Jump to content

MVP - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

84 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Callens
      7
    • Βίντα
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      11
    • Ελίασον
      59
    • Αραούχο
      5
    • Πονσε
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      80
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      1
    • Callens
      0
    • Vida
      0
    • Χατζισαφι
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      0
    • Ελίασον
      0
    • Αραουχο
      1
    • Πονσε
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      80


Recommended Posts

Νίκη με πέναλτι εκτός περιοχής στο 99 και ενώ έχει δείξει 2 λεπτά καθυστερήσεις 

 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Hades said:

Νίκη με πέναλτι εκτός περιοχής στο 99 και ενώ έχει δείξει 2 λεπτά καθυστερήσεις 

 

Και αποβολή με δευτερες κίτρινες κάρτες σε Ιωαννιδη και Μπακασετα για διαμαρτυριες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νίκη με γκολ καράφλα στις καθυστερήσεις . Διαμαρτυρίες Τερίμ για 3 πέναλτυ που δεν δόθηκαν σε ξεκάθαχαχα ανατροπές στον φωτακο

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν θα προλάβουν Λιβαι, Γκάτσι;

Επίσης, μην έχει κάτι το καραφλο βέλος.

Link to comment
Share on other sites

Θάνατος στον Μανταλισμο   στις τσινικες  δημόσιες σχεσεις και στην λαϊκή ορχηστρα Μίκης Θεοδωράκης.  Την Τετάρτη Θες Μαλαμηδες,  όχι την νεολαία Γκάντι.  Περινενουμε το κλασικό  ρεπορτάζ του κιοφτε για την μη ανησυχία για τον φαλακρό νταβατζη. Ιωαννιδη & Μπερναρ,  εύχομαι Εμπολα μέχρι την Τετάρτη.  Οποιος χειροκροτησει Κασετα,  γαμιεται 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο 1488 μας κέρασε εδώ.

Κακό ψόφο από αστερισμό της εκλειπτικής στο μυοσκελετικό σύστημα να ευχηθώ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ όμως, μην βάζεις εδώ τους ΠΓ.  Θα προτιμούσα να μην τους έβλεπα στο ΚΜ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδιαίτερα καλό προαίσθημα αλλά πιστεύω ότι το τιμ καταλαβαίνει σε ποιο σημείο της χρονιάς βρισκόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα και κόσμος ένα. Από σήμερα μέχρι την Τετάρτη. Μάτι να γυαλίζει, πάθος βγαλμένο από ντέρμπι λατινικής Αμερικής. Τάκλιν στην καρωτίδα, αίμα στη φανέλα και φλέβες στον κρόταφο. Πάμε μωρή αρρώστια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι οτι Λιβάι Γυαλία, Χαζουντί και Κλαψίνοβιτς είναι εκτός ε?

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι δεν είναι για πολλές αναλύσεις. Δίνεις όρκο ότι αν δεν τους γαμησεις δεν φεύγουν και τέλος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ματς-ταμάμ να σου το πάρει η έδρα μόνη της, κρίμα που η ΠΑΕ με την τιμολογιακή της πολιτική στερεί από την ομάδα μια σοβαρή έδρα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ματς-ταμάμ να σου το πάρει η έδρα μόνη της, κρίμα που η ΠΑΕ με την τιμολογιακή της πολιτική στερεί από την ομάδα μια σοβαρή έδρα. 

Επειδή είμαι στο απέναντι πέταλο πάνω και είμαι από τους λίγους που φωναζουν και σηκωνονται όρθιοι, το θέμα δεν είναι μόνο οι πατατακηδες αλλά και οι πολλοί ηλικιωμένοι που δεν αντέχουν την ένταση για ώρα. Κάτι κάνουν στη 40 αλλά με περιορισμένα συνθήματα που σε κουράζουν μετά από λίγη ώρα. Πάντως το κινητό πάει σύννεφο ναι, σε περσινό ματς θυμάμαι τύπο που από το 75 και μετά έπαιζε candy crush.

Link to comment
Share on other sites

με προχειρους υπολογισμους θα λειπουν οι 

 

στανκοβιτς

γκαρσια 

μουκουντι

γκατσινοβιτς

μανταλος

αμραμπατ (πιθανον)

και οτι αλλο προκυψει στην πορεια 

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά που γίνονται στο ελληνικό ποδόσφαιρο, για να κερδίσεις μεθαύριο πρέπει να είσαι 90 λεπτά και στα χασομέρια ΙΣΟΠΕΔΟΤΙΚΟΣ. 

Αν είσαι 89' δε θα κερδίσεις.

Σε πάνε για σφαγή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mporat said:

Επειδή είμαι στο απέναντι πέταλο πάνω και είμαι από τους λίγους που φωναζουν και σηκωνονται όρθιοι, το θέμα δεν είναι μόνο οι πατατακηδες αλλά και οι πολλοί ηλικιωμένοι που δεν αντέχουν την ένταση για ώρα. Κάτι κάνουν στη 40 αλλά με περιορισμένα συνθήματα που σε κουράζουν μετά από λίγη ώρα. Πάντως το κινητό πάει σύννεφο ναι, σε περσινό ματς θυμάμαι τύπο που από το 75 και μετά έπαιζε candy crush.

Είχα έρθει μια φορά εκεί και έχω ακριβώς αυτή την εικόνα. Η κατάσταση είναι πάρα πολύ κακή, όπως ακριβώς το περιμέναμε δηλαδή όταν ανακοινώθηκαν οι τιμές των εισιτηρίων πέρυσι. Προσωπικά και σύμφωνα με τα θέλω και τις ανάγκες μου, αν στο επόμενο ματς δεν μπορούσα να βρεθώ σε κάποια εκ των 17-19-20-21-22-23-25-27, θα προτιμούσα να το δω από την τηλεόραση. Είναι οι μόνες εξέδρες που δεν βρωμάνε πτωματίλα, πατατάκια και ζαχαρωτά.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, amd said:

με προχειρους υπολογισμους θα λειπουν οι 

 

στανκοβιτς

γκαρσια 

μουκουντι

γκατσινοβιτς

μανταλος

αμραμπατ (πιθανον)

και οτι αλλο προκυψει στην πορεια 

Τόσο χαλι; 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×