Jump to content

ΑΕΚ - σκουλίκια 5η Αγ. play-off 14/04 20:30 CosmoteSport


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

51 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      0
    • Βίντα
      0
    • Καλλενς
      0
    • Ρότα
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      2
    • Πινέδα
      11
    • Ελίασον
      3
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσουμπερ
      0
    • Πόνσε
      35
    • Λουμπισιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Φερναντεζ
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      22
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      23
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Βίντα
      0
    • Καλλενς
      0
    • Ρότα
      3
    • Χατζισαφί
      6
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      3
    • Τσουμπερ
      12
    • Πόνσε
      0
    • Λουμπισιτς
      0
    • Αραούχο
      5
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Φερναντεζ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      22


Recommended Posts

4 minutes ago, agelos said:

Λιποτακτης.

Μια φορά δεν πήγα και τα σκατώσατε ΟΥΛΟΙ. You had one job και κάνατε blowjob.

Βάλτε γκολ ρε αχρήστοι βαρεθήκαμε να σημαδεύετε την περιοχή εκτός του τέρματος

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Macross said:

Μια φορά δεν πήγα και τα σκατώσατε ΟΥΛΟΙ. You had one job και κάνατε blowjob.

Βάλτε γκολ ρε αχρήστοι βαρεθήκαμε να σημαδεύετε την περιοχή εκτός του τέρματος

Εδώ σου προσφέρθηκε να σε πάνε και να φέρουν . Τι άλλο ήθελες ? και μετά λέμε γιατι ο κόσμος δεν ειναι όπως πέρσι .... 

@agelos

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Nea makri neo afm said:

πρίγκιπος πέτρου ρε, μαργαρίτα. Μου τον έδειχνε η αδελφή μου από τις κάμερες και μου έλεγε κάποιος γνωστός είναι αυτός, οκ λέω πού να πας έτσι με τους άσχετους

25 minutes ago, agelos said:

Πλάκα κάνεις ρε, εκεί παω συνήθως.

Ματίας αγάπη μου μεταμφιεσμενος ψωνίζεις?

Πετάγομαι να πάρω αχλάδια.

Εκεί πέρα που λέτε εντωμεταξύ, επειδή συνέχεια κροσάρουν αμάξια απέναντι στα κενά που έχουν οι νησίδες, βλέπω όλο ατυχήματα γιατί τρέχουν συνήθως και όσοι ανεβοκατεβαίνουν τον δρόμο. Το νου σας αλάνια, αν τον πετύχετε τον μαέστρο να βγείτε μέχρι και στη μέση του δρόμου για να κάνετε τους τροχονόμους μη πάθει τίποτα ο Μαθιός μας!!! Πελάδο έχει και ωραία βιολογική λαϊκή τα Σάββατα, άσε τον μανάβη ψυχούλα μου...

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ποια λαϊκή, σιγά μην πάει και στη Βαρβακειο για αρνάκι 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Νονός said:

 

 

Εν τω μεταξύ, να υποθέσω ότι βγάΝετε μια σιγουριά πως κοουτσάρει ο Ματίας και όχι η ΛουΚία ???

3702819-NORMAL.jpg

Με τέτοια ομοιότητα, θαυμάζω την σιγουριά σας !!!

Η μωρη Λουκία είναι σοβαρό άτομο, αποκλείεται να έκανε τις μαλακίες που κάνει ο άντρας της.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Η μόνη αρμόδια και ετυμολογικά δηλαδή να κατεβάσει καμία φωτεινή ιδέα στο κεφάλι του Ματίας

Ε ναι. Τώρα που το σκέφτηκα o Ματίας μάλλον Λουσίτα, Φωτεινούλα, θα την φωνάζει, όπως συνηθίζουν οι αργεντίνοι :) 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Νονός said:

 

 

Εν τω μεταξύ, να υποθέσω ότι βγάΝετε μια σιγουριά πως κοουτσάρει ο Ματίας και όχι η ΛουΚία ???

3702819-NORMAL.jpg

Με τέτοια ομοιότητα, θαυμάζω την σιγουριά σας !!!

Λες έτσι να εξηγούνται τα τελευταία ΄άτυχα αποτελέσματα; Να είχε αρρωστήσει ο Μάνθος και να πήρε την θέση του στον πάγκο  η Λουσίτα ή Λουκία; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Λες έτσι να εξηγούνται τα τελευταία ΄άτυχα αποτελέσματα; Να είχε αρρωστήσει ο Μάνθος και να πήρε την θέση του στον πάγκο  η Λουσίτα ή Λουκία; 

Το αντίθετο πιστεύουμε κάποιοι.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, makisg said:

Εκεί πέρα που λέτε εντωμεταξύ, επειδή συνέχεια κροσάρουν αμάξια απέναντι στα κενά που έχουν οι νησίδες, βλέπω όλο ατυχήματα γιατί τρέχουν συνήθως και όσοι ανεβοκατεβαίνουν τον δρόμο. Το νου σας αλάνια, αν τον πετύχετε τον μαέστρο να βγείτε μέχρι και στη μέση του δρόμου για να κάνετε τους τροχονόμους μη πάθει τίποτα ο Μαθιός μας!!! Πελάδο έχει και ωραία βιολογική λαϊκή τα Σάββατα, άσε τον μανάβη ψυχούλα μου...

Εκει γινονται ατυχηματα για τις κοπελες που εργαζονται στο μαναβικο βασικα

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, theo said:

Εκει γινονται ατυχηματα για τις κοπελες που εργαζονται στο μαναβικο βασικα

ήμουν βασικό μέλος του κάστινγκ το 14 αλλά πόσα να παρακολουθήσεις στη ζωή πια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εσείς εκεί στα Νότια βλέπετε Λουσίτα και τον κλώνο της, Γιόνσον, κλπ.

Και εγώ στάνταρ 4-5 φορές τη βδομάδα βλέπω τον Τσακίρη λες και έχουμε ραντεβού. Το λες άδικο.

  • Sad 1
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Θέλετε και πρωτάθλημα κορόιδα. Δεν ακουτε τον πολυνικη του ΠκΟ που σας τα γράφει απ το χειμώνα ότι η ομάδα δεν μπορεί. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nf28 said:

Εσείς εκεί στα Νότια βλέπετε Λουσίτα και τον κλώνο της, Γιόνσον, κλπ.

Και εγώ στάνταρ 4-5 φορές τη βδομάδα βλέπω τον Τσακίρη λες και έχουμε ραντεβού. Το λες άδικο.

Πλημμυρίζουμε από δάκρυα συμπόνιας για πάρτη σου, που όποτε κάνεις κέφι περνάς την πόρτα του σπιτιού σου και βγάζεις ανοιξιάτικη βόλτα την κοράκλα σου (που τα σπάει btw) μπροστά στο ναό. Ο θεός σ'τον στέλνει τον τσακίρη για να ισορροπήσει κάπως αυτό που έφτιαξε. Αν ήταν στο χέρι μου τον τσατάλη θα έβλεπες.

 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Στα δυο παιχνιδια με σκωληκες max 4 βαθμοι...

Βαζελος Ασσος

Τουμπα Max X

Καραιταβλι Max X

Λαμια εξαρταται από το κινητρο..

Καντε τη σουμα και πειτε μου....

Εγω βλεπω το γαμωτουρκο πρωτο παντως....

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nf28 said:

Εσείς εκεί στα Νότια βλέπετε Λουσίτα και τον κλώνο της, Γιόνσον, κλπ.

Και εγώ στάνταρ 4-5 φορές τη βδομάδα βλέπω τον Τσακίρη λες και έχουμε ραντεβού. Το λες άδικο.

Ζήτα κάνα αυτόγραφο....θα πάρει μεγάλη αξία όταν θα κερδίσει βραβείο Πούλιτζερ σε μερικά χρόνια!

Έχεις δίκιο πάντως για τα Νότια...πριν μερικά Σάββατα μέσα σε διάστημα μιας ώρας που έκανα βόλτα στη Γλυφάδα πέτυχα Φαν Βεερτ, Χουάνκαρ και Σπόραρ σε διάφορα σημεία.

Φαν Φακτ: @agelosη κόρη του Χουάνκαρ ξετρελάθηκε με το σκυλί μου και αναγκάστηκε να έρθει η κυρία χουάνκαρ να της πει να ξεκολλήσει...το λυπήθηκα το καημένο το παιδάκι, του έχουν πάρει ένα από αυτά τα καφέ τα πουντλ που είναι της μόδας τώρα τελευταία (αυτά που είναι σαν λούτρινα αρκουδάκια).

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, theo said:

Εκει γινονται ατυχηματα για τις κοπελες που εργαζονται στο μαναβικο βασικα

Εχει πέσει η πχιοτητα τελευταία :(

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, makisg said:

Ζήτα κάνα αυτόγραφο....θα πάρει μεγάλη αξία όταν θα κερδίσει βραβείο Πούλιτζερ σε μερικά χρόνια!

Έχεις δίκιο πάντως για τα Νότια...πριν μερικά Σάββατα μέσα σε διάστημα μιας ώρας που έκανα βόλτα στη Γλυφάδα πέτυχα Φαν Βεερτ, Χουάνκαρ και Σπόραρ σε διάφορα σημεία.

Φαν Φακτ: @agelosη κόρη του Χουάνκαρ ξετρελάθηκε με το σκυλί μου και αναγκάστηκε να έρθει η κυρία χουάνκαρ να της πει να ξεκολλήσει...το λυπήθηκα το καημένο το παιδάκι, του έχουν πάρει ένα από αυτά τα καφέ τα πουντλ που είναι της μόδας τώρα τελευταία (αυτά που είναι σαν λούτρινα αρκουδάκια).

Χουανκαρ τον έχω πετύχει στις κούνιες. Σκέφτηκα να το ρωτήσω τη γνώμη του για τον Αμραμπατ, αλλά στη συνέχεια θυμήθηκα ότι μάλλον δεν θα με άκουγε.

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, parakmiakos said:

Θέλετε και πρωτάθλημα κορόιδα. Δεν ακουτε τον πολυνικη του ΠκΟ που σας τα γράφει απ το χειμώνα ότι η ομάδα δεν μπορεί. 

Στις προβλέψεις είσαι πολύ καλός και κυρίως κυνικός. Το θέμα είναι ότι ούτε οι άλλοι μπορούν. Οπότε κάποιος από τους τέσσερις που "δεν μπορούν" αναγκαστικά θα το πάρει. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Evolve said:

Πλημμυρίζουμε από δάκρυα συμπόνιας για πάρτη σου, που όποτε κάνεις κέφι περνάς την πόρτα του σπιτιού σου και βγάζεις ανοιξιάτικη βόλτα την κοράκλα σου (που τα σπάει btw) μπροστά στο ναό. Ο θεός σ'τον στέλνει τον τσακίρη για να ισορροπήσει κάπως αυτό που έφτιαξε. Αν ήταν στο χέρι μου τον τσατάλη θα έβλεπες.

 

Τσατάλη είδα το μεσημεράκι πριν το ντέρμπι με γαύρο, την προηγούμενη Κυριακή.

Η εμφάνιση της ποντικομαμής κρίθηκε γούρικη, καλό θα ήταν ο θεός να τον στείλει ξανά στο δρόμο μου.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Yossarian said:

Στα ποσά δίωρα υπάρχει ελπίς @MITSAKLAS;

Screenshot_20240409_125402_com.android.chrome_edit_1310512350485443.thumb.jpg.4d89fecce5c1e18907fb1e10f73effc2.jpg

Και σε ένα νανοσεκοντ, καλά είμαστε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Και σε ένα νανοσεκοντ, καλά είμαστε.

Ελπίζω ότι ήρθε να βοηθήσει και αυτός στο κρίσιμο φινις και να αλλάξει η εικόνα . Λογικά βοηθούσε εξ αποστάσεως μέχρι τώρα . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Ελπίζω ότι ήρθε να βοηθήσει και αυτός στο κρίσιμο φινις και να αλλάξει η εικόνα . Λογικά βοηθούσε εξ αποστάσεως μέχρι τώρα . 

Γουορκ φρομ χόμ.

Τώρα το γύρισε σε χάιμπριντ.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Captain21 said:

Στα δυο παιχνιδια με σκωληκες max 4 βαθμοι...

Βαζελος Ασσος

Τουμπα Max X

Καραιταβλι Max X

Λαμια εξαρταται από το κινητρο..

Καντε τη σουμα και πειτε μου....

Εγω βλεπω το γαμωτουρκο πρωτο παντως....

Με 12 βαθμούς max καπετάνιε μου σε βλέπω να ηρεμείς κι εσύ και το σκυλί όλο το καλοκαίρι καθώς και όλες τις Τετάρτες/Πέμπτες του '24 που θα έχει ευρωπαϊκά...

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×