλούδια πάνω , πολύχρομος κτλ σουρεάλ φάση πάω να χωθώ στα αυτοκίνητα τρελαμένοι ολοι απο 5-6 φανάρια που ειχαν φάει  και πετυχαίνω στο σημείο μια πιτσιρίκα . Ανοίγω το παράθυρο και της λέω << Να μπώ ? >> εννοώντας να χωθώ γιατι ήταν υπόθεση ζωής και θανάτου με τα αμάξια που ερχόντουσαν με 200 απο Βουλιαγμένης ( εγώ κυριολεκτικά στο αντίθετο ρεύμα) . Κόλλησε η κοπέλα στην αρχή και μου έκανε ενα νάζι και με άφησε .  Εχουν τελικά ζωή και οι παντρεμένοι . 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι αχλάδια πάρε Μάη μήνα,πολύ καλή επιλογή, κατέβα και με double6 Λεωφόρο

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DiK said:

Ενταξει, οκ τότε

εσυ ρε μλκ δεν εισαι μεσα σε αυτους εσυ απο την φυση σου εισαι αισιοδοξος οταν ησουν μωρο σε πεταξαν στην κολυμπηθρα της αισιοδοξιας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Macross said:

Δεν αντέχεται το πράγμα.

Λιποτακτης.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, agelos said:

Πλάκα κάνεις ρε, εκεί παω συνήθως.

Ματίας αγάπη μου μεταμφιεσμενος ψωνίζεις?

Πετάγομαι να πάρω αχλάδια.

Μυστική οργάνωση "Αλμέιδα - Γιόνσον" βλέπω να ετοιμάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε κάνα βιντεάκι να χαλαρώσουμε 

Screenshot_2024-04-09-10-50-04-650-edit_com.google.android.youtube.jpg

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×