Jump to content

Διοικητικά - Οικονομικά ΠΑΕ ΑΕΚ


nikos
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Και εγω αρχιζω να πιστευω αυτο που λεει ο Βασιλης οτι εχουν τελειωσει τα ψωμια της γκομενας. Στα τελευταια της ειναι και συντομα θα αποσυρθει σε μοναστηρι ...! Αν γινει αυτο θα ειναι η μεγαλυτερη μεταγραφη της ΑΕΚ στα 4 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 εβδομάδες ήταν γνωστό ότι ο μπινές θα τα άκουγε με τον νιόνιο όπως επίσης ήταν γνωστό το non paper ότι ο μπινές τάχα θα απενεργοποιηθεί.

Το ποιά είναι η αλήθεια φάνηκε αμέσως με την παρουσία του πούστη και την αρχηγική ομιλία στα αποδυτήρια.

Το ότι καπέλωσε τον μόλις 4 ημερών πορτογάλο προπονητή το προσπερνάμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τολη πιστευω δεν τον παιρνει αλλο...! Απο θεμα καθααρα εγωισμου για σπασιμο στην εξεδρα πηγε στα αποδυτηρια....ο τυπος νομιζω λειωνει σαν κερι

Link to comment
Share on other sites

Και να πουμε επισης ? ανο, οτι εξ αιτιας αυτης της ρητρας, ο Ντουσκο τεθηκε εκτος πλανου και δεν εχει τον παραμικρο λογο στην επιλογη του νεου προπονητου. Εξ ου και ο Κοκκοτας που ποσταρα τις προαλλες και η βαθυτατη θλιψη μου. Διοτι ποιος ειναι ο Μαιστοροβιτς να εχει εν λευκω εξουσιοδοτηση να βρει προπονητη; Να τα λεμε κι αυτα, οσο κι αν καποιοι βγαζουν τα κομπλεξ τους απεναντι στον Ντουσαν Μπαγεβιτς.

 

Οσον αφορα τα οικονομικα, ο Τιγρης θεωρει οτι φετο ειναι ηδη 2 μυρια μεσα και αν φερει και κοουτσο μαζι με τις αποζημιωσεις του Τεμουρι, θα παμε στο μειον 2μισι.

Επίσης να πούμε χρήστο ότι εδώ μέσα γράφτηκε επανειλημμένως από τους ινσάιντερς ότι τον καράφλα δεν τον ήθελε με τίποτα ο μπινές και ήταν προσωπική και 100% επιλογή του ψιψίνου.Οπότε κάτι δεν κολλάει με τα παραπάνω σενάρια.

Link to comment
Share on other sites

Τολη πιστευω δεν τον παιρνει αλλο...! Απο θεμα καθααρα εγωισμου για σπασιμο στην εξεδρα πηγε στα αποδυτηρια....ο τυπος νομιζω λειωνει σαν κερι

Το ντουέτο είναι μπετοναρισμένο μέχρι το βιολογικό τους τέλος.

Τα υπόλοιπα είναι για τους αναγνώστες του κεφτέ.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να πούμε χρήστο ότι εδώ μέσα γράφτηκε επανειλημμένως από τους ινσάιντερς ότι τον καράφλα δεν τον ήθελε με τίποτα ο μπινές και ήταν προσωπική και 100% επιλογή του ψιψίνου.Οπότε κάτι δεν κολλάει με τα παραπάνω σενάρια.

Επιλογη Μιμη ηντονε ο Ντανιελ. Το παιρνει πανω του το τσαντιρι. Λαου-λαου.

Link to comment
Share on other sites

Το ντουέτο είναι μπετοναρισμένο μέχρι το βιολογικό τους τέλος.

Τα υπόλοιπα είναι για τους αναγνώστες του κεφτέ.

Μπετοναρισμενο ειναι και δεν αλλαζει. Στην ομαδα θα αλλαξει.
Link to comment
Share on other sites

Επιλογη Μιμη ηντονε ο Ντανιελ. Το παιρνει πανω του το τσαντιρι. Λαου-λαου.

Για τον άλλον καράφλα λέω.

Link to comment
Share on other sites

Μπετοναρισμενο ειναι και δεν αλλαζει. Στην ομαδα θα αλλαξει.

Σου απάντησε ο μπινές το σάββατο το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Για τον άλλον καράφλα λέω.

Με τον αλλο καραφλα εχουνε γινει μυλος. Απο το Μοντεσκιε και μετα παιζανε αμπαριζα. Χασανε τη μπαλα. Γινανε κινησεις πανικου. Κι επικρατησε του μαγκουρα. Οι κουβεντες που ειπωθηκαν στη Βουλιαγμενη ειναι σοβαρες.

Link to comment
Share on other sites

Σου απάντησε ο μπινές το σάββατο το βράδυ.

Επειδη μπηκε αποδυτηριο ? Χαρτι και στυλο μπορει να μην ξαναπιασει ?

Θα κοπει και το αποδυτηριο. Στηριξη στον Ταισον πηγε να κανει εναντι των παικτων.

Link to comment
Share on other sites

Με τον αλλο καραφλα εχουνε γινει μυλος. Απο το Μοντεσκιε και μετα παιζανε αμπαριζα. Χασανε τη μπαλα. Γινανε κινησεις πανικου. Κι επικρατησε του μαγκουρα. Οι κουβεντες που ειπωθηκαν στη Βουλιαγμενη ειναι σοβαρες.

Εγώ λέω για αυτά που γράφτηκαν εδώ μέσα το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μπηκε αποδυτηριο ? Χαρτι και στυλο μπορει να μην ξαναπιασει ?

Θα κοπει και το αποδυτηριο. Στηριξη στον Ταισον πηγε να κανει εναντι των παικτων.

Εσύ το λες στήριξη,εγώ το λέω καπέλωμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω για αυτά που γράφτηκαν εδώ μέσα το καλοκαίρι.

Ελα ρε Τολη. ? οσες φορες εχουμε πεσει εξω και με πρακτορες που ειχαμε εμπιστοσυνη ? Και τι εγινε ? Γραψανε τι ακουσανε. Δεν ητανε κρυμενοι στα συρταρια του βατραχου.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ το λες στήριξη,εγώ το λέω καπέλωμα.

Δε νομιζω. Να διαψευσει τις φημες πηγε και να βαλει ενα χερακι στη στηριξη.

Εγω το ειδα πιο πολυ για τα ματια του αφεντικου "μου ειπες να στηριξω και το κανω", παρα ολα τα αλλα.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Τολη. ? οσες φορες εχουμε πεσει εξω και με πρακτορες που ειχαμε εμπιστοσυνη ? Και τι εγινε ? Γραψανε τι ακουσανε. Δεν ητανε κρυμενοι στα συρταρια του βατραχου.

Μπίλαρε το κακό με το ντουέτο είναι ότι έχει γίνει εντελώς προβλέψιμο.

? λέον και τα non paper ξέρουμε από τις προηγούμενες μέρες τι ακριβώς θα λένε.

Το θέμα είναι να μη τσιμπάτε εσείς.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω. Να διαψευσει τις φημες πηγε και να βαλει ενα χερακι στη στηριξη.

Εγω το ειδα πιο πολυ για τα ματια του αφεντικου "μου ειπες να στηριξω και το κανω", παρα ολα τα αλλα.

Ρε βασίλη δεν είμαστε μικρά παιδιά.

Αρχηγική εμφάνιση έκανε το ψοφίμι.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με ενα αρθρο στο γκαζετα-δεν ξερω κατα ποσο ισχυει- ο ευθυτενης εχει παραιτηθει 2-3 φορες, αλλα ο μεγαλος δεν εκανε δεκτες τις παραιτησεις, αφου τον εμπιστευεται τυφλα.

Το βαζω εδω

 

Οι παραιτήσεις και ο εσωτερικός κανονισμός http://www.gazzetta.gr/football/article/998484/oi-paraitiseis-kai-o-esoterikos-kanonismos

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Το παντελονιασμα παει συννεφο,η κοιλια του τιγρη εχει μεγαλωσει απο περυσι και ο γιωργος παει για μεταμοσχευση μαλλιων.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

 και ο γιωργος παει για μεταμοσχευση μαλλιων.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα λες για αυτο να πηγε ο Ντεμης ΟΑΚΑ ? Επειδη εχει το νοου χαου? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×