Jump to content

Διοικητικά - Οικονομικά ΠΑΕ ΑΕΚ


nikos
 Share

Recommended Posts

aekpaeIS8IL.jpg

 

 

 

Μην τυχον και ακουσω κανεναν να γκρινιαζει. Τα εχουμε πει εδω και μηνες.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

6,6 εσοδα. Η κουβεντα τελειωνει εκει.

γιαυτον παω τον προεδρο, γιατι στα οικονομικα δεν εχει μειον ποτε. ? ροχωρα τιγραρε

Link to comment
Share on other sites

Κανεις λαθος Χαμπο. Και ο Κετς και η λατρεια ο Καζ δεν εχουν πουθενα την ειδηση με τον πρωτο ισολογισμο της ΑΕΚ ? ΑΕ. ? ου κανονικα ως πρωτη εταιρικη χρηση θα επρεπε να το εχουν βαλει. Κανενα site δεν εχει ακουμπησει το θεμα πολυ απλα γιατι δεν ακουμπιεται για αεκτζη που εχει παρει μυρωδια τι παιζει 3 χρονια τωρα. 

Κατα τ αλλα πανηγυριζαν ορισμενοι για Jeep, για φοβερο τηλεοπτικο συμβολαιο με τον ΟΤΕ, για maxi χορηγια Ο? Α? , για τα 12 χιλιαδες κειας, για τις 25αρες στο ΟΑΚΑ με τα χωρια, για το sold out με τη θρυλαρα στο Κυπελλο που ηταν μονο του 1 εκατ. ευρω.

Δε συζηταμε τωρα για τα προπερσινα στη Γ που αγνοουνται γενικα, μιλαμε για Β Εθνικη. Αυτοι ειναι ικανοι να εμφανισουν του χρονου τιποτα εσοδα 8 εκατομμυρια ξερω γω και την ομαδα απο 4 εκατ. που την κοστολογουσαν περσι σε 14. 

Τελος παντων, ας πηγαινουν ολα στον κουμπαρα, αλλα κι αυτος ο κουμπαρας παλι δεν υπαρχει αφου η Δικεφαλος στο δικο της ισολογισμο εμφανιζει το αστρονομικο νουμερο των 1,8 εκατ. με το Γιωργο να εχει βαλει 900, τους λοιπους μετοχους 100 χιλιαρικα και τον κοσμο 800 χιλιαρικα. Τι να κανουμε, γραφει το ΚΜ πραγματα που τα καθ ολα σεβαστα sites που ασχολουνται με την ΑΕΚ δεν μπορουν να ξετρυπωσουν. Κατα τα αλλα λεμε στο Γκους οτι δεν εχουμε λεφτα για μεταγραφες και μονο αν υπαρξουν αποχωρησεις θα δοθουνε 400 χιλιαρικα για παικτες.

Συγνωμη που στενοχωρω καποιους, δεν ειναι προθεση μου. Απλως πρεπει να ειμαστε δικαιοι και οπως εεκραζα το Θανοπουλο με τις επισφαλειες του Μακη, ετσι κραζω και τωρα που με λενε μαλακα κατα προσωπο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εχεις απολυτο δικιο Ζαστρο . Η φωτο του 365 που εβαλα δεν αναφερεται στο συγκεκριμενο θεμα αλλα περισσοτερο σε ολα αυτα που λες εσυ. Γενικα την εβαλα για τους χαχολους που 3 χρονια πανηγυριζαν με τιτανοτεραστια ωθηση του κεφτε για την τεραστια ΑΕΚ και τα εσοδα της....για ολα αυτα που γραφεις και συμφωνω απολυτα. :)

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω, σαν φαινονται υποπτα λιγα τα εσοδα της ? ΑΕ (χωρις τα λεφτα που πανε απευθειας στο γηπεδο μπλα μπλα) ή σχολιαζεται το γεγονος οτι η ομας εχει 4 μυρια μπατζετ με 6μισι μυρια εσοδα?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οτι ειναι αστειο το 6,6 σαν νουμερο Σεπ οταν μονο απο 1 ματς ηταν 1εκ. Μιλαμε για εσοδα οχι για κερδος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε έχουμε IFRS πακέτο, με cash flow και vga και χυστα μέσα.

Τι λέτε ρε :)

 

Ελπίζω να αντέξω μακριά του!

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

φιλε ζαστρο βαλε εδω την οικονομικη χρηση της ? ΑΕ, νομιζω ειναι το πιο σχετικο τοπικ

Link to comment
Share on other sites

ανοιγεις το κουτι της πανδωρας γιωργαρε.

 

Celebration Box μπορεί να το πει κανείς σε άλλα sites.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αποκρύπτει έσοδα. Αντί να πει ότι τόσα και τόσα μπήκανε και από αυτά τόσα πάνε για γήπεδο, βγάζει ένα μικρό νούμερο και λέει καθάρισα. Αδιαφάνεια, λαμογιές. Το πρώτο μεγάλο λάθος του. Εγώ μόνο αυτό απαιτούσα. Διαφάνεια και πρόγραμμα. Ούτε να βάλει από τσέπη ούτε πρωτάθλημα με τη μία. Απ' ό,τι φαίνεται @@.  

Link to comment
Share on other sites

Δε συντρεχει λογος ανησυχιας.Τα λεφτα βρισκονται σε ενα κουμπαρα που βρισκεται μεσα σε μια θυριδα στα νησια κειμαν.Θα τα εμφανισει το αργοτερο μεχρι το ? ασχα που θα μπουν οι μπουλντοζες.

Link to comment
Share on other sites

? αντως ειναι αξιοπρεπεστατο γηπεδο. Σημερα που ειναι αδειο το βλεπεις καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

? ροσεξατε κατι ε?

Ο ? ετραρας.

Ο δεν ειμαι Μαρινακης.

Ο τι να πω και εγω ο καημενος, δεν τα σηκωνω τα εξοδα.

Ο ριχτετηνστηΔ

Ο παιζωγκολφμετοατιμουλικο

Ο δεθαμουπαιξειεμεναπουστιατοΑμερικανο

Και επεσε κιολας. Ε? ΕΣΕ Α? Ο ΤΗΝ ΕΝΔΕΚΑΤΗ ΘΕΣΗ.

Αφου τον ειχα λυπηθει και γω τοτε και ηθελα να του δωσω κανα 50ευρω να πα να πιει ενα ποτο να ξελαμπυκαρει..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ροσεξατε κατι ε?

Ο ? ετραρας.

Ο δεν ειμαι Μαρινακης.

Ο τι να πω και εγω ο καημενος, δεν τα σηκωνω τα εξοδα.

Ο ριχτετηνστηΔ

Ο παιζωγκολφμετοατιμουλικο

Ο δεθαμουπαιξειεμεναπουστιατοΑμερικανο

Και επεσε κιολας. Ε? ΕΣΕ Α? Ο ΤΗΝ ΕΝΔΕΚΑΤΗ ΘΕΣΗ.

Ο τελευταίος των Μοϊκανών. Ο σούπερ σαπορτερ. ? ου έδωσε 10.000 ευρώ στον στίβο της ΑΕΚ. Τα ξεχασατε αυτά πουλάκια μου ε;
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μιλατε καλα για τον ? ετρο γιατι εχει πει οτι θα βαλει ταληρο για το γηπεδο.

? οτε ειπε τετοιο πραγμα ο ? ετρος; Ενα διφραγκο ηταν η διαρροη. Εκτος αν εχεις inside info οποτε πασο.

Link to comment
Share on other sites

? οτε ειπε τετοιο πραγμα ο ? ετρος; Ενα διφραγκο ηταν η διαρροη. Εκτος αν εχεις inside info οποτε πασο.

Και γω για διφραγκο θυμαμαι..Αμα ηταν 5 θα του χαμε κανει 5 πιπαι παραπανω..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×